Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

14. předvolební témata

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Předvolební témata

 

Ale prezidenta máme dobrého, nebo snad ne?

Kdyby nebyl prezident. Kdyby to byl nějaký nafoukanec, který by byl váš soused a poučoval by vás, chtěl byste se s ním kamarádit? Chtěl byste se kamarádit s jeho synem? Na tyhle lidi se musíme dívat tímto způsobem. Kdyby nebyli u koryta (či trůnu, záleží na tom, z čího pohledu se na ně díváme), byli by to lidé, které bychom chtěli za své leadery? Ve vládě potřebujeme lidské bytosti s empatií, ne to, co tam dnes sedí.

  

 

16. 8. 2012

 

Právo dnes otisklo článek o tom, že přibývá pohlavních nemocí. Co vy na to?

Právo, Seznam a Novinky.cz. To je stejné médium, či vlastněné stejnými lidmi. Když jsem před téměř 10 lety otevřel na Seznamu 2 diskusní fóra o nebezpečí pohlavních nemocí, jedno bylo okamžitě zrušeno, druhé je někde, kde není příliš vidět. Bylo uvedeno, že to není zodpovědnost Seznamu varovat před pohlavními nemocemi. Přitom Seznam ve svých fórech propagoval maximálně uvolněnou sexuální morálku, anální sex, homosexualitu, atd. Podobně jako i jiná média, včetně Novy. Článek, na který poukazujete, uvádí, že syfilidy a kavky přibývá. Nezmiňuje vůbec, že dnes existují formy těchto nemocí, které jsou resistentní ke všem antibiotikům, že jsou tudíž neléčitelné, že kapavka způsobuje neplodnost u žen, že neléčitelná syfilida se šíří ohromně mezi homosexuály, atd. Od roku 1990 do roku 2011 se prý snížil výskyt kapavky 20x. To je nesmysl. Absolutně to postrádá logiku. Ukazuje to, jak zkreslené jsou statistické údaje v ČR. Připomeňme si, že nejpopulárnější kandidát na prezidenta, Fischer, dlouho šéfoval Statistickému úřadu. Článek vynechal i důležitou informaci, že dnes máme desítky vážných pohlavních nemocí. Uvádí také, že pokud se prokáže syfilis, je vyšetřován i partner, rodina a děti. Za socialismu se vyšetřovali všichni, s kterým takový člověk spal a s kým spali ti, s kterými spal a nakazil je. A všichni nakažení byli zavřeni na venerologickém oddělení dokud se nevyléčili. Článek také píše o tom, že mnozí lidé s syfilidou k lékaři vůbec nejdou, že se léčí sami antibiotiky, které jsou dostupné i bez návštěvy lékaře. To je pravda. Mnohé lékárny vám prodají léky, které jsou na předpis, i bez předpisu. Jako v banánových republikách. V Německu se buduje civilizace a kultura, u nás se ničí. Je to horší než za Hitlera.

 

 

23. 8. 2012

 

Jaký je váš názor na registrované partnerství?

Pozitivní. Dokonce bych podpořil, aby se gayové mezi sebou mohli brát. I v kostele. Ale to by jistě vadilo katolické církvi. Jsem ale absolutně proti tomu, aby gayové mohli adaptovat děti. Děti musíme chránit, jsou bezbranné. Musí vidět normální rodinu, musí vidět roli heterosexuálních rodičů, pokud je to možné. Jestli se potom rozhodnou pro gay životní styl, je to jejich výběr. Nevadí mi průvody gayů. Chodili jsme se na ně dívat i v Hollywoodu. Gayové jsou velmi kreativní a je to velká zábava. V USA jsem poznal řadu gayů a kamarádil jsem se s nimi jako s jinými lidmi, i když gay nejsem. Další problém s adopcí dětí homosexuály je to, že anální znásilnění se dle nového zákoníku již za znásilnění nebude považovat. Dinsbier pro tento Pospíšilův zákoník hlasoval. Proto nechápu, jak může adopci dětí gayi podporovat.

 

Jak se díváte na financování vědy a výzkumu?

Vědu a výzkum musíme financovat, stejně jako musíme financovat film. Musíme se na to dívat z většího pohledu. Jestli to přinese podstatné dlouhodobé výhody, musíme to financovat. V USA se mi dostala do rukou knížka s titulem něco jako Výzkum v Československu, vydaná ještě před listopadem. Předtím tam vyšla podobná kniha o Východním Německu. Myslím, že ty knihy měly původ z univerzitního prostředí a měly velmi malé náklady. Byly plné statistik, grafů a prognóz. Bylo zřejmé, že se západ obával rychlé akcelerace výzkumu v ČR a Německu, ne v jiných státech východní Evropy, akcelerace, která byla silnější než u nich a proto bychom je my a Němci v nedalekém časem předhonili. Již si nepamatuji, kolik to bylo let. Tomu ovšem svědčí i to, že jsem dokázali vyvinout radary Ramona a Tamara. To musel být pro USA ten největší šok. Je úplně v pohodě zadlužit stát financováním vědy, výzkumu, školství, zdravotnictví, infrastruktury, filmu, atd., jestli se nám ty výdaje vrátí a to vysoce zúročené. Všechny státy, které akcelerovaly ve vývoji ekonomiky a všeobecně, měly vlády, které podporovaly své průmysly, školství, infrastrukturu, atd. Jen ... může tvrdit, že trh vše vyřeší. Mrkněte, jak vše vyřešil. A my mu stavíme knihovnu.

