Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

kryptofašistická ČR

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Česká polistopadová kryptofašistická republika

Fašismus nemá jednotnou definici. Zde je jeden z výkladů:

Fašismus je do krajnosti dovedený, agresivní kapitalismus. To je co u nás dnes máme. Náš stát splňuje tuto definici fašismu. Některá přesvědčení fašistů jsou shodná s přesvědčeními našich vládních představitelů:

*          Povinnosti vůči skupině, k níž člověk patří, jsou nadřazeny všemu ostatnímu. (Skupina v tomto případě jsou koaliční partneři, neboli ODS a její 2 odnoží. Jejich koaliční smlouva je nadřazená všemu ostatnímu. Podvedli národ, proto pro ně volili. Kdyby lidé věděli, co budou po zvolení předvádět, volby by neměli šanci vyhrát. Přestože oni vědí, že nemají mandát či podporu občanů na to, co činí, je jim to úplně jedno.)

*          Vůdcovy instinkty jsou nadřazeny nad abstraktním rozumem. (Co Nečas předvádí, nad tím rozum zůstává stát. Jemu je to jedno. Mám silné podezření, že jeho instinkty jsou takové, jaké se mu hodí, zbídačit národ a prodloužit recesi ještě více, protože čím bude delší a hlubší, když se brzdy uvolní, tím rychlejší bude ekonomický růst. Nedivil bych se, že před příštími parlamentními volbami. Proto teď v recesi škrtí ekonomiku svými opatřeními, jako je zvyšování DPH, když v době recese dělají normální státy opak. Taková opatření se mohou dělat, když je ekonomická prosperita a zdravý růst, ne recese.)

*          Vyvolená skupina má právo vládnout bez omezení ostatním lidem. (Oni tam nahoře u koryta či trůnu, záleží na tom, z čího pohledu se na ně díváme, si dělají, co chtějí. Jen si u koryta (či trůnu) prohazují místa. Vládnou a ničí naši zem již přes 20 let bez jakéhokoli omezení. Jenom hrají divadlo tím, že nám dávají možnost volit, ale kdo bude zvolen a kdo z výhry vyloučen, o to se postarají především německá a jiná s nimi spolupracující média.)

Jan Antonín Baťa v roce 1932 nastoupil do čela firmy Baťa. V roce 1947, za vlády Eduarda Beneše, ho mimořádný poválečný soud soudil za postoje v době "zvýšeného ohrožení republiky".

Baťovi byla připočítávaná k tíži podpora fašismu a projekt na přesídlení českého národa do Patagonie.

Klerofašismus je prolínání katolické a fašistické ideologie.

Klerofašismus je spojen i s knížetem Karlem Schwarzenbergem, který psal pod jmény "Jindřich Středa" a "Bojna". Jeho synem je předseda TOP 09, Karel Schwarzenberg mladší.

Kryptofašismus je skrytá forma fašismu. Směřuje k politickému fašismu, ale navenek se od něj distancuje, protože politický fašismus je odmítán společností nebo je přihlášení se k němu v rozporu se zákony konkrétního státu. ČR se vydává za demokracii, kterou samozřejmě není, protože se neřídí demokratickými principy. Míra, v které jsou u nás porušovány demokratické principy, svědčí o následujícím:

Máme blíže ke kryptofašismu než k demokracii. I Topolánek předváděl nacistické symboly, i když prý nevědomky. Tam nahoře se řada z nich chová velice vůdcovsky. Kdyby jim v tom nebránily zákony, jistě by se projevovali ještě více diktátorsky.

 

 

Připravovaný film

Česká kryptofašistická republika

profízlovaná – totalitní

Jsme ve stádiu předprodukce nového dokumentárního filmu "Česká kryptofašistická republika" o pravdě o listopadu 89 a o tom, kam nás dostaly naše polistopadové elity, či mafie, záleží na tom, z čího pohledu se na ně díváme. Cílem filmu je ukázat cestu jak se dostat z úpadku do kterého byly naše země a náš národ uvrženy.

