Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

média mlčí o mých 60%

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Neplatné, 100% zmanipulované prezidentské volby

Image result for pražský hrad

60% lidí mě preferuje - když ví, kdo jsem a co plánuji. Nezávislý průzkum veřejného mínění, o kterém média ví, ale mlčí o něm, ukazuje následující

 • 60% lidí, když se dozví kdo jsem a jak je unikátní můj program, preferují jako prezidenta mě.
 • Velká většina voličů, kdyby je média pravdivě informovala o tom, že setrvání v EU znamená, že k nám budou přicházet imigranti ze středního východu a Afriky, by chtěli vystoupit z EU, nevolili by ani Zemana, který je pro setrvání v EU, což média opět voličům jasně neuvádí.
 • Kdyby voliči věděli, že média nedávají prostor kandidátům na prezidenta, kteří jsou proti islámu a pro to nutné vystoupení z EU, by těmto kandidátům sbírali podpisy a posílali by jim vyplněné podpisové archy, takže ti kandidáti by ani podpisy sbírat nemuseli. Platí to pro případ, když kandidáti nejsou hodně majetní a nikdo bohatý je nesponzoruje, tudíž mají se sbíráním podpisů problém.

 

Útok státu státu proti mně a mé asistence, aby mi znemožnil prezidentskou kandidaturu jak roku 2013, tak i 2018

 • Pokyn Policejního prezidia, připomínající 50. léta tvrdého stalinismu, aby proti mně a mé asistence bylo vedeno rozsáhlé trestní řízení, které se později proměnilo ve stíhání, pro zločiny proti státu. To bylo nakonec po více než roce založeno, protože se zakládalo na lživých, policií vykonstruovaných důkazech, když ta obrátila stížnosti na trestné činy polistopadových prominentů v to, že tyto prominenty pomlouváme a křivě obviňujeme. I když trestní stíhání skončilo a věc byla založená, trestné činy prominentů policie odmítala vyšetřit.
 • Byly na nás nasazeni ODS politici, kteří se nám naoko snažili pomáhat, ale přitom fungovali jako volavky a nenápadně se nás snažili dostat do trestné činnosti. Když se jim to nevedlo, nakonec nás začali informovat, že bychom náš boj za pravdu měli vzdát, protože skončíme hůře než Kajínek, že stačí 3 falešní svědci. Policie i elitní policisté ty volavky potom kryli.
 • Byli proti nám použiti lidé přímo či nepřímo spojení s kauzami Kajínek či plzeňských práv, kteří se vůči nám dopouštěli trestných činů a orgány činné v trestním řízení to kryly.
 • Policie dávala zelenou jistému psychopatovi, aby proti nám útočil, vyhrožoval zabitím, vloupával se nám do bytu, kradl data z počítačů, atd. Byl to podporovatel ODS a kamarád policistů z Krajského ředitelství policie v Plzni. Trestnou činnost jeho rodiny kryl asi 1,5 metrákový plk. Kníže, který namísto, aby byl trestán, povýšil. Byl to přítel Chovance a ten potom jako ministr vnitra kryl jeho trestnou činnost nebo o ní ani nechtěl slyšet. Ten psychopat s pomocí justiční mafie a příbuzných bílých koňů obral o desetimiliony mou asistentku a ty peníze použil pro podnikání, přes bílého koně. Jeho příbuzný je politik a stejně jako psychopat u soudu lhal, soudu dodali falešnou smlouvu...

 

Jestli volby nevyhraji, nebude to proto, že by mě většina voličů nechtěla, ale proto, že mi stát a média hází klacky pod nohy

 • Média mě plně ignorují a když o mně napíší, udělají to lživě či zkresleně, aby mě v kandidatuře poškodili.
 • Jestli vyhraje volby někdo jiný, nic se nezmění, já jediný mám unikátní plán jak napravit stát.
 • Nepřátelé lidu - stát a média - budou zodpovědní za to, jestli volby nevyhraji a budeme nadále protektorátem EU a Německa.
 • Jestli budu mít 50.000 platných podpisů počítám, dle nezávislých průzkumů, že volby vyhraji. Média to ví, proto o mně zarytě mlčí.

