Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

3. náprava ČR

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Politika 3 

 

Myslíte, že máte šanci dostat se na hrad?

Uvidíme, možná ještě nedozrála doba. Většina lidí ještě má co jíst, i když se jedná o chemickou stravu, která je ničí geneticky, způsobuje rakovinu a tloustnutí.

 

Takže vy si myslíte, že bude hůř?

Nejsme ve válce, zažili jsme recesi, ne krizi, ještě máme nějaké svobody, ještě si většina lidí může dovolit zubaře, svět se ale může rychle změnit.

 

Myslíte si, že po takové změně byste mohl mít ve volbách větší šanci?

To neříkám. Ve vyhraněné době se k vládě mohou dostat radikálové.

 

Vy se nepovažujete za radikála? Co zde říkáte jsou velice radikální věci.

Bohužel říkám jen pravdu. Na rozdíl od radikálních lhářů, kteří nám již téměř čtvrt století tvrdí, že u nás budují demokracii.

 

A nebudují snad?

Ne, nebudují. Budují policejní stát.

 

Takže, Banánová republika, kolonie, neokolonie, oligarchie a teď ještě policejní stát?

Ty první 4 politické systémy, aby mohly existovat, potřebují policejní stát.

 

Ale vždyť naše policie nás chrání, na rozdíl od té z doby socialismu, která chránila ty nahoře.

Opravdu si myslíte, že se něco změnilo? Myslíte si, že když se chudákovi ztratí dítě, že ho také budou dlouhou dobu hledat stovky policistů?

 

Proč by měli lidé volit vás?

Protože to myslím upřímně, jsem vlastenec, který chce pomoci lidem, ne jim jen lhát a hrabat pro sebe a pro ty, kteří tady tahají za provázky. Hlavní ostatní kandidáti se liší jen tím, že každý nosí jiný kabát. Mají stejného pána a stejné cíle, i když mají jinou hlasnou troubu.

 

Současná vláda bojuje s korupcí. Stačí to, nebo ne?

Samozřejmě, že ne. Vláda se zasekla na korupci. Přitom toho polistopadové režimy tolik zničily. Je třeba napravit spoustu věcí, například:

*          školství

*          justici

*          advokacii

*          policii

*          kulturu

*          zlikvidovat mafie, kmotři je slabé slovo

*          zamezit odlivu peněz z republiky

*          je třeba napravit zdravotnictví

*          maximálně omezit zbrojení

*          vojáci budou pomáhat naší policii, ne bojovat pro cizí zájmy

*          je nutno plně zbavit politiky imunity

*          zbavit soudce imunity

*          zkontrolovat legalitu restitucí a privatizací

*          přestat s propagací homosexuality

*          zrušit školné

*          zrušit poplatky ve zdravotnictví

*          zlikvidovat kriminalitu

*          prezentovat dlouhodobou vizi

*          zastavit emigraci z východu

*          mít vřelé vztahy s Čínou a Ruskem

*          ustanovit právo na práci

*          zamezit plýtvání státními penězi

*          povinně vyučovat angličtinu na všech stupních škol, jako to bylo kdysi s ruštinou

*          zamezit znečišťování životního prostředí

*          bezdomovci půjdou buď do práce nebo do ústavu

*          vytvořit vlastenecké tajné služby

*          maximálně omezit chemii v potravinách

*          vytvořit jednoduché rychlé soudy s minimálními poplatky pro škody do 100.000 Kč

*          propagovat zdravý životní styl

*          znovu začít vést efektivní boj s nakažlivými pohlavními chorobami

*          pracovat na tom, abychom se stali centrem Evropy ve všem, ne jen na mapě

*          zastavit exekuce a lichvu, mít pro lidi práci a levné státní půjčky

To je tak vše, co mě zrovna napadá.