 

Jak financujete svou kampaň?

Nijak. Přišel jsem o vše, když se mi vloupal do bytu v Plzni jeden z podporovatelů ODS. Již to policie vyšetřuje asi 3 roky a nikdy nic nevyšetří. Ignoruje a ztrácí důkazy a snaží se tvořit falešné důkazy proti mě. Nakonec to vrátí Krajské státní zastupitelství zpět policii, ta zase chrání svého kamaráda, kterého kdysi zaujal Krejčíř. Je zastoupen nejmocnějším plzeňským advokátem-politikem, zakladatelem OF a ODS. Jeho manželka zakládala plzeňská práva, ale nevěděla, co se tam děje. Ten advokát zastupoval mafiána Antonína Vlasáka, který údajně objednal vraždy, za které sedí Kajínek. Vlasák je na svobodě. Advokátní firma, v které je ten advokát partnerem, vede, prostřednictvím svých advokátů, proti mě a jisté učitelce řadu soudních sporů. Jediné řízení neprobíhá regulérně. Když advokát protistrany dodal soudu falešnou smlouvu, já jsem se na ni nesměl zblízka podívat. Soudce tvrdil, že smlouvu nemohu dostat do ruky, protože bych s ní mohl vyskočit z okna. Nic nepřeháním. Když jsme poukázali na věci, které nasvědčují pro nepravost smlouvy, soud ji odmítl nechat ověřit pro pravost znalcem a dovolil protistraně, že smlouva již nebude užívaná jako důkaz. Vedení soudů, státní zastupitelství a MS za Pospíšila a Kovářové tomu co se děje dávaly zelenou. Máme důkazy o lžích a mlžení ze strany státu. Ten co se nám vloupal do bytu také, jako kdysi Krejčíř, žije na vzdáleném ostrově, kde si vybudoval letovisko, jehož otevření se měli účastnit i plzeňští policisté. Původně jsme chtěli s bratrancem, který utekl do Německa podnikat ve sféře, která by měla ohromný přínos pro ČR. Šéf PČR Plzeňského kraje dělal co mohl, aby nebylo klasifikováno jako trestný čin to, že mě napadli příbuzní toho, co se mi vloupal do bytu. Ten se s policisty z krajského ředitelství po léta pravidelně opíjel. Němci, kteří měli financovat plánované podnikání, když viděli přístup policie pouze řekli "banánová republika" a od projektu couvli. Takže na kampaň nemám ani korunu. Webové stránky jsem si jako laik vytvořil sám. Z Wikipedie mě ze seznamu kandidátů opakovaně odstranili, Vandas, zakladatel Dělnické strany a nějaká kartářka či něco podobného jim mezi kandidáty nevadili. Policie vedla proti mě a učitelce, která mi pomáhala, rozsáhlé trestní řízení pro zločiny proti státu. To bylo nakonec založeno, protože se to nezakládalo na pravdě. Vše začalo po tom, co jsem vypracoval studii o negativním dopadu amerického radaru. Vítejte v České banánoví republice.

 

 

1.9.2012

 

Jak obnovit naši ekonomiku?