 

Průzkum popularity kandidátů na Facebooku - hlasovalo 84 lidí - dali mi 56% hlasů

Přepsáno do přehledné tabulky:

Kandidát počet hlasů % hlasů
Josef Toman 47 56,0
Tomio Okamura 12 14,3
Miloš Zeman 11 13,1
Miroslav Sládek 8 9,5
Michal Horáček 2 2,4
Jiří Drahoš 2 2,4
Jana Bobošíková 1 1,2
Jan Kuchyňka 1 1,2
Celkem 84 100

 

 

Průzkum veřejného mínění u kandidátů s nejvýše rostoucí popularitou - dostal jsem 63,7% hlasů

Toman rapidně stoupal v popularitě na serveru Prezident 21, což jeho provozovatelům zřejmě vadilo, tak se postarali o to, aby to nadále nepokračovalo.

Udělali jsme nezávislý průzkumu 102 lidí

Výsledky průzkumu 102 lidí v Praze a Plzni, když jim byly podány bližší informace o kandidátech (a jejich názorech) z výše uvedeného obrázku.

  Nezávislý průzkum
Kandidát počet hlasů % hlasů
Josef Toman 65 63,7
Miloš Zeman 13 12,7
Jiří Drahoš 12 11,8
Michal Horáček 10 9,8
Marek Hilšer 2 2,0
Celkem 102 102

 

Volby jsou nelegitimní a měly by být prohlášeny za neplatné. Nikdo nehlasoval pro imigranty, které podporují kandidáti, kterým média dávají maximální prostor.

Tohle chtějí lidé v nezávislém průzkumu na Facebooku. Více odpovědí nebylo možno získat, protože Facebook tu anketu začal blokovat, jak je zřejmé z komentářů pod ní. Prakticky všichni v ní uvádí, že nechtějí imigranty ze středního východu a Afriky, i kdyby to znamenalo vystoupení z EU, dále, že jestli vláda nezačne hájit jejich zájmy, jsou pro její svržení za pomocí policie, jako na Islandu, nebo že chtějí, aby ji prezident odvolal, a že chtějí uzavřít všechny tunely a tím umožnit vysoké navýšení patů a důchodů. Nikdo nehlasoval pro imigranty. Realita je tudíž úplně jiná než jak nám ji vnucují média a ta navíc nedávají prostor kandidátům, kteří chtějí co si přejí lidé, čímž manipulují volby proti zájmům voličů. V průzkumu stejného počtu lidí na veřejnosti bylo dosaženo podobných výsledků s tím hlavním rozdílem, že ne 1, ale 4 dotázaní z 27 nevěřili, že uzavřením tunelů lze umožnit vysoké navýšení platů a důchodů a že 2 nevadili imigranti a 3 nebyli pro odvolání či svržení zvolené vlády, i když bude vládnout jako vládnou dosud jiné polistopadové vlády.

 

 

Kdyby média informovala objektivně, protiislámští kandidáti by nemuseli sami sbírat podpisy - voliči by je sbírali za ně.

Lidé by jim hromadně posílali vyplněné podpisové archy a přispívali mnohem více finančně

 

O této anketě jsem byl informován, že se na Facebooku nezobrazuje, či nezobrazuje správně, ale podobná anketa byla provedena na veřejnosti spolu s minulou anketou a výsledek byl, že většina dotázaných by archy s podpisy všem 3 znevýhodněným kandidátům, mezi něž Toman patří, posílala, takže by nepotřebovali petiční stánky. Jelikož ty si nemohou dovolit, média svou činností zabraňují aby výsledek voleb odpovídal vůli lidu. Jasně poškozují opoziční kandidáty.

 

 

Média o Tomanovi mlčí, kvůli blokádě médií ho prakticky nikdo nezná, přesto je anketách Blesku a Prezidentu 21 populárnější než někteří známí kandidáti.

Navíc jestli si někdo myslí, že takovéto ankety či průzkumy veřejného mínění nejsou zmanipulované, mrkněme na ohromné rozdíly v obou anketách. Ta druhá je ze serveru Prezident 21, který dovoluje, aby si kandidáti koupili velké množství telefonních čísel, což lze zařídit přes jisté servery extrémně levně, a posílat si klidně desetitisíce hlasů. Jak to je na Blesku nevím, ale ten mě označil za šílence a fantasmagora jenom proto, že jsem uvedl, že jsme kolonií Německa a jiné pravdy. Na Prezidentu 21 mi prováděli různé podrazy, aby mě znevýhodnili.

ke dni 11. 11. 2017

 

 

 

 

OTEVŘENÝ DOPIS MÉDIÍM

  

17. 10. 2017

Tento dokument je

·         Žádost o to, aby média okamžitě napravila svůj nedemokratický a neetický postoj ve volbách prezidenta, kde zkreslují či zamlčují fakta a maximálně diskriminují kandidáty, kteří uvádí pravdu, která rezonuje s názory velké většiny voličů. Jestli tato situace nebude včas napravena, budeme žádat o vyhlášení neplatnosti voleb, případně o posun jejich termínů a odškodnění poškozených voličů a kandidátů.

