Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

články

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Články, kandidatura

14.02.2018 14:12:47

Kdo likviduje československé vlastence v protektorátu Czechie? TK v Marriottu!

V právní republice zatím ještě zdaleka nežijeme, zjišťují krajané po návratu do vlasti, právníci i novináři.

 "Polistopadový vývoj hodnotím jako to nejhorší, co se v historii našeho národa odehrálo. Je to horší než první protektorát za doby Hitlera. Teď je druhý protektorát. Za doby Hitlera se stát neboural, nebourala se ekonomika, neboural se průmysl. Naopak se vyvíjel. Od roku 1918 se náš stát budoval a od roku 1989 se stát bourá,“ oznámil v úvodu videa, které koluje po internetu,  Josef Toman. 


Jako prezident by byl vůči vládě mnohem tvrdší, než byl kterýkoli prezident v naší historii. Musí být tvrdý, neboť ve světě zuří třetí světová válka, kterou vedou satanisté.„Součástí tady té války je také válka proti naší zemi. Ta je vedená Německem. Německo si z nás udělalo kolonii, a to je něco, co bylo dohodnuto už na konci druhé světové války,“ vyjádřil svůj názor Toman. „V roce 1944 byly vytvořeny plány na Evropskou unii, Západ na tuto hru přistoupil, protože si byl vědom toho, že bude čelit komunismu. Nacistické ideály na ovládnutí Evropy tak přežily a realizují se dodnes. Ovlivňují dění ve světě s pomocí německých tajných služeb. Právě německé tajné služby v Česku instalovaly polistopadové vlády plné kolaborantů a sympatizantů se sudetskými Němci.


Češi to ale moc nevědí, protože média tyto pravdy zamlčují. Kdyby chtěla mluvit pravdu, musela by říct, že Česká republika není legitimní stát, ale je to další protektorát,“ vysvětluje současnou situaci Toman.Podle informací z médií byl ministerstvem vnitra vyřazen ze seznamu kandidátů na prezidenta nezávislý kandidát Josef Toman,


ačkoliv Toman zaslal na MV skoro 75.000 podpisů, uznali mu jich jenom 11. Sám Josef Toman netuší co se s nimi stalo, jestli jsou podle MV skoro všechny neplatné, což je prakticky nemožné, nebo jestli se podpisové archy na poště nebo přímo na ministerstvu "ztratily".


Korporátní fake news média, včetně veřejnoprávních která si právě kvůli tomu platíme z koncesionářských poplatků,  se tím však vůbec nezaobírají a naopak skandalizují novináře, kteří se případu věnují, viz hyenismus v TOP hotelu, který skončil až neposkytnutím povinné pomoci a tragickou smrtí! Už je kolem mne moc mrtvol, Roman Houska, Míla Ransdorf, moje snoubenka a nyní můj kolega a kamarád Karel Slezák, říká TOP editor Rokytka. Podrobnosti a souvislosti s prostorem k dotazům poskytne na poslední after party po zvolení Miloše Zemana prezidentem v pátek večer v hotelu Marriott. Šampaňské a chlebíčky připraveny.  

 

https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Milan-Rokytka-21272/clanek/Kdo-likviduje-ceskoslovenske-vlastence-v-protektoratu-Czechie-TK-v-Marriottu-84184

 

 

10.02.2018 15:12:01

Moravskoslezský kraj proměnil Bakala na obří plynovou komoru, nyní chce lithium!


Jak uvedl k prezidentským volbám nepřipuštěný kandidát Josef Toman, politici dělají kvůli miliardám pro sebe a své partaje bilionové škody a pokud bych tunely zavřel, mohli mít čeští občané dvojnásobné mzdy a penze oproti současnému žalostnému stavu!

A co se nestalo? Vnitro oznámilo, že v balících z pošty téměř žádné podpisy pro Tomana nebyly, jen asi sedmnáct a zbytek byly prázdné archy. Nesedí sice váhy balíků na poště a na vnitru, ale to je asi detail, takže soudci Tomanovu stížnost a návrh na odložení voleb do řádného prošetření skandálního případu smetli ze stolu! V ČT jste ale nic z toho neviděli, jen potácející ho se Rokytku v TOP hotelu. 

Nikoho asi nepřekvapí, že ve velké lithiové loupeži jedou i zkušení a nadopovaní Bakalovi koně, takže zdroje jsou a soudci jsou v podstatě chudí, potřební lidé, že? 

https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Milan-Rokytka-21272/clanek/Moravskoslezsky-kraj-promenil-Bakala-na-obri-plynovou-komoru-nyni-chce-lithium-84095

 

 

 

Podpořilo mě téměř 75 tisíc lidí, hlásil zájemce o Hrad Toman. Podpisů má jen 11, uvedlo vnitro (Toman to odmítá.)

https://www.irozhlas.cz/volby/prezidentske-volby-2017-kampan-podpisy-josef-toman-ministerstvo-nesplnil_1711151800_ako

Osmašedesátiletý Čechoameričan Josef Toman je pro voliče stále velkou neznámou, jde totiž o kandidáta bez politické minulosti. Upozornil na sebe například prohlášením, že veškerý vývoj v České republice od roku 1993 považuje a nelegitimní. Rozdělení Československa bylo podle něj protiprávní, z čehož vyvozuje neplatnost všeho, co se od té doby odehrálo, včetně vstupu do Evropské unie a Severoatlantické aliance nebo privatizace, exekucí a restitucí. „Mám unikátní strategický plán, jak napravit polistopadové zlo,“ píše na svých stránkách joseftoman.cz. Prohlásil také, že jako prezident by prosazoval vystoupení z NATO a EU, kterou označuje za příčinu migrační krize. Opakovaně také uvedl, že Česko není suverénní stát, ale kolonie Německa. Vliv v zemi má podle něj německá Spolková zpravodajská služba. „Německo si nás zkolonizovalo, proto máme poloviční platy a důchody než jaké odpovídají naší ekonomice. Musíme setřást naše koloniální pouta. Musíme být ne kolonií, ale rovným partnerem jiným státům,“ uvedl Toman. Podle něj je třeba nová sametová revoluce, která by smetla vládu. Je přesvědčen, že jako prezident by mohl tuto revoluci iniciovat, protože by měl na své straně policii a armádu... v minulosti pracoval pro americké univerzity Kalifornský technologický institut (California Institute of Technology; Caltech) a Kalifornskou univerzitu (University of California; UCLA).  V České republice podle stránek vedl pobočku Amerického institutu se zaměřením výuky především na strategii, ekonomiku a management. Byl aktivní proti záměru postavit v Česku americký vojenský radar.

