Josef Toman - kandidát na prezidenta 2018

 

 

 

www.JosefToman.cz

 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 

volby 2018 menu

home
SHRNUTÍ
každý obrán o 23 mil.
pravda vs. lež médií
ČR za dalsich 28 let
více informací
PODPISOVÝ ARCH
kontakt, VIDEA

 

volby 2013 menu

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
média
ENGLISH Book2020

 

     

 

 
více informací

genocida národa Czexit, neutralita konec exekucím otázky a odpovědi fotky zprávy

 

Namísto blogu. Protože ten mi opakovaně spamovali či jinak atakovali. Sem nemohou.

 

Sem budu přidávat komentáře k událostem, odpovědi na nejzajímavější otázky, které mi píšete na email, atd. Poslední komentář bude vždy nahoře. Blogy jsem byl vždy nucen odstranit. Dnes jsem začal nový, ale okamžitě tam začaly přicházet stovky nesmyslných komentářů v různých jazycích, tak jsem to ukončil. Počítám, že je za tím tajná služba státu, kterému vadím nejvíce, protože to je vždy velice profesionálně prováděno a koordinováno.

 

14.8.2017.

Shrnutí jak
napravit vlastizrady kolaborantů, kteří nám vládnou 28 let s pomocí vlastizrádných kolaborantských médií.

Před 75 lety se sešel Herman Göring a nejvyššími německými průmyslníky, kteří byli všichni přesvědčení nacisté, a oznámil jim, že válku prohrají, že se proto musí připravit na ovládnutí Evropy po válce ekonomicky. Začaly se vytvářet plány jak převést nakradené bohatství do Švýcarska, plány na Evropskou unii, plány na opětovné rozdělení Československa, plány na znovuobnovení protektorátu Böhmen und Mähren, plány na odtržení Moravy od Čech, plány na navrácení Němců do Sudet, protože věděli, že z nich budou po válce odsunuti. Ty plány se současně uskutečňují s pomocí německé tajné služby BND a jejího odnoží Sudetoněmeckého Landsmanschaftu, za pomocí německých neziskovek a vlastizrádných kolaborantských médií. Ty Němci u nás po roce 1989 ovládli s pomocí kolaborantů a vlastizrádců buď přímo nebo nepřímo. I když přímo ovládaný tisk prodali oligarchům jako Babiš a Bakala, v kolaborantské propagandě těchto médií se nic nezměnilo.

Všechna ta vlastizrádná kolaborující média a politici kryjí fakt, že protektorát ČR je neprávní subjekt, protože vznikl vlastizrádně bez referenda, že podepsané smlouvy a vytvořené zákony mají stejnou legitimitu, jako ty vytvořené za prvního, nacistického, protektorátu, to znamená že jsou nelegitimní, neplatné. Nelegitimní je členství v NATO a EU. Nelegitimní jsou privatizace, restituce a exekuce. Vrchol všeho bylo převedení pravomocí na EU, bez referenda, čemuž předcházela vlastizrádná změna Ústavy článkem 10a, opět bez referenda, která převedení pravomocí umožnila.

Naše Ústava nám zamlčuje práva, která máme. Je to proto, že v ČR platí ústavní pořádek, jehož součástí jsou pakty o lidských právech, které jsou součástí sbírky zákonů a jsou součástí ústavního pořádku, ke kterému patří i Ústava a Listina základních práva a svobod. Co zaručuje vyšší práva to platí. To nám stát a média tají. Přitom je povinností státu informovat veřejnost o tom, že mají právo na práci, právo na byt. atd., což je ukotveno v těch mezinárodních paktech a bylo to vynecháno v Ústavě a Listině, aby o tom naši občané nevěděli. Ta práva nesmí být nikdy snižována. Musí být pouze navyšována. Přitom náš stát neustále kritizoval Čínu pro porušování lidských práv, když je porušoval a porušuje mnohem více než Čína.

I to, že byla po listopadu ničena naše ekonomika, školství, kultura, atd., je porušování lidských práv, ukotvených v těchto paktech. Naše nízké mzdy jsou porušování nám zaručených lidských práv. Kdyby ta práva nebyla porušována, kdyby nebyly vlastizrádně zničeny náš průmysl, školství, ekonomika, atd., platy a důchody dnes mohly být trojnásobné. Ovšem i s tím zničením by mohly být dvojnásobné, kdyby vláda nedovolila nejrůznější tunely. Ty jsou stejně velké jako všechny mzdy a důchody ve státě. Jsou větší než státní rozpočet. Když sečteme o kolik nás porušování lidských práv okrádá během života, v průměru to dělá 23,5 milionu Kč na pracujícího. Bez nadsázky!

Tohle si nesmíme nechat líbit! Jsem jediný kandidát na prezidenta, který chce použít podporu armády, policie a tajných služeb, aby přiměl vládu, aby se přestala tolik starat o lidská práva imigrantů a začala chránit lidská práva svých občanů. Jestli budu zvolen, tunely rychle uzavřeme, platy a důchody zdvojnásobíme, ty, kteří kolaborují se Sudetoněmeckým landsmanschaftem zavřeme, uzákoníme referendum, vytvoříme fungující prosperující stát, žádné imigranty tady mít nebudeme a s členstvím v EU a NATO skoncujeme.

