Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

průběh (r)evoluce

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Jak bude (r)evoluce zpočátku probíhat

 

(R)evoluce bude plně legální a legitimní a bude mít tento průběh: 

1.       Otevřeme malé televizní studio v Praze a zprovozníme nezávislou internetovou televizi svobodnatelevize.cz. Všechny webové stránky, o kterých zde píši, jsou zatím jenom předběžné.

2.       Vytvoříme hnutí Revoluce 2018 pro dvojnásobné platy a důchody tím, že uzavřeme tunely, budeme proti imigraci. Ta neslouží nám, ale Němcům. revoluce2018.cz

3.       Sjednotíme filosofii aktivistů s pomocí think tanku narodniinstitut.cz

4.       Budeme opakovaně připomínat prezidentu Donaldu Trumpovi a jeho rodině, že by měli pomoci osvobodit ČR z německých koloniálních pout a umožnit nám vytvořit z ČR prosperující stát, že budou moci být hrdi na to, že jejich předci pochází z nového výstaviště Evropy, namísto jejího smetiště. Viz webové stránky czechsfortrump.cz a czechsfortrump.com

5.       Až nás bude hodně, uděláme v Praze demonstraci jakou naše republika ještě nezažila. Plně legitimní a legální. Nebudeme žádat nic, na co nemáme právo. Budeme žádat jenom to, aby byly dodržovány zákony a ústavní pořádek, což je Ústava, Listina základních práva a svobod a mezinárodní smlouvy o lidských právech ratifikované Československem, hlavně pak ty z roku 1977, jejichž platnost byla převedena na ČR a jsou součástí současné sbírky zákonů. Budeme žádat jenom to na co máme nárok, jinak proti nám nasadí německou armádu a policii. Chceme následující:

                               i.            Zavedení tvrdých protikorupčních mechanismů.

                              ii.            Co nejtěsnější uzavření tunelů, kterými odchází 2 biliony ročně z naší ekonomiky. Jenom na státních zakázkách se pro začátek ušetří 300 miliard ročně.

                             iii.            Zrušení exekucí, protože tak jak probíhají, jsou v rozporu se zákony a ústavním pořádkem a zrušení soukromých exekutorů, protože jejich činnost je ve stejném rozporu.

                             iv.            Navýšení všech důchodů o 6.000 Kč, což bude stát 250 miliard ročně, což je jenom 12,5% současného odlivu peněz v tunelech.

                              v.            Zavedení bankrotního systému jako v USA, kde se prakticky všech dluhů velmi rychle zbavíme. To zabrání takovému druhu půjček, které vedou k exekucím.

                             vi.            Vyhoštění všech cizinců, kteří nejsou přínosem pro náš národ, což jsou prakticky všichni. Cizí pracovní síla je zodpovědná za nízké mzdy. Kdyby jí byl nedostatek, podnikatelé by o zaměstnance museli soutěžit a platy by šly automaticky rychle nahoru. Jedná se o jednoduchý ekonomický princip nabídky a poptávky. Tím, že k nám stát pouští bez omezení levnou cizí pracovní sílu, je protilidová politika, která je v rozporu s ústavním pořádkem. Cizinci, kteří u nás nedodržují zákony, budou vyhoštěni, jejich rodiny je budou samy následovat. Tím, že bude omezena velikost pracovní síly a bude dražší, se sníží zisky podnikatelů a někteří zkrachují, ale nezaměstnanost to nezvýší. Pro změnu se udělá něco pro zaměstnance, ne podnikatele, kterých je mnohem méně.

                             vii.           Orgány činné v trestním řízení začnou okamžitě šetřit trestnou činnost soudců a jiných státních zaměstnanců namísto, aby tyto věci pouze zakládaly či posílaly zpět předsedům soudů, které je jen založí, čímž se dopouští trestného činu. Mnozí soudci se trestných činů v soudních sporech dopouští pravidelně. Média a orgány činné v trestním řízení to kryjí.

                            viii.           Předsedové soudu se přestanou dopouštět trestných činů zneužití a zanedbání pravomoci veřejného činitele. Ty se budou vyšetřovat a stíhat.

                             ix.            Budou zavedeny soudy malých pohledávek, tak jak je mají v USA.

                              x.            Veřejnoprávní média začnou dávat řádný prostor všem stranám a kandidátům, ne jenom jejich lidem.

                             xi.            Policisté a státní zástupci budou mít přidáno 50%, protože jejich práce bude náročnější a protože platy v soukromém sektoru porostou rapidně nahoru, takže i tyto lidi musíme řádně kompenzovat. Budou mít vyšší pravomoci v boji s kriminalitou, která tím pádem výrazně klesne. Budou mít další úkoly a to především vytvoření protikorupční policie. Vojáci také dostanou přidáno 50%. Budou muset hájit zájmy ČR, ne zájmy cizí. Budou  pomáhat policii v boji s kriminalitou. To všechno bude stát přibližně 50 miliard ročně.

                            xii.            Bude zrušena inkluze a žáci, kteří do normálních škol nepatří, půjdou do těch, které zvládnou.

 

Vláda a legislativa se bude bát, aby taková demonstrace v budoucnu nepřerostla v kravou revoluci, ví že na Islandu se k demonstrantům přidala policie a vládu společně svrhli, tak na naše požadavky, které jsou plně legální a legitimní přistoupí a budou je rychle implementovat, s čímž jim pomůžeme. Nechceme nic jiného než na co máme právo. Mechanismy jako referendum a mnohá jiná zlepšení přijdou později. Nyní žádáme jenom o to, na co teď máme právo a čeho můžeme dosáhnout. Referendum či vystoupení z EU nemusí vůbec změnit situaci k lepšímu, pokud nejprve nenapravíme hlavní problémy a politici se nezačnou bát, že mohou skončit za mřížemi či ještě hůře. 