 

 

Josef Toman: Žádost o trest nejvyšší pro Sobotku, Hermana, Schwarzenberga a jim podobné

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Josef-Toman-Zadost-o-trest-nejvyssi-pro-Sobotku-Hermana-Schwarzenberga-a-jim-podobne-509779

Žádost o trest nejvyšší pro pro Sobotku, Hermana, Schwarzenberga a jim podobné kvůli

  • paktování se Sudetoněmeckým landsmanschaftem

  • výkup vepřína za půl miliardy, když odhadní cena byla pouhých 50 milionů

 

Toman: Podpisů pro boj o Hrad jsem dodal dostatek

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/toman-podpisu-pro-boj-o-hrad-jsem-dodal-dostatek_454180.html

Toman tvrdí, že dodal na ministerstvo vnitra asi 75 tisíc podpisů občanů. "Poslal jsem to poštou třemi balíky," řekl. Petiční archy prý odesílal den před termínem jejich odevzdání. Je také přesvědčen o tom, že petiční archy odevzdával řádně vyplněné, protože podpisy sbírali lidé, kterým věří.

 

Strategist Josef Toman to run for Czech president

http://www.praguemonitor.com/2017/11/08/strategist-josef-toman-run-czech-president

Prague, Nov 7 (CTK) - Strategist Josef Toman has collected almost 75,000 signatures on his presidential bid, while at least 50,000 are needed, and he has sent his candidacy to the Czech Interior Ministry, he told CTK on Tuesday.

 

Na zavedení eura v příštích letech se uchazeči o Hrad neshodnou

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/na-zavedeni-eura-v-pristich-letech-se-uchazeci-o-hrad-neshodnou/1549846

Josef Toman, stratég: Trochu pravdy o euru, kterého se lidé bojí - je sice pravda, že budeme doplácet na státy se stagnující ekonomikou, ale zase to má tu výhodu, že ČNB nebude moci manipulovat s naší měnou a v tomhle zkorumpovaném státě se ti nahoře nedozví o plánovaných změnách úrokových sazeb, což by jim dovolilo zbohatnout na úkor nás všech. Další věcí je, že do roku 2023, když budu prezidentem, v EU nebudeme, takže není co řešit.

 

VIDEO Kandidát na Hrad: Německo vede válku proti ČR. Je to horší než protektorát. EU byla naplánována ještě za života Hitlera

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Kandidat-na-Hrad-Nemecko-vede-valku-proti-CR-Je-to-horsi-nez-protektorat-EU-byla-naplanovana-jeste-za-zivota-Hitlera-511338

„Polistopadový vývoj hodnotím jako to nejhorší, co se v historii našeho národa odehrálo. Je to horší než první protektorát za doby Hitlera. Teď je druhý protektorát. Za doby Hitlera se stát neboural, nebourala se ekonomika, neboural se průmysl. Naopak se vyvíjel. Od roku 1918 se náš stát budoval a od roku 1989 se stát bourá,“ oznámil hned na úvod videa, které koluje po internetu.  

 

Trestně stíhaný Babiš premiérem? Většina kandidátů na Hrad s postupem Zemana nesouhlasí

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/trestne-stihany-babis-premierem-vetsina-kandidatu-na-hrad-s-postupem-zemana_1711110913_kno

Stratég Josef Toman to nepovažuje za hlavní problém. Poznamenal, že Babiš odsouzen nebyl, ale má ohromné střety zájmů. 

 

Josef Toman proti lithiovému tunelu: Okradení nás všech?

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Josef-Toman-proti-lithiovemu-tunelu-Okradeni-nas-vsech-493314

Tomuhle zkorumpovanému státu stačí namísto 50% zisku pouze 2% ze současné tržní ceny, neboli 1% z budoucí tržní ceny. To znamená, že namísto 300.000 na osobu a 1,2 milionů na 4 člennou rodinu se spokojí s tím, že na ně vyjde 50x méně, neboli 6.000 Kč na osobu či 24.000 na 4 člennou rodinu. Jakou roli v tomto největším tunelu v historii ČR hrají úplatky, nevíme. 

 

Exekuce nejsou legální. Každý má právo na práci, byt. To zaručuje Ústavní pořádek

http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Josef-Toman-34314/clanek/Exekuce-nejsou-legalni-Kazdy-ma-pravo-na-praci-byt-To-zarucuje-Ustavni-poradek-31493

Exekuce nejsou legální. Každý Čech má právo na práci a každý pracující má právo na byt. Tohle zaručují mezinárodní smlouvy o lidských právech, které podepsalo Československo, které jsou součástí současného Ústavního pořádku a kde jsou více striktní než Ústava a Listina základních práv a svobod, stojí nad Ústavou. 

 

Co by udělali Američané, kdyby jim po 1/4 století ničili jejich vlast?

http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Josef-Toman-34314/clanek/Co-by-udelali-Americane-kdyby-jim-po-1-4-stoleti-nicili-jejich-vlast-29821

To by byla revoluce. Revoluce, na které ba se podíleli všichni lidé, armáda, policie, FBI, CIA, všichni. Všichni vládní činitelé by byli postříleni, pozabíjeni, jejich rodiny by utíkaly ze země a byly by přitom vražděné. To by sjednotilo všechny, bílé i černé, bohaté i chudé.

 

 

Podpisové archy - včas odeslány - útok bulváru na mě

Média dedukovala, že jsem nedodal na MV včas podpisy, že nemám transparentní účet, že jsem na UDHPSH úřad v Brně neohlásil financování volební kampaně a zřízení volebního účtu. Následující fotky jsou důkazem opaku. Klikněte na ně, zvětší se. Vyfocen je poslední arch a krabice, v které jsem to chtěl původně v pátek 10.11.2017 poslat, protože mi nejelo auto, má porouchaný motor. Bylo to ale příliš těžké. Na poště mi řekli, že to v jedné krabici nemůže jít. Zbytek pátku, ani o víkendu jsem neměl dost času, tak jsem to poslal až v pondělí expres poštou, která doručuje do 14. hod. další den. Na MV to dorazilo včas v úterý. Můžete si to zkontrolovat z čísel vyfocených podacích lístků. MV vyžadovalo doručení před 16. hodinou. Info o transparentním účtu mám zde na webu. Videa a reklamy dokážu udělat sám s pomocí kamarádů. Reklamy mi budou vysílat zdarma. Nepotřebuji miliony. Nepotřebuji lhát a mlžit, nejsem politik.

