Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

nevěřte lžím

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

prezidentská kampaň

ve zkratce porovnání kandidátů názory kandidátů jak a komu pomohu nevěřte lžím podrobněji kdo jsem podrobněji co nabízím regionální kampaň média

 

Nevěřte lžím

 "Tak jako hejno krkavců snesli se na tuto zemi,
aby vyklovali každé zrnko zlata a stříbra.
Nemají slitování. Jejich srdce zjedovatěla touhou po bohatství.
Se vším kupčí, všechno prodávají.
Chceš loupit a vraždit? Zaplať a bude ti odpuštěno."

Z kázání Mistra Jana Husa

 

Co nám bulíkují

 • Nikdo nikdy nevynalezl lepší politický systém než demokracii. Musíme za její udržení bojovat.

 • Musíme pomáhat Americe s válkami za demokracii.

 • Nemohli jsme mít přímou volbu prezidenta. Jako národ nejsme na ni ještě nedozráli. Proto za nás museli volit prezidenty oni.

 • Je jedno, kdo v privatizacích zbohatne, za další generaci se budeme mít všichni dobře.

 • Nemůžeme mít referenda jako ve Švýcarsku. U nás by to nefungovalo.

 • Máme se lépe než v době socialismu. Naše životní úroveň se zlepšuje.

 • Musíme jít k volbám, jinak se k vládě dostanou komunisti.

 • Musíme jít k volbám, jinak se k vládě dostane ODS.

 • Musíme jít k volbám, jinak se k vládě dostanou socani.

 • Musíme volit menší zlo.

 • Musíme si vážit svobody a proto musíme jít všichni volit.

 • Máme demokracii. Naší povinností je volit.

 

Pravda je úplně jinde

 • Je jedno koho z hlavních kandidátů volíme, jejich politika bude prakticky stejná, i když nosí různé barvy.

 • Když budeme volit hlavní kandidáty, je sice pravda, že na chvíli můžeme mírně zlepšit situaci, když se k vládě dostane levice, ti budou ale více utrácet a budou tvrdší na podnikatele. Na chvíli se vše zlepší. Potom přijde inflace a s ní další problémy. Lidé budou volit pravici, ta utvrdí s výdaji a tak se to bude více méně každých několik let střídat. Fundamentální problém se niky nevyřeší.

 • Našim fundamentálním problémem je, že si z nás západ udělal svou kolonii. Naše tajné služby jsou ovládané západními tajnými službami a ten kdo ovládá tajné služby jakékoli země, té zemi vládne. Tohle nám média zamlčují a ve škole se to neučí. Proto to lidi neví. Bulíkují nám, že to tak bylo pouze za socialismu. Dnes to tak prý již není. BIS nás prý namísto toho chrání před terorismem. Jednou z minoritních rolí tajných služeb je sice to, že chrání stát před terorismem, ale terorismus je něco, co předtím samy tajně vytvořily a uživují při životě, proto, aby se ho lidé báli, aby ocenili, že je jejich vlády před ním ochraňují. Stejně uměle  byl na západě vytvořen strach z komunismu, proti kterému kapitalistické vlády chránily své občany. Proto západní tajné služby museli vraždit levicové kandidáty a dosazovat do vlád diktátory, aby celé národy zachránili před socialismem. O tom se ve škole také neučí.

 • Aby falešné demokracie měly podporu lidu, musí existovat nepřítel, proti kterému stát svůj lid chrání. Jen tak budou lidé podporovat své vlády, které ve skutečnosti nevládnou pro jejich blaho, ale pro blaho těch nejbohatších, které mají tu moc, že lidé volí toho, koho oni chtějí. Protože ti co tahají za provázky, ovládají média, banky, tajné služby... Ty potom bojují proti vnitřnímu nepříteli. Vnitřním nepřítelem je ten, kdo kritizuje ty co tahají za provázky. Proto sedí Rath a ne někdo z vlády.

 • Je jedno, koho budete volit, ODS či ČSSD, ta změna k lepšímu bude vždy krátká a potom se to zvrhne opačným směrem.

 • Kdybyste nevolili nikoho, museli byste překousnout, že se sice k moci nedostala např. Sociální demokracie a déle by vládla pravice, ale o to větší by byly změny v příštích volbách. On mezi ODS a ČSSD příliš velký rozdíl stejně není. Co obě strany slibují jsou stejně jen plané žvásty.

