Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

2x vyšší platy, důchody

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

Základy zjednodušené ekonomiky - pravda, kterou média a politici tají

Vysvětluje stratég Josef Toman, Ph.D.

 

Tunely z naší ekonomiky dělají přibližně 2 biliony Kč ročně.

Každá svíčka představuje přibližně 100 miliard Kč.

Tunely můžeme rozdělit do 5 přibližně stejně velkých skupin. Svíčky obrácené vzhůru nohama jsou tunely, které nelze odstranit. Zbývá 1,7 bilionu (červené svíčky, které odstranit lze). Je to stejná částka, jakou dělají všechny platy a důchody za rok dohromady. Takže odstraněním tunelů bude možno okamžitě navýšit důchody na dvojnásobek a trochu pomaleji zdvojnásobit i platy.

 

 

Celá čeká ekonomika za rok dělá 6,5 bilionů.

5 bilionů je hrubý domácí produkt a 1,5 bilionů je šedá ekonomika, černá ekonomika, apod., i když ekonomové budou tvrdit, že to je méně, stejně jako nám tvrdí, že vyšší platy a důchody nemůžeme mít, protože to ekonomika nepodpoří. Ta extra částka je přitom typická pro zkorumpované země - neokolonie.

Na obrázku vidíme, že tunely, které lze odstranit, jsou stejně velké jako všechny platy a důchody. Tunely máme proto, že vyhovují našim kolonizátorům, Německu především, dále našim oligarchům, apod., protože ty peníze odsávají pro sebe, namísto, aby je dostávali naši zaměstnanci a důchodci. Takto odcizené peníze povětšinou odchází z republiky pryč přes daňové ráje.

3 hlavní způsoby jak toho naši kolonizátoři, kolaborující oligarchové, apod. dosahují jsou:

  • Úplatky. Aby nás mohli takto okrádat, uplácí naše politiky a státní zaměstnance částkou kolem 100 miliard ročně. Za úplatky v částce 100 miliard potom odsávají polovinu našich platů a důchodů, tu druhou polovinu nám vyplácí. Odsávají 17x více než uplácí. Jestli je někdo po léta ve vrcholové politice, můžeme ho považovat za miliardáře a že ty miliardy má schované v cizích bankách. Potom máme multimilionáře, to jsou ti, co berou úplatky v nižších funkcích.
  • Kompromitující materiály. Ne jenom úplatky, ale také vydírání našich politiků je zodpovědné za tuto situaci. Často ani není třeba uplácet, stačí politikovi pohrozit zveřejněním kompromitujících materiálů, protože na ně nebo jejich rodiny něco ví cizí tajné služby, německá BND především. Uvědomme si, kolik spisů STB bylo po revoluci páleno, že obojí Klaus i Zeman jsou spojeni s Prognostickým ústavem a na webu naleznete dostatek informací o tom, že Prognostický ústav byl společným projektem KGB a STB, že sametová revoluce byla plánovaná léta dopředu, a že ji vedlo STB, které mělo infiltrovanou Chartu 77 svými lidmi. Babišovi dosvědčili estebáci, že neudával pro STB, prezidentskému kandidátovi Kulhánkovi také.
  • Kolaborující média. Po listopadu ovládli naše tištěná média Němci a potom je prodali oligarchům jako Babišovi a Bakalovi. Jak za německého vlastnictví, tak za nynějšího, média dávají prostor pouze těm politikům, kteří podporují současný stav věcí, lžou, že naše ekonomika nepodpoří vyšší platy a důchody, apod., přitom podpoří dvojnásobné.

Všechny 3 páky, to je úplatky, vydírání a média jsou užívaná k tomu, aby politici nezměnili současný stav a namísto, aby všechny vydělané peníze šly našim zaměstnancům a důchodcům, polovina je odsávaná pro ty, kteří nás okrádají.

Příklad. Naše dálnice, které staví povětšinou německé firmy, stojí více než dvojnásobek než v Německu. Když byl Vít Bárta ministrem dopravy a chtěl, aby naše dálnice stavěly čínské firmy namísto německých, za poloviční cenu, byl s pomocí agentů odstraněn z politiky a Němci vlastněná média začala psát, jak nekvalitní dálnice staví čínské firmy v Polsku, přitom to není pravda. Naše, Němci stavěné dálnice. jsou nekvalitní.

 

 

Po uzavření tunelů můžeme dosáhnout 2x vyšších platů a důchodů.

Současná situace extrémně nízkých platů a důchodů nedává smysl. Ve státě za rok přibude 6,5 bilionů Kč, tak proč jenom 1,7 má jít na platy a důchody? Co je třeba hlavně udělat?