Na dokumentu se můžete podílet. Rádi se seznámíme s vašimi názory, zážitky, video a zvukovými nahrávkami a fotografiemi.

 

Někteří potencionální aktéři, s pozitivní či negativní rolí, většina patří k západočeské smetánce:

 • Opakovaně vyznamenaný plukovník České armády, největší polistopadový vydavatel neonacistické literatury
 • Soudce, bývalý komunista a major komunistické armády, dnes známý pro svůj katolicismus
 • Lidé z kauzy Kajínek, včetně policejního vyšetřovatele a advokáta, který zastupoval jednoho z mafiánů
 • Krajský ředitel PČR, pomáhal viníkům, jeho policie odmítla vyšetřit výhrůžky zabitím jedním z jejich kamarádů
 • Ex funkcionář ODS, v jednáních zastupoval ministra spravedlnosti, prznil 14 letou školačku, dostal za to jen podmínku
 • Oblíbenec policistů z krajského ředitelství, navštívil rodinu Hitlera v Argentině
 • Pracovník ministerstva, naváděl k trestným činům, policie to odmítla vyšetřit
 • Člověk s policejními konexemi, který konstantně propagoval neonacismus
 • Plukovnice antikorupční policie mlží, pomáhá tím krýt soudce v kauze plné markerů pro korupci a organizovaný zločin
 • Bývalý primář psychiatrie špatně diagnozuje pacientku, ta umírá
 • Lékařka, která chlastala vodku po flaškách - po revoluci je jí dovoleno pracovat jako obvodní lékařka
 • Lékařka, předtím léčená na psychiatrii, propagovala místo chemoterapie šamana, pacient zemřel
 • Místopředseda soudu, mlžil, překrucoval skutečnosti, aby napomohl viníkům
 • Ten, kdo zastupoval řadu lidí v soudních řízeních popsal plzeňský soudní systém jako justiční žumpu
 • Komunistický poslanec a sovětský špion, agent KGB, jeho¨příbuzní byli smetánka před revolucí i po revoluci
 • Ministr, jehož nový zákoník již anální znásilnění za znásilnění nepovažuje. Nečas zákoník chválil. Pedofilové a jiná verbež mají důvod k oslavě.

 

Třetí plzeňská kauza

Po tom, co jsem byl extrémně aktivní v boji proti americkému radaru a ukázal kolik obětí a materiální škody by radar způsobil v případě válečného konfliktu, jsem se stal terčem estebáckých taktik a akcí, mířených proti mně. Jedná se o širší kauzu než kauza Kajínek či kauza plzeňských práv. Média naši kauzu plně ignorují. Sahá do špiček ODS.

 

Věnujeme se investigativní žurnalistice

V Plzni se nám podařilo proniknout do zákulisí místních mocenských struktur a zdokumentovat místní korupční či klientelistické prostředí, včetně v politice, policii, státním zastupitelství, na radnici, v podnikatelské sféře.

 

Kajínek je vězněn proto, aby nevyšla najevo pravda o plzeňské mafii či elitě, záleží na tom, z čího pohledu se na ně díváme.

Objevili jsem řadu dosud neznámých důkazů, které svědčí o Kajínkově nevině. Někteří lidé, či členové jejich rodin, kteří figurují v jeho aféře jsou stejní lidé, kteří figurují v kauze Plzeňských práv, ale i v naší aféře, o které média mlčí.

 

Abychom byli umlčeni, bylo proti nám vedeno rozsáhlé vykonstruované trestní řízení pro zločiny proti státu.

Těch jsme se samozřejmě nedopustili, proto bylo řízení založeno. Máme důkazy o tom, že

*          soudci lžou

*          vedení soudů lže

*          policie kryje viníky a tvoří falešné důkazy

*          státní zastupitelství kryje viníky

*          advokáti lžou - s podporou soudců

*          média mlčí a kryjí viníky - včetně politiků

*          vláda dává všemu volný průchod

Jako za Heydricha, jako za Gottwalda, jako ve filmu Z pekla.

