Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

proč je ničena ČR

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Přes 20 let nám lhali, že budují demokracii.

Budovali kryptofašistický policejní stát. Vybudovali z nás kolonii. Aby jim to prošlo, odhlasovali si doživotní imunitu. Vyšší než kdekoli ve světě. 100% nelegální. 20 let podvodů na našem národě, za tichého souhlasu katolické církve a německý tisk jim k tomu tleskal! Teď najednou všichni ti, kteří korupci zavedli, dělají, že proti ní bojují! Je čas jim říci dost!

 

Co by udělali Američané, kdyby jim takto po 20 let ničili jejich vlast?

Jak by reagovali Američané, kdyby jim ničili Ameriku takovým způsobem, jak naše vlády zničily za 20 let náš stát? Desetiletí jsem žil v USA. Americkou mentalitu znám velice dobře. V žádném případě nepropaguji násilí, jen uvádím, jak si myslím, že by reagovali lidé, kteří žijí v demokratickém státě, který se po generace řídí demokratickými principy, alespoň ve vnitřní politice. O zahraniční politice zde nemluvím. Na rozdíl od našeho zkorumpovaného, spíše kryptofašistického státu, který demokratickými principy v postoji vůči svým občanům spíše pohrdá.

 

Kdyby v USA najednou skočila ceny vody 100x nahoru, jako se stalo po revoluci u nás, jak by na to lidi reagovali?

V USA by to možné nikdy nebylo. Ti co by byli u vlády by navždy skončili. Co by předcházelo by byly ohromné demonstrace. Prezident, který má v USA stejné pravomoci jako u nás premiér, by byl sesazen. Vláda by skončila. Již by jejich stranu nikdy nikdo nevolil. Cena vody, elektřiny, atd. je v USA striktně regulovaná. Ani méně inteligentní američtí prezidenti jako Reagan či Bushové, kteří byli pro tržní ekonomiku, by netvrdili, že trh vše vyřeší.

 

Jak by lidé reagovali na to, kdyby jim po 20 let ničili zem jak to dělaly a dělají naše vlády? Jak by reagovali na to, kdyby si politici odhlasovali doživotní imunitu, kdyby soudci měli neoficiální imunitu jako u nás? Jak by reagovali na to, kdyby jim do země naemigrovalo 10% obyvatelstva, které jiné státy nechtějí a které by přebíralo Američanům práci? Jak by Američané reagovali na to, kdyby je ve válce okupovalo Německo, vyvraždili by 2% jejich obyvatel a vláda by se potom Němcům omlouvala, za to, že Američané za odplatu po válce Němce z USA vykopli a a 0,01% by z nich přitom zabili? Jak by Američané reagovali na to, kdyby po válce demokratická vláda zabavila majetek zrádcům a půl století později by přišla nová "demokratická" vláda, která by majetek kdysi zrádcům vracela, protože je již za zrádce nepovažuje? Jak by se Američané dívali na to, že by někde dlužili pár dolarů a najednou by se objevil exekutor a sebral jim majetek za 10.000 dolarů?

To by byla revoluce. Revoluce, na které ba se podíleli všichni lidé, armáda, policie, FBI, CIA, všichni. Všichni vládní činitelé by byli postříleni, pozabíjeni, jejich rodiny by utíkaly ze země a byly by přitom vražděné. To by sjednotilo všechny, bílé i černé, bohaté i chudé.

 

Jak by na to reagovali Američané, kdyby tam jenom měli stejné vymáhání dluhů jako u nás?

Vláda by okamžitě skončila, mohla by tam být i menší revoluce. To by si Američané nikdy nenechali líbit. V USA, když něco dlužíte, musí vás najít a dát vám předvolání k soudu. Jestli dlužíte nějakých 5 či 5.000 dolarů, jde to k nejnižším soudům. jestli to prohrajete, přiklepnou vám na to navíc nějakou malou částku, pak to od vás musí vymáhat. Obyčejně vše skončí tak, že se dohodnete na nějakém zlomku toho co dlužíte, případně můžete jednou za několik let udělat bankrot, kde se zbavíte všech dluhů. Menší bankroty, kde dluhy nebo jen jejich část splácíte po léta s minimálními úroky můžete dělat stále.

