Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

13. Temelín, lži koalice

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Otázky a odpovědi - pokračování - druhá polovina roku 2012

 

Opakovaně vystupujete proti dostavbě Temelína. Můžete to prosím nějak shrnout?

Žijeme ve velice nejistém světě. Zbrojení novými technologiemi stále pokračuje. Jsou v tom ohromné peníze. V prodeji zbraní jsou ohromné peníze. Ve válkách jsou ohromné zisky. Třetí světová válka již začala, i když se vede úplně jinak. Je to válka o ovládnutí energetických zdrojů. Začalo to v Iráku. Je to válka o nerostné suroviny - o ropu, zemní plyn. Napětí mezi Amerikou a Ruskem není kvůli tomu, co nám prezentují v médiích. Je to kvůli tomu, jaká část Arktidy připadne komu v budoucí těžbě ropy a jiných surovin. Česká republika je drancovaná o uhlí, energie z něj vyrobená putuje z podstatné části na západ. Oni si své uhlí šetří. Válka v Iránu je o ropu. V Afganistanu se jedná o zemní plyn. Tyhle země za pomoc západu při budování "demokracie" tvrdě platí. Jsou tam nastoleny loutkové režimy, stejně jako u nás. Je drancováno jejich nerostné bohatství, stejně jako je naše. Hlavní problém s Temelínem je, že jestli vypukne světový válečný konflikt v plné síle, Temelín bude jedním z hlavních terčů útoku. Kdybychom byli neutrální, bylo by to jinak, my ale provokujeme Rusko, Čínu. My jako národ ne, ale ti co sedí nahoře u koryta (či trůnu, záleží na tom, z čího pohledu se na ně díváme). Naše německá média o těchto provokacích moc nemluví. Teď kritizují korupci, ale jejich ohromná moc je zodpovědná za to, kdo tady 20 let vládne. Ti co vládnou jsou zodpovědní za korupci a nevládli by, kdyby to nevyhovovalo našim německým médiím. Jsme kolonie západu. Proto se u nás bude rozšiřovat Temelín a u nich se budou zavírat atomové elektrárny. Jestli bouchne Temelín, který bude 2x větší než dnes , únik radiace bude 2x větší. Myslíte, že nějaké solidní firmy budou budovat filiálky v Jižních Čechách, nebo spíše o kousek dále? Třeba v Rakousku či Německu, kde nebude nebezpečí výbuchu? Potenciál katastrofy v Jižních Čechách je ohromný. Také ekonomický dopad z celé věci. Naši experti nahoře tvrdí, že ekonomický dopad rozšiřování Temelína je pozitivní. Opak je pravdou.

 

Ale Temelín je blízko Rakouských hranic.

To je sice pravda, ale odděluje nás Šumava a větry obyčejně nejdou ze severu na jih, ale opačně.

 

Ale jestli bude použita technologie Westinghouse, nemusíme se bát.

Nesmysl. Westinghouse byla jednou ohromná fantastická firma. Díky Nicolu Teslovi, Srbovi, který studoval mimo jiné v Praze a vynalezl střídavý proud. On a Leonardo Da Vinchi byli nejgeniálnější lidé, kteří se v historii lidstva narodili. To bychom ale odbočili. Podívejte se, co je Westinghouse dnes. Westinghouse prodává kontrolní systém pro atomové elektrárny. Stejný systém je prodáván pro vodárny a čističky odpadních vod. Ne, že by byl lepší, než jiné systémy, ale protože jsou schopni přesvědčit ty, kteří tahají za šňůrky, že lepší je. Opak je pravdou. Navíc když máte jiný kontrolní systém než Westinghouse, změny se programují jednoduše. Ne u Westinghouse systému. Tam to smějí programovat pouze oni. A je to přinejmenším 10x dražší.

 

Jak to víte?

Protože jsem pracoval v automatizaci. Také jsem pracoval přímo pro jednu experimentální atomovou elektrárnu Westinghouse.

 

A co Francouzi?

