Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

naše poslední šance

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 
více informací

kolonizace ČR genocida národa skrytá pravda,exekuce porušov. lidsk. práv naše poslední šance životopis, fotky, atd.

 

Naše poslední šance?

 

Jestli během těchto voleb nebude zvolen někdo jako já, další šanci již možná nikdy mít nebudeme

 

Oni ví co udělali, ví, že zradili národ, že ho okradli, že ho podvedli, že mu lžou, ale on otvírá oči a začíná chápat a oni se začínají bát a jistit se. Jejich pojistky jsou:

·         NATO, které jim pomůže jako kdysi v roce 1968 pomohla vojska Varšavské smlouvy vlastizrádcům, kteří kolabovali proti Dubčekovi. V NATO mají svého člověka, generála Pavla. Mají ale smůlu protože v Bílém domě již nemají svého člověka Obamu, ale našeho Donalda Trumpa, jehož rodina má české kořeny a jehož jsme o situaci plně informovali, jeho bývalou manželku Ivanu také.

·         Bundeswehr by jim pomoci mohl, o to se pokouší. Dokonce dali jednu naši vojenskou brigádu přímo pod jeho německé velení. Naše pojistka je ale stále Trump. Musíme si pospíšit. Teď může být naše šance.

·         Utečence tady naoko nechtějí, ale ve skutečnosti se těší, jak jich sem po volbách přijmou houfy. Automaticky jim dávají naše občanství a budou je brát do našich policejních složek. Zatím tam nejsou a naši policisté proti nám nepůjdou. Takže zatím máme stále šanci na změnu.

 

 

Okamura, Babiš, ani Zeman nás nezachrání. Co KSČM?

 

Babiš je jejich člověk, Zeman také. Jejich rétorika je populistická, stejně jako u Okamury. Jestli se vám to líbí nebo ne, největší změnu k lepšímu by mohla přinést Komunistická strana, a to nejsem komunista a nikdy jsem jím ani já, ani nikdo z blízkých příbuzných nebyli. Proto jsem v roce 1969 emigroval přes Rakousko do USA.

 

KSČM je jediná velká skutečně opoziční strana. Nebojte se, nejsou to Husákovi lidé. Jsou to lidé, kteří by vedli politiku jakou vedl Dubček, Svoboda, Šik a jiní reformátoři jara 1968. Vedli by pronárodní politiku. Ono příliš nezáleží na tom, jestli se vede levicová či pravicová politika. Důležité je, aby se vedla politika pronárodní a tu by komunisté mohli vést skvěle. Je také důležité, aby to byli čestní lidé a odborníci. A takové lidi komunisté mezi sebou mají a na další mají dobré kontakty. Problém je, že potřebují většinovou vládu a tu nesestaví. Stejný problém má i Okamura.

 

 

Okamura přinese minimální změnu – analýza.

 

Na rozdíl od prezidenta nebude mít pravomoc rozpustit vládu. I když se to na první pohled nezdá, je to jejich člověk. To lze usoudit z výroků v jeho knize Umění vládnout, kde uvádí, že Albrightovou a Němcovou by s chutí dosadil do funkce prezidenta a má vysoký respekt ke Havlovi, kterého dává na stejnou úroveň jako Masaryka a ke Klausovi, kterého dává na stejnou úroveň jako Beneše.

 

V pořadu o investorech, kdy byl vždy s 3 dalšími, mi vždy připadal jako méně inteligentní. Když jsem ho viděl před léty vystupovat s Bártou, začal mluvit, jaký má program, ale brzy nato to už jenom četl.

 

Má jednu výhodu a tou je, že nevypadá jako Čech, proto mu média dívají tolik prostoru. Kdyby byl ještě k tomu černoch, média by ho přímo zbožňovala. Dělal popeláře a najednou se z Japonska vrací jako úspěšný podnikatel. V jeho podnikání měl ale opakovaně ztráty. Japonsko se svou historií snahy se stát impériem, vždy chtělo mít ve světě své lidi. On je napůl Japonec a to se jim hodí, i když vůbec nemusí být jejich agent, žádné důkazy o tom nejsou.

 

Ve svém předvolebním programu propagovaném jako „16 důvodů proč volit Tomio Okamuru a SPD“ uvádí následující, nesmysly, nepravdy a polopravdy:

 

·         Uvádí, že islám v ČR zakážeme. S islámem nic neudělá. Bude vždy přehlasován,

·         Chce bránit migrantům překráčení hranic. Z toho co uvádí vyplývá, že oběma směry. Mělo by to být jenom jedním směrem. Ze státu ven by měli mít zelenou. Musíme jim udělat podmínky, že budou sami dobrovolně utíkat.

·         Chce aby prakticky všichni mladí, včetně žen, dostali zbrojní pas a mohli si koupit zbraň. Tak jsem to pochopil. Tady bohužel nejsme ve Švýcarsku kde jsou prakticky všichni bezúhonní a vlastenci.

·         Zpřísní tresty pro recidivisty. Současně je ovšem třeba vytvořit společnost, kde bude práce pro všechny, kteří pracovat chtějí a těm, kteří vychází z kriminálu je třeba tu možnost dát. Když ji nemají, stávají se z nich recidivisté. Tresty je naopak možno snižovat těm, kteří nejsou nebezpeční a souhlasí s čipováním tak, že jejich pohyb bude moci být monitorován.

·         Chce zmírnit podmínky pro držení zbraní. Lepší volba by byla vytvořit stát, kde lidé nebudou zbraně potřebovat.

·         Navýší důchody z příjmů lithiových dolů... Z nich příjmy v příštím volebním období nemohou být žádné. Příprava těžby potrvá léta. Takže z nich žádné důchody nenavýší.

·         Nepřizpůsobiví, tím pravděpodobně míní Romy, prý nedostanou sociální dávky. Je ovšem třeba vytvořit trh práce, aby se mohli nějak živit. Jinak jim nezbude nic jiného než se živit kriminální činností. Solidním rodinám daruje po narozením 3. dítěte 300.000 Kč. My ovšem vysokou porodnost nepotřebujeme, spíše naopak, když tady máme 50%, ne 4% nezaměstnanost, jak ji uvádí oficiální statistiky.

·         Chce referendum o vystoupení z EU. To již chce hodně dlouho. Bude vždy přehlasován. Tvrdí, že mzdy našich dělníků jsou nejnižší v EU. To vůbec není pravda. Uvádí, že si od Bruselu nenecháme diktovat kolik imigrantů musíme přijmout. To bohužel neovlivní, protože bude vždy přehlasován.

·         Uvádí, že budeme mít časově omezený mandát soudců a hmotou odpovědnost a odvolatelnost politiků. Nebudeme, bude vždy přehlasován.

·         Chce nižší DPH, zlevní pivo a léky tím, že u nich zruší DPH. Danit je třeba dle škodlivosti produktu či služby a dotovat dle prospěšnosti.

·         Zestátní a zprůhlední exekuce. To neudělá, protože bude přehlasován. Navíc je to moc málo. Samotné exekuční zákony odporují Ústavnímu pořádku. Je nutná exekuční amnestie pro velkou většinu dlužníků spojená s bankrotními zákony jako v civilizovaném světě. Ty zákony ukončí problémové půjčky a exekuce.

·         Provede deprivatizaci vodárenského průmyslu a vrátí ceny za vodu na předlistopadovou úroveň. Tak jsem to pochopil. To jsem zvědavý jak ty ceny sníží 100x.

 

Porovnejte to se 14 body KSČM

Super program, nenapaditelný, žádný populismus, velmi profesionální

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018