Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

legální (r)evoluce 2018

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Nová, lepší sametová revoluce

je jediný způsob jak rychle napravit situaci v našem státě, včetně navýšení platů a důchodů o 100% a zamezení přílivu imigrantů.

Image result for sametová revoluce

Z toho, co se odehrálo v těchto prezidentských volbách, kdy mi byly odcizeny podpisové archy a zaměněny za prázdné listy, z toho jak to řešil Nejvyšší správní soud, když zamítl ústní jednání a jiné důkazy a přitom porušil ústavní pořádek v 9 oblastech, z toho, že u Ústavního soudu to dali jako soudci zpravodaji člověku, který je soudcem Ústavního soudu v Brně a přitom učí v Plzni na Plzeňských právech a v minulosti nás vážně poškodil, když uvedl nepravdu, že jiná ústavní stížnost nebyla podaná včas, přitom podaná včas byla, když se podíváme, jak mě ignorovala v prezidentské kampani všechna média a to i když jsme jim doložili výsledky průzkumů veřejného mínění, že když se o mně lidé dozví, 60 procent by volilo mě, je zřejmé, že volebním procesem žádné změny režimu nedosáhneme. V žádných volbách! Ať již prezidentských či jiných.

Změny režimu k lepšímu nelze ani dosáhnout normální revolucí, protože země NATO, Německo především, by revoluci krvavě potlačily. Jediné možné řešení je nová sametová revoluce, ale s tím rozdílem, že ji nepovedou estebáci, jako tu minulou, ale vlastenci. Stačí ohromná demonstrace, kdy do Prahy přijede ohromné množství lidí. Armáda a policie se k nám připadají, mluvili jsme s nimi.

Ti u moci se budou bát, že se to zvrhne v krvavou revoluci a přistoupí na naše podmínky. Ty nebudou nic jiného než aby se dodržovaly zákony a ústavní pořádek. To je plně legitimní a  legální požadavek. Legální i legitimní je i taková sametová revoluce. Bude následovat to, že orgány činné v trestním řízení a předsedové soudů se postarají o to, že budou tvrdě šetřeny trestné činy soudců a politiků. Ti se musí vzdát imunity, protože ta odporuje ústavnímu pořádku. Budou zavedeny tvrdé protikorupční mechanismy, budou zrušeny exekuce, které jak u nás probíhají jsou v rozporu se zákony a ústavním pořádkem. Budou zavedeny bankrotní zákony jako v civilizovaném světě. Nebudeme sem tahat rumunské Romy, Ukrajince, Poláky, Slováky apod., aby zabírali pracovní místa našim lidem. To se promítne v nedostatku zaměstnanců a firmy budou muset maximálně navyšovat platy, aby si zaměstnance udržely. Pro začátek. Je to jednoduchý ekonomický zákon nabídky a poptávky. Když sem nebudeme tahat zaměstnance z jiných zemí, poptávka po zaměstnancích bude silně převyšovat nabídku, to znamená kolik potencionálních zaměstnanců bude na trhu. Platy půjdou rapidně nahoru. Tahle vláda musí pracovat pro zájmy našeho národa a státu, ne pro zájmy cizích mocností, místních oligarchů, apod., kterým malé platy a důchody vyhovují, protože potom mají větší zisky. Naše politiky a státní zaměstnance uplácí 100 miliardami ročně a ti potom dovolují tunely, které jsou stejně velké jako všechny platy a důchody.

Jak to bude pokračovat? Mrkněte blíže na tyto stránky a podívejte se na videa, na které jsou zde odkazy. Nová sametová revoluce nesmí odporovat zákonům ani ústavnímu pořádku.

 

další stránka - pokračování

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018