Média o mně píší také, že jsem žádal o podpis nějakou senátorku. Žádnou senátorku ani senátora, ani poslance, ani poslankyni jsem nikdy nežádal. Dále o mně píše Blesk, že jsem šílenec, který považuje ČR za protektorát Německa. Za tím protektorátem si stojím. Dále mě považují za fantasmagora. Normální lidé mě za šílence ani za fantasmagora nepovažují. Jsem psychicky normální.

Český rozhlas mi napsal, že je to OK, že na rozdíl od jiných kandidátů se mnou nic netočili, protože průzkumy veřejného mínění ukázaly, že mě nikdo nepreferoval. To je ale proto, že o mně média mlčí. To, že v nezávislých průzkumech veřejného mínění mě preferovalo 60% voličů, když věděli co nabízím, to je nezajímá. Oni věří pouze svým průzkumům. Psali také, že jsem údajně pracoval pro univerzitu Caltech a že mám údajně doktorát v strategické analýze. Ne jen to, pracoval jsem i pro univerzitu UCLA, která je také známá pro laureáty Nobelovy ceny.

 

 

 

Trestní oznámení

(bude doplněno, včetně rozsáhlými přílohami)

 

Vrchní státní zastupitelství Olomouc

17. listopadu 909/44,  779 00 Olomouc

podatelna@vsz.olc.justice.cz

a

Policejní prezidium České republiky

Strojnická 27, 70 89 Praha 7

epodatelna.policie@pcr.cz

 

Oznamovatel (poškozený): Josef Toman, nar. 10.3.1949

Trvalý pobyt: Moskevská 2035/21, 360 01 Karlovy Vary

                        Doručovací adresa: PO Box 18, 334 01 Přeštice

                        TomanJoseph@gmail.com

 

Podezřelý: neznámý pachatel

 

Trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestných činů vlastizrada podle § 309 Trestního zákoníku, Zneužití pravomoci úřední osoby podle § 329 TrZ, Účast na organizované zločinecké skupině podle § 361 TrZ, podvod podle § 209 TrZ a Maření přípravy a průběhu voleb a referenda podle § 351 TrZ.

Podávám trestní oznámení na neznámého pachatele, a to buďto zaměstnance Ministerstva vnitra, nebo zaměstnance Pošty, nebo na neznámé osoby, které pracují pro Ing. Romana Čadka, nebo jiné neznámé osoby pro podezření z krádeže podpisových archů s cílem znemožnit mi kandidovat na prezidenta republiky.

 

Toto podání je následující:

·        Napadá mou diskvalifikaci v prezidentských volbách z důvodu, že jsem údajně nedodal dostatek podpisů. MV mi oznámilo, že jich dostalo jenom 11 a že krabice obsahovaly prázdné archy.

·        Žádost, aby současné prezidentské volby, jak probíhají dosud, byly vyhlášeny za neplatné nebo aby bylo uznáno, že jestli jsem nedoložil dostatek podpisů, bylo to chybou státu, v žádném případě ne chybou mou, a aby mi tudíž bylo umožněno kandidovat v prvním kole voleb, případně, aby mně, nebo mně a jiným kandidátům, bylo umožněno sbírat podpisy znovu.

·        Stížnost na to, že stát mi opakovaně přímo či nepřímo znemožňuje vstup do politiky a pomoci s nápravou státu a jeho politiky v prospěch lidu. Poprvé to bylo s pomocí ODS politiků – volavek a neonacisty, který si přeje nový Holocaust, když jsem byl aktivní proti americkému radaru a organizoval Stranu menšin. Nyní to je v prezidentských volbách.

·        Stížnost na to, že jestli mi nebude povoleno se účastnit voleb v prvním kole, bude to jenom pokračování útoku na náš národ a stát, který v současné kampani začal tím, že mi média nadala žádný, či prakticky žádný, prostor a vyvrcholil tím, že MV nalezlo pouze 11 podpisů, ze 75.000. Jestli tento útok bude pokračovat a vzhledem k tomu, že v nezávislých průzkumech veřejného mínění, o kterých média mlčí, mi lidé dávali 60%, znamená to, že

o   budou nadále pokračovat tunely okrádání národa a státu a tím pádem budou občané nadále dostávat poloviční platy a důchody, než jaké odpovídají naší ekonomice. Jelikož to by bylo napraveno za dobu přibližně jednoho roku mé funkce prezidenta, národ bude za 4 zbylé roky ochuzen o 6,8 bilionu Kč a během dalšího prezidentského období to bude 8,5 bilionu, celkem o 15,3 biliony. (Otec se dožil 99 let. Já jsem zdráv a neberu žádné léky.) Útok na mě je útokem na náš národ, jeho připravení mimo jiné o tuto částku.

o   Bude pokračovat korupce, justiční mafie, kriminalita (která je přibližně 10x větší než ukazují statistiky), multibilionový lithiový tunel (namísto rychlé smlouvy, která by maximálně zvýhodnila náš stát než budou objeveny či zavedeny novější bateriové technologie), zaměstnávání rumunských Romů namísto našich, na univerzitách bude dávána přednost Afričanům před studenty našimi, bude pokračovat 50% nezaměstnanost a bude se nadále lhát, že je jenom 3%, bude pokračovat influze, extrémní porušování kulturních, hospodářských a sociálních lidských práv našich občanů, budou pokračovat exekuce, snahy oddělit Moravu od republiky, budou k nám proudit imigranti, jejichž kultura je neslučitelná s naší, budeme nadále kolonií, budeme mít oběti teroristických útoků, bezdomovce, bude pokračovat genocida národa, za prezidenta budeme mít nadále člověka, který svým chováním dle mého názoru připomíná psychopatického burana a za premiéra někoho, kdo udával pro STB…

·        Stížnost na to, že vinou veřejnoprávních médií, která mi nedávala žádný prostor, jsem nemohl mít větší množství podpisů ale i celkové pohody a finanční jistoty, abych podpisy doručil osobně, ale musel jsem je zaslat poštou. (Jedním z důvodů, proč jsem je zaslal poštou, bylo také to, že jsem to považoval za bezpečnější na základě toho, že naše auto bylo v minulosti opakovaně sledováno. Někdo se mě včera ptal, jestli mám kopie. Na to jsem v tom ohromném stresu opravdu ani nepomyslel, kopírku nemám a nějakých 10.000 Kč nazbyt také ne, opět vinou státu a médií.) Blokáda veřejnoprávních médií pokračovala přes to, že průzkumy veřejného mínění, ale částečně i názory respondentů např. na serveru Prezident21 jasně ukazovaly, jak silnou mám podporu i přes blokádu médií.