 • Nesmíme věřit, že kdyby se k vládě dostala jiná z hlavních stran, že by se situace výrazně změnila. Nezměnil by se fundamentální problém a tím je, že jsme kolonie západu, že nám západ krade naše přírodní bohatství, vyrábíme pro něj elektřinu, čímž znečišťujeme své ovzduší, riskujeme zamoření podstatné části republiky v případě vážné nehody či při napadení Temelína teroristy či ve válečném konfliktu. Západ si z nás vytvořil ochrannou zónu proti nukleárním střelám ne ze středního východu, ale z "východu". Udělal si z nás území levných montážních hal, dosadil nám stejné vlády jako ve všech koloniích, tedy ve velké většině zemí světa, kde jsou u moci zkorumpovaní politici s ministryněmi obrany, které pějí ódy Bushovi, když nás "jeho výsost" přijede navštívit. Mnozí u moci se rvou, kdo mu vleze do zadních partií první (obrazně řečeno). Takové vlády ničí vlastní průmysly, aby mohly nakupovat předražené západní zbraně. Proto máme korupci. Protože někomu na západ od nás to vyhovuje.

 • Příště nevolte středové strany jako ODS a ČSSD, ani jejich kandidáty na prezidenta. Volte ty, jejichž program je nejbližší politické ideologii, který zde popisuji. Jelikož ale strana s takovou ideologií ještě neexistuje, volte skutečnou levici či pravici. Volte levicové komunisty či Pravý blok. Komunisté, kdyby měli větší počet hlasů, stejně půjdou do koalice s ČSSD a Pravý blok půjde do koalice se středově pravicovými stranami.

 • Pokud se jedná o prezidenta, dovoluji si vás uctivě požádat, abyste volili mě. Ne proto, že si potřebuji léčit mindráky, toužím po moci, či chci hrabat pro sebe. Takový nejsem. Volte mě proto, že jestli se dostanu do prvního kola, alespoň pomohu otevřít lidem oči. Jestli se dostanu do druhého, pomohu otevřít oči dokořán. Jestli se stanu prezidentem, přese mě neprojde jediné svinstvo, jediná legislativa, která nám bude škodit, jediný soudce, který nebude poctivý a spravedlivý. Bude to začátek mnohem lepšího státu, kde se jednou budeme mít všichni mnohem lépe. Nečekejte do dalších voleb! Volte skutečnou změnu už teď! A nenechte se oklamat nějakým novým falešným hnutím. Stačilo snad Občanské fórum, které bylo v roce 1989 plné estebáků. Musíte volit skutečnou změnu! Jinak se v ČR nezmění nic! Jestli si myslíte, že to u nás není tak špatné, přemýšlejte! Do čeho se tenhle paskvil, který se neprávem nazývá demokracie, může zvrhnout? Myslete na své děti, a na jejich děti. Proto volte úplnou změnu!

 

 

Jak to vidíte vy?

 

Jak vše vyřešit?

 • Defenestrací či revolucí?

 • Řádně ve volbách?

 • Je to jedno, stejně se nic nezmění.

 • Změna není nutná, vše je OK.

 

Jestli má změna proběhnout ve volbách, koho bychom měli volit?

 • Nechat vše jak to je.

 • Náhrada politiků politiky, kterým lidé věří, protože jsou prezentováni v kladném světle v našich médiích, která jsou ovládaná cizinci a kdo ví, kým ještě.

 • Úplná změna, náhrada současných politiků odborníky, kteří kritizovali bezpráví v době socialismu a kritizují ho dnes v době kapitalismu a tudíž se o nich média nezmiňují, či se o nich nezmiňují pozitivně. Jedná se o odborníky, kteří jsou vlastenci a chtějí pracovat pro blaho národa, ne pro své a cizí ekonomické zájmy..

 

Jaký je váš názor na to co navrhuji?

 1. Všichni politici by se měli podrobit testu nejmodernějším detektorem lži ve stavu, v kterém ho nemohou oklamat, jestli náhodou nepracují pro zájmy cizích zemí.

 2. Všichni politici by měli odpovědět, proč u nás dovolují exekuce, které odporují zákonům o lidských právech.

 3. Referenda by měla být povolena bez jakéhokoli schvalování našimi politiky.

 4. Imunita politiků, soudců a oligarchů by měla být okamžitě zrušena. U politiků je oficiální, tam by měla být zrušena se zpětnou platností.

 5. Ti, kteří jsou zodpovědní za žalostný stav naší země by měli být potrestaní trestem nejvyšším.

 6. Měla by být ukončena moc cizích médií v naší zemi. Stát by měl podpořit média ovládaná studenty. Ti jsou ve věku, kdy se ještě nenaučili ohýbat.

 7. České republice by měli vládnout vlastenci a měli by mít dlouhodobý plán, který by museli zveřejnit a držet se ho.

lněné formuláře státnímu orgánu jako důkaz, že mám vyžadovaný počet podporovatelů. Nikomu jinému tyto informace nikdy dávat nebudu.

 

 

pokračování zde

 

prezidentská kampaň

ve zkratce porovnání kandidátů názory kandidátů jak a komu pomohu nevěřte lžím podrobněji kdo jsem podrobněji co nabízím regionální kampaň média

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018