O nich nic nevím. Jenom jsem pracoval na plynové elektrárně, kterou stavěla francouzská firma Alstom Power. Myslím, že je spojená s nukleárními stavbami a nám dodala Pendolino. Na té elektrárně pracovalo dost Němců. Já, jako konsultant, ne zaměstnanec, jsem měl na starosti inspekce. Elektrárna byla budovaná u Bakersfieldu v Kalifornii, přímo na místě, kde běžela pod zemí trhlina, neboli silná zóna potencionálního zemětřesení. Nebylo dbáno na předpisy ohledně speciálních upevnění a zavěšení zařízení kvůli zemětřesení. Po tom, co jsem si na to stěžoval, mě nějaký Němec udal, protože jsem prý neměl boty, které byly předepsané a nakonec mi řekli, že už mě nepotřebují. Ve schůzi nějakých manažerů města Bakersfield. Jejich inspektor tvrdil, že je vše v pořádku. Korupce? Podplatil ho někdo? Kdo ví! Možná byl jen absolutně neschopný. Já potom odjel do Evropy. Tak vůbec nevím, jestli to napravili nebo ne. Má kritika vadila také manažerovi stavby, který také tam také pracoval, jako konsultant. Předtím prý dělal na stejné Westinghouse elektrárně jako já.

 

Jaký je Váš názor na reformy, které prosazuje koalice?

Realita je jiná než nám bulíkují. Teď nemám čas to rozebírat, ale nesmíme věřit tomu, že soukromý sektor zaručí, že někdo nějaké peníze do něj investované, v důchodové reformě, někdy uvidí a není pravda, že v tom zdravotním systému, který teď máme se někdo dovolá spravedlnosti. Má exmanželka je lékařka. Lékařů znám více. Zkuste si na ně stěžovat. Uvidíte jak se vám budou příště věnovat. To platí ne jen u nás, ale i v USA. Tam mají dokonce databázi lidí, kteří se s lékaři soudili či soudí. Než vás vezme lékař do péče, mrkne na tu černou listinu. Jestli jste se s některým z nich někdy soudil, máte se na co těšit! Privatizace nemocnic, důchodová reforma, církevní reformy, jsou to jen další tunely jak nás okrást a ožebračit. Ale o tom jsem již mluvil. (Viz sekci Otázky a odpovědi.)

 

Ještě jedna věc. Co říkáte na cenu dostavby Temelína? Má to být kolem 200 až 300 miliard a má to garantovat stát.

Pokud mi paměť slouží, ČEZ má, či měl zisky desítky miliard ročně. Ty potom jdou do investic v zemích, kde je korupce, která je podobná či ještě vyšší než u nás. Takže kam všechny jdou asi nikdo nezaručí. Jsou to naše peníze, s kterými si oni dělají co chtějí. 200 až 300 miliard pro ně nic není. Zaprvé rozšíření Temelína je špatná věc. Zadruhé, proč by za to měl ČEZu někdo platit či jim něco garantovat? Nejsem proti atomové energii. Pokud se nevyrábí na našem lidnatém, již tolik znečištěném území, hlavně, když Temelín bude jednou stejně zásobovat ne jen nás, ale i západ. Jenom, aby to nebyl hlavně západ. Když budeme jednou natolik zbídačení, že budeme svítit loučemi jako ve středověku. Historie se bohužel opakuje. Musíme se podívat na celý dopad, který dostavba bude mít. Bude 2x větší riziko katastrofy, protože reaktorů bude 2x více a jestli to bouchne všechno, únik radiace bude 2x větší. Široko daleko od Temelína žádná západní korporace nevybuduje nějakou podstatnou drahou filiálku. Ceny nemovitostí půjdou dolů. Lidé v okolí budou více stresování. V případě, že to bouchne, škody mnohonásobně převýší cenu dostavby. Jestli propukne širší vyhrocený vojenský konflikt, asi Temelín jako jeden z hlavních vojenských cílů bouchne. Za komunismu jsme měli silnou civilní obranu, všude protiatomové kryty. Ty polistopadové režimy zničily. I když Klaus jistě stále má Husákův výtah do podzemních protiatomových skrýší. Na nich tam nahoře záleží. Na nás ne. Co tak kdyby všichni ti, co pro rozšíření Temelína budou hlasovat, museli povinně trávit víkendy v té oblasti a prezident by tam měl letní sídlo a děti poslanců by tam povinně jezdili do letního tábora? To by pro rozšíření Temelína nezvedl ruku asi nikdo. Je tohle naše vláda? Hájí naše, či německé zájmy?

