Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

6 lidská práva

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

kniha Česká banánová republika

1. drsná realita 2 falešná demokracie 3 falešná ekonomika 4 náprava ČR 5 náprava světa 6 lidská práva

 

část 6

 

 

Černoši

 

Ještě pár poznámek o černoších. V Evropě máme mnohem vyšší kulturu než v USA. Tam je kulturní především severovýchod země, dále je vyvinutá kultura mezi vyššími vrstvami černochů. Černošky, když je poznáte, mají mnohem příjemnější chování než bílé Američanky. Vzdělané černošky vystupují velice evropsky. V americkém jihu se zdá být inteligence a kultury mezi bílými nejméně. Odtamtud jsou Bushové, tam byl zastřelen John F. Kennedy a odtamtud pochází Johnson, který po Kennedym převzal prezidentství a maximálně rozšířil vietnamskou válku. V americkém jihu je největší rasová nenávist, tam má největší procento bílých sex se zvířaty a vlastními dětmi. Odtamtud pochází Ku Klux Klan. Tam se ještě v druhé polovině 20. století lynčovali černoši. Tam se popravují vězni nejvíce.

 

Něktečí američtí černoši, když se nakazili syfilidou, byli léčení zdarma. Ovšem nikdo jim neřekl, že léčení nejsou, že jsou pouze sledováni, jak jejich syfilida pokračuje. Po desetiletí. Snad až do 70. let minulého století. Dělali jim pravidelně velice bolestivé úkony, kdy jim nabírali vzorky míšního moku.

 

Začátkem 90. let byly v Los Angeles nepokoje. Celé čtvrtě hořely po tom, co byli osvobozeni bílí policisté, kteří hrozně zmlátili jednoho černocha, dokonce mu poškodili mozek a potom místo aby ho odvezli do nemocnice, odvezli ho na policejní stanici a tam se na něj jiní policajti chodili po dlouhou dobu dívat, jak krvácí. Soud s policajty se nekonal v Los Angeles, ale chytře ho přesunuli do Simi Valley, malém městě poblíž, kde černochy povětšinou rádi neměli. Porota neshledala policisty vinnými.

 

 

Židé

 

Já v USA poznal hodně lidí, některé i dost vlivné. Poznal jsem Židy i Araby, konzervativce i liberály, pravicové rasisty a radikály, ale i radikály levicové, včetně mladých komunistů. Zeptejte se Američanů, jestli někdy poznali amerického komunistu. Všichni Vám řeknou, že ne, nebo že Demokraté jsou komunisté. Já poznal skutečné americké komunisty. Kteří milovali Dubčeka.

 

Někdo se projde po Manhatnu, vidí tam ortodoxní Židy, mozek má vygumovaný neonacistickou propagandou a ve svých představách vidí, jak tito Židé vládnou Americe. Potom přijde mezi české emigranty, kteří žijí dost daleko od centra americké společnosti a kultury. A jeho představa o bohatých Židech a o tom, že Židé vládnou světu, se mu v takové společnosti utvrdí. Nemluvím zde o ojedinělých případech. Takových emigrantů, o kterých zde mluvím je dost, hlavně pak mezi jinými národy, které jsou ještě více izolováni od skutečné Ameriky. Mluvím například o Polácích, kteří často žijí v polských komunitách a ani se anglicky nenaučí. Když potom tyto „tajemné, bohaté“ Židy skutečně poznáte, když se spřátelíte s nimi a jejich rodinami, poznáte, jak vzdálené od pravdy jsou názory jistých rasistů. Ti také kritizují fakt, že si Židé pomáhají. To je snad normální a úplně stejný jev platí i u jiných náboženství, ať již u náboženství katolického či náboženství protestantských. V USA to platí i v různých emigrantských komunitách, včetně české.

 

Skutečné peníze jsou u protestantských náboženství. Tam je skutečná moc. Jestli se v USA chcete dostat mezi vlivné lidi, dejte se k nějaké bohatší protestantské církvi. Jednodušší cesta nahoru neexistuje.

 

V Los Angeles je ohromná univerzita, University of Southern California. Antisemitismus v převážně protestantském profesorském sboru je tam velice znám. Dokonce jsem odtamtud znal jednoho docenta, který byl katolík a antisemita. Bezdůvodně. Není důvodu nenávidět někoho, jenom proto, že není křesťan, protože prý Židé zabili Ježíše Krista, protože v minulosti nepřestoupili na katolickou víru. Koukněte na Formanův film Goyovy přízraky, nebo si přečtěte stejnojmenný román a pochopíte, odkud nenávist Židů pramení. Uvědomme si ale také, že papež viny za zabití Krista Židy zbavil. Oni ho totiž zabili Římané.

 

 

Autorovy aktivity

 

Od střední školy jsem poslouchal západní vysílání pro Československo, neměl jsem rád komunisty a kritizoval komunistický režim. Nikdy jsem nebyl za své názory perzekuován. Po jednom roce studia na vysoké škole jsem odjel do Rakouska a odtud emigroval do Spojených států. Měl jsem delší vlasy a to mnozí Američané považovali za „komunistické.“ Je zajímavé, že komunisté v ČR to považovali za kapitalistické. I když jsem později delší vlasy neměl, rebelem jsem zůstal celý život. Dlouho po tom, co mnozí jiní emigranti začali vyvěšovat americké vlajky, či kupovat pouze americká auta. Tlaky tak činit, především když byl někdo úspěšnější, tam byly veliké. Všechny národnosti se podřizovaly. Byl jsem toho svědkem i u západoevropských profesorů.