 

Ale současná vláda se nesoustřeďuje jen na korupci, reformuje zdravotnictví, vyrovnává se s církvemi, modernizuje armádu, vytváří dlouhodobý plán pro modernizaci průmyslu, reformuje školství, zefektivňuje policii, provádí justiční reformu, bojuje proti byrokracii Evropské Unie, mění zákony o exekuci, zavádí nový útvar pro boj s korupcí, mění i financování kultury, sloučila státní operu a národní divadlo, snaží se omezit imunitu politiků, ale levice v tom brání. Zkorumpovaní soudci a státní zástupci přichází o místa, pan ministr Pospíšil úspěšně vyřešil situaci na plzeňských právech, homosexualitu vláda nepropaguje, omezuje nesmyslné státní výdaje, zeštíhluje rozpočet, dlouhodobě nezaměstnaní budou dělat veřejné práce, BIS pracuje efektivně při odhalování korupce na vysokých školách. Ve vládě jsou zkušení odborníci, kteří dělají co mohou, ale jsme bohužel v ekonomické krizi, tak mají omezené možnosti. Pochybuji, že byste to dokázal zvládnout lépe. I když vláda dělá nějaké ty chyby, je to první polistopadová vláda, která rázně řeší nepříznivou situaci a navíc v době krize.

To, co tady přes 20 let packali se najednou snaží řešit stejní packalové. Korupci, kterou zde pomohli vytvořit, a která sahá do špiček politických sfér najednou řeší ti, kteří ji způsobili a na ní profitovali. S korupcí se samozřejmě vážně nebojuje. S korupcí se začalo bojovat až když se vytvořily takové vazby a klientelismus tam nahoře a mezi oligarchy, že boj s ní není možný. Ten boj zasáhne jen ty nezapojené a nepropojené. Ti co v tom jedou na nejvyšší úrovni mají vytvořené takové klientské vztahy, že se s tím bojovat nedá. Korupce se nechala rozšířit do takové míry také proto, aby se mohl vytvořit ještě více policejní stát. Církvím se vrací majetky, které patří všem, majetky, které jim nepatřily. Na řadu církevních nemovitosti, které se nebudou vracet, mají zálusk jistí podnikatelé. Nebo je nazývejme potencionální mafiáni, či elita, za kterou se oni považují. Tyto nemovitosti se církvím nevrátí. Místo toho se jim vyplatí mnohé miliardy. Naše elita, či spodina, záleží na tom, z jakého pohledu se na ně díváme, spojená samozřejmě především s pravicí, potom dostane ty nevrácené nemovitosti prakticky zdarma. Stát za ně bude splácet církvím po mnohá léta ohromné peníze. Je to další tunel, jak okrást náš národ o to, co mu patří. Mohl bych tady mluvit o tom jak vláda postupuje nesprávně, špatně, jak podporuje klientelismus, celý den.

 

Tak to vysvětlete jen globálně, proč vláda řeší situaci špatně a vy byste ji řešil správně.

Oni mají ve všem jeden jmenovatel, a to je potěšit ty, kteří je podporují v tom, aby nadále seděli u koryta či trůnu, záleží na tom, z čího pohledu se na ně díváme. Aby byli zvolení, musí potěšit náš německý pravicový tisk, zájmy Němců, jejichž firmy zde potřebují korupční prostředí. Němci potřebují naši elektřinu, naše suroviny, potřebují levnou pracovní sílu. Aby byli ti nahoře zvolení, musí také chránit zájmy Ameriky, která potřebuje zemi, která přijme jejich budoucí základny, aby ty základny zbídačelému a unavenému národu nevadily. Proto ten národ musí být zbídačený a unavený. Aby ty základny chápal jako ekonomickou pomoc. A v banánové republice je ty základny vyjdou mnohem levněji. Aby byli ti u koryta či trůnu, záleží na tom, z čího pohledu se na ně díváme, znovu zvolení, musí hájit také zájmy oligarchů, kteří potřebují vyvážet nakradené peníze ven. Potřebují klientelismus, který jim dává výhody a imunitu, i když ne oficiální. Vše je nepřímo podporováno unavenou otrávenou policii, které je dnes již všechno jedno. Ale ti nahoře zůstávají výborně chráněni. Exekutoři se musí pást, protože to jsou ideální kapitalisté. Takoví lidé jsou potřební proto, aby podpořili kapitalistický systém. V kapitalismu se na lidi kašle, hájí se jen zájmy elit. V kapitalismu vládnou peníze, proto kapitalismus potřebuje vytvořit bohaté z těch nejhorších, z těch nejhnusnějších lidí, kteří nemají žádnou etiku a jejichž bohem jsou právě peníze. Takoví jsou bohatí kapitalisté, kterým vyhovuje policejní stát, v kterém policie tvrdě hájí jejich zájmy, ne zájmy obyčejných lidí.

