Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

regionální kampaň

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

prezidentská kampaň

ve zkratce porovnání kandidátů názory kandidátů jak a komu pomohu nevěřte lžím podrobněji kdo jsem podrobněji co nabízím regionální kampaň média

 

Náprava regionů

Kampaně do parlamentu a krajského zastupitelství jsem se aktivně neúčastnil. Kandidatury jsem využil proto, abych mohl ukázat, jak lze napravit jeden z regionů. Tohle je příklad pro všechny regiony. Každý má něco specifického, co se dá vylepšit.

 

Jak napravit jednotlivé regiony. Karlovarský kraj je uveden jako příklad.

Karlovarský kraj má ohromný potenciál, který je brzděn našimi posluhovači farmaceutického průmyslu, který v celém světě tvrdě bojuje proti přírodní medicíně a lázeňství. Farmaceutický průmysl v 50. letech zničil americké lázeňství. Po listopadu 89 začal dělat totéž u nás. Naše média, ovládaná Němci a spol., o tom mlčí.

Josef Toman pracoval v minulosti pro známé americké univerzity. Má bohaté znalosti o moderním lázeňství. Jako kandidát na poslance do parlamentu a krajského zastupitelství za Karlovarský kraj nabízí reálnou vizi jak obnovit prosperitu v regionu mimo jiné zmodernizováním našeho lázeňství tak, aby bylo velmi atraktivní pro americkou a jinou západní klientelu. Toman uvádí, že je možné poměrně rychle dosáhnout 2x kvalitnějšího života v regionu a později až 5x kvalitnějšího, při přesunu ČR z východní Evropy do západní, kam jsme vždy patřili ekonomicky, kulturně, sociálně, i eticky.

Západní farmaceutický průmysl v 50. letech pomohl zničit americké lázeňství. Po listopadu 89 začal dělat totéž u nás. Místo, aby se naše lázeňství transformovalo do moderní podoby, aby začalo používat nové metody přírodní medicíny, nastal ohromný útlum a změna léčby na jakési wellness programy.

Všude na západě lázeňství konkuruje alopatii, což je moderní medicína, která je ovládaná farmaceutickým průmyslem. Ten nevydělává peníze na zdravých pacientech, ale na nemocných. Jestli si myslíte, že má vysokou etiku, musíme si uvědomit, že se ve skutečnosti jedná o farmakochemický průmysl. Stejný průmysl vyrábí pesticidy i léky. Je zodpovědný za ohromné množství lidí otrávených jejich výplody. Viz Bhopal v Indii. 20.000 mrtvých a 200.000 poškozených lidí a kompenzace prakticky žádná.

Stejný konglomerát který vyrábí farmaceutika je zodpovědný za statisíce mrtvých a zmrzačených lidí v chemické válce ve Vietnamu a dioxinem, když po léta zamlčoval pravdu o jeho škodlivosti. Stejný chemickofarmaceutický konglomerát, jehož chemie způsobila rakovinu u desetimilionů lidí se propaguje veřejnosti jako jejich zachránce kvůli své farmaceutické inovaci.

FBI odhaduje farmaceutické podvody v USA na 600 miliard dolarů ročně! Jenom malé procento z toho je odhaleno a dokázáno. Např. letos v roce 2012 musela farmaceutická firma GlaxoSmithCine vyplatit 3 miliardy dolarů za podvody s nezákonnou propagaci léků a nezveřejnění pravdivých údajů o riziku jejich užívání. Abbott Laboratories musely letos zaplatit 1,5 miliardy dolarů za podvody ohledně léku Depakote. 

Přestože všude na světě lázeňství úspěšně bojuje proti farmaceutickému průmyslu a konkuruje alopatii, u nás bylo lázeňství dáno pod dozor alopatie a tudíž farmaceutického průmyslu.