 

Pracoval jsem pro společnost Enron. Byl jsem dost naštvaný na vojensko-průmyslový komplex. Byl jsem aktivní v boji za zelenou planetu, organickou stravu, zdravé životní prostředí. Ale oficiálně jsem se nikde neangažoval. Jinak bych tu práci nedostal. Enron byla jedna z firem obviněných a vyšetřovaných v Kalifornii mimo jiného z energetických podvodů. Tehdy nám v práci oznámili, že další den ráno bude oslava a projevy o změnách Enronu. Těch se ale nedočkali. Zůstal jsem v kanceláři až do rána. Faxoval jsem dokumenty o zamlčované pravdě o Enronu. Faxoval jsem i do vedení texaské korporace, která měla Enron koupit. O tom měla být oslava. Enron koupen nebyl. Oslavovat další den nebylo co, což potěšilo mě a mnohé jiné aktivisty. Po tom co v New Yorku spadla dvojčata – World Trade Center, vedle nich záhadně spadla sama od sebe, bez žádného zásahu, třetí menší budova, v které byly státní dokumenty o Enronu. O tom, že spadla, se nemluví a dosud nikdo nevysvětlil, jak se to mohlo stát. Důležité důkazy o Enronu se ztratily a nemluví se o tom.

 

V této knize se snažím odhalit, co je příčinou nedokonalosti našeho světa a snažím se v ní ukázat, jak věci napravit či správněji nasměrovat. Jak zlepšit kvalitu života. Jak to učinit bez válek a utrpení. Kvalita života má málo společného s ekonomikou a mnohem více společného se spokojeností lidí. Jak jsou šťastní, ne jak jsou bohatí. Spokojenost a štěstí dělá život bohatým a kvalitním. Jestli na nás tlačí společnost, abychom byli štíhlí a usměvaví, jestli se nám v práci někdo snaží vrazit nůž do zad, jestli máme strach, že práci ztratíte, že můžeme dostat AIDS, TBC, atd., to vše způsobuje stresy a činí to život nekvalitním. V USA se pořádají kurzy o tom jak prosadit zlepšovací návrh, aniž by vám ho šéf ukradl a z práce vás vyhodil. Tohle vše k nám samozřejmě také přijde. Místo aby se médiemi, podobně jako za První republiky a socialismu, v lidech šlechtila dobrota a čestnost, šlechtí se jak někomu přebrat manžela, jak někoho podvést, apod. V Německu se propaguje rodina a rodinný život. Propagují u nás Němci vlastněná média opak?

 

 

Bezpráví

 

Co nyní dělám, je, že pomáhám kamarádce v boji proti křivdám této společnosti, tohoto neprávního státu. Věnuji se tomu především proto, poněvadž o tom připravuji film.

 

O tom co se děje v životě této ženy, o tom jak jsou proti ní vedeny soudy, v kterých soudci páší nelegální činy, o tom jak se jistá německo-česká firma a její vedení chová, jak jsou porušovány zákony, to vše bylo komunikováno mimo jiné i politickým a policejním špičkám v ČR a Německu. Němci chtěli pouze vědět, komu ještě jsem to prozradil. Naše Policejní prezídium poslalo za mou kamarádkou, touto nevinnou obětí, dvě policejní pracovnice, ale zdá se, že po tom co se angažovalo Ministerstvo vnitra, pomoc Policejního prezídia ustala. Nic se nevyšetřilo a byl jsem opakovaně varován, abych dal ruce pryč. Jedná se o německou nadnárodní korporaci. Ty obyčejně spolupracují s BND. Je možné, že se naše republika chová jako německá kolonie? Co komplikuje situaci je to, že spoluvlastníka firmy zastupuje mocný politik-advokát, jeden ze zakladatelů Občanského fóra v ČR. Takový druh lidí má v banánových republikách vždy maximální pomoc od tajné policie. Jestli je pravda na jejich straně či ne. Naše republika má bohuže stejnou úroveň korupce jako jedna republika banánová.

  

 

 NEVLASTENECKÉ TAJNÉ SLUŽBY

 

  

Jediný kdo mi dal nějakou podporu ohledně plánovaného filmu na toto téma byl bývalý premiér Jiří Paroubek. Naše pravicová vláda s odhalováním pravdy asi moc spokojená není. Německá vláda také ne. Zdá se, že status quo jim vyhovuje. Jinak bychom bezpráví, které zde máme, netolerovali. A neměli.

 

Nechápu, jak mohou být vládní politici tak drzí a kritizovat Čínu a Kubu za porušování lidských práv, když u nás jsou tato práva porušována v tak velké míře. Navíc lidská práva by neměla být jen nějaká přes půl století stará listina OSN. Podívejme se na porušování lidských práv mé kamarádky v ČR, a jak se chovají mocní kolem, včetně výše zmíněné německo-české korporace, spojené mimo jiné s rasovou a věkovou diskriminací a sexuálním harassmentem. Kde za těchto hrozných podmínek po léta žádný zaměstnanec nedostal zaplaceno odstupné při nuceném odchodu ze zaměstnání. Podívejme se na lidská práva mé kamarádky, která je fyzicky a psychicky napadána a policii to příliš nezajímá. Podívejme se na to, jak jsou vedeny soudy s nelegálními praktikami proti této ženě, vysokoškolačce. Nikoho v naší vládě, justici, policii to příliš nezajímá!

 

Podívejme se na porušování lidských práv v latinskoamerických a asijských zemích, které USA a naše vláda považují za demokratické. Vlády USA ani ČR tyto země prakticky či vůbec nekritizují. Kritizují vlády, které jsou mnohem lidštější, ale jsou komunistické či socialistické. Nejdříve by si naši „lídři“ měli udělat pořádek doma. Když byla v OSN resoluce o tom, že jsou v amerických vězeních vážně porušována lidská práva, nebyla o tom v USA zmínka ani v jedné celoplošné televizi. Prakticky žádní Američané o tom neví. Naši „lídři“ tvrdí, že v USA je svoboda, včetně svobody tisku. Berou si z USA ve všem příklad. Přestože jsme jiná klasa země. Nejsme náhodou neokolonie a oni neokoloniální velmoc?

 

Porušuje Česká republika práva svých občanů vědomě a účelově? Je to proto, že nám nevládnou politici, jejichž prioritou je ochrana občanů? Ale ochrana elit a cizích zájmů? Je to proč u nás nejsou zavedeny dostatečné či správně fungující antikorupční mechanismy?

