Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

6. Hollywood

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Hollywood  

 

Napsal jste někdy něco, co mělo úspěch?

Napsal jsem námět pro film El Norte. Dal jsem ho ženě, kterou jsem velice dobře znal a která četla scénáře pro jistou firmu v Hollywoodu. Důvěřoval jsem ji. Nikdo jiný o tom námětu nevěděl, nikde jsem ho neregistroval. Za pár či několik let nato dostal film El Norte Oskara za nejlepší originální námět. Byl podobný tomu, který jsem napsal. Dejme tomu, že to byla jen náhoda, i když asi dost nepravděpodobná. Mému kamarádovi ukradli námět i jméno filmu. Podívejte se na to, jak v Hollywoodu často vznikají najednou dva podobné filmy. To mluví za vše. Já znal dost lidí v Hollywoodu. Nelíbil se mi jejich svět, ani jejich plastičnost.

 

Využil jste někdy svých kontaktů v Hollywoodu pro vlastní prospěch?

Ne. Nikdy. Být úspěšný v Hollywoodu znamená, že musíte být ohebný. Jen málo lidem se podaří být úspěšný a zůstat svůj ve vlastních názorech, jestli ty nejsou politicky správné. To ale v USA platí i jinde. Cizinci, včetně režisérů a univerzitních profesorů, aby dokázali, jak jsou američtí, jezdí americkými auty a mají v kanceláři, někdy i doma, vyvěšenou americkou vlajku. Jako rodilí Američané, kteří tím dokazují své vlastenectví, ale u nich za tím často stojí to, že nemají rádi cizince.

 

Znal jste nějaké vlivné osoby od filmu?

Vice prezidenta od Disney a více presidentku od Sony Pictures.

 

Jsou nějaké další lidi, které jste znal?

Nikoho výrazně známého. Nějaké méně známé režiséry, pomocné režiséry, herce, střihače, produkční, tanečnice, choreografky.

 

Měl jste někdy blízký vztah s někým z Hollywoodu?

Chodil jsem s Vicky Swaze, sestrou Patricka Swaze, poznal jsem její rodinu, ale s Patrickem jsem se nikdy nesetkal.

 

Proč?

Protože jsem Vicky nevěřil, že to je nějaký dobrý známý herec. Moc jsem se o to nezajímal. Viděl jsem film Red Dawn v kterém hrál a to bylo něco hrozného.

 

Proč jste Patricka nikdy nepoznal?

Vicky byla obyčejně u mě, já u ní jen velmi zřídka. Žila s matkou a když jsem byl u ní, Patrick tam niky nebyl. Vicky chtěla, abych s ní jel k němu na jeho ranč někde u Los Angeles. Tvrdila, že to je známý dobrý herec. Já do kina chodil často, obyčejně na zahraniční filmy. Na televizi jsem se nedíval, tak jsem o Patrickovi nic  nevěděl. Viděl jsem sice reklamu na Hříšný tanec, ale ta se mi nelíbila. Předtím jsem viděl ten film Red Dawn, neboli Rudý úsvit. Rusko v tom filmu napadlo Ameriku a pár kluků partyzánů napomohlo tomu, že Amerika zvítězila. Ohromná kravina. Ale Američané to žrali. I Vicky. Když mi řekla, že jedním z těch kluků ve filmu byl její bratr, neměl jsem zájem se s ním setkat. Po nějaké době jsme se s Vicky rozešli, tak jsem ho nikdy nepotkal

 

Poznal jste ještě někoho z té rodiny? Co dělali?

Poznal jsem mámu a Patrickova bratra. Máma byla známá choreografka. Bratr dělal kominíka, který čistil komíny boháčům.

 

Dělal ještě něco jiného?

Myslím, že měl malé role jako herec.

 

Pomohl mu Patrick?

Ne, ten říkal, že jemu také nikdo nepomohl. Já se o to moc nezajímal. Vicky mi tyhle věci vyprávěla a tvrdila, že není pravda, co Patrick říkal, že jemu také nikdo nepomohl, že si své místo v Hollywoodu musel vybojovat. Tvrdila, že to měl v životě lehké. Asi hlavně proto, že máma byla choreografka a děti od malička učila tancovat.

 

Kdo ještě Patrickovi pomohl?

To nevím. Já se na to Vicky neptal. Nezajímalo mě to.

 

Viděl jste film Hříšný tanec?

Viděl. Ale až léta po tom, co mi Vicky říkala, že je dobrý. Nelíbila se mi reklama, kterou mu dělali. Já Hollywoodské kýče moc nemusel. Ale Hříšný tanec byl výborný film.

 

Co dělala Vicky?

Pomáhala mámě ve výuce tance v jejím tanečním studiu a zastupovala za ni, když bylo třeba.