 

Vidíte lepší alternativu než dostavbu Temelína?

Musíme šetřit své uhelné rezervy a ne je ničit teď, když v budoucnu cena této suroviny rapidně poroste. Musíme si uvědomit, že technologie jako solární panely stále není plně vyvinuta. Proto cena sluneční energie bude klesat. Když bude Temelín dokončen, bude to neefektivní monstrum. Opravdu si někdo myslí, že Němci jsou blbí a jejich vláda pracuje proti jejich zájmům, když šetří své uhlí a ruší atomové elektrárny? Pro koho pracuje naše pravicová koalice? Pro zájmy Německa, samozřejmě. Oni pro sebe, my pro ně. Oni mají vlasteneckou vládu. My máme také jejich vlasteneckou vládu. Jelikož Evropa má jednu elektrickou síť, německá do ní bude dodávat nárazovou energii, když rozsvitne sluníčko a zafouká větřík. My do ni budeme dodávat Energii, pro ně, když u nich větřík foukat nebude a sluníčko zaleze za mraky. Velmi výhodné pro ně. Velmi špatné pro nás.

 

Řekněte mi svůj názor na krizi v Evrozóně

Jak jsem říkal, budují se dvě Evropy. Západní a východní. Západní se buduje, čehož součástí je i krize v Řecku a jiných státech, které náleží k západní Evropě. Ty, které pokulhávaly, do nich se investovaly ohromné miliardy. Nyní jsou jim odpouštěny dluhy a nám německá a proněmecká média bulíkují, jak je tam špatně. Podívejte se, jaké tam jsou podpory v nezaměstnání a jaká je u nás minimální mzda. Pochopíte, o kolik se mají lépe než my. I my přispěli na jejich dluhy. Naši blbci pořádné dluhy, které by nám byla odpuštěny neudělali. Již jsem mohli mít plně rozvinutou republiku, včetně kompletní sítě dálnic, opravené památky, ulice bez bezdomovců. Naši blbečkové a jejich německý tisk nás za náš přístup chválí.

 

Proč se vlastně tvoří 2 Evropy?

Dva důvody. Jeden je, že západ potřebuje kolonie, aby se mohli mít lépe. Druhý je potencionální nukleární konflikt s Ruskem a Čínou o přírodní zdroje. U Ruska se jedná o to, aby nemohlo profitovat z těžby nerostného bohatství v Arktidě. Tu chce mít západ, a především USA, pro sebe, i když největší část patří Rusku. Rakety s nukleárními hlavicemi budou sestřelovány nad východní Evropou. Proto se stále pracuje na vylepšení vesmírných zbraní, i když se o tom nemluví. Ruské střely budou sestřelovány zezhora. Ovšem Rusko a Čína jsou ujišťovány, že zbraně proti nim budovány nejsou. Potom jim ale vrazí kudlu do zad a ty sestřelené rakety či co z nich zbude, budou dopadat na území východní Evropy, včetně ČR. Západní Evropa bude chráněná. Rakety, které poletí na USA, opačným směrem, budou sestřelovány nad Tichým oceánem.

 

Nebojíte se takhle mluvit?

Kdybych se bál, asi bych za komunismu nosil rudou, v Americe vystavoval americkou vlajku a po listopadu bych zmodral. To se mi bohudík nestalo. Linus Pauling, který měl Nobelovu cenu, když takhle mluvil, americká vláda mu sebrala pas, aby nemohl do Stokholmu, když mu měli udělit další Nobelovu cenu, tentokrát za mír. Na mě nasadili několik volavek, které mě měli dostat do kriminálu. To se jim bohužel nepodařilo. Co podnikají teď nevím.

 

Nebojíte se o život?

