Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

názory kandidátů

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

prezidentská kampaň

ve zkratce porovnání kandidátů názory kandidátů jak a komu pomohu nevěřte lžím podrobněji kdo jsem podrobněji co nabízím regionální kampaň média

 

 

Porovnání názorů Josefa Tomana a hlavních kandidátů


 

Datum: 1.9.2012, Zdrojem jsou především nezávislé stránky http://prezident2013.eu. Nejsem s nimi jakkoli spojen.

Vatikán podpořil Hitlera, Mussiliniko, atd.

 

Témata:

  • Církve

  • Zahraniční politika

  • Školství

  • Senioři

  • Evropská unie

  • Kandidatura

 

 

Církve

 

Toman

Jaký je váš názor na církve?

Nedal bych jim ani korunu. V USA jim také nic nedávají. Tyhle pijavice či sluhové boží, záleží na to z čího pohledu se na ně díváme, se potom musí snažit si peníze obstarat sami. Přitom se ukazují co jsou zač. Jerry Falwell, velmi známý americký kazatel, byl opakovaně nachytán s prostitutkou. Přitom proti prostituci kázal. Po tom co ho nachytali, vždy se se slzami v očích omlouval, prosil boha a své ovečky za odpuštění, s tím, že to už nikdy neudělá. Ovečky mu uvěřily a nadále mu odkazovaly celá svá jmění. Kupovaly si tak cestu do nebe. K tomu je nabádal. Další, velmi známý kazatel, Jim Baker, dostal dlouhý trest za mnohamilionové (v dolarech) krádeže a podvody. Kázal proti homosexualitě. V televizních kázáních. Přitom se svými vybranými "spolupracovníky," kterým důvěřoval, mluvil o tom, jak má asi velké přirození kameraman, který ho měl natáčet. Tolika katolickým kněžím již byla dokázána znásilnění ministrantů. Katolická církev již musela za tyto ohavné činy platit ohromná odškodnění. Přitom proti tomu káží. Co pro nás udělali? Upálili mistra Jana Husa, vedli proti nám křížové výpravy. Mučili, zabíjeli zotročovali a trávili naše lidi. Podpořili Missoliniho a Hitlera. Znal jsem v USA rodinu, která dávala desátky církvi. Když živitel rodiny onemocněl a rodina požádala církev, aby jim pomohla, že po desetiletí církvi dávali, odpověď byla, my pouze bereme, my nadáváme. Nemáme je za co odškodňovat. Ať oni odškodní nás za to, jak se na našem národě podepsali. Církevní restituce je další tunel jak okrást náš národ o to co mu patří, ještě více ho zadlužit a ještě více se na tom napást. Mnohé majetky, které se církvi nevrátí, ale budeme jim za ně platit, ty stejně někteří dobře zapojení dostanou tak levně, aby ty investice potom velmi dobře zúročili.

 

Fischer

DOTAZ: Majetkové vyrovnání s církvemi

 

Pokládám za důležité, aby se konečně a jednou provždy vyřešila otázka odluky církví od státu. Navrácení majetku je v tomto případě hlavně prostředkem, jak umožnit církvím existenci nezávislou na státní podpoře, které se jim momentálně dostává. Proto se současným návrhem majetkoprávního narovnání vztahu státu a církví v podstatě souhlasím. Samozřejmě otázkou zůstává, zda by nebylo možné počkat na ekonomicky příznivější dobu.

 

Zeman

 

DOTAZ: Pane Zemane, mohl byste říci ve stručnosti, jaký je Váš názor na církevní restituce? Přeji vám úspěch v této volbě.

 

Jsem pro referendum k církevním restitucím, protože o částce 130 miliard korun by měli rozhodovat občané, neboť jsou daňovými poplatníky, z jejichž kapes tato částka půjde.

 

 

Zahraniční politika

 

Josef Toman

 

Jak se díváte na naši zahraniční politiku?

