Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

rychlá náprava státu

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

 

Shrnutí

Za řádnou mzdu a důchody je třeba bojovat v ulicích. Ve volbách to absolutně nejde! A ani to nemusí být žádná krvavá revoluce! Naopak! Islandská změna režimu by nám měla být příkladem! Kdykoli uvidíte policisty, jenom jim řekněte něco ve smyslu "Jako na Islandu." Oni ví o co se jedná! Musíme jim připomínat, že s nimi počítáme! Podpoří nás!

 

Problém

U moci jsou povětšinou úplatní lidé, zkorumpovaní, nečestní, podlí, s udavačskou minulostí vlastní či jsou z  takových rodin. Jsou upláceni celkovou částkou 100 miliard, aby dovolili tunely téměř 2 biliony, ročně, které míří do kapes zahraničních korporací, našich oligarchů a velkopodnikatelů, hlavně přes daňové ráje, namísto aby mířily do kapes našich zaměstnanců, kam patří. Pro naše mocné pracují tajné služby, justice, orgány činné v trestním řízení a hlavně média, které sami ovládají buď přímo či nepřímo. Velkým problémem je, že hlavním aktérem listopadové revoluce bylo STB, které mělo infiltrované všechno, od Občanského fóra po Prognostický ústav, který byl jejich špičkový projekt. A bylo dovoleno, že po listopadu se pálily snad desetitisíce spisů největších udavačů, pro které STB plánovalo vedení polistopadového státu. Největší estébácké svině potom přelezly z vysokých udavačských STB funkcí do nadnárodních tajných satanistických organizací a pracují pro jejich zájmy a např. pro zájmy Německé tajné služby BND, jejíž ekonomické a politické zájmy jsou velmi blízké zájmům Hitlera, s tím rozdílem, že nejsou antisemitské.

 

Jejich pojistky proti národu

Aby volby nevyhrál politik či strana, která má ryze pronárodní zájmy a je vedená schopnými vlastenci:

 • Média dávají prostor pouze kandidátům, kteří podporují současný vlastizrádný kolaborantský systém.

 • Německá policie může postřílet naše demonstranty. Může překročit naše hranice bez pozvání z naší strany. To dohodla Sobotko-Babišo-Bělobrádkova vláda.

 • I německá armáda může postřílet naše demonstranty. Jako za Hitlera! Část naší armády je nyní pod německým velením. I to dohodla Sobotko-Babišo-Bělobrádkova vláda.

 • Němce ve školách učí, že jejich odsun ze Sudet byl pochodem smrti, stejně jako pochody židů do koncentráků. To samozřejmě vůbec není pravda. Němci při, ale hlavně po jejich pochodech do koncentráků povraždili miliony lidí. My jenom plnili postupimské dohody a jestli jsme jich přitom několik set zabili, bylo to velmi málo. Oni nás zabili statisíce. Němci přesto věří, že jsme na nich provedli "pochod smrti", takže střílet na nás za to by jim nedělalo problémy. Stejně jako jim něco takového nedělalo problémy za Hitlera. Historie se opakuje! A média nám to tají.

 • Trestní oznámení ohledně voleb orgány činné v trestním řízení neřeší či neřeší dostatečně a prakticky vždy jenom zakládají.

 • Žaloby na neplatnost voleb zamítají jak Nejvyšší správní soud, tak Ústavní soud. Porušování zákonů a ústavního pořádku, které mají maximálně chránit, jim přitom vůbec nečiní problémy.

 • Vstup do parlamentu vyžaduje 5% výhru ve volbách. Toho nemůže dosáhnout žádná vlastenecká strana, protože média jí nedají prostor či ji budou špinit.

 • Volby probíhají dva dny, na rozdíl od demokratických států, kde probíhají vždy 1 den. 2 dny jsou proto, aby s volebními lístky bylo možno manipulovat, hlavně v noci.

 

Na své straně mimo jiné máme

 • Zákony a ústavní pořádek, které oni nedodržují.

 • Fakt, že rozdělení Československa proběhlo nelegálně bez referenda, které vyžadovala Ústava.

 • Trumpova rodina, která by si přála změnu k lepšímu, aby se nemuseli stydět, že pochází z nějaké díry třetího světa.

 • Nespokojená policie, která si je vědoma, jak proběhla demonstrace na Islandu, kde se k demonstrantům policie přidala a vládu společně svrhli.

 

Jak rychle a jednoduše napravit stát

 • Vystěhovat téměř všechny cizince. Tím nastane nedostatek pracovní síly, o kterou se zaměstnavatelé začnou prát a tím půjdou platy rychle a hodně nahoru.

 • Zdanění dle škodlivosti. Dotace dle prospěšnosti.

 • Zavedení protikorupčních mechanismů a související zavírání tunelů. Jenom na státních zakázkách činí tunely 400 miliard ročně.

 • Zdvojnásobení důchodů, což vyjde na 500 miliard ročně. O 50% je navýšíme okamžitě. Na dvojnásobnou částku za rok.

 • Uzákonit trestní odpovědnost státních zaměstnanců a politiků.

 • Dodržovat zákony a ústavní pořádek, což umožní vyhoštění většiny cizinců a prakticky všech nových imigrantů. Diskriminace, včetně žen, je u nás protiústavní. Takže jestli ji nějaké náboženství propaguje, k nám nepatří. To je jenom jeden příklad toho, že ústavní pořádek je na naší straně. A ten je nadřazen zákonům Bruselu. Jenom se musí dodržovat! Centrum Prahy je plné černochů, kteří prodávají drogy. Mnohé vietnamské večerky jsou centry prodeje drog. Ve Vietnamu a jiných zemích je za prodej drog trest smrti. My tady ty lidi vězníme. Kdybychom je místo toho začali vyhošťovat domů a tam je popravovali, oni by s prodejem drog rychle skončili, nebo by napráskali všechny své krajany, kteří se živí i jinou trestnou činností, neplatí daně, mají tunel černých zisků do své vlasti, atd. Když se naši živnostníci zbaví takové nekalé konkurence, mohou prosperovat. Ne, když se jejich živnosti obklopí cizí konkurencí, která neplatí daně, živí se podvody a má nízké ceny jenom tak dlouho, dokud nezničí českou konkurenci, potom ceny zvýší. To je jenom příklad. Zkrátka musíme udělat vše co můžeme, abychom se legálně zbavili cizinců, kteří pro náš národ nemají žádný přínos, naopak nám berou práci, odsávají z republiky peníze a dopouští se podvodů a jiné trestní činnosti.

 

Ve zkratce

Zákony a ústavní pořádek jsou dostatečné pro to, abychom mohli mít daleko lepší život. Jenom se musí dodržovat! Nepotřebujeme žádné revoluční změny! Musíme pro začátek vyžadovat jenom to, na co teď máme právo. Aby nemohli tvrdit, že jsme revolucionáři a zakročit proti nám silou. Vláda se ale musí bát demonstrace, která může potencionálně přerůst v krvavou revoluci. To se ovšem nesmí stát, protože by jim přišla na pomoc německá armáda a policie. Stačí ohromné shromáždění, které se dá do pohybu a přidá se k nám policie. Strach těch nahoře z toho, jakých zločinů se na národě a vlasti dopustili postačí k tomu, aby rychle začali s velkými změnami, včetně s pročištěním lživých médií. My musíme neustále komunikovat s Trumpovou rodinou. Donald Trump musí být na naší straně. Jestli někdo zná příbuzné Ivany Trumpové, prosím osvíťte je. Otevřete jim oči. Musí pochopit, co se u nás děje a že to lze rychle napravit.

 

další stránka - pokračování

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018