 

Shrnutí hlavního problému, který způsobuje nedemokratičnost až neplatnost prezidentských voleb.

·         Média ignorují fakt, že velká většina národa nechce v ČR islám, imigranty a ani členství v EU, kdyby to znamenalo přísun imigrantů ze středního východu a Afriky. Proti stejným věcem bojují 3 hlavní opoziční prezidentští kandidáti – Toman a další 2. Ostatní hlavní kandidáti těmto 3 věcem dávají přímou či nepřímou podporu. Jsou pro něco, co lid nechce. Jelikož je Zeman pro EU, je nepřímo pro imigraci a islám, protože EU bude obojí po volbách diktovat.  

·         Média dávají prostor prakticky pouze těm kandidátům, kteří chtějí to, co lidé absolutně nechtějí. Opoziční kandidáti nedostávají prakticky žádný prostor. Navíc se jedná o kandidáty s minimálním finančním zázemím. Proto blokádu médií nemohou prolomit. Co je také podstatné je to, že když se lidé dozvědí o této situaci a o tom, že tito opoziční kandidáti nemají finance na sbírání podpisů, jsou ochotni pro ně ty podpisy sbírat a posílat jim podpisové archy, případně i finanční podporu. To vše je podpořeno průzkumy veřejného mínění, jejichž výsledky jsou na serveru JosefToman tečka cz pod odkazem „Média mlčí o mých 60%“. Chování médií je v tomto případě nedemokratické a neetické a proto žádáme nápravu, a to, aby tito 3 kandidáti od nynějška dostali maximální prostor v médiích, mnohem větší než ti prostátní, aby bylo co nejdříve napraveno, co média poškodila a tudíž, aby opoziční kandidáti mohli říci národu o jejich platformách a stihli je požádat o zasílání podepsaných archů. Jinak se obáváme, že by volby musely být prohlášeny za neplatné.

 

 

Neplatnost prezidentských voleb a jejich manipulace mimo jiné státem a jeho médii

 

Média a např. soukromé nadace napojené na polistopadovou elitu a spojence současného polistopadového režimu manipulují volby tak, aby byli zvoleni ti, kteří podporují to, co lid nechce.

 

Provedli jsme řadu nezávislých průzkumů veřejného mínění a výsledky, když je lidem řečena pravda, kterou média tají, a když si mohou svobodně vybrat je následující:

·         90% obyvatelstva je pro vystoupení z EU, když setrvávání v ní bude znamenat přísun imigrantů ze středního východu a Afriky. Že se tak stane, když v EU zůstaneme, média a politici před voliči tají.

·         Voliči, kdyby znali pravdu, by volili nejspíše Tomana či jednoho z dalších 2 populárních kandidátů – kteří jsou nejpopulárnější opoziční kandidáti na serveru Prezident21 – jsou proti imigraci, EU a islámu.

·         Voliči by nevolili ani Zemana, který je pro EU, ale hraje populistickou hru, že je pro referendum o členství v EU, které ví, že neproběhne. Přitom mu před volbami média dávají ohromný prostor, čímž ho nedemokraticky zvýhodňují.

 

Média, stát a různé instituce s ním spojené užívají následující nedemokratické metody

·         Média dávají prostor kandidátům, kteří podporují imigraci, islám v ČR a členství v EU, jiným kandidátům prakticky žádný prostor nedávají a to i přesto, že národ by je volil, kdyby věděl pravdu.

·         Senátoři a poslanci podporují kandidáty, kteří podporují imigraci, islám v ČR a členství v EU.

·         Média a politici tají, že když zůstaneme v EU, začnou k nám přicházet migranti ze středního východu a Afriky.

