Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

12. Rath, Parkanova

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Pravice 2    

 

další otázky a odpovědi, 16. 5. 2012

Co říkáte na zatčení Davida Ratha?

Zatím toho z médií moc nevíme, ale myslím, že je velice pravděpodobné, že se jedná se o selektivní persekuci a prosekuci, politický atentát na člověka, který se nebál říci pravdu. 100 policistů pracovalo na tom, aby Dr. Ratha usvědčili a trvalo jim to 6 měsíců. Lessy byl vybrán Radkem Johnem z VV, odnoží ODS. Tím bylo Policejní prezidium zpolitizováno doprava. Potřebovali tam svého člověka. Ministr vnitra Kubice je ODS člověk, jehož rodina má styky s podnikatelskými elitami. Je zajímavé, že ty biliony, které byly ve státě rozkradeny, jsou fuč a nikdo se viníků nedohledal. Není správné, že ČSSD neudělala pořádný útok na ty, kteří tohle objednali, na ty co kradou miliardy. Ti, kteří rozkradli celou republiku jsou stále u moci.

 

Máte opravdu nestandardní názory.

Sám jsem obětí politické persekuce a prosekuce, která začala po tom, co jsem byl aktivní proti americkému radaru. Teď jsem aktivní proti rozšiřování Temelína, exploraci těžby břidlicových plynů, prolomování těžebních limitů, atd. Byly proti mě nasazeny volavky, policie tvořila falešné důkazy, bylo proti mě v minulosti vedeno trestní řízení pro zločiny proti státu, které nemělo žádný právní podklad. Počítám, že asi i teď pracuje tajná policie na tom, aby mi překazila mou činnost.

 

Nepřeháníte? Nemyslíte, že jste paranoidní?

Vůbec ne. Byl jsem opakovaně sledován. Neustále se se mnou a mými přáteli seznamovali různí lidé, kteří se mě a je nakonec snažili podrazit. Policie všechny trestné činy, kterých se tyhle volavky dopustili, odmítla vyšetřit, nebo to zahrála do ztracena. To co tady vládne je bohužel jen taková slabá předzvěst toho, co nás může čekat, co pro nás někdo plánuje. Musíme s tím začít okamžitě něco dělat.

 

Co byste chtěl dělat?

Tady se musí zmobilizovat všechny síly proti těm u moci, proti jejich pravicovým médiím s jejich mašinérií propagandy. Švejnar již byl napadnut pro kritiku Klause. Teď tento útok na Davida Rathe. Ti, kteří rozkradli republiku se jistí, aby se k vládě nedostali lidé, kteří by zpětně zrušili jejich imunitu a nezačalo se zjišťovat jak přišli k majetku. Ví, že jejich doživotní imunita je nezákonná. Navíc Západ nás potřebuje jako svou kolonii, potřebuje naše suroviny a levnou pracovní sílu. To mu zaručuje právě pravice, proto je Sociální demokracie házená do jedné škatulky s ODS, když jde o korupci. Pravice najednou ze sebe dělá anděle strážné, kteří se náš stát snaží očistit. Nečistí ale ve svých řadách, ale u svých největších kritiků. Ti, kteří u nás drží moc, Klaus, Nečas, Kalousek, Vondra, Kubice, Lessy, to je perfektní kombinace, která by se hodila Západu, pro vedení státu, který by nebyl ani trochu demokratický, ale zvrhl by se v diktaturu. To se již stalo v tolika "demokratických" zemích a vždy se po letech přišlo na to, že za tím byly západní tajné služby.

 

Co Transparency Intrenational? Ta je spokojená s tím, jak policie u Ratha postupovala.

Thransparency International je hlasná trouba těch, kteří zde vládnou, je to opora kapitalistického systému. proto tvrdí, že Sociální demokraté a ODS kradou stejně. Přitom ti, kteří nakradli nejvíce jsou prakticky všichni spojení s ODS. Bohužel v tomto nespravedlivém kapitalistickém systému peníze znamenají moc. A ty peníze tečou z vysokých podnikatelských sfér především do pravicové politiky. Ti zbohatlíci, a jak zbohatli všichni víme, dávají peníze svým lidem.

 

Vy jste snad i proti Policejnímu prezidiu a proti protikorupční policii.

Mám s nimi vlastní zkušenosti. Byl jsem fyzicky napaden lidmi spojenými s člověkem, spojeným s plzeňskou policií. Po léta se s nimi pravidelně každý týden opíjel. Nějaký policejní kodex je nezajímal. Ředitel krajské policie zasáhl v jejich prospěch. I státní zástupce jednal neregulérně. Důkazy mám. Policejního ředitele podpořilo Policejní prezidium a státního zástupce Krajské státní zastupitelství, po tom, co jim to vrátil k šetření pan Rampola. Jistá plukovnice z protikorupční policie pracovala přímo proti nám, když svému nadřízenému indikovala, že co se stalo u soudu, bylo proto, že si kamarádka nevyzvedávala poštu. To ovšem nebyla pravda. Poštu si vyzvedávala. Plukovnice elitní policejní jednotky mlžila. Také se nepřímo snažila chránit volavky, které byly proti nám nasazeny. Nadřazený orgán ji samozřejmě podržel. To vše jsme mohli napadnout. Máme nahrávky, ale zatím to necháváme být, nemáme na to čas.