·        Stížnost na to, že média ovlivňovaná lidmi napojenými na vládu, jako Andrejem Babišem či Karlem Janečkem mi nedávala žádný prostor (MAFRA), nebo prostor úmyslně zkreslený v můj neprospěch (Prezident21). Karel Janeček má kontrakt na lithium, má pseudo fond proti korupci, který proti korupci, dle mé zkušenosti, bojuje pouze kosmeticky a vytvořil Prezident21, aby poškodil lidi jako já, jejichž názory považuje za radikální, a sám se chlubil, že tak chce ovlivňovat prezidentské volby. Navíc jsem vše oznámil včas policii, Prezident21, jakožto hlavní server prezidentských voleb mě ale nadále znevýhodňoval.

 

 

Ve zkratce

Jsem kandidát na prezidenta již v druhých prezidentských volbách. Jsem silným kritikem státu a jeho porušování lidských práv. Jsem jediný kandidát, který je schopen přinést zásadní změnu politiky ČR v prospěch lidu, ale s újmou těm, co státu, mně a jiným již po mnohá léta škodí. Za to se mi stát mstí a mám podezření, že stojí přímo či nepřímo za tím, že MV nalezlo pouze 11 podpisů namísto 75.000. Některé z metod, které stát užívá či jim dává po řadu let proti mně a mé asistence dává zelenou, jsou:

·        Překažení možnosti založení Strany menšin.

·        Rozsáhlé trestní řízení proti nám a později i stíhání pro zločiny proti státu, které bylo nakonec po více než roce založeno, protože se zakládalo na lživých, policií vykonstruovaných důkazech.

·        Vloupávání do bytu a mimo jiné odcizování počítačových dat, kryté orgány činnými v trestním řízení, které dávaly zelenou všem kriminálním aktivitám proti nám ze strany rasisty Ing. Romana Čadka, který vedl proti mé asistentce rasový útok. Vedl útok i proti mně, jelikož jsem jí pomáhal. Jelikož měl zelenou od státu, jeho útoky se navyšovaly jak přímo, tak s pomocí bílých koní, STBáků, ODS politiků, soudců, kteří se chovali uplaceně, stejně tak činili a se chovali i vysoce postavení policisté, státní zástupci, apod. Všichni si byli vědomi mých politických aktivit, včetně prezidentské kandidatury a rasového původu mé asistentky, přesto útoky pokračovaly a to s plným vědomím, kdo jsme. Byly tedy jasně politicky a rasově diskriminační.

·        Vyšetřování vloupání do bytu tak, že to, že nám někdo spuštěný na laně koukal do oken bytu na 14. patře, bylo policií šetřeno tím způsobem, že obešla jiné byty na stejném patře, a když zjistila, že u nich se nikdo na laně nespouštěl, vyvodila ne, že to bylo mířeno proti nám, ale že jsme cvoci, přitom se v bytech pod námi nikoho nezeptala.

·        Ustanovení opatrovníků u soudu pro trvalé vážné psychické problémy pro mě a mou asistentku, které si soudci samy vymysleli, protože žádné neexistovaly, jak bylo doloženo nezávislými vyšetřeními i na psychiatrické ambulanci FN, kterou jsme také sami na vlastní pěst navštívili, abychom vyvrátili diagnózu soudců, kterou ti stanovili sami bez jakéhokoli vyšetření psychiatrem či psychologem.

·        Nasazení volavek, které nás varovaly, ať dáme ruce pryč, jinak skončíme hůře než Kajínek, že stačí 3 falešní svědci, snažily se nás dostat do trestné činnosti, apod.

·        Hlášky policie, jako že vyhrožování zabitím začnou vyšetřovat až po tom, co se to stane.

·        Vyhrožování řezníkem.

·        Veřejnoprávní média odmítla informovat o mé kandidatuře.

·        Má asistentka byla připravena o desetimiliony, já o vše.

·        Ministerstvo vnitra kryje trestnou činnost vůči nám. Pan Chovanec se s námi opakovaně jako poslanec odmítl v Plzni sejít a kryl svého přítele, asi 150 kilogramového ředitele PČR Plzeňského kraje, plk. Knížete, který se proti nám dopustil trestného činu, proti mně pak opakovaně, a namísto, aby byl zbaven funkce a trestán, byl pouze přeřazen do jiného kraje.

 

 

Jak je možné, že byly nalezeny archy s pouze 11 podpisy?

Na MV jsem doručil včas 3 bedny s podpisy prostřednictvím expres pošty, hlavně proto, že mi nejelo auto. Bylo poškozené a do Prahy by nedojelo. Celkem jsem zaslal přibližně 75 tisíc podpisů. MV uvádí, že v krabicích byly archy s 11 podpisy a dále prázdné archy. Žádné prázdné jsem nepřibaloval a nezasílal. To znamená jednu z následujících možností:

·        Někdo podpisové archy ukradl a namísto nich vložil prázdné archy, kolik není známo. Muselo se to stát mezi dobou, kdy jsem krabice odeslal a kdy byly na MV oficiálně otevřeny. Teoreticky můžeme ovšem připustit i to, že se to mohlo stát v domě, kde jsem to balil, ke kterému bude asi mít klíče Ing. Čadek, jehož trestné činy kryje policie, včetně vloupávání do našeho bytu. On sice žije na Filipínách, ale pro něj pracující bývalí zaměstnanci STB a ODS politici, kteří nás v minulosti opakovaně sledovali prostřednictvím svých detektivních agentur a nepřímo nám vyhrožovali a kryla to jak policie, tak policie protikorupční i protimafiánská. Kriminální činnost těchto detektivních agentur, kdy obstarávají nelegální falešné důkazy pro soudní řízení, považuje policie za OK.

·        Archy mohly být vyměněny na MV před tím, než se krabice začaly kontrolovat.

·        MV neuvádí pravdu, že v krabicích při oficiálním otevření nebyly správné archy.

 

 

V každém případě se jedná o problém způsobený státem a to z následujících důvodů:

·        Je vinou státu, že jsem neodvezl podpisy autem, především proto, že jsem na tom byl finančně tak, že jsem neměl k dispozici auto, kterým bych podpisy odvezl do Prahy, když mé auto by tam nedojelo.

·        Jestli za zmizelými archy stojí stát, je to jenom pokračování jeho politicky a rasově motivované kampaně proti mně a mé asistence a tudíž i proti našemu národu, kterému chci pomoci.