  • Zavést tvrdé protikorupční mechanismy, tím odstranit úplatky
  • Odstranit politiky, kteří jsou vydíratelní
  • Média musí být vlastenecká, ne zkorumpovaná, zrádcovská, kolaborantská

Jak toho dosáhnout? Jedině novou sametovou revolucí, kterou povedou vlastenci, namísto estebáků, kteří vedli tu minulou. Ve volbách to nezměníme. A sametová revoluce je plně legitimní a legální.

 

 

Metody naší vlády, která je nepřítelem lidu, aby udržovala nízké platy a důchody

Jedním z hlavních mechanismů je to, že máme neomezený příliv levné pracovní síly z dalších banánových republik. Z Rumunska, Ukrajiny, Polska, Slovenska, Bulharska, Mongolska... a přitom máme minimální mzdu, která je poloviční, než jaká odpovídá naší ekonomice. Dalším mechanismem je destrukce našeho školství, včetně zavedení inkluze. Přidejme k tomu polistopadovou destrukci našeho výzkumu a vývoje a to, že jeho výsledky jsou často prakticky darovány našim kolonizátorům nebo ti nám je prostě ukradnou, protože výzkum neprobíhá v tajnosti, ale ve spolupráci s jejich vědci. Všechno je děláno tak jak si přejí naši kolonizátoři, Německo především, a naši oligarchové, často z estebáckých rodin, kteří zbohatli v privatizacích, které byly a jsou nelegitimní. Dalším problémem je kvetoucí šedá ekonomika. Jedná se povětšinou o lidi v exekucích, kteří musí pracovat načerno, protože v normálním zaměstnání by jim exekutor odebíral značnou část jejich příjmu. Tato černá pracovní síla potom konkuruje s oficiální pracovní silou, a protože ta černá pracuje za méně peněz, promítá se to i do mezd normálních zaměstnanců. Normální trh má neomezený příliv levné pracovní síly ze zahraničí, černý trh z lidí v exekucích, které jsou nelegitimní, protože jak jsou prováděny odporují zákonům a ústavnímu pořádku, který např. zaručuje právo na byt. A exekuce často vytváří z lidí bezdomovce.

Všechno je děláno tak, jak to vyhovuje našim kolonizátorům a oligarchům, ne co je dobré pro náš národ a stát. Za úplatky, vydíráním, protože rodiny těch u moci mají často temnou minulost, s pomocí vlastizrádných kolaborantských médií, domnívám se, že plných cizích, německých především, agentů. Není dbáno o to, by naši lidé měly platy a důchody, které odpovídají naší ekonomice, ale aby byly poloviční, jako to vyhovuje těm, kteří nás kolonizují a zneužívají.

Jedním ze základních ekonomických zákonů je zákon nabídky a poptávky. Když je nabídka pracovního trhu malá, to znamená, že je nedostatek pracovních sil, zaměstnavatelé musí navzájem o pracovní sílu konkurovat či bojovat a důsledkem je markantní navýšení platů. Když se ale do pracovního trhu neustále přilévají zaměstnanci, kteří jsou ochotni pracovat za nízké mzdy, nízké mzdy pak mají všichni.

V televizi jsem viděl, myslím že to bylo na Jílkové, Vietnamce, který u nás podnikal a prý nemohl najít zaměstnance, tak je musel dovážet z Vietnamu. Kdyby je nesměl dovážet z Vietnamu a musel by zaměstnávat naše lidi, musel by jim nabídnout podstatně více peněz, aby je nalezl, nebo by nemohl podnikat. Jestli takový člověk zaměstnává cizince, pro naši ekonomiku to nemá žádný přínos a takové podniky tady nepotřebujeme. Vláda a média nám lžou, že máme nedostatek pracovní síly. Máme jí nadbytek, proto máme nízké platy.

Důchody. Loni narostl HDP o přibližně 200 miliard. Důchody dělají 500 miliard. To znamená, že mohly být navýšeny o 40%. Kdo má 10.000 měsíčně, mohl dostat 14.000, apod. Stát ten důchod zvýší jenom na 10.411 Kč a ještě tvrdí, jak vysoká je to částka. Těch extra 200 miliard je použito na všechno jiné, přitom stačilo zavést řádné protikorupční mechanismy a 400 miliard ročně by se ušetřilo jenom na státních zakázkách, které jsou 600 miliard, ale jsou kvůli korupci jksou předražené, dělají se nekvalitně, zbytečně, nedělá se, co je třeba, ale na čem jsou nejvyšší úplatky.

 

další stránka - pokračování

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018