Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

2x vyšší pl.,důch. pokr.

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

 

Polistopadový režim okrádá každého pracujícího během života v průměru celkem o 23,5 milionů Kč

Kdyby byla po listopadu vedena pronárodní vlastenecká politika, platy a důchody by dnes byly přinejmenším trojnásobné

Okrádaní má 2 části. Naše ekonomika podpoří 2x vyšší platy a důchody, ale máme tunely, které jsou stejně velké jako státní rozpočet, proto namísto v kapsách našich zaměstnanců a důchodců, peníze skončí v kapsách zlodějů, podvodníků, politiků, atd., především cestou daňových rájů. O další, podobně velkou částku jsme okrádáni proto, že stát od listopadu bourá naši republiku, ekonomiku, průmysl...

Jedná se o vlastizradu a kolaboraci ze strany politiků, kteří jasně a plánovaně dělají co mohou, aby nás ožebračili a republiku zničili, přesně jak se hodí Německu, které si z nás udělalo druhý protektorát. Ten naplánovalo již v době Hitlera, když prohrávalo válku. Tehdy nacisté vytvořili tajné plány jak Evropu po válce ovládnout ekonomicky s pomocí svých tajných služeb. Ty vytvořili po válce. jedná se především o BND a její odnoží, mezi něž patří Sudetoněmecký landsmanschaft. Němci před koncem války naplánovali i Evropskou unii. EU je nacistický projekt. Podrobnosti se můžete dozvědět ve videích, které jsem natočil.

 

 

Uzavřením tunelů a pronárodní politikou se platy a důchody časem ztrojnásobí a po zaplacení nutných výdajů zbude na zábavu, luxus, atd. v ekvivalentu 36x více peněz

 

 

Tunel odlivu kapitálu do zahraničí - jsme na tom opět nejhůře z celé EU

 Tunel vede především do daňových rájů, v % HDP. Je 8,7% neboli přibližně 400 miliard, což je nejhorší v EU.

http://www.statistikaamy.cz/2016/02/odliv-penez-z-cr-je-jeden-z-nejsilnejsich-v-unii/

 

 

Uzavřeme tunely a budeme moci mít 2x vyšší platy a důchody

Mzdy v ČR dělají 1,2 bilionu ročně. Důchody jsou 500 miliard. Celkem mzdy a důchody vyjdou na 1,7 bilionu Kč. Ovšem základní tunely, kterými unikají peníze, dělají ročně také kolem 1,7 bilionu Kč.:

 • 400 miliard odchází do zahraničí jako dividendy korporací
 • 300 miliard je tunel reexportu
 • 150 miliard jsou různé investice, atd. z republiky
 • 100 miliard je umělé navýšení cen importovaných produktů, apod., kde jsou tyto peníze odsávány přes daňové ráje
 • 200 miliard je tunel ze státních zakázek
 • 100 miliard je tunel ČEZu, exekucí, černé ekonomiky, do Vietnamu, atd.
 • 200 miliard je tunel spojený s šedou ekonomikou. Ta dělá 600 miliard ročně.
 • 250 miliard dělají následující tunely: Solární, ČEZ, plynárenský, vodárenský, nedostatečné čerpání fondů z EU, nesprávné užití těchto fondů, zdravotnické a herní tunely, zmařené kvalitní investice ze zahraničí, extra možné příjmy od turistů, lázeňských hostů, ze zahraniční filmové tvorby, atd.

I když je ten mechanismus trochu složitější, můžeme říci, že kdyby se tunely zavřely, bylo by ve státě dost peněz na dvojnásobné platy a důchody.

 

 

3 bilionový tunel z těžby lithia

Z těžby lithia dostane stát 2% tržní ceny a tato % jsou zmražena na 5 let, přestože cena lithia, kvůli elektromobilům bude stále narůstat. Zásoby lithia v Krušných horách mají hodnotu přibližně 3 biliony Kč, při současných cenách.  Během nedlouhé doby ta cena bude dvojnásobná. To znamená 6 bilionů Kč. Polovina té částky by mohl být čistý zisk, kdyby těžil stát a prodával ve správnou dobu za správnou cenu. Našemu zkorumpovanému státu ale stačí namísto 50% zisku pouze 2% zisku ze současné tržní ceny, neboli 1% z budoucí tržní ceny. To znamená, že namísto 300.000 na občana a 1,2 milionů na 4 člennou rodinu se spokojí s tím, že na ně vyjde 50x méně. Jakou roli v tom má korupce, nevíme, ale úplatky v ČR jsou běžně 10-15%. Z celkové ceny lithia, která bude asi 6 bilionů, to dělá 600-900 milionů Kč. To znamená, že uplácející nebude muset platit 3 biliony státu, ale jenom zlomek toho jako úplatek, pokud tam úplatky jsou. Více se dozvíte ve videích, které jsem natočil.