 

Jak by se dívali lidé na prezidenta, který by jim dělal ostudu tím, že by ve světě propagoval, že globální oteplování neexistuje?

Takový prezident by rychle by skončil. Většina lidí by ho nazývala motherfucker, asshole, fucker, shithead, atd. Překládat to nebudu.

 

Měli jsme zde demonstraci policistů. Proti vládě. Pronikli i do vchodu Ministerstva vnitra. Jak by v USA vypadala demonstrace policistů po tom, co by jejich vláda předváděla po 20 let to co předvádí naše vlády?

Takové ministerstvo vnitra by policisté vyplenili. Udělali by tam pořádnou defenestraci. Připojila by se k tomu armáda. Vystříleli by to tam, a ne jen tam. Byl by to začátek revoluce. 

 

Proč my Češi reagujeme jinak než Američané? Jsme zbabělí?

Američané mají svobodu 200 let, my ji měli 20 let, mezi světovými válkami. Oni, Němci a spol. jsou kolonizátoři. My jsme kolonie. Nás již 20 let lámou, ničí nám sebevědomí. Jak naše vlády, tak náš německý tisk a jim pochlebující jiná média. Tak se kolonizují národy. Dá se jim alkohol a drogy, zničí se jejich kultura, podlamuje se jim sebevědomí. Podívejte se jak jsme chtěli bránit republiku před Hitlerem. Vůbec nejsme jako národ zbabělí. Američané jsou jiní. Jsou impulsivnější, méně citliví a hrají si na kovboje, jak je to již 100 let učí Hollywood. Nejsou statečnější než my, i když navenek to tak vypadá. Navíc se nemusí bát, že když nebudou zticha, přijdou o práci a exekutor je dostane na ulici. 

 

 

Proč jsou náš národ a vlast po listopadu konstantně ničeny

bratrstvo katolické církve, nacistů a fašistů

 

Československo vs. Východní Německo

Před listopadem byly ve východním bloku dvě země, kterých se západ nejvíce obával, a to je fakt, protože pokrok v jejich výzkumu a vývoji akceleroval podstatně rychleji než v západních státech. Ty dvě země byly Československo a Východní Německo, Důkazem tohoto pokroku u nás byly např. radary Ramona a Tamara. Po pádu komunismu Německo vybudovalo novou východní část své země. Nejprve za ni ale zaplatili 100 miliard dolarů Rusku. O tom se nikde nemluví. To jsou ohromné investice. A Německá ekonomie přitom funguje. Jak je to možné? Jednoduše! Financují to nové německé kolonie, jako např. Česká republika. Nás vysávají, sebe tím krmí.

 

ČR vs. zbytek východní Evropy

Světu vládnou tajné služby v čele s CIA. Amerika má své kolonie, i když se jim samozřejmě kolonie neříká. Nyní má kolonie i Německo. Takovým Rumunům a Bulharům koloniální status tolik nevadí. Životní úroveň před pádem komunismu měli mizernou. Takže začlenění do EU je pro ně přínosem.

Tvoří se dvě Evropy, Západní koloniální státy a východní kolonie. Nás šoupli na východ a dostali nás na stejnou úroveň jako Slovensko a Polsko. Teď nás pomalu dostávají směrem k Bulharsku a Rumunsku. S pomocí jim posluhujících polistopadových vlád. S pomocí německého tisku a jiných médií, které parazitují na našem národě a utužují v nás podřízený koloniální status.

Problém je ten, že my nejsme ani Rumunsko, ani Bulharsko. Byli jsme jedním z nejvyspělejších států Evropy. Co z nás za 20 let udělali? Aby se jim to nezvrklo, aby nás dostali do té nejhlubší díry, pojistili se tím, že z nás vybudovali policejní stát a sebe před trestem pojistili tím, že si odhlasovali doživotní imunitu.