 

 

Z prezidentské kampaně

Na této stránce se dozvíte, jak, s použitím žurnalistických metod, jsme odhalili, že u nás není jenom justiční mafie. Je to mnohem větší polistopadová mafie, do které patří soudy, advokáti, policie, státní zastupitelství, ODS funkcionáři, média a vrchní státní správa. Pronikli jsme do útrob aparátu tohoto mafiánského státu.

 

Rozhovor s The Student Times na ihned.cz

http://studenti.ihned.cz/c1-57901030-yes-prime-minister-vlastenectvi-ze-mne-nevyprchalo-tvrdi-prezidentsky-kandidat-josef-toman

 

Rozhovor na TV5 - petka.cz

Bylo to na 3. den chřipky a neměl jsem čas jet domů se obléknout - proto ty jeany, atd.

http://www.petka.cz/porady/volejte-prezidentovi/volejte-prezidentovi-5/#vsechny

Stejné video je na youtube: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y0uURnySJfk&noredirect=1

 

Jsem blokován, cenzurován či ignorován hlavními médii

Dokonce i Wikipedia mě opakovaně vyřadila ze seznamu kandidátů, jako nedůležitého, přestože tam nechala Tomáše Vandase, zakladatele Dělnické strany a Janu Lysoňkovou, kartářku a vědmu, také kandidátku. Mimo mě byli všichni kandidáti významní. Já prý dostatečně významný, abych byl na seznamu, nebyl. Wikipedia, která je na celém světě levicová, je u nás samozřejmě pravicová. Totéž můžeme říci o Straně zelených. V minulosti jsem pracoval pro Caltech. Tam kdysi působil Linus Pauling, nositel Nobelovy ceny v chemii. Česká Wikipedie ovšem ignoruje fakt, že také dostal i druhou Nobelovu cenu. Z mír. Tehdy mu americká vláda dokonce sebrala pas, aby nemohl cestovat do Stockholmu.

http://navrat.blog.idnes.cz/c/284437/Cenzura-prezidentskych-kandidatu-na-Wikipedii.html

 

Co bylo napsáno

 Dobrý den, díval jsem se na profily kandidátů na prezidenta a přečetl jsem si informace o vás. Musím říci, že i když jsem členem KSČM, vaše informace a články ční vysoko nad vším, co jsem kdy četl a opravdu jste mě zaujal svými názory jako jediný kandidát na presidenta, vaše názory jsou opravdu brilantní a jsem přesvědčen, že byste byl dobrým presidentem.
 

  ... To není ani zdaleka demokracie, to je ekonomická totalita kapitalismu... Tak podobně to nazval Joseph G. Toman, ... ve své rozpracované knize 2020. Je to velmi fundovaná analýza posledních let s předpovědí budoucnosti, která se do jisté míry už naplňuje. Bohužel, autor knihu z jistých osobních důvodů nedokončil a dokončit nehodlá, ale i tak stojí za to si ji přečíst. Na internetu ji nenajdete, je ale s autorovým svolením překopírována do depozitáře na www.i-sn.cz. Jsou v ní myšlenky, o kterých jsem psal i já například v článcích „Jak dál s Ústavou“ a jiných na své stránce. Navíc různé statistiky a srovnání se západním světem. Jen ta předpověď jaderné války se (doufám!) nevyplní.  
 