·         Média a politici tají, co by lidé udělali, kdyby věděli pravdu, že mezi prezidentskými kandidáty jsou jejich nejlepší hrází před imigranty výše uvedení 3 kandidáti, kteří ale nemají dostatečnou finanční podporu k sbírání podpisů. Dle průzkumu veřejného mínění by jim více než polovina voličů zasílala vyplněné podpisové archy, což by jim zaručilo hodně přes 50.000 platných podpisů a tudíž participaci v prezidentských volbách. Byl by to daleko silnější mandát než mandát těch, kteří na to vynakládají finanční prostředky buď přímo své, nebo prostředky poskytované jim podobnými.

 

Stát užívá nelegitimní protiústavní volební mechanismy

·         Nutnost získat 50.000 podpisů, čímž diskriminuje kandidáty, kteří nejsou bohatí, protože jenom ti jsou toho schopní dosáhnout.

·         Oproti jiným státům u nás volby trvají 2 dny, takže je možno v noci s volebními lístky manipulovat. Neexistují dokonalé mechanismy, které by tomu zabránily.

·         Ministerstvo vnitra v netransparentním systému vybere skupinu archů s volebními lístky a bude hledat neplatné. Přitom je možné, že ten samý či s ním spolupracující či nespolupracující státní či soukromý orgán může v tomto zkorumpovaném státě opozičním kandidátům poslat archy s neplatnými podpisy a na Ministerstvu vnitra "namátkou" vyberou tyto archy. Neexistuje mechanismus, aby tomu bylo zabráněno u opozičních kandidátů, kteří nemají finanční prostředky pro sbírání podpisů a přitom zavést drahý mechanismus tomu zabránit. Navíc Ministerstvo vnitra vždy podporuje polistopadovou politiku, která je v rozporu s politickými názory opozičních kandidátů, je nedemokratická a jí podřízená exekutivní složka, policie, kryje např. trestné činy soudců a užívá jiné nedemokratické metody, jako například fabrikace důkazů proti kritikům nedemokratických institucí a praktik, jak se stalo například kandidátovi Josefu Tomanovi. Navíc v čele MV je člověk, jehož rodina byla blízko spjata s minulým režimem, ať to již byl jeho otec či děda, který byl estebák, a když Toman oznámil trestnou činnost policisty plk. Knížete, pan Chovanec s tím nic neudělal, pouze ho poslal pracovat do jiného kraje. Měl skončit za mřížemi. Na Facebooku měl Kníže jenom málo přátel a Chovanec byl jedním z nich. Přátele si vybíral velmi selektivně.

·         Česká justice, včetně vrchní státní správy, funguje podobně. V čele MS je JUDr. Pelikán, jehož rodina má podobnou minulost jako rodina Chovance. Přestože je MS seznámeno s trestnou činností Knížete, soudců a státních zástupců v kauze Toman, nic s tím řádně neudělalo. Ani soudci ani státní zástupci nebyli zbaveni svých funkcí. Když Toman v rozsáhlém podání oznámil trestnou činnost vedení u praktických všech soudů v ČR tím, že fikce doručení asi v desítkách tisíců soudních řízení je neplatná a tudíž jsou neplatné i rozsudky, situace nebyla napravena a MS Tomanovi ani neodpovědělo. Ten přitom vynaložil velké úsilí, aby tuto trestnou činnost u soudů zdokumentoval. V ČR máme soudy, kterým je prakticky jedno, že nevyvěšují na úředních deskách, co mají. Kryjí je orgány činné v trestním řízení. Takže demokracie v tomto případě žádná. Navíc soudní systém je veden JUDr. Rychetským, který je spjat se schválením a vymáháním exekučních zákonů, které jsou protiústavní a z toho, co se odehrává v kauze Toman, je dle jeho názoru zřejmé či vysoce pravděpodobné, že soudy vydávají rozsudky na objednávku, rozhodují protizákonně jak je objednáno, včetně soudu ústavního, což je další nedemokratický instrument v boji proti kritikům režimu, kterým Toman je. Navíc v ÚS sedí lidé spojení s KSČ a vojenskou komunistickou prokuraturou. Jeden takový, navíc spojený s plzeňskými právy, rozhodoval v kauze Toman, kde zamítl včas podanou ústavní stížnost na základě toho, že nebyla podaná včas, přitom jistě umí počítat do 60 a Toman se domnívá, že se asi nejednalo o náhodu, že se v matematice úrovně 2. třídy "spletl," podobně jako se pletli a pletou soudci soudů nižších stupňů v této zpolitizované protidemokratické kauze. O tom, zda byl, či bude v prezidentských volbách porušen ústavní pořádek, bude potom rozhodovat takováto nedemokratická justice, včetně Ústavního soudu, který opakovaně rozhoduje protiústavně, jak je zřejmé z následných rozhodnutí Soudu pro lidská práva ve Štrasburku.

