Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

jak funguje svět - Czexit

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Jak funguje svět

Nemůžeme se snažit změnit či napravit systém, pokud nechápeme co stojí v jeho pozadí a jak vše funguje. A to nás ani na Harvardu nenaučí.

 

Máme 6 variant boje, vojenského, obchodního, kriminálního, náboženského či politického.

1.      Silný proti slabému. Silný zvítězí.

2.      Silný proti chytrému. Goliáš vs. David. Obr proti člověku s prakem. David zvítězil.

3.      Silný proti podlému. Ten se s silným spřátelí. Když má jeho plnou důvěru, otráví ho.

4.      Silný proti ještě podlejšímu. Ten se navíc postará o to, aby silného otrávil někdo z lidí samotného silného.

5.      Silný proti nejpodlejšímu. Ten se navíc postará o to, aby ne jenže to vypadalo, že silného zabil jeho člověk, ale ten aby zemřel než bude moci vypovídat.

6.      Silný proti nejpodlejšímu, který je navíc satanista, věří tedy, že co dělá není nic co je špatné, naopak.

 

Jedna z nejúspěšnějších knih o podnikání je Co vás na Harvardu nenaučí. Jedno z nejzásadnějších doporučení tam je pozorné sledování filmu Kmotr, jako příklad toho, jak má úspěšný podnikatel jednat. Když se podíváme, které jsou nejúspěšnější korporace, kdo jsou jejich šéfové, kdo jsou nejúspěšnější vojevůdci, politici, církevní hodnostáři a mafiáni, je zřejmé, že povětšinou patří do skupiny 6.

 

Neříkám, že v boji za spravedlnost je třeba být podlým. Naopak! Musíme si ale být vědomi toho, kdo je náš nepřítel, jaké užívá metody a jakými lidmi se nás bude snažit infiltrovat.

 

 

Příklady našich politiků. Zařaďte sami, do jaké skupiny patří.

·        Václav Havel. Sliboval, že se nebude zdražovat, že nebude nezaměstnanost. Aktivně se potom podílel na ožebračení státu a lidu. Byl pro "humanitární" bombardování Jugoslávie. Chtěl návrat sudetských Němců. Otec kolaboroval s nacisty, proto byl jeho rodině, dle Benešových dekretů, vyvlastněn Barrandov. Ten byl Havlovi po revoluci navrácen, čímž byly dekrety prolomeny.

·        Václav Klaus. Aktivně zaštítil tunelování státu, potom vyhlásil amnestii tak, že omilostnil vysoké tuneláře. Za jeho vlády byly vytunelovány, v převodu na dnešní peníze, desetibiliony. Ve státech s podobnou korupcí, jaká u nás byla zavedena za Havla a Klause a pokračovala za Zemana, jsou úplatky min. 10%. Takže kde jsou ty biliony v úplatcích? Kdo je má? Kdo je např. Kelner? Je možné, že by to mohl být něčí bílý kůň?

·        Miloš Zeman. Za jeho vlády se tunelovalo nadále a byly zavedeny exekuční zákony. Takové jako nikde ve světě. Náš národ je tím maximálně ožebračován a trpí. Zeman tvrdí, že je levicový, jako takový by měl mít sociální cítění. Milosti přitom, až na několik výjimek, nedává vůbec a ve volbách ho maximálně podpořili exekutoři. Jeho exekuční zákony byly totiž psány na míru právě exekutorům, ne lidem.

·        Andrej Babiš. Za tvrdé totality studoval na gymnáziu ve Švýcarsku. Bratr byl estebácký udavač. On byl veden u STB podobně, jako agent Bureš, tvrdí ale, že neudával, že ani neví, že byl STB agentem. Nikdo v republice nesytí národ pesticidem Roundup, GMO a éčky jako Babiš, který navíc obdivuje Sorose, který financuje příliv islámistů do Evropy. Babiš by u nás chtěl mít jeho institut, který vyhazují z Maďarska. Po tom, co Babiš a Bakala koupili Němci vlastněný český tisk, ten šíří stejnou propagandu jako předtím. Babišův ministr spravedlnosti Pelikán má otce estebáckého udavače a bratra muslima. Jako ministra obrany měl herce Stropnického, teď tam má lesbu Šlechtovou, podobnou expertku jakou byla předtím Parkanová.