V zahraniční politice, jako ve všem ostatním, vystupujeme jako kolonie západu. Neděláme to, co je dobré pro náš národ, ale co je dobré pro západní státy. Již jsem mluvil o tom, že zbytečně dráždíme Rusko a Čínu. Přesně jak to vyhovuje západním mocnostem. Děláme to bez ohledu na to, že to škodí nám. Natahali jsme sem milion či více lidí z rozvojových zemí, především takových, které nikdo nechce. A to v době, kdy se u nás vytvořila nezaměstnanost. Vietnam je v potenciálním konfliktu s Čínou. My jsme na straně Vietnamu. Musíme přehodnotit co děláme. Musíme okamžitě přestat kritizovat Ukrajinu, Rusko, Bělorusko, Čínu, Severní Koreu, Venezuelu, atd. Proč dráždit Čínu vyhlašováním toho, že tam jsou porušovaná lidská práva, když u nás jsou porušovaná na podobné úrovni, i když v jiných oblastech. Na Čínu se musíme dívat jako na našeho potencionálně největšího investora. Po revoluci jsme propásli příležitost aby nám Japonsko vybudovalo zemi. Překazil nám to západ, protože si z nás chtěli udělat svou kolonii. Je čas tomu říci dost! Musíme udělat následující:

  • Přestat kritizovat ostatní státy. Jsme malý stát, který musí mít dobré vztahy se všemi zeměmi. Ať kritiku provádí  mocné státy. Není důvodu, abychom my měli pořád vystrkovat své mini drápky.

  • Přehodnotit naše zaměření na podporu komunistického Vietnamu a místo toho se zaměřit na podporu demokratizující-se Číny. Čína, během posledních několika desetiletí, dokázala ohromný pokrok v ekonomice, vzdělanosti, vědě, technice, ale i v oblasti lidských práv. My jsme v posledních 20 letech učinili regres ve všech těchto oblastech.  Byli jsme jedna z nejvyspělejších zemí Evropy. Čína byla jedna z nejzaostalejších zemí Asie. Čína je dnes na špičce. My jsme byli brzy po revoluci zařazeny do seznamu rozvojových zemí. Díky Klausově a Havlově politice. Jsme zemí montážních hal. Nesmíme být na straně přirozených nepřátel Číny. Musíme být jejím nejlepším přítelem. Jsme v centru Evropy. Kvalita čínských výrobků se neustále zvyšuje. Teď je čas se stát státem, kam zamíří největší čínské investice. S Čínou musíme mít ty nejvřelejší vztahy.

  • Musíme mít ty nejvřelejší vztahy s Kubou. Namísto její kritiky. Americké firmy jsou připraveny vybudovat Kubu. Musíme tam být před nimi.

  • Musíme mít ty nejvřelejší vztahy s Ruskem. Je to energetická velmoc a největší země světa.

Mohl bych tady mluvit do nekonečna, co musíme změnit v zahraniční politice. Přitom musíme udržovat dobré vztahy s našimi sousedy. Německo neprovokuje ani Čínu, ani Rusko. Proč to děláme my, když nám to škodí? Musíme stáhnout Gripeny z Pobaltí a naši armádu z Afganistanu. Potřebujeme vést mírovou, ne konfrontační politiku. V Afganistanu se válčí za energetické zdroje a proto, aby Čína byla odříznutá co nejvíce od ropných polí středního východu. Žádná demokracie se v Afganistanu nebuduje. Stejně jako se nebuduje u nás. Nesmíme mít tak negativní vztahy s jistými zeměmi středního východu, že se budeme moci stát terčem teroristického útoku. Zahraniční politika je téma na hodiny a hodiny povídání, ale hlavní body tady máte.

 

DOTAZ: Jaký je váš postoj k USA, Číně, Rusku? Jak by měla vypadat česká zahraniční politika ve vztahu k těmto zemím?

Přátelská ke všem, nemísit se do jejich vnitřních věcí, jednat s nimi jako s rovnými partnery.

 

DOTAZ: Nakolik si myslíte, že by měly mezinárodní organizace (OSN, NATO, jednotlivé vlády) zasahovat do záležitostí cizích států? Kdy to podle Vás je, a kdy není přijatelné?

99% krizí je uměle vytvořených, aby zásah mohl být učiněn. Zasahuje se, kde se to hodí, ne kde je třeba. Zaostalé země potřebují totalitnější levicové režimy, které musí lidi řádně vzdělat. Potom je třeba jejich systémy zliberalizovat.

 

Ladislav Jakl

DOTAZ: Jaký je Váš postoj k USA, Číně, Rusku? Jak by měla vypadat česká zahraniční politika ve vztahu k těmto zemím?