 

Podívejme se, kde a jak je více než v době komunismu porušována či méně dodržována Všeobecná deklarace lidských práv vyhlášená Valným shromážděním OSN. Jako mezinárodní smluvu ji ČR musí dodržovat. Ústava stojí nad zákony. Mezinárodní smlouvy nad ústavou. Uvádím několik příkladů, kde je deklarace dodržovaná méně nyní než za komunistického režimu:

 

Článek 1 je porušován: Lidé se u nás nerodí sobě rovní co do důstojnosti a práv. Za socialismu si byli rovnější.

 

Článek 2 je porušován: Práva a svobody jsou u nás závislé na majetku. Za socialismu to bylo lepší.

 

Článek 3 je porušován: Právo na osobní bezpečnost je nám ubíráno. Za socialismu bylo mnohem méně kriminality, apod.

 

Článek 4 je porušován: Naše a jiné slovanské holky jsou drženy v otroctví a nevolnictví v nevěstincích především západních států. V Čechách a jiných východoevropských státech něco takového za socialismu neexistovalo a západ by si to tehdy u sebe nedovolil.

 

Článek 8 je porušován: Soudy neposkytují účinnou ochranu proti činům porušujícím základní práva, která jsou přiznána ústavou a zákonem. Nejen to, soudci na všech stupních porušují lidská práva, což je zřejmé z mnohých rozhodnutí Mezinárodního soudu pro lidská práva ve Štrasburku. Situace je dokonce tak otřesná, že policie odmítá vyšetřovat trestné činy soudců. Spolupracují Ministerstvo vnitra, Ministerstvo spravedlnosti a policie nelegálně tím, že soudce svými činy a nečiny chrání? Chrání soudy, podobně jako naše vláda, selektivně zejména zájmy oligarchů a cizích mocností? Ne obyčejných občanů? Vláda má imunitu oficiální. Mají soudci imunitu neoficiální? Zde je co se odehrálo u soudů ohledně mé kamarádky, která je učitelka a velice solidní žena. Za socialismu by něco takového možné nebylo.

 • Soud o zúžení společného jmění manželů (SJM)
  • Soudce vedl jednání s žalující stranou v soudní síni bez účasti žalované strany.
  • Soudce dělal nelegální nátlak na lidi kolem žalované. Později to popřel.
  • Advokátní kancelář, která zastupovala žalobce, se sešla s žalovanou, aniž jí oznámila, že žalobce zastupuje. Při této schůzce byly z žalované vytaženy důvěrné informace. Ani soud, ani odvolávací soud, ani Česká advokátní komora (ČAK) v tom neviděli problém. V jiné zemi by takovýto čin znamenal, že by advokát, který něco takového provedl, mohl být zbaven licence. U nás se to též nesmí, navíc se jedná se o advokátní firmu, jejíž jeden advokát přímo sedí v jakési komisi ČAK, která má něčemu takovému bránit a jeho partner byl jeden ze zakladatelů Občanského fóra.
  • Žalovaná byla psychicky a fyzicky úmyslně týraná žalobcem natolik, že se v té době nemohla účastnit soudního řízení. Soudce proto ustanovil žalované opatrovníka, aniž jí to oznámil. Soudní řízení proběhlo bez účasti žalované a soud jí o tom, že řízení prohrála, či že vůbec proběhlo, oznámil až po propršení lhůty k odvolání.
  • Soudy nelegálně stanovují lidem opatrovníky, aby urychlily řízení. I když jsou tito opatrovníci z řad advokátů, funkci advokáta nemají. Jsou tím porušována lidská práva? Usuďte sami.
  • Žalovaná přišla o miliony a žalobce tvrdí, že „soudce nepodplatil, že prý soudce tak jednal, protože byl na žalovanou naštvaný“ – naštvaný že byla kvůli žalobci nemocná. Co si myslíte? Byl soudce podplacený nebo nebyl? Hájí soudci práva těch, kteří je podplatí nejcíce? Mají jistí advokáti, v tomto zkorumpovaném státě, schopnost podplácet soudce či vedení soudu?
  • Policii, ministerstva, včetně Ministerstva spravedlnosti, apod., co se u soudu dělo prakticky nezajímá. Odvolávací soud opakovaně rozhodl proti žalované.
 • Soud o vystěhování z bytu, za který žalovaná zaplatila více, než jakou měl hodnotu, ale převod ještě nebyl zapsán na katastru
  • Žalobci používají jistého člověka, rasistu, který chce nový Holocaust. Žalobci mu dali plnou moc, aby za ně věci ohledně bytu „vyřizoval“. On žalované odcizil doklady o koupi bytu před tím, než byl byt na ni přepsán.
  • Soudce vůbec nevyslechl žalobce. Prakticky nic se neptal jejich advokáta. Koncentroval se pouze na žalovanou stranu. Uprostřed soudního jednání vyndal ze soudního spisu soudem označený dokument a přinutil žalovanou stranu, aby ho změnila. Sám diktoval změnu, potom tento dokument vložil zpět do spisu. Nato se vyslovil proti žalované. Žalovaná strana nebyla zastoupena advokátem a neuvědomovala si, jakého protizákonného činu se soudce dopustil a že ji to poškozuje.
  • Vše toto je nelegální. Bylo by to nelegální i v banánových republikách. Nikoho to však u nás nezajímá. Stížnosti na policii, ministerstvo spravedlnosti, vnitra apod., byly zbytečné. Nic neznamenají. Odvolávací i nejvyšší soud v tom co se stalo, nevidí problém. Obě soudní řízení mají jedno společné a to je, že rasista, který za těmito soudy proti žalované stojí, má oligarchistické postavení. Zákony ho příliš nezajímají. S policisty z krajského ředitelství se dokonce po řadu let pravidelně opíjel a ti pro něho v jeho přítomnosti opakovaně páchali nelegální činy. Inspekce Ministerstva vnitra, která to má vyšetřovat, tyto policisty podpořila. Advokát, kterého užívá je politik. Jeden ze zakladatelů Občanského fóra. Chrání takové lidi policie, ministerstva, BIS, apod.? Zdá se, že podobně jako v banánových republikách takovíto lidé mohou vše. Je z toho co se u soudů odehrálo patrno, že zákony se na ně příliš ani u nás nevztahují?