Velké procento Američanů nevěří moderní medicíně, která je ovládaná farmaceutickým průmyslem a prahne po alternativní medicíně, což je moderní lázeňství. Američané platí až 10.000 USD týdně za alternativní léčbu v Tijuně, mexickém městě u amerických hranic, kde je hlad, bída, zdrogované ozbrojené gangy a chatrče z pupendeklu. Jezdí do Tijuany, protože v USA takovou léčbu nemají.

Po listopadu 89 jsem měl reálné plány jak zmodernizovat lázeňství v karlovarském regionu. Naši mocní se bránili. Byli na mě nasazeni bývalí estebáci, jeden přímo vystrašil mou manželku, lékařku. Vůbec nepřeháním. Když jsem zažádal o místo ředitele hotelu Termál, s reálným plánem jak tam ohromně zvýšit zisky, výběrové řízení bylo okamžitě nelegálně ukončeno, protože prý byl předčasně vybrán někdo jiný. Ten nato začal propouštět. Já bych zaměstnance přibíral. Termál a region by prosperoval. Oni to věděli. Proto předčasně ukončili výběrové řízení. Přitom je Termál vlastněn státem. Několik let nato jsem se dozvěděl, že ředitelem Termálu je jeho bývalý číšník z doby komunismu Pavel, po listopadu hejtman Karlovarského kraje - za ODS.

Mrkněte na Wikipedii. Je tam velká sekce o Mariánských lázních. Je tam i anglická sekce. Samé kraviny, které dělají město historicky atraktivní, ale žádná zmínka o tom, co se tam léčí. Tohle je součástí cílené kamapaně zničit naše lázeństrví, stejně jako byly zničeny naše jiné průmysly. Přitom máme ve světě stále více nemocí, s kterými si moderní medicína neví rady a bakterie, které jsou dnes resistentní na všechna antibiotika. V době, kdy i alopatie v USA začala objevovat zázraky přírodní léčby, naše přírodní léčba začala být ničena.

Jednu dobu jsme s bratrancem, CSc., který kdysi utekl do Německa, s investicí německých investorů, chtěli koupit Termál. Měla to být základna pro rozvoj regionu. 99% zisku jse plánovali, že dáme zpět do regionu. Již předtím jsem byl aktivní v boji proti americkému radaru. Co následovalo, bylo, že na mě byly nasazeny volavky a byli jsme vykradeni a všechny plány byly zničeny. Němečtí investoři, když si uvědomili, co se děje a jaký má k tomu přístup policie, jen řekli Banánová republika a couvli. ČR je proflízlovaná jako za socialismu. Užívají se estebácké metody jako za Gottwalda. Vládní garnitura vede tvrdý boj proti našemu lidu. Přes 20 let ničí co může ve snaze zalézt co nejhlouběji do zadních partií našich západních přátel, kteří nepotřebují prosperující Českou republiku, ale jenom další kolonii.

Narodil jsem se v Chebu. ale celou dobu, co jsem chodil do školy jsem již žil ve Varech. Miluji Vary a celý region karlovarského kraje. Moc mi vadí, jak uboze skončil. To chci pomoci napravit a na tom budu jako politik pracovat. Na rozdíl od těch u moci mi nejde o žádné zisky, nepotřebuji si léčit mindráky, tím, že budu mít nějakou funkci. Politikem jsem nikdy být nechtěl. Nyní je ale čas udělat konec těm svinstvům, které se u nás přes 20 let dějí, proto chci do politiky vstoupit, i když jen dočasně. Potom chci žít normální život.

V nadcházejících volbách máte možnost volit je, je celkem jedno koho z nich, oni jsou si všichni podobní, nebo volit něco nového, něco dobrého pro náš region. To je platforma a vize, kterou nabízím.

Možná se zeptáte, proč kandiduji za Pravý blok Petra Cibulky, když mé smýšlení je středově levicové. Je to proto, že Petr Cibulka je největší bojovník proti polistopadové břečce či elitě, záleží na tom, z jakého pohledu se na ně díváme. I když já i Cibulka máme jiný názor na to, kdo stojí za tím, že je naše země takto zdevastovaná, naše cíle jsou podobné. Cibulka říká, že chce zachránit co se ještě zachránit dá. Já chci napravit všechno. To je mým dlouhodobým cílem! Je to i cílem Petra Cibulky, ale má pravdu, že nejprve musíme zachránit co se dá. Neprodlužujte a nepodporujte zkázu naší krásné země. Proto prosím volte změnu! Skutečnou změnu!