Opačně než to dělá koalice. Do ekonomiky je třeba investovat, ne ji škrtit. Jen tak se oživí. Musí se investovat tam, kde se to potom zúročené vrátí. Musí se investovat do výzkumu a vývoje, do infrastruktury, školství, zdravotnictví, filmu a dokumentární tvorby, která musí být kvalitní, aby se mohla exportovat, ne do různé břečky, které se u nás po listopadu začalo tolik natáčet. Namísto toho, aby od nás odcházely peníze do daňových rájů, měli bychom se daňovým rájem pro cizí investory stát. Přitom Vietnamci a spol. musí odvádět daně řádně. Musí povinně užívat registrační pokladny. Je neuvěřitelné, co pro ně vše děláme ve snaze je zvýhodnit na úkor našich lidí. V Americe to je jednoduché. Tam večerky vlastní většinou Korejci. Podobně jako u nás Vietnamci, nejprve sníží ceny a když konkurence zkrachuje, ceny zvýší. Ale bojí se šidit na daních. Jakmile je podezření, že šidí, jsou od pokladny vyhnáni, za pokladnou stojí úředník z finančního úřadu, asi týden. Spočítá se o kolik měl větší tržbu než oni a musí s vysokou pokutou zaplatit rozdíl. Zeman vynaložil ohromné úsilí, abychom koupili Gripeny. Nakonec je máme na leasing. Pro to hlasovali politici, kteří byli podplaceni. Gripeny nemáme pro vlastní obranu, ale pro obranu Pobaltských republik, proti Rusku. Ony si žádné Gripeny kupovat nemuseli. Němci ty republiky nebrání, Američané také ne. My ano. Tím my a ne oni dráždíme Rusko. Stejně jako jsme předtím dráždili při Olympijských hrách v Pekingu Čínu, když jsme je na oficiálních olympijských webových stránkách napadali pro porušování lidských práv. Američané to nedělali, Němci také ne! My to dělali za ně! Kvůli tomu u nás Čína neinvestuje a naše firmy, které chtějí uspět v Číně musí používat služeb německých firem. Z Evropské unie jsme měli čerpat kolik se dalo, jak to dělaly jiné státy. Ty, které měly vlastenecké vlády. Je toho moc, co je třeba, abychom měli zdravou ekonomiku. Nejprve musíme šoupnout tuhle vládu tam kam patří, to je do...

 

Jaký je váš názor na Evropskou unii?

Situace je trochu jiná, než nám líčí média, Klaus, Nečas a spol. Nepravdivá propaganda vytvořila mezi lidmi představu, že nemusíme být v EU, že stačí být v NATO, aby byly chráněny naše hranice a svobody. Dále, ve snaze nadále posílit vládní kryptofašistické tendence, média, včetně tisku, který je z 90% vlastněn Němci, neustále ukazují nevýhody členství v EU. Přitom jsme z EU čerpaly jen část toho, co jsme mohli a na doporučení EU jsme přijímali legislativy, které jsme nemuseli. Přijímali jsme je proto, že to bylo výhodné pro jisté firmy, které opět podporují především modrou vládu. Média potom prezentovala situaci tak, že nás k těmto nesmyslným požadavkům, např. o přestavbě výtahů, nutila EU, což nebyla pravda. Musíme si uvědomit, že jsme malá země a vládnou nám lidé, kterým vyhovuje spíše kryptofašistický stát než demokracie. V NATO bylo Řecko i když tam vládla pravicová diktatura. Kypr byl napaden Tureckem, které bylo také v NATO, když se Kypr chtěl spojit s Řeckem. Velká většina obyvatel tam byli Řekové. Musíme být v EU, ale tak, abychom z toho těžili, tak jak to dělaly a dělají jiné země. Jenom EU nás ochrání aby se naše země nezvrhla z kryptofašistického státu v přímou diktaturu. Členství EU je nutné pro naši ochranu jak proti vnějšímu tak vnitřnímu nepříteli. Tím nejsou komunisté, ale ti, kteří se bojí o to, co by se stalo, kdybychom začali uplatňovat mezinárodní smlouvy o lidských právech, kterými jsme povinni se řídit a které stojí nad ústavou a oni je již přes 20 let porušují, včetně oficiální imunitou těch nahoře a neoficiální imunitou soudců. Jsme příliš malý stát a vládnou nám zde příliš špatní lidé, nato, abychom si mohli dovolit opustit EU. Ta je naší zárukou ne toho, že bude hůře, ale, že hůře nebude. Bez EU by mohlo by být mnohem hůře.

 

 

2.9.2012

 

Jaké jsou hlavní důvody vaší kandidatury na prezidenta republiky?

Musíme ukončit hrůzovládu, která již přes 20 let úmyslně a konsistentně ničí náš stát a národ. Je prakticky nemožné je porazit v normálních volbách do parlamentu. Je to jedna velká hromada ..., co je třeba odstranit. Od místních politiků po prezidenta. Oni se pořád vynořují znovu, vždycky trochu jinak a vždy tvrdí, že to s námi myslí dobře. 20 let nás ničili ve vládě či v jiné funkci. Teď to chce být prezidentem a německý tisk tomu tleská. Prezidentské volby si rezervovali pro své lidi, je jedno, jestli tam dostanou Fischera, Zemana, apod. Je to prašť jako uhoď. Velké většině kandidátů jsou od počátku házeny klacky pod nohy. Musí mít 50.000 podpisů. Jejich lidi nemusí, nebo za nimi stojí nějaký oligarcha, který jim nasbírání těch 50.000 odfinancuje. Oni se pak samolibě chlubí, že už je mají. Snaží se tím ukázat, jak je lidi mají rádi. Ty vyvolené, či zprofanované, záleží na tom, z jakého pohledu se na ně díváme, potom podpoří média. Pronárodní kandidáty nepodpoří. Je nutný průlom v této polistopadové politické břečce. Je nesmysl, že prezidentem musí být někdo, kdo bude ceremoniálně reprezentovat naši zem či vládu. Úřad prezidenta je jenom další tunel na kterém se přiživují byrokraté. Stejně jako v Senátě. Co je důležité je dostat teď do funkce prezidenta někoho, kdo pomůže spustit lavinu, která bude znamenat konec toho, co zde přes 20 let ničí vše dobré. Prezident musí být příkladem pro vytvoření skutečné opozice a zániku všech těch stran, které nás tak dlouho zotročují. V politice jsem nikdy nebyl, ale teď nastala doba kdy tento průlom můžeme společně uskutčnit a myslím, že právě má pronárodní strategie pomůže nejrychleji napravit to zlo, které se páchalo a páše na našem národě a nastartuje nás k cestě prosperity jaká je na západě od nás