 

Článek 17 je porušován: Ten říká, že nikdo nesmí být svévolně zbaven svého majetku.

 • Manžel žalované sebral manželce prakticky vše. Ani soudy, ani policie, ani ministerstvo spravedlnosti a vnitra v tom nevidí problém nebo nevidí důvodu, proč této ženě pomoci. Něco takového za socialismu možné nebylo! A v době Gottwalda, když se vyvlasňoval majetek, jsme socialismus ještě neměli. Ten jsme měli až od roku 1960. A výše uvedenou Všeobecnou deklarace lidských práv v té době Československo ještě nepodepsalo. V ČR je navíc výše uvedený zákon o zúžení SJM, který dovolí bohatému podnikateli, který se chce rozvést, aby dočasně dostal hodnotu svého s.r.o. či akciové společnosti na minimum a v té době zažádal o živnostenský list, ten stojí 1000 Kč, a prakticky rozdělil společné jmění manželů. To mu soud dovoluje jenom proto, že si na sebe tento živnostenský list nechá napsat. Podnikatel tím manželku připraví klidně o miliony či miliardy, na které by měla v rozvodu nárok. Tento zákon mimo jiné odporuje preambulím zákona o rodině. Pomáhá poškodit rodinu. Má tento zákon jeden účel, aby pomohl bohatým neetickým mužům obrat nevinnou ženu, o co se dá? Je vše v naší zkorumpované vlasti děláno pro takovéto zbohatlíky, mafiány a podobnou „smetánku“ naší společnosti? Havel a spol. za komunismu napadali Chartou 77 porušování lidských práv. Slibovali, že u nás nedovolí cizí vojska. Dnes se lidská práva porušují více než za socialismu. Vítejte v České banánové republice! Kdyby mnohé kapitalistické režimy nebyly takto nelidské a kdyby lidem přitom lživě nehlásaly rovnoprávnost, svobodu, lidská práva a podobná propagandistická hesla, komunismus by neměl šanci. Terorismus také ne! Každá akce má totiž svou reakci!
 • Tento článek Všeobecné deklarace je porušován také exekutory, kteří zabaví majetek a prodají ho bez toho, že je to majetek toho, komu dělají exekuci.

 

Článek 23 je porušován: Článek uvádí, že každý má právo na práci, na spravedlivé a uspokojivé pracovní podmínky a ochranu proti nezaměstnanosti. Zlatý socialismus!

 

  

 TŘÍDNÍ ROZDÍLY

  

Jak může někdo, kdo vládne ČR kritizovat Čínu, Rusko, Kubu, Venezuelu, apod., když česká vláda a vládní garnitura tak vážně degradovala lidská práva a nerespektuje je! Až si naše vláda udělá pořádek doma, může začít kritizovat cizí vlády či naše minulé vlády socialistické!

 

 

Cizinci

 

Naši “lídři” k nám neusále tahají cizince, kteří v době ekonomické krize budou znamenat ohromný problém pro ČR. Ale i v době recese budou podstatnou přítěží. Tou jsou vlastně i dnes. Amerika vždy přijímala jen lidi, které potřebovala. Otroky z Afriky, současné novodobé otroky či nevolníky z Latinské Ameriky, dále kvalifikované odborníky jako například počítačové inženýry a zdravotní sestry. Dále ty, kteří v USA provedou velké investice. Němci přijímali lidi, které potřebovali, nyní budou přijímat české inženýry. My k nám bereme převážně úplně jiný druh lidí. Včetně mafiánů. Dále Vietnamce, kteří musí náš konzulát ve Vietnamu nejprve uplatit, i když nepřímou cestou.

 

V televizi se dívám na pořad o únorovém puči. Ten listopadový včetně pochodu studentů vedený estébáky se jim ale také povedl! Proč neukazovat pravdu o tomto puči, ten je mnohem aktuálnější  než ten únorový! Ona se historie jenom opakuje! A jenom přepisuje!

 

Čtu článek v Mladé Frontě, v kterém se píše, že Siemens ruší výrobu v Praze a propustí tisíce zaměstnanců. Prý máme vysoké platy! Co ještě naši “lídři” zpackají? Udělali z nás zemi třetího světa. Zničili naše školství. Přitáhli sem lidi z méně vyspělých zemí, povětšinou takové, které nikdo jiný nechce. Za dva roky přibylo 100.000 zahraničních dělníků. Pracuje zde 100.000 slovenských občanů. Je možné, že více jich zde žije, ale nepracuje? Někdo je živit musí! Máme u nás legálně 70.000 Ukrajinských dělníků. Kolik jich zde máme nelegálně? Co ty úplatky, které prý musí platit, nepřímo, na našem konzulátě v Kyjevě? Kolik z nich má tuberu a nikdo o tom neví? Kolik Vietnamců má tuto nemoc? Kolik syfilitiků k nám jezdí ze západu za sexuálním turismem? Kolik již nakazili sexuálních otrokyň, které jsou u nás nelegálně a pracují v nevěstincích? V Německu média kritizují pedofilní prostituci v ČR. Naše německé noviny píší něco jiného.

 

Jenom mě zajímá, co udělají s těmi všemi cizinci, které sem natahali, až bude světová ekonomická krize, ne jen nějaká recese, a nebude práce ani u nás ani u nich doma? Kdo je bude živit? Kdo nás bude chránit před jejich bandami a jejich tuberou? Kam se nastěhují naši lidé, kterým banky se západním vlastnictvím seberou byty a domy, když nebudou moci splácet půjčky?