 

 

Současné tunely, kterými jsme účelově polistopadovým režimem okrádáni, dělají celkem 4,6 bilionu, to je navíc nad výše uvedený roční tunel 1,7 bilionu

 • Tunel ČNB je 1,5 bilionu. Česká národní banka účelově natiskla tolik peněz, aby znehodnocovala naši měnu v zájmu především německých korporací a proti zájmům našich občanů.
 • Tunel církevních restitucí je 134 miliardy
 • Tunel z těžby lithia je 3 biliony. To je částka, kterou by stát z těžby lithia mohl mít. On tu částku ale nechce.

Státní dluh je 1,7 bilionu Kč. Když ho z těchto tunelů splatíme, zbude ve státě přebytek 2,9 bilionů neboli přibližně 300.000 na občana což dělá 1,2 miliony na 4 člennou rodinu. O to nás stát okrádá a bude okrádat - pokud režim nezměníme.

 

 

Kdyby stát vedl pronárodní, ne protektorátní politiku, těch peněz bychom mohli mít ještě mnohem více

Medián mezd je přibližně 25.000 Kč. Ročně to dělá 300.000 Kč na zaměstnance. Kdyby byla po listopadu 89 vedena pronárodní politika, měli bychom 3x vyšší platy. To znamená 900.000 ročně. To je o 600.000 více než máme.

Za posledních 10 let by měl každý zaměstnanec přibližně 6.000.000 Kč extra

10 let předtím by naše ekonomika nebyla natolik vyvinutá, proto bychom měli v průměru pouze 2x vyšší platy, takže každý zaměstnanec by za tu dobu měl asi 3.000.000 extra.

Během 8 let předtím, to znamená od roku 1989 bychom měli každý odhaduji o 1.300.000 více.

Tyto částky přirozeně obsahují faktor inflace, atd. Jako příklad, před řadou lety by ty platy byly menší, ale kdyby se ty peníze investovaly například do nemovitostí apod., jejich hodnota by stupala s inflací či ještě více.

Celkem činí okradení v průměru 10.300.000 Kč na zaměstnance. Pokud se režim nezmění ve vlastenecký a budeme mít dalších 10 let do důchodu, musíme k tomu přidat dalších 6.000.000. Celkem to bude dělat 16.300.000 Kč, o které je každý zaměstnanec v průměru okrádán.

Přidejme k tomu důchody. Ty mohly být 3x vyšší. Jelikož je průměrný důchod přibližně 12.000 Kč, to znamená, že každý důchodce je okraden o 24.000 Kč měsíčně neboli 288.000 Kč ročně. Při průměrné délce důchodu 25 let to dělá 7,2 milionu Kč.

To znamená, že člověk, který je okraden na mzdách o 16,3 milionu, bude navíc okraden o 7,2 milionu v důchodu. Celkem to dělá 23,5 milionu Kč a v rodině, kde pracují 2 to je 47 milionů.

 

 

Okradení každého pracujícího činí 23,5 milionů Kč, za což se dá koupit 5 rodinných domků

 

nebo 2 rodinné domky (9,4 mil.), 10 kvalitních aut v hodnotě 1/2 milionů za kus (5 mil.), 50 luxusních dovolených po 50.000 Kč (2,5 mil.) a ještě zbude 6,9 milionů na kvalitnější život, úspory, atd. O tom kolaborující vlastizrádná média mlčí. Politici též. Lidé si neuvědomují, jaké zlo je na nich pácháno a že to je něco, co bylo naplánováno již za Hitlera. Viz má videa.

Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto

Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation

Peníze, Dolary, Úspěch, Podnikání, Financí, Investice

 

Když bude jako prezident zvolen Drahoš, Horáček, Zeman, Okamura, nějaký Babišův člověk, Švejnar, Kulhánek (i tomu podobně jako Babišovi dosvědčili estebáci, že není pravda, že udával pro STB), můžeme každý očekávat následující extra rodinný domek, dovolenou a úspory:

Image result for kůlna Image result for táborák

To je bez nadsázky. Ona se situace může na chvíli zlepšit, ale až si vlastizrádci více upevní svou moc, budou nás ožebračovat ještě více. Mají to v plánu.

 

 

Okradení v každé rodině, kde pracují 2, dělá 47 milionů, za což se dá koupit 10 rodinných domků

nebo 4 rodinné domky (18,8 mil.), 20 kvalitních aut v hodnotě 1/2 milionů za kus (10 mil.), 50 luxusních dovolených po 80.000 Kč (4 mil.) a ještě zbude 14,8 milionů na kvalitnější život, úspory, atd.

Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto Image result for auto

Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation Image result for vacation

Peníze, Dolary, Úspěch, Podnikání, Financí, Investice Peníze, Dolary, Úspěch, Podnikání, Financí, Investice

 

 

Když bude jako prezident zvolen někdo jiný, může každá rodina s dvěma pracujícími očekávat následující extra rodinné domky, dovolené a úspory:

Image result for kůlna Image result for kůlna Image result for táborák Image result for táborák

 

Existuje jenom jeden způsob jak tohle napravit. Volte mě. Já nejsem jejich přítel. Na ně se musí tvrdě. To je jediné co na ně platí! Vlastizrad, podvodů a kolaborace se dopustili dost. Musí se bát.

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018