 

Jak svět funguje, kdo ho ve skutečnosti řídí. Je to jinak než nám tvrdí ve škole a televizi

Musíme si uvědomit, kdo vládne světu, jaký mají cíl, a jaké mají plány pro ČR. Potom porozumíme tomu co se v ČR děje a proč. Pro některé to co zde píši jsou věci o kterých ví, či mají nějaké informace, pro většinu lidí se to bude zdát neuvěřitelné, protože to je něco o čem média, školy a ti u moci mlčí.

Většině z nás jsou nadpřirozené bytosti jako Bůh a Ďábel cizí, neskutečné, vymyšlené. I já v ně nevěřím. Přesto je teoreticky možné, že nás mohly v minulosti navštívit vyšší civilizace a evoluci trochu pomoci genetickým inženýrstvím. Takže koncept Boha v širším slova smyslu než jak ho hlásají církve je pochopitelný.

Proč ale byli Bůh a Ďábel vymyšleny a jak zapadají do současných dějin? Dějiny lidstva jsou po mnohá staletí spjata s křesťanstvím, buddhizmem, hinduismem, atd. Křesťanství se šířilo ohněm, mečem a jedem. Kdo nevěřil byl zabit, upálen, či otráven. Tak katolická církev a jejich tajný jezuitský řád, ke kterému patří i arcibiskup Duka, šířil křesťanství. Proti homosexualitě Vatikán bojoval. Papeži jí ale opakovaně holdovali. Vatikán propagoval to, čemu sám nevěřil, pro ty, kteří vládli světu. Kněží dělali co mohli, aby z lidí vytvořili poslušné ovečky.

Proč? Aby ti, kteří věří v Ďábla, a o těch se v médiích nemluví, je mohli obelstít a zotročit. Protože Ďábel je mocnější, schopnější, protože je bezcitný, podlý, zákeřný, mstivý, a mocichtivý. Ďábel, stejně jako Bůh, samozřejmě neexistují, ale ovečky věří v Boha, a ti, kteří nám vládnou věří v Ďábla. To nám bohužel neřeknou ani doma, ani ve škole, ani v médiích.

Nejmocnější skupina, která vládne světu je Bilderberg. Mají asi 500 členů. Patří mezi ně Vondra, Schwarzenberg a Švejnar. Jiní by se mezi ně jistě také rádi dostali, tak dělají co mohou, aby jim vlezli co nejhlouběji do zadních partií. Potom mají garantovanou podporu médií, že budou znovu zvoleni, že je nebude stíhat policie a vyhrají soudy, když budou krást.

Bilderberg chrání zájmy těch nejbohatších rodin. Na jejich špičce jsou Rockefelerové. Naoko jsou to všichni protestanti, ve skutečnosti věří v Ďábla, který jim dává sílu být bezcitní, podlí, zákeřní. Googlujte Satan, atd. Pochopíte, kdo jsou tito lidé. Naleznete tam nejvyšší vládní činitele. Nejbohatší lidi. V Kalifornii mají svůj klub, své přísně střežené zákoutí, kam se nikoho nepustí. Tam praktikují satanské rituály a mnozí tam praktikují homosexualitu. I ti, kteří homosexuálové nejsou. Mezi členy patří či patřili i následující američtí pravicoví prezidenti - oba George Bushové, Ronald Reagan, Richard Nixon, následující američtí pravicoví ministři obrany  - Casper Weinberger, Dick Cheney, Colin Powell, asi nejmocnější muž světa - David Rockefeller, a mnozí další.

O co jim jde? O ovládnutí světa. O jednu světovou vládu, kterou budou ze zákulisí řídit. Jde jim o nejtotalitnější totalitu. Jen tak budou 100% bezpeční. Nebudou si muset dělat starosti, že nějaká revoluce je připraví o majetek či dokonce životy.

Války, revoluce a evoluce jsou plánované léta a desetiletí dopředu. Nestávají se náhodou. Ti, kteří války plánují, a za které umírají miliony nevinných lidí, na válkách vydělávají ohromné peníze. Peníze jsou moc. Každá válka, revoluce, či evoluce posouvá ty nejmocnější blíže k jejich cíli totálně ovládnout svět.