Vždy jsem tvrdil, že nezáleží na tom, jestli vládne pravice či levice, pokud to jsou čestní schopní lidé a vlastenci. Proto nevidím žádný problém v tom, že kandiduji za Pravý blok. Petr Cibulka má na situaci v ČR stejný názor jako já.

Jako politik budu pro karlovarský region prosazovat následující:

 • Musí existovat synergie lázeňství a KFF. Festival musí propagovat lázeňství. Lázeňství musí propagovat festival. Festival musí přestat být pravicově zaměřen, musí se opírat o léta svého rozkvětu v době socialismu, ne tuto periodu ignorovat. Musí být zamířen na západ, ne na východ. Nestačí, že nás na východ táhnou všichni u moci, není důvodu, proč by nás tam měl táhnout i festival a jeho pořadatelé. Musíme si také uvědomit, jaká škoda je tvořena, když festival de facto bojuje proti levici, když velká většina filmových umělců na západě má levicové smýšlení.

 • Lázeňství se musí dostat ze spárů alopatie (moderní  medicíny), musí se zmodernizovat a musí alopatii konkurovat.

 • Budu aktivně prosazovat abychom v regionu měli západní lázeňskou klientelu, kterou do regionu pomohu přivést.

 • Pomohu i alopatii a to ne jen v regionu. Například Američané by dali celé své jmění za zlepšení vzhledu. Velké procento z nich touží být vyšší. U nás to medicína umí udělat již desetiletí a můžeme sem přivést další odborníky z Ruska, kde se tento obor vyvinul a zdokonalil. V Americe se o to teprve pokouší.

 • Mnohé americké pojišťovny obyčejně platí za léčbu v zahraničí, takže to může být ohromný příliv peněz pro region. I zubaři na tom budou profitovat. V USA stojí root canal či korunka u normálního zubaře asi 1000 USD. Při kurzu 20 Kč/USD to dělá 20.000 Kč.

 • Západní lázeňáci si u nás budou také nechávat spravovat zuby, prodlužovat či zkracovat nohy, nechají si zde dělat plastiku. Ve Frantovejch si budou léčit neplodnost, která je v USA mnohem vyšší než u nás. Ve Varech si budou léčit léky, chemií a alkoholem poškozená játra, přírodní cestou, po čemž mnozí touží. Cena letenky tam a zpět je asi 1000 USD. Je to pakatel v porovnání s tím, kolik zde ušetří a v porovnání s tím, kolik platí za přírodní léčbu v Mexiku.

 • Pomohu s řádnou propagací regionu na západě.

 • Pomohu propagovat region jako místo, kde, bohužel ne ihned, budou chtít mít sídla zahraniční firmy.

 • Pomohu zdokonalit region natolik, že cizinci sem budou investovat peníze, ne jen z nás dojit.

 • Budu prosazovat, aby nabylo znečišťováno ovzduší. Budu žádat řádné odstranění zplodin z chemičky Vřesová, ty nemají ve vzduchu nad Karlovými Vary co dělat. Nestačí jen zplodiny odsířit, aby nezapáchaly. Je třeba chránit lidi v regionu od jejich karcinogenity.

 • Pamatuji si na zprávu jisté nevládní ekologické organizace o tom kolik je chrleno rtuti ve zplodinách na Mariánky. Potom se to ututlalo. Musíme dohlížet nad tím, co je spalováno v teplárnách. Jsme lázeňský region a je zde tolik rakoviny.

 • Budu prosazovat region Mariánky, Frantovy, Vary jako chráněnou památkovou oblast Unesco. Vedení magistrátu Karlovy Vary žádost k Unescu rozmělňovalo. Potom byly k žádosti připojeny Luhačovice a¨dokonce se snad mluví i o připojení německých lázní. Musíme zastavit takovéto škodlivé akce. Pro koho pracují ti, kteří již 20 let ničí naše lázeňství?