Obětoval byste vlastní život, kdybyste mohl zabránit zabití a zmrzačení desetitisíců nevinných lidí, včetně žen a dětí? Myslím, že ti, kterým tam nahoře vadím, tak daleko, že by mě zabili nepůjdou. Že by mě připravili o život se nebojím. I když se v minulosti ukázalo, že jsem byl často dost naivní. Ale někdo to kritizovat musí. Proto je důležité, abych se dostal do prezidentských debat. Pomohl jsem se zastavením amerického radaru. Temelín, břidlicové plyny, překračování limitů těžby uhlí a plánovanou těžbu uranu je třeba zastavit. Oni zabíjet nemusí. Mají jiné metody. Například mě okamžitě vyřadili ze seznamu kandidátů ve Wikipedii. Protože na rozdíl od Vandase, který založil Dělnickou stranu, jsem prý bezvýznamný a tudíž mezi kandidáty nepatřím. Takových svinstev proti mě od doby, kdy jsem byl aktivní proti radaru použili více. Ani STB by se nemuselo stydět za jejich metody. Nic se nezměnilo, jen se převlékli z rudé do modré.

 

Šel byste na detektor lži, že nejste cizí agent? Žil jste dlouho v Americe.

Na detektor lži bych šel kdykoli, nejsem ničí agent. Nikdy jsem pro žádné tajné služby nepracoval. A pracovat nikdy nebudu! Kdybych byl agent, asi bych zvedal ruku pro radar, Temelín, omlouval bych se odsunutým Němcům a byl bych vyzdvihován v médiích.

 

Jaký je váš současný názor na naši ekonomiku a celkový stav země?

Musíme se na to podívat z většího pohledu. Je zřejmé že koalice brzdí ekonomiku, jaksi bojuje s korupcí, ovšem jen selektivně, kde vynechává a brání vlastní viníky a podezřelé. Viz aféra Parkanové. Uvědomme si, že čím více bude ekonomika škrcena a více lidí bude hladovět, tím rychlejší bude nakonec oživení ekonomiky a tím více lidem se zlepší ekonomická situace před příštími parlamentárními volbami. Přidejme k tomu roli našeho pravicového tisku, který dá pravici maximální podporu a bude vymývat lidem hlavy, že Nečasova politika byla ta nejsprávnější, vyřešila korupci a ekonomické problémy a že pravice zaručí budoucí prosperitu národa. DPH v té době bude klesat. Mají to chlapci pěkně načasované. Dále si uvědomme kdo jsou Nečas, Kalousek, Vondra, Schwarzenberg a jim podobní. Kdyby nebyli ve vysoké politice, byli by to lidé, s kterými by se chtěl někdo kamarádit? Kdyby byli obyčejní lidé. Co by na nich bylo zajímavého? Přitažlivého? Líbil by se vám jejich charakter? Jejich etika? Etika lidí, kteří vykonávali vysoké funkce od začátku tohoto polistopadového paskvilu? Vysoká politika a to jak ji vedou pro mnohé z nich znamená či znamenala, že:

  1. Navyšuje jim sebevědomí, že nejsou nuly, jsou něco super, ministři, premiéři, prezidenti. Lidé s podobnými hodnotami jim lezou do zadních partií. Jim, kteří reprezentují naši zem a baví se se světovými špičkami. Navíc kde byli se všude kradlo. Oni jsou prý ale všichni čistí. Dejme tomu ale, že třeba tak čistí nejsou, jenom nebyli amatéři jako Rath. Ono kde byli posledních 20 let mohlo mít miliardové výhody.
  2. Nevím jestli si již odhlasovali konec imunity či ne, ale to, jak to prosazovali, bylo, že imunita bude platit během volebního období a po jisté době bude stejně vše promlčeno, takže, když polezou Němcům do zadních partií, jejich média je podrží a zaručí jim, že se ve volbách dostanou na místečko, kde bude imunita další volební období, a tak trestáni stejně nebudou. Rath sedí ve vazební cele. Parkanová ne. Rath bude odsouzen a bude vězněn, ne za to, že kradl, ale proto, že kritizoval ODS. To bude hlavní, i když ne oficiální důvod. Parkanová sedět nebude. Je to vše předem plánované divadlo. Stejně jako Sametová revoluce byla předem plánované divadlo.
  3. Jim nezáleží na ostatních, nemají žádné sociální cítění. To z nich dělá podřadnější lidské bytosti. Oni to ale tak nevidí. Média jim fandí. Patolízalové jim fandí. Lidé se bojí, že ztratí práci, proto jsou zticha. Již se neříkají ani politické vtipy. V minulém režimu byli šéfové firem komunisté, v tomto jsou to ódesáci. Mrkněte se, jak se to rýmuje se slovem esesáci. Ten pokles poilitických vtipů je za ódesáků podobný jako byl pokles za esesáků. Co to říká o svobodě slova? Že byla za komunistů vyšší. Svoboda slova je jedno z lidských práv.