  

 

 

 

Falešné úsměvy

 

Zrovna se dívám na televizi a někdo tam mluví o tom, že v USA mají lékaři k pacientům lepší přístup než u nás. Pozor, tohle není celá story! V jedné naší krajské nemocnici je primář, který nechodí na vizity, protože jezdí do USA a tam primáři na vizity nechodí! Protože jezdí do USA, má velký respekt a radí i na ministerstvu zdravotnictví. Musíme se podívat v jak žalostném stavu a jak drahé je v USA zdravotnictví a pochopíme, že náš druh zdravotnictví byl a je lepší. Proč měnit něco co funguje? Pravda je, že lékaři jsou v USA příjemnější. Ale způsobuje jim to stresy a nemá to nic společného s kvalitou léčby. Naopak. Též se musíme podívat na to, kam naši lékaři jezdí okoukávat americké metody a kolik v těchto potěmkinovo vesnicích léčba stojí. Musíme omrknout to, jak se v takovýchto nemocnicích chovají k lidem, kteří jsou na umření a potřebují okamžitou pomoc, ale nemají pojistku, či pojistku, kterou oni berou. Ty ochranka vyrazí ven! Tohle jsem poznal na vlastní kůži. Když jsem byl asi 4 roky v USA a pojistku jsem měl, lékař mi dal lék na bronchitidu, na který jsem byl alergický. Soused mne odvezl do nemocnice. Tam mne vyklopil. Já prakticky lezl po čtyřech. To nepřeháním. Doktor mě neprohlédl, vůbec se na nic nezeptal, jenom mě nechal vyhodit ochrankou, protože jsem neměl pojistku, kterou oni brali. A byl jsem dobře oblečený. A mluvil jsem dobře anglicky. Tehdy jsem se, bezmocný a osláblý, přímo rozbrečel. Nikoho to nezajímalo. Taky to nemusela být alergie a mohl jsem již být po smrti. Tohle také patří k přístupu k pacientovi. Úsměvy na toho co platí a nechat umřít někoho, kdo nemá jejich pojistku. Americký film Sicko vystihuje problémy se zdravotnictvím v USA mnohem lépe než to co vidí nějaký český specialista, kterému je předvedeno nějaké špičkové a extrémně drahé pracoviště a nevidí ten zbytek. Americké okresní nemocnice, v kterých byla kdysi docela ucházející léčba a kde se platilo podle příjmu, se s příchodem pravicového Reagana maximálně změnily. Začalo se tam na pohotovosti na doktora čekat i déle než den. Některé nemocnice v USA fungují tak, že když nemáte na zaplacení, nechají vás nemocného odvézt daleko od nemocnice a vyhodí vás na ulici. Nevěříte? Raději věřte!

 

Když jsem u nás v kině viděl Sicko, film se při promítání přetrhl, rozsvítila se světla a mezi diváky byla Američanka. Já s ní začal mluvit anglicky a lidé se jí začali ptát, jestli to co film ukazuje je pravda. Nevěřili tomu. Já to překládal. Ona jim tvrdila, že to pravda je. Samozřejmě, že je to pravda. Já ten systém poznal na vlastní kůži. Má manželka též. Zubař ji schválně, ale s hezkým úsměvem, vytrhl zdravý zub jenom proto, že měla českou soukromou pojistku, která doktorům v USA slibovala platby, ale ne vždy zaplatila, což za komunismu samozřejmě možné nebylo, a my to nevěděli. Myslím, že pojistka byla od dnes již zkrachovalé IPB. Ten zubař již zažil, že mu zaplaceno nebylo a tak se pomstil, přestože pacientka byla lékařka. Ten zub potřebovala, aby na něm držel budoucí můstek. Pozor na úsměvy. Pozor na prodavače a opraváře, kteří dostávají provizi. Tento systém je vadný a často na kriminální úrovni.

 

To, že všude v USA vidíte úsměvy, nic neznamená. Americké letušky jsou samý úsměv a splní každé vaše přání. Nedají vám najevo nespokojenost, ale plivnou vám do jídla, schválně upustí maso na zem, než vám ho dají na talíř. To nevidíte a nevíte o tom. Než vám ztoustují chleba, jdou s ním na záchod a tam s ním otřou záchodovou mísu. Buďte na ně velice hodní, jinak vás to čeká! Jsou to známá fakta, o kterých nás náš němčený tisk neinformuje. Takhle vypadá společnost, kde doktor a letuška mají mít „lidský“ přístup k pacientovi či zákazníkovi! Své nahromaděné stresy a nespokojenost potom ventilují daleko horším způsobem než kyselou tváří, kterou kyselou mít nesmí. U nás to bohužel poslední dobou začíná být též samý úsměv. Učíme se rychle!

 

Podobně je to v USA například v obchodě na drahá sterea. Samý úsměv, samá poklona, ale udělají vše, aby vám prodali to, na čem mají největší zisk. To znamená co nejméně kvalitní výrobek, prodávaný za stejnou cenu jako ten nejkvalitnější. Kvalitní reproduktory jsou často úmyslně poškozené, špatně zapojené, či jsou na místě, kde mají horší zvuk. Na kvalitních reproduktorech obchod vydělává 50%. Na výborně vypadajících šmejdech klidně 500%. Často se Vám snaží prodat ty nejhorší. Na těch mají prodavači obyčejně největší provizi. Provizi dostávají samozřejmě i opraváři a servisní poradci u automobilových dealerů. Snaží se z Vás obyčejně vytáhnout, co se dá. Zapomeňte na etiku. Zlatý maloobchodní systém v socialistickém Československu! Prodavači zboží rozuměli a prodali vám, co jste potřebovali. Jenom bylo po listopadu třeba doplnit sortiment kvalitními výrobky. Jako měl například Tuzex. Obchody a obchodní sítě se měly rozšířit. Systém se měnit neměl. V ČR byli prodavači vyučeni. Jsou vyučeni prodavači a prodavačky v USA? Na to zapomeňte! Ale velká většina z nich má dokončenou americkou dvanáctiletku, neboli high school. Tu naše Ministerstvo školství považuje za ekvivalent české střední školy. Po ukončení tohoto studia Američané dostávají místo maturitního vysvědčení „high school dipolma“. Když jim nefunguje kasa, velká část z nich cenu několika ani nedokáže sečíst. Slyšeli jste někdy od středoškoláka výraz „já nepočítám“? Asi ne, protože že to nebyl středoškolák americký. Nedoufejte, že oni ví, kde je Česká republika. Jestli se jich zeptáte, kde je Evropa, často dostanete velice zajímavé odpovědi. Ale jsou samý úsměv, mají vysoké sebevědomí, ví ža Amerika a Američané jsou nejlepší, a dokáží Vás přesvědčit, které reprobedny byste si měli koupit.