 • Budu usilovat o to, aby varské divadlo opět mělo zpět svůj soubor. Představení budou řádně dotována. Kulturu je třeba propagovat a podporovat, ne ničit.

 • Musíme eliminovat kriminalitu a vrátit regionu bývalý lesk a slávu.

 • Vary byly kdysi, po Praze naše druhé nejkulturnější město. Všude zábava. Kulturní akce. Co zde máme dnes? Po listopadu zde bylo tolik Němců. Kde jsou dnes?

 • Co pro nás udělali namodralí pánové a jejich blízcí? Rozpustili věznice, přivedli nám sem z východního Slovenska Romy, pro něž neměli žádnou práci. Co těm Romům zbývalo? Nějak se živit museli. Za to nesmíme vinit je, ale ty co již přes 20 let chrochtají u koryta. Nebo nechrochtají a ne u koryta ale malebně švitoří v elitních kruzích. Záleží na tom, z čího pohledu se na ně díváme.

 • Němci odškodnili Poláky, Čechy ve své nové kolonii prakticky vůbec ne. Němci odškodnili Židy. Romy, které zabíjeli stejně radostně, také řádně neodškodnili a v Německu je maximálně diskriminují. To se musí ve světě propagovat tak dlouho, až nás všechny odškodní a budou vítat emigraci těch Romů, kteří si emigraci a začlenění do německého blahobytu budou přát.

 • Je toho moc, co je třeba udělat. Možná si říkáte, že jsem naivní, když si myslím, že něco změním. Vůbec ne! Někde se začít musí. Někdy se musí začít. Někdo to musí kritizovat. Protože v parlamentu těm u moci přitakávají i komunisté. Jinak by je zakázali.

Vím, že nebudu zvolen prezidentem, tam dosadí svého člověka, stejně jako svého člověka dosadili do Termálu, ale to, že kandiduji, mi dovoluje efektivněji kritizovat co se u nás děje a ukázat pravou cestu ke změně. Lepší cestu, než nabízí jiní kandidáti. Nikdy jsem nikomu nelezl do zadních partií . Jestli zvolíte mě, budu za region bojovat bez jakýchkoli kompromisů.

 

Pro ilustraci dále uvádím několik odstavců z mé knihy Děkujeme odejděte, jejíž text naleznete na tomto webu. 

V době socialismu bylo ve Varech 4000 lázeňských lůžek. Mohli jsme zmodernizovat karlovarskou přírodní lázeňskou léčbu tak, jak by to vyhovovalo Američanům a jiným západním pacientům. A mohli jsme nabízet další specializované lékařské služby.

 Většina lidí v Karlových Varech nepracuje v lázeňském sektoru. Je zde například světoznámá sklárna Moser, která v minulosti měla, kvůli vysokým clům, velice omezený vývoz do Spojených Států.

 Jelikož správná polistopadová politika by vedla k mnohem čistšímu životnímu prostředí a mnohem lepším socioekonomickým podmínkám, mohlo se ve Varech usídlit mnoho západních cizinců. Uvědomme si, že je u nás levněji než v západních zemích. Včetně bydlení, lékařské a zubní péče, pohostinství, apod.

 Následující je z americké knihy „The Health Spas“ (Lázně), autorská práva registrovaná v r. 1974 autorům: Robert a Raye Yaller. Popularita přírodní léčby se od té doby v USA podstaně zvýšila a americká tradiční medicína stále více uznává výhody této léčby. Zde je překlad úryvků:

 • Str. 9, z úvodu napsaného světově uznávaným P. A. Airolou, Ph.D., N.D.: Nastávají rychlé změny v tom, jak ortodoxní medicína pohlíží na lázně, v těch se užívá přírodní léčba. Můžeme pravdivě říci, že lázně, minerální koupele a přírodní léčba se těší bezpříkladné – nebývalé renezanci.
 • Str. 101: Každý rok se dostává 220 tisícům českých pracujících a členům jejich rodin zdarma třítýdenní lázeňské léčby. Náklady, včetně jízdného vlakem, jsou placeny státní pojišťovnou.
 • Str. 102: V Karlových Varech, kdysi místem zábavy Evropské šlechty a aristokratů, dnes najdeme s největší pravděpodobností návštěvníka, který je tovární dělník ze Západního Německa, Leningradu, nebo Prahy.