--  To vám vyhrožovali ohledně toho prezidentování, nebo radaru, Enronu nebo čeho?................. Něco takového bych se snažil co nejvíce zveřejnit, protože je mnohem těžší nechat zmizet někoho, kdo o sobě veřejně prohlásí, že možná zmizí. Jako příklad bych uvedl Michael Moore, Rob Jacobson, Alex Jones, Ron Paul, "Jakobe Fresco" atd., to jsou konspirátoři už natolik známí, že kdyby se jim stala nějaká nehoda, okamžitě bi tisíce lidí začalo tvrdit, že byli odstraněni. Proto je establishment nechává víceméně v klidu (až na tu neustálou skrytou cenzuru, kdy dáte něco kontroverzního na internet a spoustě lidem to záhadně nejde přehrát). Horší je když vyhrožují rodině.  Pracovat podle jejich vzoru, bych tedy doporučil i vám.......... vše co se kolem vás děje zveřejňujte na webu, nejlépe ve formě videa na youtube (protože dnešní lidé neumějí číst, ale pohyblivým obrázkům věří jak bibli). Stačí obyčejná webkamera a mikrofon. 

 

V souvislosti s tím bych také rád uveřejnil, že se mi ozval ... J. Toman, od kterého mám na své stránce podle mého názoru velmi dobrou analýzu naší politické situace před několika roky (Kniha 2020). Teď se rozhodl kandidovat také na prezidenta. Ani ne tak pro nezlomnou víru, že bude zvolen, ale aby v k tomu příslušející kampani mohl zveřejnit své (a ne špatné) názory na současnou politiku. Kdo by mu chtěl pomoci, podívejte se na dekujemeodejdete.cz/uvod.htm, nebo se mu ozvěte přímo na TomanJoseph@gmail.com. Nicméně uvádím to proto, že on, vědom si toho, že není tak detailně znám jako jiní uchazeči, uvádí na své shora uvedené stránce prakticky vyčerpávající výčet informací o sobě a svých plánech v případě zvolení. Takový bych si představoval povinně u každého kandidáta se zárukou jeho pravosti a upřímnosti. Aby volič měl alespoň základní informace, podle kterých by volil, nejenom dlouhý seznam jmen.

 

 Tak jsem vám odeslal asi 21 podpisů. Držím palce, páč ze všech těch co to chtějí dělat, jste asi jediný kdo má koule a ví, proti čemu stojí. Ale řeknu vám, ptát se lidí na podpis mě vyloženě zklamalo (nakonec jsem byl rád, když mi to podepsali aspoň kamarádi). Lidi jsou fakt tupí ovce, většině z nich jsem musel vysvětlit nejen, kdo jste (s tím jsem počítal), ale hlavně to proč potřebujete 50 000 podpisů. Lidi jsou úplně mimo. Dokonce jsem narazil na člověka, který z mainsreamu věděl, že bude přímá volba prezidenta, pochopil, že je to dobré, ale nevěděl, co to znamená. Prostě nechápal že přímá volba prezidenta, znamená že ho bude moct volit přímo on. hrozný, z chytrých Čechů se pomalu stávají tupí Američané.................... za chvíli si budeme odpalovat paneláky a svádět to na "teroristy", abychom ospravedlnili válku. Mno přeji vám ať nedopadnete jako Kenedy a žehnám štěstí

 

Jak mi je znemožňován vstup do politiky

Po tom, co jsem byl aktivní proti radaru a zveřejnil zprávu o tom, jaké materiální škody a škody na životech by znamenal americký radar v případě konfliktu s Ruskem či Čínou

 • Byly na mě a kamarádku nasazeny volavky, které nás naváděly k trestným činům, jejichž legalitu nám dokazovaly. My jejich rady ignorovali. Hráli jsme to na lenost. Volavky se z nás také snažily udělat neonacisty, varovaly nás, že budeme vzati do vazby či vězněni a že to nepřežijeme, že prý stačí 3 falešní svědci, atd. Jednu dobu se mě nenápadně pokoušeli naverbovat do? Chtěli mě seznámit s Langerem. Když jsem nereagoval, jejich dalším úkolem bylo, abychom prohráli soudní řízení. Jakmile jsme měli advokáta, byly učiněny kroky, aby ten advokát byl znevěrohodněn. Byli jsme přesvědčováni, že se máme zastupovat sami, že nám jedna volavka, právník, bude pomáhat lépe a zdarma. Dával nám super rady. Nakonec ale diktoval podání ke třem soudním řízením tak, abychom soudy prohráli. My to ale včas podchytili.