·        Je vinou státu, že jsem nemohl o podpisy žádat řádně senátory a poslance. Je možné, že kdybych měl pohodu, komunističtí poslanci mi podpisy mohly dát. Stát může za to, že jsem pohodu neměl a že jsem se musel spoléhat na jiné se sběrem podpisů, vlastence, kteří mají na náš stát a vládu stejný názor jako já. Navíc jsem to musel dělat pod radarem nepřítele, aby mi to nepřekazil. Jakkoli jsem se snažil, nepovedlo se. Dozvěděli se, že mám dost podpisů a překazili mi to.

·        Je vinou státu, že jsem nemohl dodat 2x více podpisů a tedy i krabic s nimi. S takovým množstvím bych s nimi mnohem spíše jel na MV, dopravu bych si zařídil, i když by mi nejelo moje auto, protože by to bylo levnější než drahá expres pošta a jistě bych to udělal i s doprovodem nebo ve 2 autech, aby mi doručení nikdo nepřekazil. Mohl jsem mít 2x více podpisů a možná i podpisy poslanců. Měl bych ten nejsilnější mandát.

 

 

Další vina státu

Vinou státu není 100% zaručeno, že v podpisech, které jsem poslal, byl dostatek, tedy 50.000 platných podpisů, protože bez útoku státu na mě a mou asistentku jsem jich mohl mít mnohem více.

 

 

Stát mi znemožňuje prezidentskou kampaň

a tudíž možnost mít splněny všechny požadavky následujícími mechanismy:

·        Státem vedený útok na mě

o   Policií ČR, včetně Policejním prezidiem

o   Soudy

o   Státním zastupitelstvím

o   GIBSem

·        Státem podporovaný útok na mě

o   neonacistou Čadkem

o   Čadkovými bílými koňmi Děkanovskými

o   Bývalými zaměstnanci STB a funkcionáři ODS

·        Státem vedená kampaň proti mně

o   Veřejnoprávními médii, která blokují info o mé kandidatuře.

o   Soudy se dopouští trestných činů proti mně a mé asistence a dávají nám šibeniční lhůty na odpovědi, např. 3 dny, a ignorují mé žádosti, aby byly kvůli kandidatuře prodlouženy nebo aby byla řízení dočasně zastavena či přerušena. Navíc se při tom dopouští trestných činů či ignorují zákony, apod., aby nás nadále poškozovaly a udržovaly ve špatné finanční situaci, s podporou orgánů činných v trestním řízení a vrchní státní správou.

 

 

Hlavní důvod kampaně proti mně

Mám podezření, že hlavním důvodem kampaně proti mně je, že dle nezávislých průzkumů by mě volilo přibližně 60% voličů a kdybych byl prezidentem, stát by začal fungovat perfektně, pod hrozbou nové sametové revoluce, kterou bych vládě a jiným u moci pohrozil, a v jejíž čele bych stál, s podporou většiny obyvatelstva, policie a armády. Zde jsou některé věci, které by po mém zvolení nastaly:

·        Byly by zavedeny tvrdé protikorupční mechanismy a ti ve státní správě by nemohli krást. Státní zakázky jsou asi 600 miliard ročně. Počítám, že z toho budou úplatky 10-15%, což je typické pro státy s podobnou korupcí, jaká je u nás, tedy 60-90 miliard. Nikdo proti tomu nebojuje, ani Babiš, ani Okamura, ani Zeman, ani Drahoš a jestli mírně ano, jedná se spíše o kosmetický boj.

·        Soudci a vedoucí soudů by byli zbaveni jejich neoficiální imunity a tvrdě trestáni pro jejich trestnou činnost, která je rozsáhlá. Odhaduji, že většina by skončila za mřížemi. Exekutory by čekal podobný osud. (Vedoucím soudů je povětšinou jedno i to, že u soudů nenastává řádná fikce doručení, proto by měla být většina rozsudků za předešlá léta v takových případech prohlášená za neplatné a stát by měl platit obětem této trestné činnosti ze strany vedení soudů odškodné. MS ale tuto situaci kryje.)

·        Banky by byly prodělečné, protože by se nemohly spoléhat na exekuční zákony, které jsou protiústavní.

·        Cizinci by od nás proudili pryč a podniky by místo nich zaměstnávaly naše občany, včetně Romů.

·        Tunely by byly zavřeny a platy a důchody by byly brzy dvojnásobné.

·        Sudetoněmecký landsmanschaft by byl u nás zakázán a jeho vedení souzeno a tvrdě potrestáno.

·        Danilo by se podle škodlivosti a dotovalo podle prospěšnosti. Babiš by nás přestat otravovat či jinak poškozovat svou chemií, chemickými potravinami a GMO a v ČR by skončil.

·        Chemtrails by neexistovaly a národ by se dozvěděl, jakou nebezpečnou chemii obsahují a z jakých důvodů.

·        Bylo by anulováno členství v EU a NATO, byly by anulovány restituce, privatizace a exekuce, vrátili bychom se k zákazu Islámu, jaký existoval po celé období existence Československa od roku 1918. Byl povolen pouze za Hitlera za prvního protektorátu a potom za 2. protektorátu, který máme nyní. O tom, jestli tyto věci národ chce, by lidé hlasovali v referendu.

·        Církevní restituce by byly zrušeny a kněží by musel platit Vatikán. Polští kněží by odtáhli. Naši pedofilní a homopedofilní také, jinak by dostávali ty nejtvrdší tresty.

·        Neonacisté, kteří si přejí nový Holocaust, by nedostávali neoficiální podporu od státu, který proti nim bojuje pouze kosmeticky. Skončili by za mřížemi.

·        Verbež, která přišla k majetku v podvodných soudech s pomocí justiční mafie, by spolu s tou mafií skončila za mřížemi. Stejně tak jako advokáti, kteří jsou součástí stejné mafie.

·        Státem sponzorovaný útok na lid by skončil, včetně porušování jeho lidských práv. Dle ústavního pořádku máme totiž mimo jiné všichni právo na práci a na byt.

·        Skončila by genocida národa. Naši muži se základním vzděláním dnes totiž umírají o 18 let dříve než ženy. Jako nikde v Evropě. Jako nikdy za socialismu. Jenom za Hitlera u nás existovala podobná zvěrstva a genocida na podobné úrovni.

·        Média by byla pokutována a musela by dávat stejný prostor všem kandidátům a stranám, alespoň počátkem volebního období.

·        Nebylo by žádné minimální procento pro vstup strany do sněmovny.