 V USA lázně prakticky zanikly v 50. letech. Navíc takové, jaké máme my, oni nikdy neměli.

  

Hotel Národní dům v Karlových Varech – pohled zvenčí a celkový pohled na sál – zpovzdáli vidíme jen to, že chybí lustr 

 

Pohled zblízka. Po pádu komunismu byl hotel zdevastován. Je to typické, jaký postoj má vládní režim k českému lidu, kultuře a národním památkám? Je možné, že naše země bude obětována v 3. světové válce? Bude takto jednou vypadat celá naše republika? Je to důvod, proč se vše nechává chátrat? Protože to stejně nemá budoucnost?

  

Toto je obrázek jak dnes vypadají ještě za komunistů nádherné, téměř 200 let staré lázně Kyselka u Karlových Varů, které založil Mattoni. Ty byly postkomunistickými režimy navždy zničeny. Západní farmaceutický průmysl a jejich lobby nemohou být šťastnější nad touto naší ztrátou, jejich konkurencí. Té by ovšem ani konkurovat nedokázaly. Mnohé stavy, které v Kyselce, podobně jako v našich jiných lázních dokázali vyléčit, moderní medicína vyléčit nedokáže. V době komunismu se zde léčily úspěšně přirozenou cestou, bez vedlejších účinků farmaceutické chemie, onemocnění cest dýchacích a nemoci oběhového a trávicího traktu u dorostu.

 

 

Kdyby polistopadové režimy nezlikvidovaly to, v čem jsme byli konkurenceschopní západu, v čem jsme měli komparativní výhody, mohli bychom se dnes mít podobně, jako se mají lidé v nejvyspělejších zemích světa. Navíc, díky psychologickým faktorům, bychom byli podstatně spokojenější.

Mohli jsme přilákat kvalitní lázeňské pacienty, ze západních zemí, na zmodernizovanou léčbu.

o   Po pádu komunismu jsme měli

 • 30.000 lázeňských lůžek a přibližně 500.000 lidí se u nás léčilo ročně v lázních.

 • Vynalezli jsme lék na AIDS. Dali jsme ho Američanům.

 • Měli jsme 12 elektrodové EKG, které na západě neměli.

 • Dr. Vojta vyvinul metodu na léčbu ochrnutých dětí, kterou například v USA neznali. I když Dr. Vojta odešel do Západního Německa, tuto metodu zde odborníci znali.

 • Dr. Karel Fortýn léčil rakovinu tím, že podvazoval nádory a ty potom spolu s jejich metastázemi v těle odumřely. Na Západě se tato metoda nepoužívala. Nikdo ji tam neznal. Používala se chirurgie, nesmírně jedovatá chemoterapie a nebezpečné záření, které spolu s chemoterapií ničilo imunitní systém. Po pádu komunismu jsme mohli fortýnovu metodu plně podpořit a rozvinout, ne zlikvidovat, jak se bohužel stalo. Tisk v rukou Němců viní komunisty za to, že Fortýnova metoda nebyla rozšířena a že zanikla. Potřebujeme takovýto tisk?

 • Podobné vysoké úspěchy jako Dr. Fortýn měl Dr. Kamil Jurkovič, který vynalezl jinou, neinvazivní metodu.