 

Školství. Autoritativní způsob výuky je efektivnější a studenti jsou potom v životě úspěšnější, než když chodí do škol, kde mají ohromnou volnost. To jak se u nás začala po revoluci vyučovat angličtina je též nesmysl. Učit z učebnic, které nejsou české a navíc často ani nemají české překlady, vyučovat angličtinu lektory, kteří neumí česky, to vše je absolutní nesmysl a je to maximálně neefektivní. Způsob výuky angličtiny měl zůstat stejný, učebnice stejné, pouze opravené a upravené. Ale metoda se měnit neměla. Teprve pro konverzaci se měli užít zahraniční lektoři. Proč myslíte, že jich je u nás tolik? Je výuka angličtiny skutečně jejich hlavním úkolem?

 

Na výslovnost se měly používat kazety, CD-čka, apod. Tak se v USA učí výslovnost na nejlepších školách. Tak se dokonce učí i diplomaté. Anglické učebnice, které se u nás nyní často užívají, jsou perfektní pro výuku angličtiny v zemích třetího světa. Nemají nic společného s úrovní našeho školství. Především pak ne předlistopadového. Země třetího světa si vytvoření vlastních učebnic dovolit nemohou. Kurzy angličtiny pro cizince v Americe a Anglii jsou pro studenty ze všech zemí. Ani výuka začátečníků se nevede v mateřském jazyce. Proto je tento druh výuky nefektivní. Nemá na našich školách co dělat.

 

Další důvod úpadku našeho školství je to, že dnešní učitelé a učitelky ztrácí motivaci. Jsou stresované, uvržené do divných metod, kde jim nejsou dávány osnovy, ale ty si musí vytvořit sami. Papírování, nedostatečné instrukce, nespokojenost, bezmocnost nad tím, že je zaváděn systém, který nefunguje. Navíc studenti, v kterých je médiemi pěstovaná agresivita. Studenti, kterým učitelé nemají ukazovat autoritu. Vytváří to chaos, neefektivnost, ale někomu nevzdělaný či špatně vzdělaný národ jistě vyhovuje. Západ se nemusí obávat, že něco lepšího než montážní haly budou putovat ze Západu na Východ.

  

 

 INDEX SPOKOJENOSTI

 

  

Podobné platí o policii. Ta usměvavá příjemná fasáda je sice hezká, to že máme u policie miniaturní ženy s velkými pistolemi, jistě vyhovuje feministkám, mnohé z nichž jsou lesby, ale neměl by tam být spíše drsný silný chlap, před kterým by měli rušitelé zákona respekt a který by kriminálníkovi dal pře hubu, ne ho zastřelil jako ta ozbrojená padesátikilová miniaturka? Ovšem to by neplnilo účel toho, že si lidé mají myslet, že je policie lidská a že za totality nebyla.

 

Falešné fasády, klamání lidí, lži politiků a korporací. Nikdo nám neřekl, že lež a faleš má být součástí „demokracie.“ Ono to ve skutečnosti s demokracií nemá nic společného. Kapitalismus též ne. Demokracie je politický systém a může perfektně fungovat v socialistickém státě. Jako např. ve Švédsku. Kapitalismus je ekonomický systém a s demokracií opravdu nic společného nemá. Mastí si u nás kapitalisté pod rouškou demokracie kapsy a pro lidi mají jen ty falešné úsměvy?

 

 

Doslov

 

Červenec 2008

 

Když chceš o někom něco vědět, můžeš se ho zeptat, zeptat se jeho kamarádů, nebo se můžeš zeptat jeho soků. Kde se asi dozvíš pravdu? Kde se dozvíš to, co není zřejmé? Co skrývá? Totéž platí o politických systémech. Američané, aby poznali, co komunismus je, by museli nějakou dobu žít v komunistickém státě. To se ale nedělo, takže měli a dosud mají prakticky všichni o komunismu vygumované mozky. Aby se dozvěděli více o chybách svého systému, stačilo poslouchat vysílání Rádia Moskvy či si předplatit nějaký ruský časopis v angličtině ze Sovětského konzulátu. To by ale znamenalo, že by je špehovala FBI a měli by problém dostat lepší prací. O tom mi dokonce vyprávěl jeden Američan, který to poznal na vlastní kůži. On totiž totalitní systém nebyl jen u nás! Aby Češi poznali jaký je komunismus, stačilo poslouchat Svobodnou Evropu. Problém byl ale v tom, že bylo třeba odfiltrovat propagandu o Americe, což bohužel nikdo nedokázal. Ti Češi, kteří v USA žili a americký systém opravdu poznali a mohli o něm potom u nás po revoluci podat pravdivé svědectví, byli od národa izolováni tím, že jim nebylo vráceno české občanství a rozšířily se fámy, že se z USA vracejí jen ti neúspěšní. Göbels, Hitlerův ministr propagandy by to nevymyslel lépe. Ve skutečnosti se vraceli především vlastenci. A těch byla velká většina našich emigrantů, kteří odešli po roce 1948 a 1968. Tehdy odcházeli především čestní lidé. Z politických důvodů. Další problém byl v tom, jak polistopadové režimy zemi zdevastovaly. Většina těch, kteří se chtěli vrátit, měli děti a ty do zdevastované země plné kriminálních živlů, drog, apod., vzít nechtěli. Nebo se jejich dětem u nás nelíbilo. Přestože mluvily česky.