Ke všem zemím světa mám kladný postoj. Ke všem zemím světa by naše zahraniční politika měla být vedena korektně a se zřetelem na naše zájmy.

 

 

 

Školství

 

 

Josef Toman

DOTAZ: Školství
 

Je nutno zrušit školné. Do vzdělání národa je třeba investovat. Musí se obnovit kvalita našeho školství. Reforma, která se zde již 20 let provádí, je nesmysl, ať ji hlásala Buzková nebo ji hlásá Švejnar. Reforma je třeba úplně jiná. Nejprve je ale třeba obnovit to, co jsme zde kdysi měli měli. Není pravda, že máme, v porovnání s jinými evropskými zeměmi, málo vysokoškoláků. Desetiletí jsem žil v USA. Bratranec, CSc., žil desetiletí v Německu. Ve školství jsem pracoval.

Náš první stupeň základní školy měl úroveň americké high school - přeloženo doslova - vysoké školy, přeloženo oficiálně - střední školy. Jestli někdo od nás studoval v USA na střední škole a tvrdí, že ta měla dobrou akademickou úroveň, nejednalo se o normální střední školu, ale o Potěmkinovu vesnici, normální střední školy mají v USA úplně jinou úroveň. Pro dokončení americké high school je třeba celkem 12 let studií. Přitom se prvních 6 učí psát 2.400 slov. Žáci, kteří zvládnou 300 povětšinou jednoslabičných slov, postoupí. Mým cílem je, aby bylo alespoň uznáno, že naše základní škola je ekvivalent americké střední, že náš učňák je ekvivalent americké dvouleté vysoké a průmyslovky ekvivalent amerického bakaláře. Ten se v USA považuje za ukončené VŠ vzdělání, magistrantské studium je tam považováno za nadbytečné, příliš teoretické. Musíme si uvědomit, že již v minulosti česká zdravotní škola, tedy 4 roky středoškolského studia na dětskou sestřičku, bylo v USA bráno jako ekvivalent jejich čtyřletého VŠ studia a ty 4 roky české SŠ stačily pro státní zkoušky v dětském sesterství, které jsou v USA povinné. Byly brány za ekvivalentní 4 letého amerického VŠ studia. V jiných oborech je porovnání českého a amerického studia možné, protože v USA můžete stejný obor studovat na vysoké akademické či praktické úrovni. Například můžete obdržet akademicky náročný bakalář v electrical enginnering či více praktický v electrical engineering technology. Ten má podobnou úroveň, jakou měly naše průmyslovky do roku 1989. Nebo můžete obdržet ještě méně akademicky náročný bakalář v applied engineering technology. Ten má podobnou úroveň jako naše současné průmyslovky. Tohle je jenom několik příkladů. Co to znamená? Že je třeba překlasifikovat české školy. Jestli je střední škola na stejné úrovni jako americká vysoká, musí se správně považovat za vysokou, ne za střední. To je jen takový zjednodušený výklad. Ve skutečnosti je vše trochu složitější.

Dále, bylo samozřejmě správné, že se české základky dělily na zvláštní, pomocné, standardní a pro nadané žáky. V takovémto systému je ovšem nutná extra pomoc dětem z ekonomicky slabších sociálněekonomických podmínek, aby neskončili v horší kategorii. Romové mají stejnou přirozenou inteligenci jako bílí češi. Protože jsou obyčejně ze sociálněekonomicky slabších rodin, potřebují, aby se jim ve škole více věnovali a pomáhali jim ve vývoji jejich naučené inteligence. Základní školy musí začít navštěvovat o rok dříve, v přípravném ročníku.

Dále je třeba v žácích vyvíjet jejich přirozené nadání. Proto je třeba studenty co nejdříve třídit mezi vědecké, humanitní, umělecké a praktické zaměření. Studenti jsou inteligentní, zvídaví, ještě se nenaučili podlézat, ještě nemají křivou náturu jako většina našich, ale i západních elit. Toho je třeba využít.

Studentům musí být dán státem dotovaný prostor, vlastní televizní kanál a tištěné médium, které by konkurovalo pravicovým plátkům a tv stanicím, které jsou hlasné trouby našich politických elit, či spodin, záleží na tom, z jakého pohledu se na ně díváme.

 
 

Jan Fischer

DOTAZ: Má být v Česku zavedeno školné? V jaké míře?

