Josef Toman - kandidát na prezidenta 2018

 

 

 

www.JosefToman.cz

 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 

volby 2018 menu

home
SHRNUTÍ - PROGRAM
2x vyšší platy, důchody
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
více informací
PODPISOVÝ ARCH
VIDEA, kontakt, odkazy

 

volby 2013 menu

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
média
ENGLISH Book2020

 

     

 

 
Další stránky

kolonizace ČR genocida národa odhalená pravda konec exekucím naše poslední šance životopis, fotky, atd.

 

Biografie

V r. 1969 jsem odjel na zájezd na Slovensko s jednodenní návštěvou Vídně, odkud jsem se nevrátil. Emigroval jsem do USA, kde jsem asi rok pracoval, potom pokračoval ve VŠ studiích na California Polytechnic University. Mám Ph.D. v strategické analýze. Pracoval jsem většinou jako konsultant pro korporace jako Westinghouse Hanford, Hughes Space systems, General Dynamics, a pro univerzity Caltech a UCLA. V ČR jsem vedl pobočku American Institute se zaměřením výuky především na strategii, ekonomiku a management. Byl jsem aktivní proti americkému radaru, v USA jsem byl aktivní proti Monsantu. ČR považuji za druhý protektorát a mám spočteno, že uzavřením tunelů a pronárodní politikou by se mohly mzdy a důchody velmi rychle zdvojnásobit.

 

Fotografie. Klikněte na ně, zvětší se.

 

Rodinné fotky

babička a děda

 

já,vzadu,7.zleva

 

foto na tablo

 

s otcem syn máma ve Varech
       
     

 

Schůze vlasteneckého Kulatého stolu, kterému jsem předsedal a konference vlasteneckého Občanského tribunálu jehož jsem byl zakládajícím členem

 

 

 

Otázky a odpovědi

 

Proč kandidujete na prezidenta?

Protože je mi smutno z toho, co polistopadová garnitura udělala naší vlasti a snaží se udělat z našeho národa.

Nemyslíte si, že se dnes žije lépe než v roce 1989?

Nemyslím.

Pro ne?

Protože od druhé světové války se lidé měli každou dekádu podstatně lépe než tu dekádu předtím. Za těch 40 let socialismu se kvalita života nesmírně zlepšila.

A nezlepšila se snad od roku 89?

Nezlepšila. Navíc, i kdyby někdo tvrdil, že se nezhoršila, kdyby tady pokračoval socialismu, měli bychom se mnohem, mnohem lépe.

Nejste náhodou komunista?

Nejsem.

Socialista?

Ne.

Co jste tedy?

Vlastenec.

To už dnes neletí.

Máte pravdu, dnes letí vlastizrádce převlečený za demokrata.

Nebojíte se takhle provokovat?

Jenom mluvím pravdu.

A naši politici snad lžou?

Samozřejmě, je to největší chátra naší společnosti.

Nematete si pojmy? Je to přeci naše elita.

Za Hitlera se politici také považovali za elitu.

No to je snad rozdíl! Tehdy jsme tu měli protektorát!

A teď ho snad nemáme!

Děláte si srandu?

Ne.

Vysvětlete to tedy.

Je to horší protektorát než ten první.

Dnes žádný protektorát nemáme. Máme rostoucí ekonomiku a spokojené občany.

První republika se budovala. I v prvním protektorátu se Hitler snažil budovat ekonomiku. Po válce začalo nové budování státu, které ustalo v současném 2. protektorátu, kdy začalo bourání státu.

Nebojíte se takhle mluvit a hanobit naši vlast?

Jenom říkám pravdu, stydět by se měli ti, co jsou tady přes čtvrt století u koryta.

Nemyslíte si, že s takovými řečmi budete mít krátký život?

Proč? Máme v rodině dlouhověkost. Otec zemřel, když mu bylo 100. Jsem zdravý.

Ale někdo by vám mohl ten život zkrátit. Toho se nebojíte?

Ne! Kdybych zemřel předčasně, byla by to vražda.

Kdo by vás vraždil? Máte nějaké indicie?

Vadím tomuhle protektorátnímu režimu.

Ale dnes se nevraždí.

Ale ano, jenom je to maskováno tím, že například po listopadu zmizely desetitisíce lidí. To jsou normální metody tajných služeb.

Takže vy se bojíte.

Ne, nebojím se.

Jste nějaký odvážný. Kdyby na vás šel nějaký černoch s pistolí, určitě byste se podělal.