 

Jestli v USA kritizujete korporaci, propagujete bojkot jejich výrobků, chcete tam založit odbory, veřejně tvrdíte, že Bush je idiot a vrah, nic se vám nestane. Zde máme jiný systém a jako o trochu dále na Východě, kde to kritizujeme, je u nás užíván soudní systém k umlčení opozice. Dokáže zákon o šíření poplašné zprávy v zkorumpovaném justičním systému umlčet pravdu kdykoli je vládní „demokratické“ garnituře libo?

 

Nikdy nezapomenu na to, když jsem v televizi viděl Sládka. Myslím, že to bylo na Nově, kde se v rozhovoru maximálně zesměšnil, když dělal stále úsměvy někam do prázdna. Dělal je na špatnou kameru. Rozhovory jsou ve studiích snímány více kamerami a ta která zabírá, na té svítí kontrolka. Sládkovi museli kontrolky úmyslně prohodit, aby se ztrapnil. U založení Novy stál americký konzul. Železnému byla dána imunita, atd., atd. A nám tvrdí, že zde máme demokracii a kritizujeme Kubu za porušování lidských práv. A Němec, po tom co jemu o nás ukazují v jeho televizi, chápe, že je lepší člověk, že naše holky jsou vesměs běhny, prostitutky, atd., atd. Mluvte s Němci. Jestli se vám otevřou, řeknou vám, co si o našich holkách myslí. Myslí si to, co se v Německu propaguje. 60 let po válce se v nich opět programuje, že oni jsou lepší národ. Historie se bohužel opakuje! Přestože oni se v minulosti chovali jako národ nejhorší.

 

Já angličtinu studoval již v Československu. V USA jsem s tím rapidně pokračil a poznal jsem tam velice dobře stovky lidí. Některé s ohromným přehledem a nadhledem. S takovými lidi jsem se později seznámil i u nás. Proto vím o věcech, o kterých většina lidé neví, o kterých se nepíše. To co vím o USA já, neví typičtí Čechoameričané. Ti mají přátele především ve vlastních komunitách.

 

Znovu bych, jako znalý skutečných, ne imaginárních poměrů, chtěl zdůraznit, že Spojenými státy ani světem nevládnou Židé, ale protestanté. Ti jsou absolutně nejmocnější. Židy a jiná náboženství v lásce příliš nemají. I když jsem ateista, byl jsem pokřtěn jako katolík. Proti Židům ani proti protestantům ale nic nemám. Jen konstatuji fakta převážně těm, kteří u nás mají vygumované mozky neonacistickou propagandou, která tvrdí, že v Americe, Anglii a Německu vládly a vládnou Židé. Byla-li by to pravda, 2. světová válka by vypadala jinak. 6 milionů Židů by nikdy nezahynulo. Též kdyby Židé vládli před válkou Německu, jak tvrdil Hitler, on by se k moci nikdy nedostal. Zamyslete se nad tím a pochopíte.

 

Hitler nenáviděl mnoho skupin obyvatelstva. Mezi nimi též Svobodné zednáře. Svobodní zednáři byli ti, kdo pomohli s porážkou monarchií a nástupem demokracií. Nikdo snad v moderní historii neudělal tolik dobrého pro lidstvo jako zednáři. Ti jsou ale také především protestanté a dnes k Židům a jiným náboženstvím mají neutrální poměr. Já do žádné organizace nepatřím ale pár zednářů a členů jiných organizací jsem poznal. Náš vlastenecký prezident Beneš byl zednář.

 

Svobodným zednářům musíme poděkovat za to, že pomohli vytvořit lepší, svobodnější, demokratičtější svět. V žádném případě nesmí být jejich organizace chápaná negativně. Jedná se o progresivní hnutí s dlouhou tradicí. Musíme ocenit, co vše pro lidskou společnost udělali. Jestli někdy chybili, jestli mají ve své historii antisemitismus, musí to být chápáno v kontextu historie. V kontextu doby, kdy to bylo aktuální. Byli to právě prezident Masaryk s dobrým vztahem k zednářum a zednář nejvyššího stupně, prezident Beneš, kdo v moderní historii toho pro náš národ udělali nejvíce.

 

Lidé v ČR si asi nejsou vědomi toho, že v USA existují vězení pro vyvolené, kde se vězni mají jako na rekreaci. To vůbec nepřeháním. Potom existují jiní vězni. Například mladý kluk, který ukradl auto, jenom se v něm projel. Byl zavřen do cely se známým pedofilním homosexuálním násilníkem. Ten kluk prozradil své přítelkyni, že si na něho jeho spolubydlící dělá choutky a prosil jí, aby to neřekla bachařům, jinak se mu „spolubydlící“ pomstí. Ta bláhová to řekla a bachaři jen přišli do cely a zeptali se, zda je to pravda. Ten kluk nemohl říci, že ano. Bál se pomsty a policajti to velice dobře věděli. Kdyby řekl ano, spolubydlící by ho skutečně znásilnil, ať již v cele nebo jinde ve vězení. Jelikož přítelkyni prozradil, co neměl, a bachaři se to do cely přišli zeptat, tento perverzní člověk ho tu noc z pomsty hrozně znásilnil. Tohle je v amerických vězeních normální. Jeden z vyvolených, Michael Milken, okradl v USA důchodce apod. snad o stamiliony dolarů. Někteří z těchto důchodců potom dokonce spáchali sebevraždu. „Vyvolený“ šel za trest sedět na pár let do rekreačního střediska. Tohle se skutečně stalo. Nějaký chudák ukradne basu piva nebo dá facku dítěti, které si to zaslouží a je opakovaně ve vězení homosexuálně znásilňován. Bachaři a policajti se tam tím často baví.

 

Touto knihou dělám tečku za svými současnými politickými aktivitami, s výjimkou toho, že se stále trochu zabývám investigací porušování lidských práv, hlavně u žen a investigací nelegálních činů nadnárodních korporací. Též se zajímám o hypnózu ve filmu.

