Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

1. drsná realita

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

kniha Česká banánová republika

1. drsná realita 2 falešná demokracie 3 falešná ekonomika 4 náprava ČR 5 náprava světa 6 lidská práva

Text knihy "Česká banánová republika. Aneb jak dosáhnout 5x vyšší kvality života v ČR, 50x rychleji."

Copyright © Joseph Toman, 2006, 2008, San Diego, California. All rights reserved. Všechna práva vyhrazena.

DŮLEŽITÉ Bází knihy je konspirační teorie. Viz poznámku na konci poslední české kapitoly.

Část 1: úvod, drsná realita

Kvalita života se pro většinu lidí za posledních 20 let nezvýšila. Rychlé navýšení pro všechny přinese úplně jiná, pronárodní politika. První prioritou je změna zaškatulkování ČR z Východní Evropy do Západní. Potom velice nesnadná, ale vytrvalá cesta směrem k evropské špičce. Nebude se zvyšovat důchodový věk. Zvyšovat se bude věk, kterého se dožijeme.

 

  

OBSAH

 
Část 1: DRSNÁ REALITA 3
Ve zkratce 3
Vysvětlení grafů 5


Část 2: FALEŠNÁ DEMOKRACIE 7
Fakta 7
Teorie stínu 9
Smrtelné nemocí 11
Zdravotnictví 12
Mexiko vzorem 13
Politika 14
Neférová justice 15
Konspirace 16
Kriminalita 17
ČR, oběť globalizace 17
Tajné organizace 19


Část 3: FALEŠNÁ EKONOMIKA 20
Problém 20
Proč se nemáme lépe 22
Pochybné výdaje 23
Miliardy pro církve? 25
Příklad K. Varů 26
Ekonomika ČR 28
Extra příjmy 30

 

 

Část 4: NÁPRAVA ČR 32
Ne neokolonizaci 33
Politické změny 35
Čeští lídři 35
Lepší život 36
Referendum 38
Komunisté 40
Digitální televize 41
Mediální tvorba 42


Část 5: NÁPRAVA SVĚTA 45
V perspektivě 45
Lepší svět 47
Co udělat 49
Nutné kroky 50


Část 6: LIDSKÁ PRÁVA 53
Černoši 54
Židé 54
Autorovy aktivity 55
Bezpráví 55
Cizinci 59
Falešné úsměvy 60
Doslov 62
Kontakt 65


 

 

   


 


 

 

 

Ve zkratce 

 

Japonský politik Shintaro Ishihara napsal spolu s Akio Moritou, zakladatelem Sony, kontraverzní knihu „The Japan that Can Say No“. Překlad: „Japonsko, které dokáže říci ne“. „Ne“ mělo být řečeno Americe. „Ano“ Československu a Maďarsku. Kniha byla vydána v roce 1989. Japonci nám mohli, během několik let, pomoci dosáhnout vysokých úspěchů. O tom se píše v americkém vydání knihy v kapitole 10: Pohled do budoucna v Evropě a Asii. Kniha nebyla původně přeložena do angličtiny. Byla psána pro Japonce. V amerických vládních kruzích se ale najednou objevil nelegální překlad a vyvolal tam paniku. Americká pravicová vláda se toho, co autoři napsali, skutečně velice zalekla. Přišla k nám změna jiným směrem. Bez Japonské pomoci. Dnes, téměř 20 let po Listopadu se Západ dívá na Východní Evropu, do které jsme zaškatulkovaní, jako na své smetiště.

Našim cílem je, aby byla ČR příkladem EU, ne jejím smetištěm. Kvalita života se pro většinu lidí za posledních 20 let nezvýšila. Rychlé navýšení pro všechny přinese úplně jiná, pronárodní politika. První prioritou je změna našeho zaškatulkování z Východní Evropy do Západní. Potom velice nesnadná, ale vytrvalá cesta směrem k evropské špičce.

Nebude se zvyšovat důchodový věk, ale věk, kterého se dožijeme. Bohužel jsme ne jen ztratili téměř 20 let, ohromně jsme se zadlužili a kde jsme měli komparativní výhody v pokročilých průmyslových odvětvích, ty byly polistopadovými režimy zničeny. Všude je přítomná korupce a vláda odmítá zavést efektivní antikorupční mechanismy. Zde musíme začít. A se zrušením imunity politiků. Dle Transparency International je právě imunita politiků zodpovědná za korupci a ta je u nás ve stejné míře jako v Bulharsku, ve dvou banánových republikách a Jižní Africe. Musíme dovolit přímou demokracii v podobě národních a komunálních referend.

Oni nesmí rozhodovat za nás bez nás. To tady již párkrát bylo. Od koryta či trůnu, záleží na tom, z čího pohledu se na ně díváme, musí ti, kteří jsou zodpovědni za žalostný stav naší země. Kniha ukazuje alternativní cestu jak se dostat ne jen k světu bez krizí a válek, ale i světu bez totalitních režimů. Ty se dnes maskují pod rouškou demokracie. S demokraciemi ale mají pramálo společného. S výjimkou voleb, které jsou ale manipulované a kandidáté po volbách nepracují pro zájmy voličů, ale lobby, které pracuje pro zbohatlíky a zahraniční vojensko-průmyslový komplex. Jehož zájmy a zájmy našich voličů se neslučují.