 

Média, politici a nejrůznější instituce používají Goebbelsovu taktiku a řídí se jeho rčením, že 100x opakovaná lež se stává pravdou. Tím před národem zamlčují následující fakta:

·         Již nejsme samostatnou zemí, ale jenom státem země EU, na kterou jsme přenesli pravomoci Lisabonskou smlouvou, která proběhla vlastizrádně bez referenda.

·         Rozdělení republiky proběhlo vlastizrádně bez referenda, které vyžadovala Ústava. To bylo základem toho, že by mohl být vytvořen nový protektorát Böhmen und Mähren. Vše, co se po tomto nelegitimním rozdělení odvíjelo je stejně neplatné, jako co se odvíjelo za prvního protektorátu za Druhé světové války. Neplatné je tudíž jak členství v NATO, tak i v EU, neplatný je článek Ústavy 10a, který polistopadový režim uzákonil bez referenda ve snaze převést pravomoci na cizí subjekt, tedy EU.

·         V republice máme tunely, které dělají 1,7 bilionu ročně, jsou stejně velké jako státní rozpočet či všechny platy a důchody dohromady. To znamená, že jejich uzavřením a řádnou pronárodní politikou, by se platy a důchody mohly poměrně rychle zdvojnásobit.

·         Média tají před národem, že na Islandu se policie přidala k demonstrantům a vládu společně svrhli, že prezident může odvolat vládu, která nepracuje pro české, ale cizí zájmy a že může tohle všechno vládě velmi rázně připomenout, ale i to, že velí armádě a že bude mít podporu policie. Když tohle vládě rázně připomene, ta začne hájit naše české zájmy.

 

Média nedávají řádný prostor opozičním kandidátům. Ti nejsou Drahoš, Horáček a Hilšer, ale Toman na další 2. Jak se k nim média chovají a jak se k nim chová stát, zde ukážeme na několika příkladech ohledně kandidatury Josefa Tomana, u nějž je to nejhorší:

·         Byl opakovaně odstraněn ze seznamu kandidátů na Wikipedii.

·         Prezident21 s ním oddálil natáčení videa asi o 2 měsíce. Když ho natočil, vystříhal nejdůležitější části a sestřihal video tak, že se obraz neustále přibližoval na slinu, kterou mě v koutku úst. To video mělo potom negativní ohlas. Jiné video s Tomanem na úplně stejnou tématiku sestřihané normálně, má z 88% pozitivní ohlas.

·         Jakmile začal jít v preferencích na Prezident21 rapidně nahoru, okamžitě tomu zabránili tím, že ho dávali na poslední místo, jeho profil se zobrazoval chybně, mizel, to video sestřihali úmyslně, aby mu to ublížilo, atd. Přes opakované stížnosti hlavní z těchto faktorů nejsou dosud odstraněny. Navíc ten server založil člověk, který je dle informací na internetu spjat se současným režimem a s minulým americkým ambasadorem, kterého do funkce dosadil Obama a kterého Trump funkce velmi rychle zbavil. Tento člověk údajně bojuje s korupcí, stát mu dal podíl na lithiovém tunelu a on sám prohlásil, že serverem Prezident21 chce ovlivnit výsledek prezidentských voleb, aby ztížil možnost, že volby vyhraje extrémista. Přitom je zřejmé, že režim a média považují pravdivé politické názory opozičních kandidátů za extrémistické a citují výsledky na tomto serveru, které jsou ve skutečnosti značně zkreslené. Prezident21 je přitom jediný významný server, který se věnuje volbám prezidenta a je jasně nasměrován proti demokracii a demokratickým principům. Navíc dovoluje, aby kandidát, který je bohatý, mohl zařídit, že mu budou přicházet desetitisíce levně koupených hlasů, protože kontrolní mechanismus jak tomu zabránit na serveru chybí.

·         Žádná média nedávají Tomanovi prostor, a když ano, tak jenom velmi malý, uvádí o něm lži či polopravdy, maximálně zkreslují jeho výroky, apod.