 

 

 

Zisk Skupiny ČEZ

– současný a jaký by měl být při správné regulaci státem

 

zisky jsou po zdanění, v miliardách, zisk na rok 2008 je odhad

 

Spojené Státy a jiné vyspělé země regulují zisky společností produkující elektřinu, plyn, vodu. Míra regulace se čas od času mění, mnohdy se velice zpřísňuje a často zahrnuje i cenu pohonných hmot. Americká vláda v minulosti začala například provozovat vlastní elektrárny, aby zjistila, jaké jsou přesné náklady s výrobou elektřiny, když nevěřila informacím, které jí dávali výrobci, jejichž zisky chtěla maximálně omezit. Co je zajímavé je to, že u nás vláda vlastní většinu ČEZu, tudíž i bez toho, aby vytvořila regulativní legislativu, může zisky plně ovlivňovat. To nečiní. Proto platíme stále vyšší cenu za elektřinu. Zisky putují do zahraničí, do států s vysokou korupcí, kde se investují. V korupčním prostředí potom při investicích existují ohromné možnosti úplatků. Navíc například Klausův syn dostal od ČEZ 100.000.000 na školu, v které je ředitelem. Jsou to naše peníze. My platíme za elektřinu této státní společnosti. ČEZu je dovoleno elektřinu od nás vyvážet do Německa a počítám, že asi i do Rakouska, což plýtvá naše přírodní suroviny, znečišťuje naše životní prostředí a přitom ve světě brzy nastane energetická krize kvůli rychle se vyčerpávajícím zdrojům ropy. Podobně jako se u nás nereguluje cena elektřiny, nereguluje se cena vody, která po pádu komunismu stoupla nesmírněkrát. Velkou část našich vodáren vlastní francouzský nadnárodní koncern.

 

Německý plynárenský RWE Transgas u nás měl loni zisky 12,8 miliard, o 50% více než rok předtím. Tito Němci, aby ukázali dobrou tvář, investují malinkou částičku zisků například do naší kinematografie. Pro tu, zbídačenou polistopadovými režimy, to jsou podstatné investice a Německo tak má vliv i na naši filmovou tvorbu.

 

Mattoni vlastní zase Italové, kteří získávají naše unikátní minerální zdroje prakticky zdarma. Jejich zisky opět nejsou regulované, a tudíž mohou být bez problému odčerpávané do zahraničí. Lázně Kyselka, kde sídlí, byly zničeny polistopadovou politikou. Je to tam samá zřícenina. Lidé tam kdysi chodili nad kolonádu pro minerální vodu přímo z pramene. Tam se dnes nedostanete, ale Mattoni byli tak hodní, že natáhli hadici od tohoto prmane na ulici, ta kouká z šeredné stěny poškozeného dom. Z této hadice si lidé mohou napustit minerálku zdarma.

 

Vysvětlete mi prosím, čím se naše politika liší od politiky banánových republik a proč se u nás po pádu komunismu přestalo užívat slovo neokolonialismus? Je naše vláda legitimní? Jsou legitimní její zákony a restituce? Je to vláda s protinárodní politikou? Vláda, která si nelegálně odhlasovala imunitu a tím porušila mimo jiné článek 7 Všeobecné deklarace lidských práv OSN, který zaručuje, že všichni jsme si před zákonem rovni. Dovoluje tato zkorumpovaná vláda maximální vykořisťování našich občanů?  Překročila v různých restitucích Benešovy dekrety?

  

 

Kontakt

 

TomanJoseph@gmail.com

 

 

 

Poznámka

 

Autor je Čechoameričan, proto prosím omluvte gramatické či slohové chyby. Toto je nedokončená, neopravená verze knihy, je pokusem o pohled na svět z úhlu konspirační teorie. Kniha se skládá z hypotéz. Jestli je co autor píše možné, posuďte sami. U všeho, co je napsáno negativně, včetně lidí, tudíž i politiků, jde o to ukázat, jak se na věci dívá konspirační teoretik, což je všeobecně negativní – ne politicky správné. Nejedná se o skutečnou prezentaci lidí či čehokoli jiného. Jak je něco popsáno, neznamená, že tak to je. Pouze, že to tak vidí konspirační teoretik. Užité grafy pouze nastiňují trendy. Jelikož konspirační teoretik nevěří všem oficiálním statistikám, pokud to není indikováno jinak, vše v knize se o takovéto statistiky neopírá či neopírá přesně.

 

 

 

OBSAH

 


Část 1: DRSNÁ REALITA 3
Ve zkratce 3
Vysvětlení grafů 5
Část 2: FALEŠNÁ DEMOKRACIE 7
Fakta 7
Teorie stínu 9
Smrtelné nemocí 11
Zdravotnictví 12
Mexiko vzorem 13
Politika 14
Neférová justice 15
Konspirace 16
Kriminalita 17
ČR, oběť globalizace 17
Tajné organizace 19
Část 3: FALEŠNÁ EKONOMIKA 20
Problém 20
Proč se nemáme lépe 22
Pochybné výdaje 23
Miliardy pro církve? 25
Příklad K. Varů 26
Ekonomika ČR 28
Extra příjmy 30
Část 4: NÁPRAVA ČR 32
Ne neokolonizaci 33
Politické změny 35
Čeští lídři 35
Lepší život 36
Referendum 38
Komunisté 40
Digitální televize 41
Mediální tvorba 42
Část 5: NÁPRAVA SVĚTA 45
V perspektivě 45
Lepší svět 47
Co udělat 49
Nutné kroky 50
Část 6: LIDSKÁ PRÁVA 53
Černoši 54
Židé 54
Autorovy aktivity 55
Bezpráví 55
Cizinci 59
Falešné úsměvy 60
Doslov 62
Kontakt 65
 

 

 pokračování zde

 

kniha Česká banánová republika

1. drsná realita 2 falešná demokracie 3 falešná ekonomika 4 náprava ČR 5 náprava světa 6 lidská práva

 

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018