Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

 

 

volby 2013

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 
více informací

Revoluce

K stému výročí založení Československa v roce 1918, k čtyřstému výročí pražské defenestrace roku 1618 a k stému výročí Velké říjnové revoluce roku 1917. Česká revoluce musí proběhnout ve výročí těchto událostí, bez násilí, v roce 2017-2018, jinak může být pozdě.

Vlastizrádné tahy naší vlády byly dát část našeho vojska pod velení německé armády a dovolit německé policii působit na celém území ČR. Vláda chce brát mezi naše policisty imigranty a spojit ČR a Bavorsko v jeden celek. Tím se brání tomu, aby při změně režimu naše armáda a policie nešla proti lidu. Naši protektorátní vládu tak bude bránit německá a imigrantská policie a německá armáda.

 

Image result for defenestrace

 

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ab/Trump_With_Family_February_1_2016.jpg

 

 

 

Je možné nahradit vlastizrádný  režim vlasteneckým? Jak?

  1. K moci se dostanou lidi jako Okamura a jeho strana SPD. Spokojenost národa vzroste hodně, ale ekonomická situace se příliš nezmění. Platy a důchody se po změně režimu navýší o 0%. Možnost uskutečnění takovéto změny režimu je 0%. Je to proto, že nemají šanci ne jen dostat ústavní většinu, ale ani ne většinu, navíc je strana jistě prošpekovaná kdo ví kým, podobně jako Bártova strana Věci veřejné, před tím, než se od ní odtrhl Úsvit.
  2. Nejprve proběhne velká demonstrace a policie se postaví na stranu demonstrantů a svrhne vládu a nastolí vládu vlasteneckou jako SPD. Tohle se stalo na Islandu. Platy a důchody se navýší o 0%. Možnost uskutečnění takovéto změny režimu je 20%.
  3. Policie a armáda budou mít slíbeny, po změně režimu, dvojnásobné platy. To není problém, protože celkem ty platy dělají přibližně 21 miliard ročně pro policisty a 12 miliard pro vojáky. Přidejme k tomu tajné služby, atd. a bude to pod 40 miliard ročně, což jsou asi 3% státního rozpočtu a méně než 1% HDP, neboli polovina toho, co od nás ročně vyžaduje NATO. Politici na to budou připraveni. Jestli se to povede, budou mít připravené únikové cesty pryč z republiky a peníze mají ulité mimo republiku již dávno. Platy a důchody se po změně režimu navýší o 0%. Možnost uskutečnění takovéto změny režimu je 80%.
  4. Politikům bude udělena amnestie. Stejně by utekli. Platy a důchody se po změně režimu navýší o 0%. Možnost uskutečnění takovéto změny režimu je 90%.
  5. Navíc po změně režimu bude vládnout iniciativa jako 25000.cz. Platy a důchody se po změně režimu navýší o 100% především tím, že se zavřou tunely, které jsou současně přibližně stejně velké jako státní rozpočet. Možnost uskutečnění takovéto změny režimu je 90%.
  6. V den demonstrace proběhne generální stávka, které se zúčastní i policie. Po změně režimu policistům a vojákům navýšíme platy 3x. To bude dělat asi 60 miliard ročně. Jelikož jenom tunel odlivu peněz do zahraničí je 400 miliard, a ten budeme zavírat, tato částka celkem nic neznamená. V tomto případě budeme moci počítat i s tím, že armáda a policie zadrží politiky, kteří by chtěli utíkat ze země a budou potom spravedlivě souzeni, velmi tvrdě, dopustili-li se vlastizrady. Platy a důchody se po změně režimu navýší o 100%. Možnost uskutečnění takovéto změny režimu je 100%. Navýšení platů policistům a vojákům nebude zátěží pro ekonomiku, protože platy a důchody se po zavření tunelů a tím, že se povede pronárodní politika, stejně brzy zdvojnásobí u zbytku obyvatelstva.

Nic z toho nepropagujeme, pouze konstatujeme náš teoretický pohled na věc a varujeme vládu, že něco takového by se mohlo odehrát, proto by měla, jako prevenci, vést pronárodní politiku.

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

 

 

volby 2013

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018