 • Vyvinuli jsme přístroj na diagnózu rakoviny, který byl účinný i pří nejpočátečnějších stádiích. Jeho užití bylo levné, bezpečné a identifikovalo typy rakoviny. Na Západě takovýto přístroj neměli a dosud nemají. Podstatně velké procento Američanů, a lidé na západě vůbec, nemají důvěru v ortodoxní medicínu. Po takovém testu by prahlo. Dali či prodali jsme tento náš vynález americkému farmaceutickému průmyslu. Je jeho hnací silou zisk? Je ten úměrný tomu jak jsou lidé nemocní, ne zdraví?

 • Mojžíšová vyvinula metodu na jednoduchou úspěšnou léčbu neplodnosti žen. V USA je tato metoda neznámá a procento neplodných žen je tam ohromné.

 • Měli jsme sanatoria, v kterých se před dobou antibiotik léčila tuberkulóza. Znali jsme metodu léčbu syfilidy bez antibiotik. V USA jsou celé čtvrti s epidemiemi druhů syfilidy a tuberkulózy, které jsou resistentní na jakákoli antibiotika. Tito lidé pomalu umírají, přestože se jim poskytuje velice drahá léčba i nebezpečnými experimentálními antibiotiky.

 • Ovládali jsme plastickou chirurgii, která byla méně agresivní než například v USA a proto pro mnohé Američany zajímavá.

 • Měli jsme přístup k ruským lékařům, kteří dokázali prodloužit či zkrátit člověka o 5 cm. V USA tyto metody neznali. I naši specialisté tuto metodu ovládali. Mnozí Američané by za něco takového dali cokoli, ale v USA prakticky nikdo nevěděl, že něco takového existuje, či že je to vůbec možné.

o   Američané prahnou po přírodní léčbě. Jenom v Karlových Varech jsme měli 4.000 lůžek a uměli jsme tam přírodní cestou léčit alkoholem poškozená játra. Takových je v USA nespočet. V nedalekých Mariánských Lázních bylo 2.500 lůžek.

o   Mohli jsme zmodernizovat naši přírodní lázeňskou léčbu tak, jak by to vyhovovalo Američanům apod. A nabízet další specializované lékařské služby. Mnohé americké pojišťovny platí za zahraniční léčbu. Když Termál ve Varech hledal ředitele, přihlásil jsem se do konkurzu. Věděli, co bych pro Termál, ale i pro Vary, mohl udělat. Bylo mi ale oznámeno, že přijali někoho jiného. Že tak učinili ještě před datem, do kterého teprve přijímali životopisy. Před tím, než dostali můj životopis. (Ten obdrželi řádně v termínu.) Termál brzy nato začal propouštět. Mrkněte se, kdo sedí v dozorčí radě tohoto státem vlastněného zařízení.

 

Lázně Kyselka

Kousek nad tímto odstavcem je fotka Lázní Kyselka, která je z mé knihy Česká banánová republika z roku 2006. Dnes již pár let běží akce sdružení Asorkd zrekonstruovat lázeňské budovy. Lázně v Klausově privatizaci získal podnikatel Karel Franta z Prahy. Předal je do rukou Němce Friedericha Beckera, později stíhaného za podvody. I jeho nástupce Udo Markard byl odsouzen za podvody. Karlovarské minerální vody (KMV), vlastněné italskou rodinou, která vlastní část lázní nechávají budovy po léta chátrat. Tito Italové vlastní i značky Magnesia, Dobrá voda, Aquila a Poděbradka. Stále dělají nové vrty a těží naše přírodní bohatství, minerální vody, a potom je s vysokým ziskem prodávají. Klaus při své návštěvě Kyselky v roce 2011 byl proti petici za záchranu lázní či jejich budov a uvedl, že jen KMV může přinést schůdné řešení. Italský šéf KMV tehdy dal facku protestujícímu viceprezidentovi sdružení Asorkd. Lázně dodnes chátrají a budovy se staly neopravitelné.

 

Karlovarská kandidatura

Požádal mě o to Petr Cibulka. Formuláře jsem vyplnil a on mě informoval, že je včas podal patřičným úřadům. Já se ale věnuji prezidentské kampani, proto na karlovarskou nemám vůbec čas.

 

pokračování zde

 

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018