 

Jaké instituce a známé osobnosti by mi dokázali překazit mou volební kampaň je zřejmé. Zde jsou ti neznámí, kteří mají zájem, abych volby nevyhrál, a mají dostatek možností či přímých či nepřímých konexí, aby mi v tom zabránili:

·        Psychopaticky a neonacisticky jednající rasista Ing. Roman Čadek, který vlastní letovisko Romantic Beach Villas na Filipínách přes bílého koně Ester Libres. Použil na něj ohromné částky, o které připravil mou asistentku s pomocí justiční mafie, bílých koní Děkanovských, lidí spojených s plzeňskými právy, kauzou Kajínek, s STB a politickými funkcemi v ODS. Čadek veřejně prohlašuje, že chce vyvraždit Filipínce s pomocí Napalmu, který (na rozdíl od Hitlerova plynu) způsobuje extrémně bolestivou smrt. Filipínce totiž považuje za tvory, kteří jsou horší a hloupější než „vopice.“Nenávidí i jiné rasy, včetně Arabů a Romů. Navštívil rodinu Hitlera. Policie jeho volání po novém Holocaustu kryje. S policisty z Krajského ředitelství PČR v Plzni se po léta každý týden opíjel. Policie potom kryla jeho vloupávání do bytu, v kterém jsem žil, vyhrožování řezníkem, rasistické útoky, falešná udání, atd. U soudu o výživné vypovídal, že je chudák a manželka by měla živit jeho. Psal, že živoří v kolonii malomocných. Jeho matka, Hana Čadková, která předtím vyučovala housle na plzeňské konzervatoři, svědčila, že syn na Filipínách pouze dělá řidiče lodi (jakéhosi menšího člunu).  Z toho, co jsem se o Čadkovi dozvěděl, mi v něčem připomíná jednu osobu z podsvětí, která byla za komunismu jako dítě opakovaně v diagnostickém ústavu, v dospělosti pak opakovaně vězněna, atd. I když v mnohých věcech je od této osoby značně odlišný, problémy s chováním měl i on ve škole neustále. Rodiče se o něj ale stále starali, na rozdíl od rodičů té druhé osoby. Když ho kvůli chování škola nedoporučila na vejšku, rodiče museli žádat o pomoc prezidenta Husáka.

·        Mgr. Lenka a Tomáš Děkanovský ze Starého Plzence, příbuzní Čadka, jeho bílí koně v soudě o byt, jenž vyhráli za pomocí justiční mafie, křivě vypovídali, užívali metody či instrumenty jako falešné udání, falešnou smlouvu, apod. Děkanovská dělala Čadkovi bílého koně i v jiné věci. Děkanovští figurují ve zdravotnickém průmyslu ve firmě Diamedics.

·        Plk. Jaromír Kníže, údajně známý pro policejní akci proti Czechteku, se proti mně opakovaně dopustil trestného činu ve snaze pomoci Čadkovým velmi blízkým příbuzným. Dopustil se ho i spolu s JUDr. Slepičkou, hlavním státním zástupcem u Okresního zastupitelství Plzeň jih a spolu se soudní znalkyní.

·        JUDr. Antonie Zelená, hlavní státní zástupkyně u Okresního státního zastupitelství Plzeň město, se opakovaně dopustila trestného činu, když např. spolu s Knížetem iniciovali proti mně a mé asistence rozsáhlé trestní řízení a později i stíhání na základě policií vykonstruovaných lživých důkazů.

·        Soudce JUDr. Josef Miller, bývalý komunista a lampasák, kterého KSČ a komunistická armáda jako správného komunistického kádra vybrala pro studium práva a později ho udělali armádním soudcem. Jeho nějaké zákony absolutně nezajímaly, když stranil neonacisticky se vyjadřujícímu Čadkovi a jeho advokátovi – ODS politikovi, který je známý tím, že soudy vyhrává, jestli všechny vyhrává tak jako naše nevíme, ale Popsíšil ho opakovaně spojoval s mafií, a on zase na oplátku Pospíšíla.

·        JUDr. Jana Tlustá, u které jsou známy vazby na AK stejného advokáta, je bývalá armádní prokurátorka, v době kdy taková funkce znamenala podobnou věrnost komunistickému režimu, jakou mělo STB. Ji také nezajímaly ani zákony ani Ústava. Vše kryla vedení soudů a soudci nadřazených soudů, včetně soudce Ústavního soudu. Čadek předtím údajně řekl či naznačil manželce, že si soudce zaplatí a všichni, a bylo jich hodně, se jako uplacení chovali a dosud chovají, s nepřímou podporou MV, MS a orgánů činných v trestním řízení.

·        JUDr. Bárta, zastupoval Kajínka, ale dle jeho partnera Nohovce měl vazby na AK JUDr. Rösche, který pomohl dostat Kajínka za mříže na doživotí a osvobodit mafiána Antonína Vlasáka, který vraždy v této kauze objednal. Bárta a Nohovec nám byli ustanoveni jako opatrovníci. Lhali. Pracovali pro protistranu, neboli bílé koně rasisty Čadka.

·        JUDr. Jiří Vlasák, bývalý policejní vyšetřovatel v kauze Kajínek, byl ustanoven asistentce jako opatrovník, ale zjevně pracoval pro protistranu. Mgr. Benešová z protikorupční policie potom lhala, že jí byl ustanoven proto, že si nevyzvedávala poštu. Dokonce napsala na krajský soud, k čemuž neměla žádné oprávnění, aby asistentku poškodila a soud to co napsala opakovaně zneužil.

·        Ing. Mgr. Šmíd (ODS), Ing. Šimek (ODS), Jiří Franz (ODS), JUDr. Josef Traxmandl (STB), JUDr. Zdeněk Ernest (STB), a další byli na nás nasazeni a policie jejich trestné činy povětšinou kryla.

 

 

Kdo jsem

Jsem stratég, ne politik, nelžu, nepřekrucuji fakta, nejsem podlý a zrádný jako typičtí čeští politici a na rozdíl od nich pracuji pro zájmy národa, bojuji proti porušování lidských práv, atd. Když jsem žil v Československu, šířil jsem pravdu o lžích komunismu, v USA jsem bojoval s korporacemi jako Monsanto a Enron. Úspěšně. Když jsem se vrátil z USA do Čech a viděl jsem, jak je ničen náš národ a stát, jak jsou porušovaná lidská práva mého lidu, jak vláda a stát pracují pro cizí zájmy, atd., začal jsem být aktivní proti tomuto zlu tím, že jsem otevřeně mluvil pravdu.

 

 

Shrnutí některých bodů politického a rasového útoku státu proti mně a mé asistence

·        Stát dělal, co mohl, aby mi zabránil v šíření pravdivých politických myšlenek, ve vytvoření strany menšin či v prezidentské kampani jak ve volbách 2013 tak 2018. Součástí útoku byl rasový útok na mou asistentku, jejíž rasový původ je snědý, syrský, ze strany otce, jehož jméno je MUDr. Ghias Mousli.