Aby mohli uspět, potřebují lidi, kteří věří v Boha a jsou hodní a poslušní. Židé sice věří v Boha a v desatero přikázání, aby byli dobří a poslušní. Ale věří i v starý zákon, který říká oko za oko, zub za zub. Proto byl Holocaust. Lidí s takovým přesvědčením bylo třeba co nejvíce vyhubit.

Teď je na řadě další skupina. To jsou Slované. Jsou to povětšinou beznabozi. Proto nejsou tak snadno manipulovatelní a poslušní. Jsou na rozdíl od západních germánských národů mnohem více citliví. Proto snadněji prokouknou lži, podvody a lsti. Takoví lidé jsou nebezpeční a jako předtím židy je třeba je také co nejvíce eliminovat.

 

Proč je ČR konsistentně ničena? Proč je ničen náš národ?

Ten kdo ovládá tejné služby jiného státu, ovládá ten stát. Němci vždy chtěli mít z Československa svou kolonii. Před Hitlerem, za Hitlera, i po Hitlerovi. Západoněmeckou tajnou službu BND vedli i desetiletí po válce Hitlerovi agenti. Do té služby přinesli nacistickou imperialistickou ideologii a cíle, které tam platí dodnes.

Historie se opakuje, ale ne sama, někdo jí  pomáhá. Německá tajná služba začala po válce hájit zájmy Ameriky. Vehementně. Za to se Německu dostalo odměny. Bylo mu navráceno Východní Německo a z ČR se stala jeho kolonie. Ta stejně nemá žádnou budoucnost. Protože pro Slovany mají ti nejmocnější stejné plány jako měli kdysi pro židy. Nás nebudou házet do kamen. My budeme v oblasti, nad kterou se budou v třetí světové sestřelovat nukleární hlavice, než se dostanou na západ. V době komunismu jsme měli vyspělou civilní obranu, protiatomové kryty a vybavení. Co máme dnes? Kam bychom utíkali, kdyby propukla nukleární válka? Kdysi to každý věděl. Dnes to ví jen vyvolení.

Ti na západě, kteří u nás tahají za provázky ví, že náš stát nemá budoucnost. Proto je drancován. Proto je ničena jeho kultura, proto je pleněno jeho přírodní bohatství. proto se u nás buduje Temelín, když v západní Evropě se jaderné elektrárny zavírají. Až bude vybudován, budou již existovat modernější technologie pro výrobu energie. Z Temelína se stane zbytečné nebezpečné monstrum. Když ale ve válce bouchne, pomůže to a s eliminací našeho národ.

 

Jak to napravit?

Musíme se dostat zpět do západní Evropy. Tam jsme vždy kulturně, sociálně, technologicky a ekonomicky patřili. A musíme vést naše děti ke křesťanství. V době epidemií pohlavních nemocí a degradace a disintegrace společnosti je víra v Boha bude chránit, aby přežili to nejhorší, co nás ještě čeká. Možná se tomu zasmějete, ale čtěte dál. Otevře vám to oči.

 

 

Smutná tvář kapitalismu - klikněte na obrázky, zvětší se 

Zrojem statistik jsou statistické ročenky, internet, atd. Jsou to informace, které by měl zveřejňovat Český statistický úřad, který po léta vedl bývalý premiér Fischer. Tam ale takovéto informace nenaleznete. Chybí tam kontinuita do předlistopadového období. To nedělá ze statistického úřadu nic jiného než další hlasnou troubu našeho neprávního státu. V době komunismu statistický úřad publikoval statistiky jako kontinuitu z první republiky. Ovšem po listopadu se situace v ČR natolik zhoršila, že statistický úřad minulé statistiky v nových zprávách zamlčel všude tam, kde se to hodilo těm u koryta (či trůnu, záleží na tom, z čího pohledu se na ně díváme) naší České banánové republiky. Co tyto grafy ukazují je hořká realita, kterou se stát před námi snaží skrýt. Musíme si uvědomit, že přitom statistickému úřadu velel Jan Fischer, nejpopulárnější český kandidát na prezidenta. Je to další nepřímý důkaz toho, že nemůžeme volit nikoho, komu fandí naše média. Je to důkazem toho, jak manipulují s voliči. Je to důkaz, že u nás žádnou demokracii nemáme a pokud se k vládě nedostane někdo s podobným programem, jaký nabízím já, tedy čistým, nezamlženým, pronárodním, nemáme šanci se z trpké situace, v které jsem se jakožto kolonie západu ocitli, dostat.