 

Je Patrickův bratr pohledný? Jak se jmenuje? Měl hezkou přítelkyni či manželku?

Jak se jmenuje si již nepamatuji. Byl vždy obklopen holkama, krásnýma. Byl to hezký veselý mladý muž.

 

Měla Vicky ještě nějaké sourozence?

Nevlastní sestru. Myslím, že se jmenovala Bambi. Původem to byla Korejka, kterou rodiče adaptovali.

 

Jaké měla ta sestra povolání?

Tanečnice.

 

Co otec Vicky?

Ten už nežil. Pokud mi paměť slouží, povoláním byl inženýr.

 

Znáte či znal jste nějaké známé zpěváky?

Jenom Bobby Gentry. Sestra mé první manželky jí dělala osobní sekretářku.

 

Jak blízko jste ji znal?

Jenom trochu. Byl jsem například na její svatbě a na oslavě premiéry filmu Ode to Billy Joe, který byl napsán na námět její stejnojmenné písničky, ona byla na mé svatbě.

 

Využil jste někdy své konexe v Hollywoodu ve svůj prospěch? Kultivoval jste ty vztahy.

Ne, těch lidí jsem se bál.

 

Proč jste se jich bál? Byli to mafiáni?

Ne, ale ty holky mohly být nakažené kdo ví čím. Mafiáni to nebyli. Byl jsem mladý a zajímaly mě hezké holky, to, že pracovaly pro film či televizi je hezké nedělalo, i když kde jsem žil bylo na metr čtvereční údajně nejvíce hezkých holek na světě, každá se chtěla stát herečkou či modelkou, ale většinou skončily jinde, například jako servírky. Já měl sice dlouhodobé vztahy, ale s hezkýma holkama jsem si vždy rád popovídal.

 

Znal jste lidi, kteří pracovali s celebritami? Máte nějaké informace, které by mohly zajímat například bulvár?

Samozřejmě. Znám toho hodně. Ale co jsem se dozvěděl, nebudu šířit. Znám i lidi, kterým nakladatelé nabízeli dobré peníze za to, aby prozradili všechny intimní informace, které mají o jistých celebritách z první ruky. Ty, které jsem znal to neprozradili. Například mé švagrové nabízeli dobré peníze, aby napsala o intimním životě Bobby Gentry, a to Bobby ani nebyla nějaká slavná zpěvačka, i když vystupovala pravidelně v Las Vegas.

 

O kom jste se přes známé dozvěděl něco zajímavého, něco co se o nich neví, nebo alespoň tehdy nevědělo? Jmenujte nějaké takové celebrity.

Tom Cruiz, Nicole Kidman, John Travolta, Richard Gere, Mick Jagger, Rod Steward, David Bowe, Olivia Newton John, Bobby Gentry, Zha Zha Gabór. Nikdo jiný mě zrovna nenapadá. Znal jsem lidi, kteří je znali či znali někoho, kdo je zná, nebo pracovali pro firmu, která zastupovala celebrity. Znal jsem ženu, která pracovala pro největší advokátní kancelář v Hollywoodu, která zastupovala celebrity. Lidí, kteří znali celebrity, jsem znal více a ani o takových věcech rádi vyprávěli. Když mluvím o Hollywoodu, mluvím o něm jako o centru filmového a televizního průmyslu, nemluvím jen o čtvrti Hollywood, která není, co kdysi bývala. Turisté musí být dost zklamaní. Ale jsou tam i hezká místa. Například Sunset Strip, Hollywood Hills, atd. Hollywood jako centrum filmové produkce se rozprostírá přes řadu čtvrtí Los Angeles.

 

Opravdu víte něco o tolika clebritách?

Ano. I můj syn toho dost věděl. Chodil do Beverly Hills High School a potom studoval na velké univerzitě v Los Angeles. Toho ale zajímaly spíše sportovní celebrity. Například se zahrál basket s nějakým známým basketbalistou. To považoval za událost. Také potkal nějaké známé osobnosti ze show businessu. Dokonce chvíli pracoval pro známého producenta. Ale ti lidé se mu nelíbili, stejně jako se nelíbili mně. Je to svět kokainu, nejdražších prostitutek, falešných úsměvů, falešných přátelství a ohromného množství peněz. Dost lidí se na tom přiživuje. Jsou tam i normální lidé. To vše je ale všeobecně známé.

 

Prozradil byste alespoň něco co jste se o nějakých celebritách dozvěděl a oni to skrývají?

Ne. Navíc nějaké ty věci se časem dostaly do bulvárů, ale ty celebrity tvrdí, že bulváry jen lžou.

 

Chtěl jste někdy být celebritou?

Určitě ne.

 

pokračování zde

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018