 

Jelikož média nedávají žádný prostor vlasteneckým politikům, lidi jako Zeman a Babiš mají šanci vyhrávat volby. Tím nechci říci, že např. Drahoš by byl lepší. Je to opět jejich, ne náš člověk a podobně jako Schwartzenberg patří do tajné organizace Římský klub. Takových tajných organizací je samozřejmě více a vysocí funkcionáři některých z těch nejmocnějších mají soukromé tajné mejdany v Bohemian Grove (Bohémský les) v Kalifornii, kde praktikují satanistické rituály a i řada z těch, kteří jsou heterosexuálové, tam praktikují homosexualitu. Jestli či kam patřil Havel, Klaus a Zeman nevíme, ale Havel a Klaus jsou známí pro bisexualitu. Zeman studoval střední ekonomickou školu, ve třídě byl jediný kluk, ale o žádnou ze spolužaček prý zájem nejevil. Podívejte se na film Eyes Wide Shut neboli Oči široce zavřené, který dává náhled do praktik satanistických organizací. Když chtěl režisér Stanley Kubrick natočit pokračování, nejednou zemřel. Když proti tomu chtěl jít John Kennedy, byl zastřelen. Nato byl zastřelen Harvey Oswald, který byl údajným vrahem, a to člověkem, který umíral na rakovinu. Přitom Harvey Oswald Kennedyho nezastřelil. 40 svědků události postupně zemřelo. Nato byl zastřelen Robert Kennedy a třetí bratr Johna Kennedyho byl zdiskreditován. Schwartzenbergův olíbený rakouský malíř tvoří satanistická díla... Bisexuál Obama, který tohle vše plně podpořil, se stal oblíbencem médií. Trump a Putin, kteří proti tomu chtějí bojovat, jsou opakovaně diskreditováni.

Cílem vlády není vládnout pro lid, ale světovládce, kteří jsou povětšinou satanisté, tedy uctívají satana, i když na oko jsou to většinou křesťané. Jaký je produkt obchodní jednotky jako továrny či supermarketu? Nejsou to výrobky či zboží, ale zisk. Jde jenom o něj. Zaměstnance je třeba co nejvíce vyždímat, zákazníky co nejvíce oklamat, aby nekupovali co je pro ně dobré, ale to, z čeho má prodejce největší profit.

Národ by měl být v povětšinou debilní, aby byl schopen pracovat, ale ne dostatečně myslet na to, aby pochopil, kdo je nepřítel a potom ho svrhnul. Proto vedou do Evropy toky imigrantů i ze států, kde je většina obyvatel retardovaná. Proto u nás byla po revoluci nahrazena činohra muzikály, tedy umění bylo nahrazeno kýčem, začala se propagovat hudba spojená s drogami... Pod rouškou podlosti, že se školství vylepšuje, bylo ničeno... Byly zavedeny nejtvrdší exekuce na světě. Aby národ trpěl a bál se o to, že ztratí práci. Stačí totiž kritizovat režim a z většiny zaměstnání dříve či později vyletíte. Nejsou to jenom exekuce, ale i poloviční platy a důchody, než jaké odpovídají naší ekonomice. Jenom vláda, která pracuje pro nepřítele národa může tohle podporovat. Totéž platí o médiích, vrchní státní správě, polistopadových prezidentech a zbytku těch u moci.

Jak je možné, že byli tak rychle schopni zaměnit komunistický stát za kolonii Německa? S pomocí německé tajné služby BND a naší BIS, která nepracuje pro naše, ale cizí zájmy. Spisy nejpodlejších estebáků se po revoluci pálily a ti se pak dostali k moci jako pilíře demokracie a kapitalismu.  

 

Náprava ČR

Nová sametová revoluce, tentokrát vedená vlastenci, ne estebáky, a následný Czexit je jediné možné řešení, jak situaci v republice napravit.

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018