 

Tohle jsou vážná obvinění.

Tohle není nic. Co se děje kolem doktora Ratha je vážné. Je to útok na demokracii, je to politicky motivovaná likvidační akce na politického oponenta. Pokud je Rath skutečně vinen, on bude ale asi někdo jiný vinen daleko více, nějaké profesionální policejní volavky, které ho navedly, ale politický atentát je na doktora z ČSSD. Tohle je politika, které se vede ve všech koloniích Západu, tedy ve většině zemí světa. Nás zaškatulkovali do stejné kategorie a lžou nám, že se u nás buduje demokracie, když se ve skutečnosti buduje policejní stát

 

Dělá vám někdo problémy s kandidaturou?

Samozřejmě, byl jsem například odstraněn ze seznamu kandidátů na Wikipedia, protože nemám 50.000 podpisů ani podporu senátu, atd. Ani jedno z nich většina kandidátů na seznamu také neměla. Po kritice důvodu odstranění ze seznamu, Wikipedia tvrdila, že nejsem důležitá osoba. Vandas, zakladatel Dělnické strany, v seznamu je. On je prý důležitá osoba. Já jsem prý jediný kandidát, který je tak nedůležitý, že mezi kandidáty nemám co dělat. A to Wikipedia je západní instrument, který, jako Transparency International, se prezentuje, jako neutrální.

 

Tak jak vidíte své šance zvolení prezidentem?

Nikdy jsem je příliš reálné neviděl, ale kdybych dostal 50.000 podpisů, dostal bych se do prvního kola debat a mohl bych, jako jediný kandidát, to, co se u nás děje, řádně veřejně kritizovat. Můj pohled na věc je úplně jiný než pohled ostatních kandidátů. Lidem bych mohl pomoci otevřít oči a možná by pro mě hlasovali. Důležité je dostat se do těch debat prvního kola. Potom mohou voliči klidně zvolit někoho jiného, jestli mu budou důvěřovat více. Ovšem tahle pravicová mašinérie zla udělá co může, aby mě zastavila, aby tam dostala někoho, kdo bude naoko pro lidi, ale bude ve skutečnosti chránit ty u moci, aby nebyli trestně stíháni pro zločiny proti našemu lidu a státu, kterých se zde přes dvě desetiletí legálně dopouští za pomocí nelegální imunity.

 

další otázky a odpovědi, 24. 6. 2012

Co říkáte na obvinění Parkanové a na její obhajobu Kalouskem?

Kalousek ji maximálně brání, protože on sám byl v nejvyšších funkcích, kdy se děly podobné věci. Kdyby byla vinná Parkanová, byl by vinen i on. A to v mnohem více kauzách. Proč obvinila policie Parkanovou? Asi je za tím Vondra. Je jedna věc, o které média mlží či mlčí a to je, že když je předražená zakázka, je to prakticky vždy proto, že je to spojeno s korupcí, úplatky, klientelismem. Dohaduje se to na nejvyšších místech. Je na čase aby všichni spojení s polistopadovými režimy odstoupili a začali nést zodpovědnost. Jestli byl Rath vydán okamžitě policii, za 7 milionů a byla na něho okamžitě uvalena vazba, aby nemohl ovlivňovat svědky, proč se s Parkanovou takhle packají? U Ratha nikdo na imunitní výbor nečekal. Němcová s jeho vzetím do vazby okamžitě souhlasila. Navíc u Parkanové se jedná o nějakých 700 milionů předražení zakázky. Musíme si uvědomit to, že minimálně polovina je v takových případech úplatek. Tohle je běžná praxe západních korporací v zkorumpovaných státech, i když se o tom mlčí. Pracoval jsem pro americkou firmu, kterou koupili Japonci. Byla úspěšná v prodeji asijským firmám. A to jenom proto, že vždy uplácela. Sešli se nejvyšší představitelé firem, mělo se jednat o snížení ceny nabídky. Jednalo se ale o úplatku a s úplatkem, ne nižší cenou, americká firma soutěž vyhrála. U Parkanové ani soutěž nebyla. Tom ještě více nasvědčuje tomu, že se jednalo o úplatek. To je normální způsob podnikání v zkorumpovaných zemích. Tak se tam dělá "business". Aby tam mohl západ snadně prodávat, potřebuje aby v té zemi byla korupce. Tu zavedl ve všech svých koloniích, i když naoko proti ní bojuje. Navíc úplatky z takových zakázek stejně putují na západ, kde jsou investovány, napřímo, přes různé neprůhledné společnosti. Je na čase aby šli do vazby všichni, kteří Parkanovou hájí a přitom tvrdí, že bojují s korupcí.