 

Pokud se má zavést školné, tak až po připravení účinného systému podpory studentů – půjček na studia, stipendií atd. A rovněž musí být dány záruky, že tyto peníze budou použity pouze na zkvalitnění a rozšíření možností studia, ne na vyrovnání výpadku financí na straně státu.
 
 

Miloš Zeman

DOTAZ: Souhlasíte se zavedením školného na vysokých školách v ČR?

 

Ani školné, ani zápisné. Měly by být zavedeny penalizační poplatky pro neschopné studenty.

 

 

 

 

 

 

Senioři

 
 

Toman

Důchodci, nemocní a hendikepovaní

Masaryk kdysi říkal, že kultura národa se pozná podle hřbitova a záchoda. Naše hřbitovy byly po listopadu pleněny a ničeny. Veřejné záchody zdražily natolik, že si je mnozí ani nemohou dovolit. Já říkám, že kultura národa se pozná podle toho jak se stará o nemocné, staré, hendikepované. Důchody musí řádně růst. Státní domovy důchodců se musí stavět. Naši drazí senioři, pracovali pro blaho dalších generací. Řádně platili daně. Nesmíme jejich zásluhy ignorovat, musíme jim ukázat svůj vděk. Jak ekonomika poroste, musí se snižovat i důchodový věk. Jestli neroste, není to protože jsme v recesi, ale proto, že tato vláda recesi úmyslně protahuje, aby nám všem ještě více ublížila, aby svou asociální politiku mohla na recesi svalovat. Musíme odvrátit negativní ekonomické a jiné trendy v naší společnosti, které byly úmyslně vytvořeny a ti, kteří za to mohou si odhlasovali doživotní imunitu, aby jim to prošlo. Jejich cíl je jasný. Zničit náš národ, náš stát. Na důchodcích, nemocných a hendikepovaných naší současné koalici pramálo záleží. Děkujeme odejděte je pro tuto vládu slabé heslo! Nemělo by to být spíše "Táhněte tam kam patříte, vy ..., ..., ..., ... Táhněte do ... a ...! Dělá se mi z vás ..., když vidím vaše ... a slyším vaše ..., kterým německý tisk tleská, i když naoko je proti!" Místo 3 teček si doplňte vlastní výrazy, ať již pochvalné či hanlivé. Já jim nemohu přijít na slovo, proto jsem nahradil co jsem původně napsal třemi tečkami. Nemůžeme odebírat služby hendikepovaným a nutit nemocné platit za zdravotní péči. Jestli máme peníze na to, aby naše Grippeny sloužily pro ochranu pobaltských republik a máme peníze na udržování okupační armády v Afganistánu, nechápu, proč nemáme peníze pro ty, kteří to potřebují nejvíce. Doufám, že nikdo nevěří tomu, že se v Afghanistánu buduje demokracie. U nás se také nebuduje, jen se o tom tlachá.

 

Miloš Zeman

DOTAZ: Vážený pane inženýre, Důchodová reforma v r.1995 kategorizovala důchodce na starodůchodce a novodůchodce.

Vzhledem k tomu, že nový důchodový zákon byl pro výpočet důchodu mnohem příznivější než předchozí „totalitní“, který platil do konce r.1995, dostali se příjemci těch „totalitních“ důchodů do hlubokého propadu ve srovnání s příjemci nových důchodů. I přesto, že tato nerovnost byla alespoň minimálně vyrovnávána poněkud vyšší valorizací těch starých důchodů, došlo u starodůchodců ve srovnání s novodůchodci k výraznému snížení jejich životního standardu do r.2008 v průměru o neuvěřitelných cca 66 tis. Kč, jak vyplynulo z tabulky MPSV. A nyní jsou starodůchodci opět v nevýhodě. Rozdíl mezi oběma důchody v lednu 2011 narostl na 705,-Kč v neprospěch starodůchodců. Jak se díváte na tuto diskriminaci starých lidí v demokratické společnosti, kteří byli rádi, že přežili nacistický teror a z nichž většina se musela později smířit s ústrky totalitního režimu, a jak byste tuto velkou nespravedlnost řešil? Děkuji za Váš názor. Ing. Jan Hladký

 

Jedním z možných opatření zabraňujícím dalšímu rozevírání nůžek mezi starodůchodci a novodůchodci je valorizace důchodů nikoli procentní sazbou, ale pevnou částkou.