·         Stát proti němu a jeho asistence vedl v minulosti rozsáhlé trestní řízení a později i stíhání pro zločiny proti státu, které po více než roce založil, protože se zakládalo na nepravdivých, policiích vykonstruovaných důkazech. Řízení bylo iniciováno Policejním prezidiem a připomínalo politické kauzy 50. let minulého století, tedy tvrdé totality. Navíc byly na Tomana a jeho asistentku nasazeny volavky, které později kryla policie. Ty je strašily, že skončí hůře než Kajínek, že stačí 3 falešní svědci.

·         Ředitel PČR Plzeňského kraje plk. Kníže, se s podporou státního zástupce Slepičky snažil, aby byl Toman obviněn za věc, kterou, jak bylo od počátku zřejmé, nikdy nespáchal, ale byla spáchaná ve skutečnosti proti němu, což policie věděla. Policie se přitom opírala i o falešný posudek soudního znalce, který si objednala. Tomanovi se ale podařilo dokázat nevinu na základě důkazů, které policie zamlčela. Vinný člověk, spojený s podporovatelem ODS, obdivovatelem Hitlera, který vyzývá k novému Holocaustu, nebyl vůbec trestán.

 

Toman a další 2 kandidáti by měli dobrou šanci se dostat na Hrad, kdyby tomu média svou nedemokratickou činností nebránila. Vypadá to, že by měli nejlepší šanci ze všech kandidátů. Toman má výhodu v tom, že je stratég, který má zkušenosti s nápravou špatně fungujících institucí.

 

Tito 3 kandidáti patří do skupiny nejpopulárnějších kandidátů na serveru Prezident21. Dalších 5 kandidátů, Drahoš, Horáček, Hilšer, Kulhánek a Fisher nejsou proti EU, imigraci, ani proti islámu. Zeman také není v realitě proti, i když populisticky hlásá něco jiného. Proti EU a islámu není, ani ne proti imigrantům, pokud to nejsou především imigranti ekonomičtí. Chtěl by naši ambasádu v Izraeli přestěhovat z Tel Avivu do Jeruzaléma, který je okupován Izraelem, čímž by pobouřil všechny islámské teroristy a zapříčinil jejich teroristické útoky u nás. I tohle média tají.

 

Vyžadujeme:

·         Aby média dala prostor výše uvedeným 3 kandidátům, mnohem větší než dosud dala prorežimovým. Aby tím před datem odevzdání podpisů napravila, co svým nedemokratickým postojem způsobila. Kdyby ten postoj byl demokratický, tito opoziční kandidáti by měli dostatek podpisů a dobrou šanci se dostat na hrad, v čemž jim média nedemokraticky a neeticky brání.

 

Berte vše uvedené jako podezření a ověřte řádně fakta. Další informace či důkazy máme k dispozici. Uvažujeme o tom, že toto podání bude v budoucnu doplněno a upraveno.

 

S pozdravem,

 

 

Josef Toman

  

P.S.

 

I když zde uvádíme další 2 kandidáty, ti se k věci nevyjádřili, ani jim ta možnost nebyla nabídnuta. Je to iniciativa Josefa Tomana a opírá se o jeho volební platformu a plány. Protože na serveru Prezident21 má podobné preference jako ti další 2 kandidáti, mluví i o nich, ale v nezávislém průzkumu veřejného mínění, který je na jeho serveru JosefToman, měl kolem 60% hlasů. Jeho plán v úřadu prezidenta je jiný než plán těch dalších dvou kandidátů a ze všech 3 má několikrát větší procento pozitivních komentářů, a to i když se na serveru objevil o měsíce později než ti 2 další. Pracoval pro 2 nejznámější univerzity v jižní Kalifornii. Více o něm se dozvíte na jeho serveru. Tímto vyzýváme média, aby okamžitě ukončili jeho blokádu a napravili fakt, že nedostával dostatečný prostor v porovnání s kandidáty jako Zeman či Drahoš, přestože v nezávislých průzkumech veřejného mínění měl mnohem vyšší preference. Jeho nízké preference, či žádné, v jiných průzkumech, byly způsobeny mediální blokádou jeho kandidatury. Bylo by od médií také etické neblokovat informace o jeho kauze Toman, která je větší než kauzy Kajínek a plzeňských práv a ve všech kauzách vystupují stejní či podobní aktéři.

 

JT

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018