 

 

Problémy, kterým čelíme

 

Byla zmařena šance provést sametovou revoluci počátkem roku 2018,

když mi bylo znemožněno se zúčastnit, v 1. a 2. kole, prezidentských voleb a to přestože v nezávislých průzkumech veřejného mínění jsem měl 60% hlasů u lidí, kteří se o mně dozvěděli. Média mě totiž plně blokovala. Nakonec mi byly odcizeny podpisové archy, které jsem zaslal poštou, hlavně protože jsem měl problém s autem, do kterého se někdo vloupal a bylo mi vyhrožováno. Archy mi byly s největší pravděpodobností odcizeny, když byly v rukou státu, to je na poště či na Ministerstvu vnitra. Prakticky všechny podpisové archy někdo vyměnil za prázdné listy papíru, a to celkem neodborně, protože váha balíků na poště a na MV se podstatně lišila. Přes opakovaná trestní oznámení mě policie nikdy ani nevyslechla a Nejvyšší správní soud a Ústavní soud více méně ignorovaly zákony či ústavní pořádek ve snaze mé žaloby a stížnosti zamítnout, což také učinili.

 

Problém, že jsme německá kolonie

Armáda a policie budou na naší straně. Mluvili jsme s nimi. Tajné služby, jako BIS, které pracují pro německé, ne české zájmy, budou na jejich straně, stejně jako vrchní vedení armády a policie. Protože se naše SobotkoBabišoBělobrádkoVláda obávala z demonstrace, ke které by se přidala policie a armáda, Stropnický (ANO) a Chovanec (ČSSD) dojednali velení části naší armády pod německým Bundeswehrem a podepsali dohodu s Němci, že jejich policie může zasahovat tou nejbrutálnější silou proti našim demonstrantům aniž by je o to žádala česká strana. Bělobrádek a Herman (KDU-ČSL), Fiala (ODS), Schwarzenberg a Kalousek (TOP09), ale i Sobotka (ČSSD) se bratříčkují se Sudetoněneckým landsmanschaftem. To začalo Havlem a Dientsbierem starším, kteří chtěli povolit návrat sudetských Němců. Babišova a Bakalova médi jsou stejně proněmecká jako když je vlastnili Němci, než je prodali našim oligarchům. Jsem přesvědčen, že se jednalo o akci německé tajné služby BND, jejíž odnožím je Sudetoněmecký landsmanschaft. Obě organizace byly založena po válce nejvyššími nacistickými špiony a ti byli od samého počátku ve vedení těchto protičeských organizací, jejichž cílem bylo vytvořit EU, kde budou Němci dominovat a neoprotektorát ČR, neboli novou německou kolonii. Obojí se jim podařilo. Přitom se snaží udržovat či vytvářet nenávist Němců vůči nám tím, že ve školách učí, že jejich odsun po válce z Československa byl pochodem smrti. Němci prý nejsou zodpovědní za pochod smrti  židů do koncentráků, za to prý mohl Hitler a vysocí nacisté, my ale prý jsme zodpovědní za pochod smrti Němců do Německa. Takhle oni uvažují. Tomuhle čelíme. Proto nemůžeme mít žádnou krvavou revoluci, jak chtějí různí aktivisté, kteří například plánují šibenice na Staroměstském náměstí pro vlastizrádce a kolaboranty. Proto musíme žádat o pomoc prezidenta Donalda Trumpa, proto musíme mít dobré vztahy s Ruskem, ale i s Izraelem, i když mnozí aktivisté to nechápou. V Izraeli si nedělají iluze o tom, kdo Němci jsou a jednou jim to všechno vrátí. Věří v starý zákon, který říká oko za oko, zub za zub. Toho se Němci obávají. Jak to řeší? Rozmělňují Německý národ islámskou krví, aby nebyli stejný národ, který prováděl Holocaust a stojí za nacionálními fašistickými hnutími ve východní Evropě, ať již na Ukrajině, v Polsku, Maďarsku či na Slovensku. U nás se jim to příliš nedaří, ale ti, co tohle u nás vedou, mají nejlepší vztah k Německu, stejně jako vedení fašistických hnutí v jiných východoevropských státech. Při příštím Holocaustu, který bude ve východní Evropě, Němci budou Holocaust budou potírat. Tím se chtějí očistit a dokázat, že to nebyli pouze oni, kdo Holocaust vedli. My jako národ se musíme jakékoli fašizaci bránit, to znamená nepodporovat žádné skupiny, které mají fašizující tendence. I když jejich ideologie mohou být atraktivní, dlouhodobě by nám nesmírně ublížily. Izrael je mocnější než se zdá a proto s ním musíme mít nejlepší vztahy, musíme ho mít na své straně. Antisemitismus, který existuje u některých aktivistů, pomůže jenom Němcům, nám ublíží. Navíc si musíme brát příklad z toho, jak Izrael, ne Německo, nakládají s islámisty. To říkám jako Čech a vlastenec, kterému jde o blaho našeho národa. Nejsem žid, otec byl antisemita a já jsem byl křtěn v katolickém kostele, i když nejsem jakkoli nábožensky založený. Ovšem dobré vztahy musíme mít i s Německem, ale jako rovný s rovným, ne jako jejich neoprotektorát.

 

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018