znásilnění

USA-ČR

 

byty

ČSSR-ČR

 

krádeže

ČSSR-ČR

 

popravy

USA-ČR

 

rozvody

ČSSR-ČR

 

jesle

ČSSR-ČR

 

tuberkulóza

USA-ČR

 

lázně

ČSSR

 

korupce

ČR-svět

 

vraždy

USA-ČR

 

AIDS

USA-ČR

 

choroby

ČR

 

nezaměstn.

ČSSR-ČR

 

násilí

ČSSR-ČR

 

terorismus

USA-svět

 

žloutenka

ČR

ČEZ

ČR

příjmy

ČSSR

syfilis

USA-ČR

loupeže

ČSSR-ČR

Klikněte na obrázky, zvětší se. 

 

 

Památníky obětem nacismu a komunismu již máme. Ten nejaktuálnější památník nám ale jako národu chybí:

Památník obětem kapitalismu

Politické vraždy. Příklad - Alexandr Dubček. Smrt nabyla nikdy řádně objasněna. Nikdo se tím nezabývá. Dubček na smrtelném loži prohlásil, že se jedná o politickou vraždu. Mírná konspirační teorie je, že ho zabil ruský agent. Totéž se říkalo o vraždě Kennedyho. Pravda byla úplně jinde. Kolik z těch lidí, kteří u nás po listopadu zmizeli, bylo ve skutečnosti zavražděno a někde zakopáno či spáleno, z politických důvodů, se asi nikdy nedozvíme.

Selektivní persekuce. Příklad - David Rath. Korupce je nejvíce spojená s pravicí. Ta je u vlády a je objednaná politická likvidace nejschopnějšího opozičního politika, toho, kdo je schopen ty v modrém nejlépe kritizovat. Policie užívá volavky, aby naváděli lidi k trestným činům. Vrátila se doba temna. Soudy nevyhrávají ti, kteří mají pravdu, ale ti, kteří mají lepšího advokáta, jejichž advokát zná soudce a vedení soudů. Vrátila se justice a policejní metody z doby vlády Heydricha a Gottwalda. Sám jsem to poznal po tom, co jsem vypracoval zprávu o tom, o kolik více lidí by u nás zemřelo v konfliktu kvůli americkému radaru.

Zoufalství a sebevraždy. Nezaměstnanost, exekuce, lichva, deprese, sebevraždy, bezzubí lidé, protože nemají na zubaře, propagace alkoholu a alkoholismus ze zoufalství, následné bezdomovství, hlad a nemoci. To je stinná tvář kapitalismu. Na každého zbohatlíka připadá 10 lidí, kteří živoří.

Neprávem věznění. Příklad - Jiří Kajínek. Vězněn na doživotí za vraždy, které nespáchal. Vraždili policisté. Jsou o tom přímé či nepřímé důkazy. Kdyby vyšla pravda najevo, ti co ho za mříže dostali a drží ho tam na doživotí, by měli vážné problémy. Je vězněn proto, aby se zakryla nespravedlnost ministerstva spravedlnosti a justice. Přitom  slovo justice znamená spravedlnost.

Drogově závislí. Po listopadu se v médiích začala propagovat drogová kultura. Nenápadně. V USA se v té době přestala propagovat tvrdá rocková hudba, protože byla spojená s drogami. U nás se začal propagovat i Hip Hop, který je opět spojený s drogovou kulturou. Začalo se propagovat tetování a pearcing, opět spojené s drogovou kulturou. Takhle kolonizátoři dobývali svět. Tím, že domácím dávali alkohol a drogy, Stejně ničí nás.