 

 

3.9.2012

 

Jak se díváte na naši zahraniční politiku?

V zahraniční politice, jako ve všem ostatním, vystupujeme jako kolonie západu. Neděláme to, co je dobré pro náš národ, ale co je dobré pro západní státy. Již jsem mluvil o tom, že zbytečně dráždíme Rusko a Čínu. Přesně jak to vyhovuje západním mocnostem. Děláme to bez ohledu na to, že to škodí nám. Natahali jsme sem milion či více lidí z rozvojových zemí, především takových, které nikdo nechce. A to v době, kdy se u nás vytvořila nezaměstnanost. Vietnam je v potenciálním konfliktu s Čínou. My jsme na straně Vietnamu. Musíme přehodnotit co děláme. Musíme okamžitě přestat kritizovat Ukrajinu, Rusko, Bělorusko, Čínu, Severní Koreu, Venezuelu, atd. Proč dráždit Čínu vyhlašováním toho, že tam jsou porušovaná lidská práva, když u nás jsou porušovaná na podobné úrovni, i když v jiných oblastech. Na Čínu se musíme dívat jako na našeho potencionálně největšího investora. Po revoluci jsme propásli příležitost aby nám Japonsko vybudovalo zemi. Překazil nám to západ, protože si z nás chtěli udělat svou kolonii. Je čas tomu říci dost! Musíme udělat následující:

  • Přestat kritizovat ostatní státy. Jsme malý stát, který musí mít dobré vztahy se všemi zeměmi. Ať kritiku provádí  mocné státy. Není důvodu, abychom my měli pořád vystrkovat své mini drápky.

  • Přehodnotit naše zaměření na podporu komunistického Vietnamu a místo toho se zaměřit na podporu demokratizující-se Číny. Čína, během posledních několika desetiletí, dokázala ohromný pokrok v ekonomice, vzdělanosti, vědě, technice, ale i v oblasti lidských práv. My jsme v posledních 20 letech učinili regres ve všech těchto oblastech.  Byli jsme jedna z nejvyspělejších zemí Evropy. Čína byla jedna z nejzaostalejších zemí Asie. Čína je dnes na špičce. My jsme byli brzy po revoluci zařazeny do seznamu rozvojových zemí. Díky Klausově a Havlově politice. Jsme zemí montážních hal. Nesmíme být na straně přirozených nepřátel Číny. Musíme být jejím nejlepším přítelem. Jsme v centru Evropy. Kvalita čínských výrobků se neustále zvyšuje. Teď je čas se stát státem, kam zamíří největší čínské investice. S Čínou musíme mít ty nejvřelejší vztahy.

  • Musíme mít ty nejvřelejší vztahy s Kubou. Namísto její kritiky. Americké firmy jsou připraveny vybudovat Kubu. Musíme tam být před nimi.

  • Musíme mít ty nejvřelejší vztahy s Ruskem. Je to energetická velmoc a největší země světa.

Mohl bych tady mluvit do nekonečna, co musíme změnit v zahraniční politice. Přitom musíme udržovat dobré vztahy s našimi sousedy. Německo neprovokuje ani Čínu, ani Rusko. Proč to děláme my, když nám to škodí? Musíme stáhnout Gripeny z Pobaltí a naši armádu z Afganistanu. Potřebujeme vést mírovou, ne konfrontační politiku. V Afganistanu se válčí za energetické zdroje a proto, aby Čína byla odříznutá co nejvíce od ropných polí středního východu. Žádná demokracie se v Afganistanu nebuduje. Stejně jako se nebuduje u nás. Nesmíme mít tak negativní vztahy s jistými zeměmi středního východu, že se budeme moci stát terčem teroristického útoku. Zahraniční politika je téma na hodiny a hodiny povídání, ale hlavní body tady máte.

 

 

pokračování zde

 

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018