Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

ukradené podpis. archy

 

(r)evoluce 2018

home

shrnutí - vysvětlení

2x vyšší platy,důch.

legální evoluce 2018

rychlá náprava státu

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
ukradené podpis. archy
zabránili mi kandidovat
žaloba, neplatné volby
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

 

K prezidentské volbě

22.01.2018 11:09:18

Parlamentní listy

Stanovisko Rozhodneme!

Vládní zřízení chránilo samo sebe, ale nechránilo občany naší země. Jejich vítězství nebyla naše vítězství. Jejich triumfy nebyly naše triumfy. A zatím oni slavili v našem hlavním městě, to se ale změní, končí čas slov a nastává čas činů, uděláme Československo opět skvělým!
Vyzýváme proto budoucího prezidenta ČR, ať už se jím stane -

po zmanipulovaných volbách ze kterých byl kandidát Josef Toman ministerstvem vnitra podvodně vyřazen,

kdokoliv, k neprodlenému svolání Konstitučního lidového shromáždění a jednání o ústavní smlouvě se Slovenskou republikou o plném obnovení Československa. 

https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Milan-Rokytka-21272/clanek/K-prezidentske-volbe-83633

Po tiskové konferenci v prostorách "Ne základnám," Týdeník občanské právo napsal:

 

„Musíme vystoupit z NATO, musíme vystoupit z EU. Česko se musí stát něčím, jako je Švýcarsko. Musíme mít u vlády lidi, kteří budou hájit české zájmy, nikoliv zájmy NATO a Evropské unie. K tomu může dojít jen prostřednictvím nové revoluce,“ sdělil PL Josef Toman. 

Před násilnou revolucí ale samozřejmě důrazně varuje. „Ta revoluce nesmí být krvavá, protože v takovém případě by těm kolaborantům a vlastizrádcům pomohly zahraniční armády a velmoci NATO,“ upřesnil důvody. 
Podle Tomana by ale k revoluci mohlo dojít pokojným způsobem, jako se to stalo například na Islandu v roce 2010. Islanďané tehdy vyšli do ulic a vybojovali si zákon o obecném referendu. Rovněž se podíleli na vzniku nové ústavy tvořené zdola.  
Josef Toman je prestižní akademik, který dlouhou dobu pobýval ve Spojených státech. Pracoval pro některé americké špičkové univerzity jako stratég. Jednou z nich je Caltech (Kalifornský institut technologií), ze kterého pochází celkem sedmatřicet držitelů Nobelovy ceny. 
V ČR Toman vedl instituci American Institute. Velmi se politicky angažoval v boji proti umístění amerického radaru v Brdech.
V USA se jako odborník podílel na pádu energetického molochu Enron, jehož případ vešel ve známost coby exemplární příklad korporátní korupce a podvodného jednání. Podaří se mu porazit molocha i doma? Uvidíme!

 

Tisková konference kandidáta na prezidenta Josefa Tomana, kterému ukradli podpisové archy
 

Vážení novináři,

nezávislý kandidát na prezidenta republiky, pan Josef Toman, kterému bylo ukradeno téměř 75.000 podpisů a Nejvyšší správní soud mu zamítl žalobu proti rozhodnutí Ministerstva vnitra o odmítnutí jeho kandidatury se rozhodl obrátit na Ústavní soud a podat

ústavní stížnost proti rozhodnutí Ministerstva vnitra a rozsudku Nejvyššího správního soudu,

který toto rozhodnutí potvrdil. Zároveň podá trestní oznámení na soudce Nejvyššího správního soudu, kteří ve věci rozhodovali, neboť má podezření že jsou podjatí a že se dopustili zneužití pravomoci úřední osoby. Josef Toman by chtěl s těmito věcmi seznámit média, včetně důkazů, které měl a předložil je soudu, ale soud je nebral v úvahu nebo se jimi odmítal zabývat.

Tisková konference se koná v pátek 15.12. od 14.00 v Tomášské ul. 23/10 vedle Malostranského náměstí. 

S pozdravem JUDr. Norbert Naxera
právní zástupce Josefa Tomana (nikoliv člen jeho volebního týmu, jak se objevilo v některých médiích)


Další informace poskytnu na tomto emailu nebo na čísle 737 742 110

 

Předběžné shrnutí připravovaného trestního oznámení na soudce Nejvyššího správního soudu: 

Jsem stratég. Mám doktorát v strategické analýze. Působil jsem na dvou prestižních univerzitách v jižní Kalifornii – Caltech a UCLA. V ČR jsem vedl American Institute se zaměřením především na strategii, ekonomiku a management.

Měl jsem unikátní strategický plán jak napravit situaci v ČR. Kdybych se stal prezidentem, lidé jako soudci Baxa a Rychetský by ve svých funkcích skončili. V prezidentské kampani jsem vysvětloval, proč síla naší ekonomiky odpovídá dvojnásobným platům a důchodům, než jaké máme, a že máme tunely, které jsou stejně velké, jako dělají dohromady všechny platy a důchody.  Aby to tak bylo, vládnou nám vydíratelní politici a na státních zakázkách jsou dávány úplatky kolem 85 miliard. Tak málo stojí vytunelovat 1,7 bilionů každý rok. Vysvětlil jsem, že když zůstaneme v EU, budoucí proud imigrantů k nám nezastavíme.

V nezávislých průzkumech veřejného mínění jsem měl 60% hlasů, zbytek kandidátů na prezidenta měl dohromady 40%.

Média o mně mlčela nebo mě zesměšňovala. Babišova média mě 100% ignorovala. Janečkova média mě znevýhodňovala. Přesto pozitivních komentářů jsem tam měl 95%.