Již na mě šel a nebál jsem se. Kdybych se bál, možná bych tady již nebyl.

Proč jste se nebál?

Nevím, jsem takový, nebál jsem se.

A to bylo ve státech?

Ano.

Moc vám nevěřím. Úspěch ve volbách vám nepřeju. Ale mějte se! Na shledanou!

Také se mějte. Přeji hezký den.

 

 

 

Tisková zpráva

 

15. června 2016

 

Oznámení kandidatury na prezidenta ČR

 

Oznamuji tímto kandidaturu na prezidenta ČR ve volbách roku 2018. Více naleznete na mých webových stránkách JosefToman. Za to přidejte tečku a cz.  Nějakou dobu jsem žil v USA. Tam jsem pracoval mimo jiné pro vysoké školy Caltech, American Institute a UCLA, kde jsem vedl ekonomické a energetické projekty. Mým hlavním posláním jako prezidenta ČR by bylo pomoci s uzavřením nejrůznějších tunelů, které jsou přibližně stejně velké jako státní rozpočet. Jenom odchod kapitálu do zahraničí, především do daňových rájů, je 400 miliard ročně, což činí přibližně 100.000 Kč ročně na každého zaměstnance. A to není největší tunel. Uzavřením tunelů a tím, že by byla vedena řádná pronárodní politika, by mohly být navýšeny platy a důchody o 60%. Dále je třeba mít zdravý poměr minimální a průměrné mzdy, v čemž jsme byli po léta nejhorší v EU, to znamená, že jsme měli nejvyšší rozdíl mezi minimální a průměrnou mzdou. Po zdravém upravení tohoto poměru může být minimální mzda až 25.000 Kč na měsíc. Vím, že zazní, že jako prezident bych tu moc neměl. Měl bych ale moc mluvit k lidu v médiích a organizovat demonstrace proti vlastizrádcům. Těm demonstracím by fandila, ne jim bránila, jak policie, tak armáda. To je ohromná moc, které by se ti nahoře báli a začali by hájit zájmy lidu, ne zájmy, které jsou cizí. Jsem proti imigraci, politice EU a NATO… Podporuji vlasteneckou politiku Donalda Trumpa, Vladimíra Putina a Marine Le Pen. Vlastenecká politika je co náš národ potřebuje. Polistopadový vývoj u nás považuji za jednu z největších tragédií našeho národa. Jsem pro zrušení nelegálních restitucí, privatizací a pro zavedení bankrotních zákonů jako v USA, což umožní zrušení prakticky všech exekucí, i když to způsobí nedostupnost půjček problémovým žadatelům. Okamžitě bych dal milost Kajínkovi. 90% rozpočtu úřadu prezidenta republiky, tedy stamiliony ročně, bych použil k pomoci těm, kteří potřebují pomoc nejvíce, včetně obětem exekucí a justiční mafie. Jsem pro přímou demokracii a tvrdé tresty, ne imunitu, pro politiky a soudce, kteří zneužívají své pravomoci či jinak pracují proti zájmům národa. Jsem pro zavedení efektivních protikorupčních mechanismů, které dle mého názoru nebyly dosud zavedeny proto, že ti u moci chtějí krást. Jsem pro okamžité zavření kanceláře Sudetoněmeckého landsmanschaftu v Praze a pro soud pro vlastizradu s jejich českým vedením a s těmi našimi politiky, kteří dávají landsmnschaftu podporu. Naše armáda bude pomáhat policii v boji s kriminalitou, ne se účastnit bojů pro cizí zájmy v muslimských a jiných státech a tím vystavovat republiku nebezpečí teroristického útoku. Rusko nepovažuji za hrozbu či nepřítele. Náš hlavní nepřítel je úplně jinde. Jsou to především politici, kteří pracují pro cizí, ne české zájmy, a média, která informují nepravdivě či zkresleně ve snaze zabránit vytvoření pronárodního vlasteneckého režimu.

 

Josef Toman

 

 

Zkrácené tiskové zprávy

 

JOSEF TOMAN OZNAMUJE KANDIDATURU NA PREZIDENTA ČR. Mým hlavním posláním bude pomoci s uzavřením nejrůznějších tunelů, což umožní rychlé navýšení platů a důchodů o 60%. Polistopadový vývoj považuji za jednu z největších tragédií našeho národa. Jsem pro zrušení nelegálních restitucí, privatizací a exekucí. Jsem pro vystoupení z EU a NATO a nulovou imigraci těch, kteří nesdílí naše hodnoty a kulturu. Okamžitě bych dal milost Kajínkovi. Jsem pro přímou demokracii a tvrdé tresty, ne imunitu, pro politiky, soudce a tuneláře. Rusko nepovažuji za hrozbu či nepřítele. Našim hlavním nepřítelem jsou vlastizrádní politici a média. www.JosefToman.cz

 

 

Klikněte na obrázek, zvětší se.