 

 

 

 

Evropská unie

 

Toman

Jaký je váš názor na Evropskou unii?

Situace je trochu jiná, než nám líčí média, Klaus, Nečas a spol. Nepravdivá propaganda vytvořila mezi lidmi představu, že nemusíme být v EU, že stačí být v NATO, aby byly chráněny naše hranice a svobody. Dále, ve snaze nadále posílit vládní kryptofašistické tendence, média, včetně tisku, který je z 90% vlastněn Němci, neustále ukazují nevýhody členství v EU. Přitom jsme z EU čerpaly jen část toho, co jsme mohli a na doporučení EU jsme přijímali legislativy, které jsme nemuseli. Přijímali jsme je proto, že to bylo výhodné pro jisté firmy, které opět podporují především modrou vládu. Média potom prezentovala situaci tak, že nás k těmto nesmyslným požadavkům, např. o přestavbě výtahů, nutila EU, což nebyla pravda. Musíme si uvědomit, že jsme malá země a vládnou nám lidé, kterým vyhovuje spíše kryptofašistický stát než demokracie. V NATO bylo Řecko i když tam vládla pravicová diktatura. Kypr byl napaden Tureckem, které bylo také v NATO, když se Kypr chtěl spojit s Řeckem. Velká většina obyvatel tam byli Řekové. Musíme být v EU, ale tak, abychom z toho těžili, tak jak to dělaly a dělají jiné země. Jenom EU nás ochrání aby se naše země nezvrhla z kryptofašistického státu v přímou diktaturu. Členství EU je nutné pro naši ochranu jak proti vnějšímu tak vnitřnímu nepříteli. Tím nejsou komunisté, ale ti, kteří se bojí o to, co by se stalo, kdybychom začali uplatňovat mezinárodní smlouvy o lidských právech, kterými jsme povinni se řídit a které stojí nad ústavou a oni je již přes 20 let porušují, včetně oficiální imunitou těch nahoře a neoficiální imunitou soudců. Jsme příliš malý stát a vládnou nám zde příliš špatní lidé, nato, abychom si mohli dovolit opustit EU. Ta je naší zárukou ne toho, že bude hůře, ale, že hůře nebude. Bez EU by mohlo by být mnohem hůře.

 

DOTAZ: Jaký je váš postoj k evropské unii?

 

Měli bychom jít cestou větší integrace a federalizace. Jsem spíše eurofederalistou.

 

Jan Fischer

DOTAZ: Národní suverenita

 

Používám raději termín státní suverenita a prezident má být jedním z jejích garantů. Naše ústava mluví zcela jasně. Česká republika vykonává svrchovaně svoji moc, rozhoduje o svých záležitostech s konečnou platností a závazně. Občané se musejí podřídit normám vydaným státem a stát jediný má právo je uplatňovat a dohlížet na jejich dodržování. Vůči jiným státům jsme nezávislí a jsme si s nimi rovni. Některé pravomoci mohou být přeneseny mezinárodní smlouvou na mezinárodní organizaci nebo instituci, jako se stalo v případě Evropské unie. Jsem přesvědčen, že se nemáme vzdávat klíčových pravomocí, jakými jsou například určování výše daní, nastavení sociálního, zdravotního a penzijního systému, sestavování rozpočtu nebo samotný výkon moci zákonodárné, výkonné a soudní.
 
 
DOTAZ: Evropská unie a Česká republika

 

Evropská unie prožívá nelehké období. A nejen v ekonomice. Současné ekonomické a finanční problémy vracejí na stůl debatu o zásadních hodnotových otázkách, o smyslu evropské integrace, o sociálních podmínkách života půl miliardy obyvatel EU, o roli a ambicích EU v měnicím se světě 21. století. Občané České republiky v referendu před osmi lety rozhodli o vstupu své země do EU s očekáváními, z nich některá se naplnila a některá nikoliv. ČR jako členská země musí dění v integraci aktivně a kriticky ovlivňovat, umět tvrdě vyjednávat, stát si za svým názorem, hledat pro něj spojence, zvažovat kompromisy - a to konzistentně na všech úrovních. Je třeba také lépe koordinovat postoj vůči EU mezi Hradem, Černínským palácem a Strakovou akademii. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na to, že i na našem postoji závisí to, zda budeme mít EU žijící jen pro své zbytnělé instituce, či zda efektivně fungující orgány EU budou pracovat s ohledem na potřeby a naděje evropských občanů.
 