 

Mám problém vás zařadit. Některé vaše postoje jsou levicové, jiné středové, jiné pravicové. Napadáte kapitalismus a mluvíte pozitivně o době komunismu. Kam ve skutečnosti patříte?

O době komunismu mluvím pozitivně pouze v porovnání s polistopadovými režimy. Přitom je porovnávám s předlistopadovým obdobím, ne s 50. léty či s dobou normalizace. Doba Gorbačeva a doba Dubčeka měly hodně společného. To jsou období komunismu, která stavím nad současný žalostný stav naší země. Ti, kteří tvrdí, že jsem středolevicový asi mají nejblíže k pravdě. Politika je ale multidimenzionální, mnohorozměrná, nemůže se umístit na přímku, na jejíž jednom konci je ultrapravice a na druhé ultralevice. Samozřejmě, že komunismus měl, a má mnoho pozitiv, ale to se dá říci i o kapitalismu, který je obyčejně považován, ze jeho opak, i když ve skutečnosti komunismus je politický trend a kapitalismus trend ekonomický. Je důležité vzít z každého směru to nejlepší. Konkurence, která v komunismu chyběla, byl hlavním důvodem jeho neúspěchu.

 

Shrňte prosím některé koncepty, které považujete za důležité, věci, které jste vymyslel či jenom na ně máte jiný pohled než ostatní.

Americký radar a Temelín. Je nutno se na ně dívat z dlouhodobé perspektivy. Žijeme sice v míru, ale jestli přijde světový konflikt, oba tato monstra mohou znamenat ohromnou zkázu pro naši republiku a nás jako národ. Důležitý je koncept spokojenosti a šťastnosti. Člověk potřebuje být spokojený a šťastný. To musí být cílem politiků. Vysoké příjmy a drahé věci štěstí a spokojenost nezaručují. Klaus a spol. jsou ve svých konceptech úplně vedle. Důležité je právo na práci. Důležité je zdanění dle škodlivosti. Důležité je školství, které rozvíjí přirozené talenty. To znamená rozdělit studenty co nejdříve podle toho, kde je jejich talent a ten rozvíjet. Například jestli většina Romů hudebně nadaná, je nutno tento talent rozvíjet, ne ho ignorovat.

 

Co říkáte na problém eurozóny?

Kdyby nám nevládli experti jako Klaus s patentem na rozum, dle jiných na blbost, mohli jsme již dávno vybudovat krásnou republiku, včetně s dokončenými dálnicemi - i když s ohromném zadlužení a potom, kdybychom úroky na dluhu nemohli splácet, byla by nám jejich většina odpuštěna nebo bychom mohli z eurozóny odejít. Tak bychom ždímali je, ne oni nás. To ovšem vyžaduje pronárodní politiku, ne pochlebování kolonizátorům.

 

další otázky a odpovědi, 28. 6. 2012

Co říkáte na včerejší odvolání pana ministra Pospíšila?

Pospíšil je jedním ze strůjců zla, které nás obklopuje. Napomohl zlu i v aféře Čuňka. Pospíšil má velké politické ambice. Proto je možné, že ve snaze se očistit a zviditelnit, naoko překročil hranici s bojem s korupcí, bojem, který je jen kosmetický, a chtěl, ovšem jen naoko, s korupcí bojovat více než se zbytku ODS líbilo. Přijde čas, kdy bude kandidovat i na prezidenta. Ty, kteří nás poškozují již dvě desetiletí, musíme zastavit co nejdříve.

 

Ale pan Pospíšil přeci vykonával svou funkci dobře.

Byl u vysoké moci asi 6 let. Podívejte se kam se náš soudní systém a státní zastupitelství dostaly, nebo kde stagnují. Státní zastupitelství i nadále odmítají šetřit trestné činy soudců, čímž jim dávají podobnou či ještě vyšší imunitu než mají politici, přitom je tato imunita nelegální, odporuje smlouvám o lidských právech, kterými je naše republika povinná se řídit. Navíc dle nového zákoníku, vypracovaného pod Pospíšilem a schváleného našimi politiky anální znásilnění žen, mužů a dětí se již za znásilnění považovat nebude. Zlatý socialismus!

 

Co říkáte na to, že nizozemský soud zakázal činnost pedofilní organizace Martijn?

Co naše média vynechala je hlavní fakt a to je, že se jedná o homosexuální pedofilní organizaci, která propagovala homosexuální styk mužů s chlapci. Jedním z funkcionářů té organizace byl katolický kněz.

 

Připadáte mi velice homofobní.

Proč? Já proti gayům nic nemám. Jsem pro, aby měli stejná práva jako ostatní. Jenom jsem vždy tvrdil, že homosexualita by neměla být propagovaná. V USA jsem v televizi viděl pořad, v kterém vystupoval někdo z organizace, která propagovala homosexuální styk dospělých mužů s chlapci, a to od nejútlejšího věku. Tohle mi maximálně vadí. Takoví lidé by měli být trestáni těmi nejvyššími tresty.

 

pokračování zde

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018