 

 

 

Starší zprávy

 

Josef Toman, kandidát na prezidenta 2018

 

Vyhlášení kandidatury

Jak již ohlásil předtím, dne 15. června 2016 opět potvrzuje kandidaturu na prezidenta ve volbách 2018.

 

O mně

V roce 1969 jsem si vzal týdenní pobyt s Čedokem v Piešťanech, součástí byl jednodenní zájezd do Vídně. Z toho jsem se nevrátil a emigroval jsem do USA, kde jsem zpočátku pracoval a potom pokračoval ve VŠ studiích. Později jsem vedl projekty pro řadu velkých firem, včetně pro 2 nejvýznamnější univerzity v jižní Kalifornii a to UCLA a Caltech. V roce 2002 jsem přijel se synem na dovolenou do ČR. Ten se brzy vrátil. Já musel řešit nějaké rodinné problémy, když mi onemocněla matka. Začal jsem být politicky aktivní, hlavně proti americkému radaru a polistopadovým zradám a záhy nato mě a kamarádku, učitelku, začal soudit jistý zbohatlík, podporovatel ODS. Pokračovalo to tak, že Policejní prezidium proti mně a kamarádce iniciovalo rozsáhlé trestní řízení a později i stíhání pro zločiny proti státu. Po více než roce to bylo založeno, protože se to zakládalo na lživých, policií vykonstruovaných důkazech. Ovšem útok na nás nepřestával, včetně justiční mafií a lidí spojených s plzeňskými právy a kauzou Kajínek.

Jako teenager jsem byl antikomunista. V 60. letech mi to prošlo. V USA jsem byl velmi aktivní proti korporacím jako Monsanto, Enron, atd. V ČR jsem aktivní proti současnému nelegitimnímu vlastizrádnému režimu, který mimo jiné dovoluje tunely, které jsou přibližně stejně velké jako státní rozpočet. Tunel odlivu peněz na západ, všeobecně do daňových rájů, nebo přes ně, je asi 400 miliard ročně, tunel šedé ekonomiky je 600 miliard, atd. Navíc jsme v ČR měli po léta nejvyšší poměr průměrné a minimální mzdy v Evropě. Náprava této situace by mohla být rychlá a dovolila by 2x vyšší minimální mzdu, 2x vyšší minimální důchody, a podstatný nárůst ostatních mezd a důchodů. Toto je jedna z věcí, na kterou chci ve své prezidentské kampani poukazovat a rozebírat. Další je např. vystoupení z NATO a EU, jejíž jsme protektorát. Tím jsme se stali bez referenda, vlastizrádně, Lisabonskou smlouvou. Původně jsem myslel, že když ukončíme koloniální status ČR, bude členství v EU výhodné. Současná přistěhovalecká politika ale jasně ukazuje, že do takové EU nepatříme. Máme navíc!

V roce 2006 jsem psal knihu, kterou jsem z časových důvodů sice nikdy plně nedokončil, ale můžete se na ni podívat, když kliknete vlevo na Česká banánová republika.

 

Prezidentské volby 2013

Kandidoval jsem a měl jsem přes 50.000 podpisů, ale platných bylo pod 50.000, tak jsem s kampaní skončil. Letos jsem si jistý, že 50.000 platných podpisů dosáhnu. Média mě, jakožto nepřítele státu v minulé kampani ignorovala. I Wikipedie mě opakovaně odstranila ze seznamu kandidátů, jako absolutně bezvýznamného, i když jiní kandidáti, včetně jisté kartářky jim nevadili. Zbytek těchto stránek je povětšinou co zůstalo z kandidatury v roce 2013.

 

Propagační materiál

 

Pro vkládání do Facebooku, emailu, či kamkoli.

 

Leták

Je dobré ho mít u petic, pro vysvětlení, kdo jsem. Klikněte na něj, Zvětší se.

 

Předem moc děkuji za pomoc se sbíráním podpisů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Web není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak  vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2016 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 30. 09. 2017