Josef Toman - kandidát na prezidenta 2018

 

 

 

www.JosefToman.cz

 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 

volby 2018 menu

home
SHRNUTÍ
každý obrán o 23 mil.
volby jsou fraška
ČR za dalsich 28 let
2x vyšší platy, důchody
více informací
PODPISOVÝ ARCH
VIDEA, kontakt, odkazy

 

volby 2013 menu

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
média
ENGLISH Book2020

 

     

 

 
více informací
 
genocida národa Czexit, neutralita konec exekucím otázky a odpovědi fotky zprávy

Ve zkratce

 • Po 68 roce jsem emigroval do USA, kde jsem rok a půl pracoval a potom pokračoval ve vysokoškolských studiích. Později jsem pracoval pro 2 nejznámější univerzity v jižní Kalifornii, Caltech a UCLA. V ČR jsem vedl American Institute, který se zaměřoval na výuku strategie, ekonomiky, nabízel MBA vzdělávací programy, atd.
 • Jsem rebel, který nesnáší lež, přetvářku, podlost, podlézavost, zradu, což jsou bohužel vlastnosti většiny našich politiků. V Československu mi vadili komunisté, v USA kapitalisté a v ČR prakticky všichni, co se drží u koryta a pod rouškou budování demokracie vytvořili z naší republiky nový protektorát.
 • Protože demokratické instituce v ČR nefungují, článek 23 Listiny základních práv a svobod, která je součástí Ústavního pořádku, nám dává právo na odpor proti současnému režimu. K tomu nenabádám, ale tu páku při jednání s naší vládou budu mít - s protektorátní vládou, která má stejnou legitimitu jako ta za prvního, Hitlerova, protektorátu.
 • ČR je nelegitimní stát, který vznikl vlastizrádně tím, že bylo rozděleno Československo nelegálně bez referenda, jak to vyžadovala Ústava. Nelegitimní polistopadový režim potom vlastizrádně změnil ústavu článkem 10a, který umožnil převedení pravomocí na cizí subjekt a Lisabonskou smlouvou byly pravomoci převedeny na EU, proti vůli lidu, bez referenda.
 • EU je nacistický projekt, naplánovaný za Hitlera. Nacisté si již v roce 1943 uvědomovali, že válku prohrají a proto tajně vytvořili plány pro poválečnou čtvrtou říši, které bude Německo dominovat ekonomicky. Součástí jejich strategie bylo vytvoření nového protektorátu Čechy a Morava.
 • Je nutno změnit režim, vystoupit z EU a NATO. ČR se musí stát neutrálním státem, v konfederaci se Slovenskem, a mít uzavřené pakty o vojenské pomoci s jinými státy. S okolními státy musíme mít mírové dohody.
 • Musíme uzavřít tunely, které jsou stejně velké jako státní rozpočet a co nejrychleji zdvojnásobit minimální mzdu a důchody. Pro začátek.To nebude problém, poněvadž jenom oficiální odliv kapitálu do zahraničí je přibližně 400 miliard ročně, neboli 100.000 Kč ročně na každého českého zaměstnance.
 • Musíme skoncovat s imigrací a nedovolit náboženské a jiné praktiky, které jsou v rozporu a našim ústavním pořádkem.
 • Myslíte, že jako prezident bych tu moc neměl? Měl bych ale možnost svolávat ohromné vlastenecké mítinky, u kterých by byla policie na naší straně. Na Islandu policie pomohla svrhnout vládu. To nepropaguji, i když na Islandu policie vlastizrádnou vládu s pomocí demonstrantů svrhla. Naše vláda se bude bát pokračovat v hájení cizích, ne českých zájmů. Budu mít přístup k médiím. Uvidíte, jak vše začne rychle a správně fungovat.
 • Soudci musí začít soudit spravedlivě. Jakékoli zneužití či zanedbání pravomoci veřejného činitele nebude kryto jako dosud. Soudci budou za trestné činy sedět. Ne jenomže budeme mít mnohem vyšší platy a důchody, takže rodinné problémy značně poklesnou a otcové budou platit správně výživné, ale jestli budou mít pozitivní vztah k dětem, a děti si to budou přát, jejich návštěvy otců či střídavá péče budeou řádně povolovány.
 • Vlastenci, kteří mi pomohou nasbírat potřebný počet podpisů a pomohou mi dostatečně s kampaní se budou moci těšit na štědrou odměnu.

 

Další stránky:

genocida národa Czexit, neutralita konec exekucím otázky a odpovědi fotky zprávy

 

 

 

Web není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali typičtí Američané, západní Evropané, či západní konspirační teoretici, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak  vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám napravil. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2016 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 14. 08. 2017