 

Miloš Zeman

DOTAZ: Co si představujete pod pojmem „národní suverenita“?
 

Moci do toho mluvit ať už ve formě členství v EU, v NATO, nebo v jakýchkoliv jiných mezinárodních organizacích.

 

 

Kandidatura

 

Josef Toman

DOTAZ: Jaké jsou hlavní důvody vaší kandidatury na prezidenta republiky?

 

Musíme ukončit hrůzovládu, která již přes 20 let úmyslně a konsistentně ničí náš stát a národ. Je prakticky nemožné je porazit v normálních volbách do parlamentu. Je to jedna velká hromada ..., co je třeba odstranit. Od místních politiků po prezidenta. Oni se pořád vynořují znovu, vždycky trochu jinak a vždy tvrdí, že to s námi myslí dobře. 20 let nás ničili ve vládě či v jiné funkci. Teď to chce být prezidentem a německý tisk tomu tleská. Prezidentské volby si rezervovali pro své lidi, je jedno, jestli tam dostanou Fischera, Zemana, apod. Je to prašť jako uhoď. Velké většině kandidátů jsou od počátku házeny klacky pod nohy. Musí mít 50.000 podpisů. Jejich lidi nemusí, nebo za nimi stojí nějaký oligarcha, který jim nasbírání těch 50.000 odfinancuje. Oni se pak samolibě chlubí, že už je mají. Snaží se tím ukázat, jak je lidi mají rádi. Ty vyvolené, či zprofanované, záleží na tom, z jakého pohledu se na ně díváme, potom podpoří média. Pronárodní kandidáty nepodpoří. Je nutný průlom v této polistopadové politické břečce. Je nesmysl, že prezidentem musí být někdo, kdo bude ceremoniálně reprezentovat naši zem či vládu. Úřad prezidenta je jenom další tunel na kterém se přiživují byrokraté. Stejně jako v Senátě. Co je důležité je dostat teď do funkce prezidenta někoho, kdo pomůže spustit lavinu, která bude znamenat konec toho, co zde přes 20 let ničí vše dobré. Prezident musí být příkladem pro vytvoření skutečné opozice a zániku všech těch stran, které nás tak dlouho zotročují. V politice jsem nikdy nebyl, ale teď nastala doba kdy tento průlom můžeme společně uskutčnit a myslím, že právě má pronárodní strategie pomůže nejrychleji napravit to zlo, které se páchalo a páše na našem národě a nastartuje nás k cestě prosperity jaká je na západě od nás

 
 

Miloš Zeman

DOTAZ: Jaké jsou hlavní důvody vaší kandidatury na prezidenta republiky?

 

Hluboká nespokojenost se současnou politickou situací.
 
 

Jan Fischer

DOTAZ: Jaké jsou hlavní důvody vaší kandidatury na prezidenta republiky?

 

Jedním z hlavních důvodů, proč jsem se rozhodl kandidovat v přímé prezidentské volbě, je šance vrátit demokratickému systému legitimitu. Lidé uvidí, že mohou sami změnit současnou politiku, že mohou přímo ovlivnit správu věcí veřejných. Rád bych pomohl do veřejného života vrátit slušnost, profesionalitu a úctu k občanům. A to i samotným průběhem kampaně před prezidentskou volbou.
 
 
DOTAZ: Výkon prezidentské funkce

 

Pokud bych byl zvolen prezidentem, udělal bych vše pro to, abych dostál nejen slibu danému ústavou, ale také všemu, co říkám teď a co řeknu v průběhu kampaně. Prezident má co nejvíce naslouchat občanům, nevládním organizacím, lidem, kteří se ocitli v tísni a má s nimi komunikovat aktivně a podle možnosti i pomáhat. To by byl jeden z prvních úkolů ve funkci a rád bych tomu přizpůsobil i organizaci prezidentské kanceláře.

 

 

 

 

pokračování zde na další stránku

 

 

 

 

 

prezidentská kampaň

ve zkratce porovnání kandidátů názory kandidátů jak a komu pomohu nevěřte lžím podrobněji kdo jsem podrobněji co nabízím regionální kampaň média

 

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

 

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018