Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

9. budoucnost

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Budoucnost    

 

V anglické verzi Vaší knihy uvádíte dvě vize budoucnosti očima jasnovidců. Kdo jsou ti lidé?

Lidé, které jsem znal či dosud znám.

 

Jste vy sám jasnovidný?

Jasnovidný ne, ale vyvinutou intuici mám, mám i nějaké sny, které by se daly nazvat předtuchy a jsem schopen vejít do stavu snění, který dokáži nařídit jistým směrem a dává mi to odpovědi na otázky. Takovýto stav ale užívám jenom když něco tvořím. Například, když píši námět k filmu. Nazval bych to kreativní stav.

 

Byl či je někdo ve vaší rodině jasnovidný?

Ano.

 

Řeknete mi kdo?

Ne.

 

Máte vy sám nějaké vize? Jste jasnovidný? Jak vidíte budoucí vývoj ČR, jestli se politika ČR bude nadále vyvíjet tak jak se nyní vyvíjí? Jak vidíte budoucnost světa, když nezvítězí Vaše ideály či ideály podobné?

Opakuji, že jasnovidný nejsem, ale mám předtuchy a mám varovné sny. Mám vizi ohromných ztrát na životě v Jižních Čechách. To je jedním z důvodů proč jsem proti rozšiřování Temelína. Musíme změnit současnou politiku, českou i světovou. Jestli se podíváme na minulá proroctví nebo se podíváme na věci logicky, vidíme totéž. Nesmíme se ale na svět dívat zkreslujícími čočkami, které nám nasadili ve škole, a doma při sledování médií, která mlží. Musíme odfiltrovat tu mlhu a uvidíme, že jsme na rozcestí. Je nejvyšší čas se vydat správnou cestou. Tu jsem popsal ve své knize. Čekal jsem s jejím zveřejněním na netu, než přijde pravá doba. Ta teď přišla.

 

V anglické verzi knihy uvádíte jakási proroctví, jakési vize. Jsou to skutečné vize nebo to je jen fikce?

Není to fikce. Je to realita, ke které se blížíme pokud nezměníme směr. Musíme změnit směr. Jinak se budou plnit biblická proroctví.

 

Vy věříte v Boha?

Ne, nevěřím, ale mám vize, které jsou podobné jako ty, o kterých jsem slyšel, že jsou v bibli. Měl jsem je před tím, než jsem se dozvěděl, že v Bibli jsou podobné. Mé se zdají být příliš reálné, dokáží mě vystrašit.

 

Vy jste nikdy nečetl Bibli?

Nikdy.

 

Co vidíte? Jak vidíte budoucnost?

Vidím rozcestí, ke kterému jsme došli. Musíme se dát tím správným směrem, ale ta správná cesta je skrytá a vede z ní řada zrádných cest. Ta správná není vždy vidět. Nevím kde je a kudy vede. Vede ale k jinému světu. Ke světu bez válek a strádání. Ta cesta, kterou jdeme nyní vede do záhuby. Jestli ji budeme následovat, světu bude vládnout Ďábel, nebo alespoň někdo s podobnou náturou. Někdo, kdo mu vládne již nyní, ale skrytě. Musíme mu zabránit ovládnout celý svět. Jinak vyjde ze zákulisí a bude zabíjet. Vidím ohromné množství mrtvých znetvořených těl. Čechy, nemám rád výraz Česko, přestanou existovat. Naše krásné ženy a dívky budou umírat od neviditelné síly. Muži také. Nevím jestli to je nukleární záření. To se nesmí stát! Musíme se dát jiným směrem!

 

Tohle vidíte?

Ano.

 

Co bude potom, co vidíte potom?

Vidím království, v kterém bude vládnout jeden národ, který ohromně trpěl, malý kreativní národ. Národ obklíčený nepřáteli. Nevím kdo je ten národ. Nemám jasnou vizi.

 

Může to být náš národ? Mohou to být Židé?

Nevím, kdo bude vládnout, ale přestanou války. Bude mír a po době ohromného utrpení přijde doba klidu a míru.

 

Tím utrpením myslíte to, které teď prožíváme?

Ne, přijde mnohem větší utrpení.

 

Tak vidíte budoucnost?

Tak vidím budoucnost, vidím ji velice špatně, jestli se teď nevydáme správnou cestou. Musíme se vydat tou cestou, která je správná, jinak budeme ztraceni, zatraceni. Vidím válku a ohromné utrpení. Tam se nesmíme dostat.

 

Co ještě vidíte?

Vidím anděly. Jsou mezi námi. Když je potkávám tak je poznávám.

 

Mají křídla?

Ne jsou to lidé jako vy a já. Jsou to ženy. Anděle, které potkávám jsou ženy.

 

Měl jste někdy blízký vztah s andělem?

Jednou.

 

Co se stalo?

Já ten vztah ukončil. Tehdy jsem na něco podobného nebyl připraven.

 

Jste nyní připraven?

Ne. Ještě nenastal pravý čas,

 

Potkal jste někdy muže, který byl anděl?

Jednou, ale bylo to ještě dítě.

 

Byl to někdo vám blízký?

Byl to můj příbuzný.

 

Žije? Je mezi námi?

Ano.

 

Opět se ptám, věříte v Boha?

Ne, ale on přijde.

 

Přijde, ale vy v něj nevěříte?

Mám vizi, že přijde, i když v něj nevěřím.

 

Jak vidíte Česko za 20 let?

Když se vydáme správnou cestou, vidím ho, jak jsem popsal budoucnost ve své knize. Vidím 5x kvalitnější život.

 

Znamená to 5x vyšší příjmy?

Ne, znamená to 5x kvalitnější život.

 

A co příjmy? Ty neporostou?

Samozřejmě, že porostou. Porostou reálné příjmy. Porostou hlavně u těch nejvíce chudých. Porostou hodně i u středních vrstev. Neporostou u těch nejbohatších.

 

Takže ti nejbohatší nebudou mít 5x kvalitnější život?

Ale budou, i když to číslo 5 je jen přibližné. Bohatým by 5x vyšší zisky nezaručily ani o trochu kvalitnější život, spíše naopak. Bohatí začnou mít jiné hodnoty. Média přestanou propagovat hodnoty bohatých, hodnoty takzvaných elit, hodnoty jako peníze, moc, popularita... Bohatí začnou žít normálnější životy. Ne izolované. Začnou žít bez strachu, že je někdo okrade, že je někdo jejich přítelem, protože chce jejich peníze, že je jejich manžel či manželka nemilují, jenom chtějí jejich jmění. Přestanou žít prázdný život. Jejich životy budou obohaceny, poznají co je skutečné štěstí. A tím nejsou peníze.

 

Mohu se zeptat jestli se považujete se za někoho, kdo má nějaké speciální nadání?

Vůbec ne. Jen jsem otevřen novým myšlenkám a nebojím se věřit intuici. Kdysi jsem se intuici bránil, snažil jsem se řídit pouze logikou, ale poznal jsem, že co mi říkala intuice bylo mnohem přesnější než co mi říkala logika. Intuice varuje mnohem dříve, než si dokážeme uvědomit logické souvislosti.

 

pokračování zde

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018