 • Policejní prezident, pracující pod Langerem, proti mě a kamarádce inicioval rozsáhlé trestní řízení pro zločiny proti státu, které se nezakládalo na pravdě, proto bylo založeno. Policejní prezident, místo aby nechal vyšetřit volavky a plzeňskou justici, na kterou jsme si stěžovali, ve snaze krýt tyto osoby, nařídil "závazným pokynem č. 30" iniciaci trestního řízení. Věc byla zmražena v době vlády Fischera. Ten a Kocáb se nám tehdy snažili pomoci. Jakmile Klaus nařídil Nečasovi, aby jmenoval vládu, 5 dní nato se sešel plk. Kníže, šéf plzeňské kriminálky a bývalá komunistka, okresní státní zástupkyně Zelená, aby iniciovali trestní řízení.

 • Pplk. Benešová z protikorupční policie jasně mlžila, aby pomohla viníkům.

 • Jistý plzeňský podnikatel, který se po řadu let opíjel s policisty z krajského ředitelství PČR, který mimo jiné navštívil rodinu Hitlera v Argentině, proti nám začal vést, přímo či nepřímo, řadu soudních sporů. Ve věci figurují lidé spojení přímo či nepřímo s aférami Kajínek a plzeňských práv. Soudci užívají ty nejhnusnější praktiky. Když protistrana, zastupovaná advokátní firmou, která zastupovala mafiána Antonína Vlasáka v kauze Kajínek, dodala soudu falsifikát smlouvy, soudce Strejc, který nejprve nechal za mnou otevřít okno, prohlásil, že se na smlouvu nemohu podívat zblízka. Naznačil, že bych ji mohl sebrat a vyskočit s ní z okna. Nestačilo ani to, že jsem řekl, ať tedy povolá do soudní síně justiční stráž. Soudce uznal smlouvu za pravou a udělal z ni kopii pro soudní spis.

 • Přestože je kamarádka učitelka a je normální, byl jí ustanoven opatrovník z řad advokátů, Jiří Vlasák, předtím policajt z aféry Kajínek. Soudce Pulkrábek jí neoznámil, že jí ustanovil opatrovníka, ani, že okamžitě nato urychleně nařídil soudní jednání. Vlasák kamarádku také o ničem neinformoval, ani, že soud, s jeho pomocí, prohrála. Teprve po tom, co se již nemohla odvolat, jí soudce poslal rozsudek. Mohla se odvolat mimořádnými prostředky, tomu se ovšem snažil zabránit Vlasák, který lhal, že na odvolání je jen pár hodin. Pravda byla, že na odvolání byl ještě asi měsíc. Když si uvědomil, že je nahráván, řekl, že nahrávku nemůžeme použít, protože k ní nedal souhlas a hovor ukončil.

 • Podobně probíhá dalších 5 soudních řízení. Byli nám ustanoveni opatrovníci z řad advokátů, kteří pracují pro zájmy protistrany. Jsou to plzeňští advokáti Bárta a Nohovec.

 • Soudci lžou. Vedení soudu lže. Soudce Miller, bývalý komunista, změnil dva protokoly a výklad rozsudeku, aby pomohl protistraně.

 • Paní Zelená, okresní státní zástupkyně, bývalá komunistka, odmítla přijmout trestní oznámení na Millera.

 • Soudce Skala silně naznačil, že protože jsem politický aktivista, potřebuji opatrovníka.