 

Ale ono to tak je i na západě a tam to funguje. Naše vláda se nás snaží dostat tam, kde je dnes Západní Evropa.

To není pravda. Západní velmoci jsou našimi kolonizátory. My jsme kolonie. To, co u nás vytvořili během 5 let po revoluci je jak se ostatní moderní kolonie vyvíjely po desetiletí i staletí. Západ, aby se měl dobře, potřebuje kolonie.

 

Vždyť jsme demokracie, ne kolonie.

Nejsme demokracie. Jsme oligarchie, která je současně kolonie Západu. Proto se vytvořily dvě Evropy, proto se u nás vše dělalo špatně a likvidovaly průmysly a školství, aby nás dostali na úroveň Bulharska, když jsme dnes již mohli být na ekonomické úrovni Německa.

 

Dejme tomu, že máte pravdu, i když s vámi nesouhlasím. Jde to ale změnit? Není to co vláda dělá jediné co dnes může?

Samozřejmě, že to lze změnit a navíc rychle. Musí se k vládě dostat strana, která bude vlastenecká, lidé, kterým půjde o to pomoci lidu, ne cizím mocnostem, cizím nadnárodním korporacím a místní smetánce či póvlu, on má totiž každý jiný názor na to, jak naše oligarchy nazývat. Musíme mít vlastenecké tajné služby, které pracují pro národ, ne pro zájmy cizích mocností a místní oligarchie.

 

Dobře, dejme tomu, že máte pravdu, ale my takové lidi v Česku nemáme.

Samozřejmě, že máme. My nepotřebujeme Transparency international, aby nás učila, co je korupce. Máme zde spoustu lidí, kteří chtějí změnu, kteří jsou tlačeni do pozadí a musí mlčet, jinak by přišli o práci.

 

Vy máte něco proti Transparency International?

Nemám, ale přestože tu organizaci každý obdivuje a vyzdvihuje, neřeší náš základní problém a to je, že jsme kolonie. Transparency International to nikde a nikdy nezmíní. Nehovoří o tom, kde je fundamentální problém. Všechny tyhle organizace, přestože naoko dělají vše nejlepší, podporují rozdělení světa na kolonizátory a kolonie. Transparency International je propagovaná a zviditelňovaná. Někdo, kdo ukazuje, kde sídlí skutečný problém, nemá šanci pro mediální prostor. Transparency International pomáhá v tom, aby se udrželo současné světové neokoloniální uspořádání, aby jsme se nikdy nedostali z nadvlády kolonizátorů. Naoko Transparency International odvádí super práci, ale ve skutečnosti podporuje to, co zde máme, neutěšený stav. Poukazuje na korupci ale neřeší fundamentální problémy, které jsou jiné. Korupce je jenom jejich vedlejší produkt. Vedlejší produkt toho, že jsme kolonie.

 

Myslíte, že vlastenecká vláda by vše vyřešila? Jak?

Ne jen vlastenecká vláda, ale i vlastenecká média. Když se digitalizovala televize, studenti předtím vytvořili vlastní televizní stanici. Myslíte, že měli šanci, aby dostali licenci? Samozřejmě, že ne. Co by to stálo, aby se takováto stanice připojila k digitální síti, která má kapacitu desítek kanálů? Nic. Ale lidem se musí lhát, musíme mít média, která stejně jako Transparency International podporují to, že jsme zaškatulkováni do Východní Evropy, že jsme kolonie Západu.

 

pokračování zde

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018