 

 Neodbočujete trochu? Kam s tím míříte?

Jenom poukazuji trochu na psychologický profil těch, kteří nám vládnou. Všimněte si, že jsem ani jednou neřekl, že to jsou psychopati, lháři, podlí lidé, zloději, kriminálnici, že jsou zamindrákovaní, atd. Bezesporu to jsou lidé, kteří mají jiné hodnoty než my. Oni vybudovali či pomohli vybudovat policejní stát, pomohli zbohatnout estebákům, dnes například exekutorům. Když se za socialismu upálil Palach, stal se z něj světový hrdina. Když se upálilo mnohem více lidí v polistopadovém období, jestli to byl politický protest, se stejně nikdy nedozvíme. V takovémto totalitním prostředí si oni dělají co chtějí, co vyhovuje jim a těm, kteří je drží u koryta (či trůnu, záleží na tom, z čího pohledu se na ně díváme). A to jsou západní tajné služby a ti u nás, kteří pro ně pracují a západní média a ti, kteří s nimi u nás spolupracují.

 

Kam tím míříte?

Mířím tím tam, že vše je hra, divadlo jak oklamat lidi. Stejně jako Sametová revoluce byla podvod na lidi, stejně je i podvod na lidi to, co předvádí současná koalice. Místo, aby v recesi více utráceli, ekonomiku škrtí a recesi prodlužují právě tím, že ji škrtí. Experti kroutí hlavou. Lidé kroutí hlavou. Lidé trpí, stávají se bezdomovci, páchají ze zoufalství sebevraždy. Jsou ti nahoře opravdu tak hloupí, že nerozumí základním ekonomickým principům? Vůbec ne! Nedělají co je dobré pro republiku, ale co je dobré pro ně. Uvidíte, jak se před příštími parlamentárními volbami zvedne ekonomika, klesne DPH. Vše co tahle koalice dělá je co vyhovuje jim a těm, kteří tahají za jejich provázky. V koalici nejsou hloupí lidé, naopak. To si musíme uvědomit, když média tvoří jiný portrét těch, kteří nám vládnou. Mí lídři to v žádném případě nejsou.

 

Mohl byste nějak shrnout co jste uvedl o koalici?

Cílem politiky našich elit tam nahoře je

  1. Touha po moci. Léčí si tím mindráky, navyšují své ego.
  2. Touha po penězích. Snaha zachránit své krky, peníze a jmění nabyté po listopadu.
  3. Touha po uznání, touha se zalíbit. Touha být v zadních partiích západu jak dlouho to jen půjde.
  4. Snaha zachránit co největší procento svých voličů, aby neodcházeli před příštími parlamentními volbami.

Aby uspokojili co nejvíce své touhy a rozkazy, které přichází ze západu, ne z východu, musí přiškrtit ekonomiku, čímž nás stále více začleňují do východní Evropy a když před volbami ekonomika poroste, což takto přiškrcená bude automaticky muset, oni se u moci udrží  i nadále.

 

 

13. 8. 2012

 

Německá vláda dnes uvedla, že jí již nevadí dostavba Temelína. Co vy na to?

Přestože do 10 let zavřou své jaderné elektrárny, naše jim nevadí. Německá vláda zvažuje finanční garance pro německé firmy, které se účastní dostavby Temelína a jaderní elektrárny v Rumunsku, která je v seizmicky aktivní zóně. Má zájem i o podporu výstavby indické jaderné elektrárny, která leží v oblasti zemětřesení a tsunami. To jen ukazuje, jak nás všechny mají Němci rádi. A jak nás má ráda naše vláda, ta podporuje Temelín stejně jako vláda německá. Nacionalismus v Německu jako za 3. říše. Jejich vláda myslí jen na jejich dobro. Naše také. Jen na jejich dobro.

 

pokračování zde

 

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018