Jedním z mechanismů jak zrušit platnost členství v EU, NATO, anulovat většinu restitucí, privatizací a exekucí, je znovuobnovení vlastizrádně rozděleného Československa. Tím pádem by bylo vše po jeho rozdělení neplatné, a to i smlouvy na těžbu lithia, u kterých chce vláda darovat někomu, počítám tomu, kdo ji uplatí nejvíce, 3 biliony Kč, což je přibližně 300.000 Kč na každého občana. Po obnovení Československa bychom se Slovenskem vytvořili konfederaci namísto federace, to znamená, že i když bychom vystupovali jako jeden stát, například ve sportu, byli bychom uvnitř více méně dva samostatné státy.

Těch způsobů jak zrušit smlouvy podepsané protektorátem Česká republika je více. A nedělejte si starosti, že vystoupení z EU by nás poškodilo. Ohledně Brexitu nám média a politici lžou. I kdybychom vystoupili z EU, máme podepsané mezinárodní smlouvy, které platily předtím a mohou platit i po Czexitu. Ve skutečnosti je to vše složitější, i když plně proveditelné, ale tady není místo pro detaily.

 

 

 

 

Tisková zpráva

 

15. června 2016

 

Oznámení kandidatury na prezidenta ČR

 

Oznamuji tímto kandidaturu na prezidenta ČR ve volbách roku 2018. Více naleznete na mých webových stránkách JosefToman. Za to přidejte tečku a cz.  Nějakou dobu jsem žil v USA. Tam jsem pracoval mimo jiné pro vysoké školy Caltech, American Institute a UCLA, kde jsem vedl ekonomické a energetické projekty. Mým hlavním posláním jako prezidenta ČR by bylo pomoci s uzavřením nejrůznějších tunelů, které jsou přibližně stejně velké jako státní rozpočet. Jenom odchod kapitálu do zahraničí, především do daňových rájů, je 400 miliard ročně, což činí přibližně 100.000 Kč ročně na každého zaměstnance. A to není největší tunel. Uzavřením tunelů a tím, že by byla vedena řádná pronárodní politika, by mohly být navýšeny platy a důchody o 60%. Dále je třeba mít zdravý poměr minimální a průměrné mzdy, v čemž jsme byli po léta nejhorší v EU, to znamená, že jsme měli nejvyšší rozdíl mezi minimální a průměrnou mzdou. Po zdravém upravení tohoto poměru může být minimální mzda až 25.000 Kč na měsíc. Vím, že zazní, že jako prezident bych tu moc neměl. Měl bych ale moc mluvit k lidu v médiích a organizovat demonstrace proti vlastizrádcům. Těm demonstracím by fandila, ne jim bránila, jak policie, tak armáda. To je ohromná moc, které by se ti nahoře báli a začali by hájit zájmy lidu, ne zájmy, které jsou cizí. Jsem proti imigraci, politice EU a NATO… Podporuji vlasteneckou politiku Donalda Trumpa, Vladimíra Putina a Marine Le Pen. Vlastenecká politika je co náš národ potřebuje. Polistopadový vývoj u nás považuji za jednu z největších tragédií našeho národa. Jsem pro zrušení nelegálních restitucí, privatizací a pro zavedení bankrotních zákonů jako v USA, což umožní zrušení prakticky všech exekucí, i když to způsobí nedostupnost půjček problémovým žadatelům. Okamžitě bych dal milost Kajínkovi. 90% rozpočtu úřadu prezidenta republiky, tedy stamiliony ročně, bych použil k pomoci těm, kteří potřebují pomoc nejvíce, včetně obětem exekucí a justiční mafie. Jsem pro přímou demokracii a tvrdé tresty, ne imunitu, pro politiky a soudce, kteří zneužívají své pravomoci či jinak pracují proti zájmům národa. Jsem pro zavedení efektivních protikorupčních mechanismů, které dle mého názoru nebyly dosud zavedeny proto, že ti u moci chtějí krást. Jsem pro okamžité zavření kanceláře Sudetoněmeckého landsmanschaftu v Praze a pro soud pro vlastizradu s jejich českým vedením a s těmi našimi politiky, kteří dávají landsmnschaftu podporu. Naše armáda bude pomáhat policii v boji s kriminalitou, ne se účastnit bojů pro cizí zájmy v muslimských a jiných státech a tím vystavovat republiku nebezpečí teroristického útoku. Rusko nepovažuji za hrozbu či nepřítele. Náš hlavní nepřítel je úplně jinde. Jsou to především politici, kteří pracují pro cizí, ne české zájmy, a média, která informují nepravdivě či zkresleně ve snaze zabránit vytvoření pronárodního vlasteneckého režimu.