 • Dodali jsme soudu zprávy od psychiatra, že jsme psychicky úplně normální. Ty bylo ignorovány. I když jsme dodali nové zprávy. Dle názorů soudců potřebujeme opatrovníky, protože jsme "byli postiženi vážnou duševní chorobou". Tu diagnozovali soudci sami. Je zajímavé, že všichni soudci vždy nalezli stejné opatrovníky, Bártu a Nohovce a ty odmítli zrušit přestože jejich zastupování odporuje osnovám České advokátní komory, zákonům ČR a vyjádřením Ústavního soudu.

 • Pospíšil se s námi odmítl sejít, sešel se s námi jistý oblastní šéf ODS, Dub, který tvrdil, že volavky nejsou v ODS, přitom jedna byla přímo ODS funkcionářem a ukazovala nám lejstro, že je příbuzný Peciny. Jestli bylo lejstro pravé nevíme, ale když jsme o tom napsali Sobotkovi, Pecina brzy nato z ČSSD vystoupil. Ukázalo se, že Dub, třídní učitel, měl dlouhodobě sex s 14 letou žákyňkou. Za to dostal jen podmínku. Ani nemusel být ve vazbě. Rozhodoval stejný soud, který rozhodoval o Kajínkovi.

 • Jsou proti nám užívaná ta nejhorší svinstva. Jako za vlády Heydricha a Gottwalda.

 • Když jsem byl fyzicky napaden příbuznými toho, který navštívil rodinu Hitlera, plk. Kníže, který mezitím povýšil na krajského ředitele policie, se do věci sám angažoval tak, aby to nebylo řešeno jako trestný čin, ale jako přestupek.

 • Média o tom mlčí. Všechna o tom byla informovaná. Dokonce i když jsme se sešli s reportéry, ticho po pěšině. Jedná se o větší aféru než aféra Kajínek a aféra plzeňských práv. Máme řadu důkazů, které svědčí o Kajínkově nevině. Pospíšil, ale i média, to plně ignorují.

 • O naší kauze jsme informovali předsedy všech politických stran zastoupených v parlamentu, řadu ministrů, Klause, atd. Schwarzenberg, který byl aktivní proti potlačování lidských práv za komunismu, napsal něco ve smyslu, "Co já bych s tím jako ministr zahraničí mohl dělat?" Většina ostatních ani nezabučela. Přitom jsou naše lidská práva potlačovaná více než za nejtvrdšího komunismu.

 • Po tom, co jsem popsali ohromné množství markerů pro organizovaný zločin, dostali jsme dopis z kanceláře plk. Knížete, že bude naše podání ignorovat.

 • Předseda krajského soudu Jaroš, když jsme si stěžovali na předsedu a místopředsedu soudu Levého a Svobodu, neměl zájem o důkazy, že Svoboda lže a napsal, že se tím nebude nikdy více zabývat.

 • Česká advokátní komora, v které sedí 2 advokáti z firmy, která je proti nám použita, dává všemu volný průchod.

 • Soudkyně Tlustá lhala do protokolu, nedovolovala související či doplňující otázky žalovanému v soudu o výživné na manželku. Řízení se již táhne 4 roky. Soudkyně ho zdržuje jak se hodí protistraně. Když žalovaný, uvedl, že v cizině při podnikání neužívá daňové doklady, atd., jeho advokát, který předtím zastupoval mafiána Antonína Vlasáka, začal křičet, že radí klientovi, aby na otázky neodpovídal. Žalovaný uvedl, že by ho, chudáka, měla živit manželka. Později psal, že hladoví v Asii kolonii malomocných. Několik dní po soudním jednání slavnostně otevřel letovisko na tropickém ostrově. K otevření byli pozvaní i policisté-opilci z krajského ředitelství PČR v Plzni. Předtím ten "malomocný" četl knihu o Krejčířovi.

 • Tady se jedná o peníze, o které byla a je připravovaná kamarádka. Já také. S pomocí soudců, vedení soudů, advokátů, policie a státního zastupitelství.