Nastřádal jsem 75.000 podpisů. Protože jsem měl problém s autem, který nastal velmi záhadně, podpisové archy jsem neodvezl do Prahy, ale poslal jsem je express poštou. Zásilku jsem pojistil na 120.000 Kč. Na Ministerstvu vnitra ji obdrželi, ale měla jinou hmotnost. 3 obdržené krabice měly 10, 13 a 19 kg. Odeslané měly 11, 13 a 20 Kg, přibližně. Příklad: Přesná váha na nejlehčím balíku byla na poště 10,87 kg, na MV, kde to zaokrouhlovali, nenavážili 11, ale 10 Kg. Obsah balíků byl někým vyměněn a mírně se změnila i váha balíků. Petiční archy, až na 3, byly zaměněny čistými listy papíru. Když jsem vnitřek balíků uviděl, archy tam byly uspořádány jinak, výplň balíků byla jiná a chyběly tam listy se seznamem obsahu. Proto jsem chtěl, aby u soudu vypovídala vedoucí pošty, z které byly balíky odeslané a 3 pracovnice MV, které je měly na starosti. Šlo mi hlavně o rozdíl ve váze. Bylo nutno, aby o tom vypovídaly co nejdříve. Než budou plně poučeni, jak mají vypovídat.

Tohle se odehrálo na pozadí toho, že v minulosti já a má asistentka jsme byli opakovaně sledování, byly na nás nasazovány volavky a byl jsem varován, že když nepřestanu s kritikou toho co se v republice děje, skončím hůře než Kajínek, že stačí 3 falešní svědci. Když jsem nepřestal, stát proti nám vedl rozsáhlé trestní stíhání pro zločiny proti státu, iniciované policejní prezidiem. Jako za Gottwalda! To bylo nakonec založeno, protože se zakládalo na lživých, policií vykonstruovaných důkazech. V té samé době proti nám vedl podporovatel ODS s blízkými vztahy s policisty z krajského ředitelství řadu sporů s pomocí bílých koní. Připravil nás prakticky o vše - za asistence podplaceně se chovajících soudců. Včetně u Ústavního soudu.

Nejvyššímu správnímu soudu jsem doložil důkazy, že ne jen že jsem měl velké množství podpisů, ale že mi lidé nabízeli sami sbírat každý až tisíce podpisů.

Podal jsem námitku podjatosti na soudce Baxu, předsedu soudu, který byl zároveň jedním ze soudců v soudním senátě, který rozhodoval. O námitce podjatosti rozhodovali Baxovi podřízení. Jako v nějaké největší africké či asijské díře! Neshledali ho podjatým. Neshledali podjatými ani jiné členy stejného senátu, což byli jejich kolegové a přátelé.

Přestože se jednalo o velice důležitou věc, soud rozhodl za den, odmítl mou přítomnost a svědky a uvedl nepravdy, např. že musí rozhodovat rychle, protože mají ještě jednu stížnost, na kterou potřebují řadu dní. Ve skutečnosti na ni potřebovali řadu minut, na mou potřebovali řadu dní. Jednalo se o jednoduchou věc, která byla podaná ženou, která neměla právo ji podat. Usnesení či rozsudek v její jednoduché věci měl 24 stránky, v mé složité 8. Její usnesení obsahovalo jméno soudce zpravodaje, kterým byl Baxa. V mém případě bylo jméno soudce zpravodaje zatajeno. Příliš mnoho nesrovnalostí u nepohodlného kandidáta.

Má stížnost byla zamítnuta. Jednalo se o dvě principielní věci a to, že s krabicemi s podpisy bylo zjevně manipulováno po tom, co jsem je odvezl na poštu. Kdy a kde to nevím. Podal jsem trestní oznámení, ale jak se zdá, nikdo to neřeší. Druhá věc byla, že média, včetně veřejnoprávních, mi nedala žádný prostor a to až do doby kdy se ztratily podpisové archy. Ani jednu z těch dvou věcí soud neřešil či neřešil řádně a mou stížnost zamítl.

Advokáti, s kterými jsem komunikoval, se bojí napsat ústavní stížnost, protože napadám či jsem v kampani napadal lidi, s kterými by chtěli mít nejlepší vztahy, počínaje vysoce postavenými soudci a konče vysoce postavenými politiky. Bohužel ústavní stížnost může podat jedině advokát. Pochybuji ale, že by ÚS jednal dle zákona a ústavního pořádku. V mém případě, v tomto zkorumpovaném nelegitimním státě, se obávám, že budou mít jiné instrukce či zájmy.

Takže demokracie žádná, prezidentem bude ten, kdo jim vyhovuje. Já byl jediný, který se od nich výrazně lišil, včetně od Zemana. Až půjdete volit, zamyslete se nad tím, jestli to má vůbec nějaký smysl. Budete vybírat mezi kandidáty, kteří budou naoko rozdílní, ale potom v zákulisí se třeba budou chechtat, jak nás všechny převezli.

Berte vše jako podezření a vyšetřete fakta.

 

 

další související články

 

Pro článek Parlamentních listů o věci, klikněte na "více informací" v hlavním menu:

 

 

 

Revoluce 2018

home

shrnutí - vysvětlení

2x vyšší platy,důch.

legální evoluce 2018

rychlá náprava státu

 

 

Volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
ukradené podpis. archy
zabránili mi kandidovat
žaloba, neplatné volby
více informací, i o mně

 

 

Volby 2013

 

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 07. 02. 2018