 

Josef Toman

 

Zkrácené tiskové zprávy

 

JOSEF TOMAN OZNAMUJE KANDIDATURU NA PREZIDENTA ČR. Mým hlavním posláním bude pomoci s uzavřením nejrůznějších tunelů, což umožní rychlé navýšení platů a důchodů o 60%. Polistopadový vývoj považuji za jednu z největších tragédií našeho národa. Jsem pro zrušení nelegálních restitucí, privatizací a exekucí. Jsem pro vystoupení z EU a NATO a nulovou imigraci těch, kteří nesdílí naše hodnoty a kulturu. Okamžitě bych dal milost Kajínkovi. Jsem pro přímou demokracii a tvrdé tresty, ne imunitu, pro politiky, soudce a tuneláře. Rusko nepovažuji za hrozbu či nepřítele. Našim hlavním nepřítelem jsou vlastizrádní politici a média. www.JosefToman.cz

 

 

Klikněte na obrázek, zvětší se.

 

 

 

Starší zprávy

 

Josef Toman, kandidát na prezidenta 2018

 

Vyhlášení kandidatury

Jak již ohlásil předtím, dne 15. června 2016 opět potvrzuje kandidaturu na prezidenta ve volbách 2018.

 

O mně

V roce 1969 jsem si vzal týdenní pobyt s Čedokem v Piešťanech, součástí byl jednodenní zájezd do Vídně. Z toho jsem se nevrátil a emigroval jsem do USA, kde jsem zpočátku pracoval a potom pokračoval ve VŠ studiích. Později jsem vedl projekty pro řadu velkých firem, včetně pro 2 nejvýznamnější univerzity v jižní Kalifornii a to UCLA a Caltech. V roce 2002 jsem přijel se synem na dovolenou do ČR. Ten se brzy vrátil. Já musel řešit nějaké rodinné problémy, když mi onemocněla matka. Začal jsem být politicky aktivní, hlavně proti americkému radaru a polistopadovým zradám a záhy nato mě a kamarádku, učitelku, začal soudit jistý zbohatlík, podporovatel ODS. Pokračovalo to tak, že Policejní prezidium proti mně a kamarádce iniciovalo rozsáhlé trestní řízení a později i stíhání pro zločiny proti státu. Po více než roce to bylo založeno, protože se to zakládalo na lživých, policií vykonstruovaných důkazech. Ovšem útok na nás nepřestával, včetně justiční mafií a lidí spojených s plzeňskými právy a kauzou Kajínek.

Jako teenager jsem byl antikomunista. V 60. letech mi to prošlo. V USA jsem byl velmi aktivní proti korporacím jako Monsanto, Enron, atd. V ČR jsem aktivní proti současnému nelegitimnímu vlastizrádnému režimu, který mimo jiné dovoluje tunely, které jsou přibližně stejně velké jako státní rozpočet. Tunel odlivu peněz na západ, všeobecně do daňových rájů, nebo přes ně, je asi 400 miliard ročně, tunel šedé ekonomiky je 600 miliard, atd. Navíc jsme v ČR měli po léta nejvyšší poměr průměrné a minimální mzdy v Evropě. Náprava této situace by mohla být rychlá a dovolila by 2x vyšší minimální mzdu, 2x vyšší minimální důchody, a podstatný nárůst ostatních mezd a důchodů. Toto je jedna z věcí, na kterou chci ve své prezidentské kampani poukazovat a rozebírat. Další je např. vystoupení z NATO a EU, jejíž jsme protektorát. Tím jsme se stali bez referenda, vlastizrádně, Lisabonskou smlouvou. Původně jsem myslel, že když ukončíme koloniální status ČR, bude členství v EU výhodné. Současná přistěhovalecká politika ale jasně ukazuje, že do takové EU nepatříme. Máme navíc!

V roce 2006 jsem psal knihu, kterou jsem z časových důvodů sice nikdy plně nedokončil, ale můžete se na ni podívat, když kliknete vlevo na Česká banánová republika.

 

Prezidentské volby 2013

Kandidoval jsem a měl jsem přes 50.000 podpisů, ale platných bylo pod 50.000, tak jsem s kampaní skončil. Letos jsem si jistý, že 50.000 platných podpisů dosáhnu. Média mě, jakožto nepřítele státu v minulé kampani ignorovala. I Wikipedie mě opakovaně odstranila ze seznamu kandidátů, jako absolutně bezvýznamného, i když jiní kandidáti, včetně jisté kartářky jim nevadili. Zbytek těchto stránek je povětšinou co zůstalo z kandidatury v roce 2013.

 

Propagační materiál

 

Pro vkládání do Facebooku, emailu, či kamkoli.

 

Leták

Je dobré ho mít u petic, pro vysvětlení, kdo jsem. Klikněte na něj, Zvětší se.

 

Předem moc děkuji za pomoc se sbíráním podpisů.

 

 

 

 

 

 

 

Web není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali typičtí Američané, západní Evropané, či západní konspirační teoretici, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak  vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám napravil. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2016 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 14. 08. 2017