 • Tohle není jenom justiční mafie. Je to polistopadová mafie, do které patří soudy, advokáti, policie, státní zastupitelství, ODS funkcionáři, média a vrchní státní správa. Tím, že jsem se bránili bez advokátů jsme pronikli do útrob aparátu tohoto mafiánského státu. Když jsme se bránili, jim to bylo jedno, měli plán nás nejprve zastrašit, potom odstranit. Ale my se nelekli. S tím nepočítali. Udělali spoustu chyb. My je máme zdokumentované. Co podniknou dále nevíme

 • Místopředseda Okresního soudu Plzeň město Svoboda, který lhal, aby pomohl viníkům, Pulkrábek, Oravcová, manželka státního zástupce, bývalého komunisty, pod jejímž vedením, jakožto předsedkyně soudu, se stalo tolik svinstev, ti všichni přešli, dočasně či permanentně, z okresního soudu na krajský.

 • Když se mi pán co navštívil Hitlera vloupal 2x do bytu, policie, s podporou státní zástupkyně Janouškové, bývalé komunistky, podpořila viníka. Krajský státní zástupce Čech, bývalý komunista, z krajského zastupitelství, to sice vrátil k dovyšetření, ale protistrana je opět podpořena, přímo či nepřímo, státními zastupitelkami Janouškovou a Zelenou, bývalými komunistkami, které mi znemožnily nahlížet do spisu, když policie věc opět založila. Úplně stejně si státní zastupitelství a policie vede v kauze, kdy nám stejná osoba vyhrožovala zabitím. Orgány činné v trestním řízení to nejprve odmítli vyšetřit. Potom nám sice dali 2 měsíce ochranu, ale viníka informovali tak, že ten před vyšetřováním zničil všechny důkazy, včetně internetových kont.

 • Jakéhokoli jsem měli advokáta, či svědka, ke všem se dostali. Po tom, co pro nás svědčila jistá solidní vychovatelka, se jí do bytu někdo vloupal a prošel všemi věcmi. Jsou nám zavirovávány počítače, telefony. Když někam jedeme, jsme často sledováni. Sledují nás blbci. Nejprve jsme mysleli, že nás jenom chtějí zastrašit. Nyní se nakláníme k názoru, že se jedná o primitivy. Např. když jsem si byl jist, že auto za mnou mě sleduje, projeli jsme dokola kruháč a ten polointeligent jel dokola za námi. Když ho nakonec trklo, že ho zkouším, z kruháče vyjel. Po tom, co ho projel celý dokola.

 • Zdá se to vše neuvěřitelné? Ve skutečnosti je toho mnohem více. Máme důkazy. Jak písemné, tak nahrávky. Vše co uvádím je pravda.

Kdyby se tohle stalo v USA, ve svém povolání by skončili

 • 2 advokáti z advokátní firmy, která je proti nám použita, která také vystupovala v kauze Kajínek

 • plzeňští advokáti Bárta, Nohovec, Vlasák

 • plzeňští soudci Tlustá, Pulkrábek, Miller, Strejc

 • vedoucí plzeňských soudů - Levý, Oravcová, Svoboda, Jaroš

 • plzeňští státní zástupci - Janoušková, Zelená

 • šéf policie plzeňského kraje - Kníže

 • policejní prezident - Martinů

U nás dává stát těmto lidem plnou podporu, povyšuje je, atd. Česká advokátní komora dává podporu advokátům, které by v USA byli z komory vyloučení. Vše nese ohromné množství markerů pro organizovaný zločin. Prakticky všechny osoby v naší kauze by v USA skončili. Ptám se, jedná se o ojedinělý případ, nebo to je jenom typické, co se v našem státě děje? My jsme tomu přišli na kloub. Trvalo nám to dost dlouho. Mám podezření, že se nejedná o nic ojedinělého. Tohle je prohnilý neprávní stát a to, čeho jsme svědci má mnohem blíže k fašismu než demokracii.

 

pokračování zde

 

 

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

  

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018