Oni jsou hrdí za to, že z nás udělali demokracii. Banánovou. Byl by normální člověk hrdý za takovýto výsledek? Když nám tvrdili, že u nás budují demokracii, zapoměli nás upozornit, že to nemá nic společného s demokracií, jakou hlásala Svobodná Evropa. Nevysvětlili nám, že existují „demokracie“, jako USA a Německo, které se mají dobře, protože odčerpávají, co se dá z „demokracií“ jako je naše. Náš stát, kteří porušujr lidská práva, kritizuje Čínu, Kubu, Venezuelu, Beneše, Žižku, Dubčeka. A tleská budování „demokratického“ procesu v Iráku, Afganistánu, Pákistánu, Albánii a na Ukrajině, kde je při tomto „budování“ dovolena nejvyšší míra korupce.

Proč nahrazovat něco, co fungovalo a zlepšovalo se, paskvilem, který nefunguje? Proč jen nevylepšili to, co jsme zde v roce 1989 měli? Proč to zbourali a nahradili zkorumpovaným státem, jehož cílem je blaho vrchních 10%? Proč byli ti co nás „demokratizovali“ tak nechopní a nekreativní, že museli poslouchat své západní poradce, kteří jim radili a radí ne co je dobré pro nás, ale co se hodí jim? Ochuzený národ, který pro ně bude dřít za hubičku? Zkorumpovaný režim, který hraje do noty svým chlebodárcům? Po listopadu jsme se hodně rychle a na hodně dlouho dostali do seznamu rozvojových zemí. A oni si tleskali a vinili za všechno komunisty. Socialismus v 80. létech byl špatný, protože prý komunisté v 50. létech zabíjeli. Přestože Československo dosáhlo socialismu až v roce 1960. Rusové nás prý od Němců osvobozovali špatně. Američané nás osvobozovali dobře. Dobře na konci války zbombardovali plzeňskou Škodovku. Pomohli zabránit tomu, že by sudetští Němci odešli sami. Jako Němci v Polsku, kteří prchali před Rudou armádou. Beneš byl špatný, protože proti Hitlerovi nebojoval. Přestalo se mluvit o tom, že Němci zabili 170.000 Čechů a Slováků. Mnohým „Čechům“, jejichž čeština se blíží stylu „nemecká člověk“, kterým byl majetek zkonfiskován našim vlasteneckým demokratickým prezidentem Benešem, se v restitucích darovalo, co patřilo nám všem. Zbytek společného majetku se rozdal především vekslákům a podvodníkům. V kapitalistickém světě je moc v rukou těch, kteří mají peníze. Ty byly dány těm, kterým zkorumpovaný stát vyhovuje. Ti vyměnili rudou za modrou a vexl za úplatky. Tak jak to uměli. Proto ti co mají peníze, a ti kteří vládnou, se navzájem podporují. Tím že podporují zkorumpovaný stát. Vypadá to, že na zbytku národa jim příliš nezáleží. Naopak od něho nadále přesovají peníze do „vyšších“ vrstev v exekucích, kterých bude brzy milion. Jestli je průměrná rodina tříčlenná, znamená to, že vysoké procento národa je nadále zbavováno svého majetku. Něco takového v západních demokratických státech absolutně možné není. Je to řádně ošetřeno zákony.

 

Vysvětlení grafů - s tím se pro pochopení musíte seznámit

(použit je příklad epidemií vážných pohlavních chorob)

 

Tyto grafy nejsou založeny na oficiálních statistikách, protože ty jsou zkreslené. Například vážných zločinů bylo v roce 1973 v USA 3,7 milionů. Policejní záznam byl učiněn u 0,7 milionů, což je přibližně 20% z celkové částky. V roce 2002 byl učiněn záznam u přibližně 75%. Statistická ročenka České republiky ’93 indikuje 22 případů AIDS v roce 1991. Statistika WHO – World Health Organization indikuje 2 případy. Český statistický úřad, který uvádí 22 případy na rok 1991 uvádí 6 případů o deset let později, což je mnohem nižší číslo než byla tehdy skutečnost. Úroveň nákazy AIDS se u nás po roce 1989 zvyšuje exponencionálně. Je to mimo jiné proto, že jisté infikované části naší populace nebyly ve statistikách podchyceny. Proto, pokud graf není označen jako oficiální statistika, jedná se o autorovy odhady, založené na jeho investigaci, výpočtech, apod. a tyto grafy pak pouze představují trendy.

 

 

 Akademická úroveň středních škol

 

 

 Kniha je věnována, in memoriam, následujícím osobám:

 • všechny oběti nacistické okupace a Holocaustu
 • Andrrei Dimitrievich Sakharov
 • Martin Luther King Jr.
 • Alexandr Dubček
 • Mahatma Gandhi
 • John F. Kennedy
 • Sigmund Freud
 • Albert Einstein
 • Mother Teresa
 • Linus Pauling
 • Nicola Tesla
 • Carl G. Jung

 

 

pokračování zde

 

 

kniha Česká banánová republika

1. drsná realita 2 falešná demokracie 3 falešná ekonomika 4 náprava ČR 5 náprava světa 6 lidská práva

 

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018