·        Útok je veden státem přímo nebo nepřímo tak, že dává zelenou soukromým subjektům, aby mě a mou asistentku terorizovali, vykrádali, vyhrožovali zabitím, atd., ve snaze mi zabránit v kandidatuře na prezidenta apod.

·        Stát dává zelenou především člověkovi s ukrajinskými a podobnými konexemi, Ing. Romanu Čadkovi, neonacisticky se vyjadřujícímu, který veřejně hlásá rasovou nenávist vůči arabům, Romům Filipíncům, negrům (jeho výraz)… Filipínce chce vyhubit v mnohokrát větším množství než Hitler hubil židy a Romy a na rozdíl od Hitlera to nechce dělat bezbolestně plynem, ale s maximální bolestí Napalmem. Proti nám útočí přímo či s užitím bílých koní, bývalých estebáků či ODS politiků, vše s plnou podporou politiků a lidí spojených s kauzou Kajínek a plzeňských práv.

·        Byl jsem o vše obrán, navíc dlužím asi milion Kč kvůli podvodně prohraným soudům.

 

Berte vše co uvádím jako podezření a ověřte fakta.

Oznamovatel je ochoten všestranně pomoci orgánům činným v trestním řízení při vyšetřování a to poskytnutím dalších informací či předložením potřebných listin.

Oznamovatel žádá orgány činné v trestním řízení, aby ho informovaly o průběhu a výsledku vyšetřování  

Další info naleznete na serverech:

www. JosefToman .cz (tento server)

www.JusticniMafie.info

www.spodina.cz

www.DoctorMengele.com

www.CzechsForTrump.cz

www.CzechsForTrump.com

Podání doplňuje a upravuje to, které bylo doručeno dnes v denních hodinách státním orgánům – emailem na Vrchní SZ v Olomouci a osobně na Ministerstvo vnitra.

V Plzni dne 20.11.2017                                                    JOSEF TOMAN

 

 

 

TISKOVÁ KONFERENCE – PREZIDENTSKÉ VOLBY

Vážení novináři

zveme Vás na tiskovou konferenci kandidáta na prezidenta pana Josefa Tomana, který dne 6.11.2017 řádně podal kandidátní listinu pro volby prezidenta v roce 2018 podpořenou podpisy téměř 75.000 občanů, ale téměř všechny tyto podpisy mu byly neznámými osobami ukradeny, možná přímo na Ministerstvu vnitra. Jedná se o skandální volební podvod, který je v dějinách ČR zcela mimořádný, jedná se o vážné ohrožení demokracie v České republice. Úmyslem pachatelů bylo totiž nepochybně zabránit nepohodlnému kandidátovi ucházet se o funkci prezidenta republiky. Josef Toman se proto rozhodl podat žalobu k Nejvyššímu správnímu soudu a domáhá se toho, aby byl zařazen na seznam potvrzených kandidátů. Dále podal trestní oznámení na neznámého pachatele pro podezření z trestného činu maření voleb. Na tiskové konferenci chce Josef Toman předložit médiím důkazy o tom, že měl dostatek podpisů a že mu byly ukradeny, a zároveň chce médiím předat kopii podaného mnohastránkového  trestního oznámení, kde je vše podrobně popsáno a jsou tam k tomu důkazy.

Tisková konference je ve středu 22. listopadu od 12.00 v Tomášské ulici č.10

(mezi Malostranským náměstím a Klárovem)

Výbor pro veřejné blaho z.s.

zastoupen předsedou JUDr. Norbertem Naxerou

P.S.

Původně jsem chtěl rozdat na konferenci trestní oznámení ve věci. Stihl jsem ho ale dát na web, tak tam ho naleznete. Adresa je

http: //joseftoman.cz/clanky .htm (tato stránka)

Info o mém minulém podnikání naleznete na webu. Moje jméno tam sice není, ale můžete si ověřit, že doménu a web vlastním. Adresa byla původně fastwest.com

http://fastzest.com/index.htm (současně neaktivní)

Součástí podnikání byl i vysokoškolský institut

http://institutea.com/ (současně neaktivní)

kde jsme vyučovali hlavně obory jako strategická analýza, MBA, atd. Institut působil několik let i v ČR.

V Kanadě mi vedení státní komise o technickém vzdělání uznalo, že mé vzdělání je ekvivalent kanadského a amerického BSET (4-letý VŠ obor Bachelor of Science in Engineering Technology). V Kalifornii jsem nejprve studoval na California Polytechnic University (Cal Poly), kam jsem chodil asi 3 roky. Později jsem ve studiích pokračoval na dalších vysokých školách či univerzitách. Nejvyššího stupně vzdělání jsem dosáhl na American Institute, pro který jsem nejprve založil českou pobočku, později vedl obor strategická analýza, což byl nový obor, který jsme stvořili pro top vedení korporací a byla to také specialita naší poradenské firmy FastWest, později FastZest, která se zabývala nápravou špatně fungujících korporací či jejich částí. Prováděli jsme strategickou analýzu a navrhovali doporučení, případně jsme se podíleli na jeho implementaci. Podobnou analýzu jsem učinil i o ČR a můj prezidentský program měl implementovat řešení. Ještě předtím jsem se stal obětí justiční mafie a můj bratranec, který žil v Německu a se mnou na všem spolupracoval, měl CSc. z ČVUT, zahynul v Alpách při lyžován.

Na tiskové konferenci zodpovím všechny otázky mířené na mou osobu, odeslání podpisových archů, i to proč jsem je poslal poštou, doložím předběžné důkazy, na které budu mít čas je najít, že není pravda, že jsem neměl dostatek podpisů, doložím i to, jak mi byly volby mařeny mimo jiné ze strany jednoho zbohatlého pravičáka - který užívá neonacistickou rétoriku, kterého chrání plzeňská justiční mafie, včetně člověka, o kterém Jiří Pospíšil uváděl, že má mafiánské konexe. Ten zbohatlý pravičák propaguje veřejně nový Holocaust, který chce, aby byl 10x rozsáhlejší a nechce zabíjet "podřadnou" rasu bezbolestně plynem, ale chce to dělat Napalmem, aby při tom co nejvíce trpěli. Po léta se opíjel s policisty z Krajského ředitelství PČR v Plzni a došlo to tak daleko, že je přesvědčen, že mu všechno projde, protože trestné činy jeho rodiny chránil i bývalý ředitel PČR Plzeňského kraje, nebo třeba vedoucí státní zástupce, jak se později zjistilo, a vůbec jim nevadilo, že se přitom sami dopouští trestných činů. Ten policista byl údajně spojen s brutalitou Czechteku. Všichni novináři obdrží také kopii 15 stránkového trestního oznámení ohledně toho, že mi byly odcizeny petiční archy. Pokusím se přinést i některé přílohy, které situaci dokreslují. Ty jsme orgánům činným v trestním řízení zatím nedodali. Budou mít, počítám, stovky stránek. Navíc budu mít jisté informace o Kauze Kajínek. Dále mohu novináře informovat o tom, jak fungují detektivní agentury, které jsou vedené bývalými zaměstnanci STB, jak fabrikují falešnou evidenci pro soudní řízení...

Chtěl bych ještě poznamenat, že mým cílem není vyměnit ty u moci, pouze na ně zatlačit, aby hájili zájmy národa a státu. Mnozí ovšem budou muset být časem nahraženi. Nebudeme se nikomu mstít, ale budou instruovány tvrdé protikorupční mechanismy a tresty za korupci budou vysoké.

Josef Toman

 

 

O strategické analýze

Zde je příklad části rozboru, jak špatně funguje jedna známá nadnárodní korporace:

 

Reversing ...'s Road to Bankruptcy Can Be Very Hard

... has been, since its founder … died, highly mismanaged. Its leadership continues with connecting the ... brand with both the once-high-quality-image-… and the generally-always-sleazy-…. This connection, together with questionable marketing techniques, is responsible for the high erosion of ...'s image, very low profit margins, and general downfall. Unless totally new approach is taken, ... is likely to go bankrupt during the next recession.

Example of ... Management's Incompetence - …

2000-2001 - ...'s market share of … was 100%:

First major … to be … … was … in the year …. …, not ... …, was the …. The … was ... …. No other company produced, or was able to produce, such a … at that time. Later on ... was incapable to keep this lead. 

2002-2015 - Only 15% of the top 100 … … used ... …:

It is based on a …) and Wikipedia.

 

The Following Charts Spell a Total Disaster for ...

 In approximately the same period of time ...'s performance was roughly 7x worse than DJIA's and approx. 17x worse than …'s. What's worse is that ... shows bigger % decline than DJIA during bear markets. So during the next bear market we may see the end of .... If it struggles so much during the current bull market, it will likely go bankrupt - unless radical changes are implemented - NOW! I mean radical, not the type of changes that have been carried on until now, which are trying to make ... more efficient, while its marketing is in a number of areas so bad, product management is I'd say often non-existent, and the company vision overall is close to zero. One starts to wonder how is it possible that the management is so bad, as it was repeatedly pointed out to them that e.g. connecting the … and the … parts of the business will destroy the ... brand's image. It has happened already and the management still continue with the same practices. At the end, if the management is replaced when ...'s stock value is close to zero, the one who owns the stock will make fortune.

 

 

 

Jak jsem sháněl podpisy

Musel jsem být opatrný, aby mi nepodstrčili či neposlali archy se špatnými podpisy a potom by je mohli na MV "náhodou" vytáhnout a vyřadit mě, protože by bylo vysoké procento špatných. Sbírali je lidé, kterým jsem věřil, protože měli podobný názor na náš stát jako já. Nikde jsem to nepropagoval. Dělalo se to tiše, efektivně. Poštou jsem dostal jenom pár obálek s asi 4 podpisovými archy. Jinak mi bylo všechno předáváno osobně. Sběr podpisů se zaměřoval na cílové skupiny, kterým se nabízelo maximální zlepšení životní úrovně. V menu klikněte na "ČR a islám za 28 let". Tam je tabulka cílových skupin.

 

 

 

Několik důkazů, že jsem neměl problém se sbíráním podpisů

Jména pod. byla odstraněna, ale mohu emaily osobně ukázat. Měl jsem dost příznivců, protože já jediný jsem měl program jak napravit stát.

 

1.

Dobrý den pane Tomane,

 bohužel jsem do dnešního rána neměl o Vaší existenci ani tušení. Jinak bych si býval vzal dovolenou a objížděl všechny známé s Vašimi podpisovými archy. Teď jsem se však dočetl, že jste byl z volby vyřazen, protože Vaše podpisové archy zřejmě někdo "uklidil".

 Co nemohu pochopit, že tak důležitou věc pošlete poštou. Asi je to tím, že jste žil dlouho v USA. Já už dávno vím, že originály důležitých dokumentů nesmím nikdy dát z ruky. Pokud někde originál vyžadují, osobně ho tam odnesu, před mýma očima si ho okopírují a zase mi ho vrátí. Bohužel  v této republice to jinak nejde.

 To Vám píšu pro Vaši příští volbu. Chci, abyste se stal naším prezidentem. Budu Volit Zemana, protože je velká naděje, že umře před koncem volebního období a budou vypsány předčasné volby. Pak byste znovu mohl mít šanci, kterou byste neměl promarnit posíláním originálů nejdůležitějších dokumentů poštou. Pokud nemůžete poslat kopie, musíte tam osobně a neodejít dříve, dokud nebudete mít v ruce potvrzení s podpisem zodpovědné osoby a s kulatým razítkem, že jste odevzdal xx podpisů.

Pokud se dá ještě něco teď udělat, abyste mohl být "vrácen do hry" pro tyto volby, prosím , napište mi to, velmi rád udělám vše, co bude v mých silách


 

Přeji Vám, abyste se co nejdříve stal mým/naším prezidentem. 


 

P.S.: Panu Zemanovi nepřeji nic zlého, ale třeba menší mrtvičku by mít mohl, pokud jde o blaho našeho národa.

 

 

2.

 

Našel jsem mezi papíry ještě 8 tvých podpisových archů, co jsem ti zapomněl předat. Co s nimi mám dělat? ...

 

 

3.

 

... Co se týká počtu podpisů, těch si  přece měl dost a kdyby pošta nějaký balík ztratila tak máš přece podací lístky, kterými můžeš doložit, kolik ty balíky vážily a podle toho kolik v nich mohlo být podpisových archů. Já ti můžu u soudu dosvědčit to že si u mě měl ty dvě krabice s podpisovými listy. Kolik podpisů tam bylo jsem nepočítal, mohu jen dosvědčit že to byly dvě plné krabice. ...

 

 

4.

 

Dobry den, 
 

... 
 

Rad bych se s Vami sesel, i proto ze Vam muzeme dodat tisice podpisu pokud to se svou kandidaturou myslite vazne.

Kontakty na me mate, je to na Vas.

Pekny den preji 
 

...

 

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018