Pohlavně nakažení. V době komunismu u nás byla uvolněná sexuální morálka. Byli jsme ale izolováni od epidemií pohlavních chorob, které se šířily na západě. Pohlavně nakažení byli izolováni od zbytku populace, aby nemoci nešířili. Pátralo se po tom, od koho se nakazili a koho nakazili, ti pak byli opět izolováni a léčení. V USA, po tom, co se objevila AIDS, se začala potírat prostituce. Začaly rozsáhlé mediální kampaně pro užívání kondomů. Začala se propagovat vyšší morálka. To už se tam šířila i nevyléčitelná kapavka, syfilis, HPV, tuberkulóza, atd. U nás se dělal opak. Dělalo se vše pro to, aby se co nejvíce dětí a dospělých nakazilo. HPV u žen znamená bolestivý sex a rakovinu. Při kapavce ženy nemají symptomy, ale když se neléčí, stanou se neplodné. Jednu dobu jsme po listopadu byli zemí, kde se používají kondomy nejméně ze 100 států, kde se dělal průzkum. Možná jsme stále. Na západě hraje velkou úlohu v morální výchově církev a hlavní média. Před listopadem u nás zastával tuto úlohu stát. Média po listopadu začala propagovat uvolněnou morálku, uvolněnou sexuální morálku, perverzní sex, homosexualitu a anální sex, který je nejvíce zodpovědný za šíření AIDS, syfilidy, atd.  Pohlavním nakažením se nikdo nechlubí, skrývá ho, proto se vše navenek zdá být OK.

 

 

 

 

Metanolová krize v ČR a největších dírách světa, Indii, Bangladéši a Africké Keňi

 

15.9. 2012

Umírají a jsou otráveny desítky našich lidí. Vláda, která dovolila, že se taková situace vyvinula, potom vyhlašuje prohibici.

V USA by to byl konec vlády, konec prezidenta. Je to právě Klaus, který tvrdil, že trh vše vyřeší. Koukněte jak to vyřešil. Ten otrávený alkohol by se dal do kontextu i s jinými věcmi, s tím spojenými. U Vietnamců by byly okamžitě zavedeny registrační pokladny. Lidi by chtěli Vietnamce ven! Co si u nás dovolují je neuvěřitelné! Emigranty, kteří u nás prodávají padělané zboží, vyrábí a prodávají drogy a neplatí daně, nebo jen minimální, by z demokratického USA hnali zpět do jejich komunistického Vietnamu. Udělala by se speciální legislativa. U nás to všem bude jinak. Všichni vinní se budou bránit, já nic, já muzikant, já jen budovala demokratická stát a svoboda. Já mít ráda česká národ! Proto sem f politika!

 

28. 12. 2012

Prošly 3 měsíce a o této události se již prakticky nemluví, i když občas ještě někdo umře. Již u nás zemřelo asi 40 lidí. V Polsku asi 10, otrávených našim alkoholem, který byl otrávený metylalkoholem neboli metanolem. Nikdo nemluví o tom, kolik % těchto lidí, kteří zemřeli, nakoupili alkohol u Vietnamců. Zajímalo by mně, kolikrát větší šance koupě otráveného alkoholu byla u Vietnamců než u českých prodejců.

Kdyby se něco takového stalo v USA či jiné solidní, ne banánové republice, všechen alkohol by byl stažen, zničen, od lidí odkoupen, či vyměněn za speciálně importovaný nezávadný alkohol. Stálo by to peníze, ale zachránilo by to životy a zdraví desítkám lidí. Ovšem naší vládě na lidských životech, zdraví a utrpení záleží jen pramálo. Naší experti na zdravotnictví Heger a jeho šéf Nečas a náš expert na ekologii, ekonomii, atd., jeho veličenstvo Klaus, kteří naší banánové republice velí a jsou zodpovědní za její žalostný stav se myslím plácají po zádech a kdo ví po čem ještě za to, jak krizi krásně zvládli.

Skutečnost je taková, že polistopadové režimy pomalu dovolují otravu lidí chemií, poškození genetiky našeho obyvatelstva chemií, ohromný nárůst karcinogenů v potravinách, ve vodě, atd. Dovolili ohromné navýšení užívání pesticidů, které neotravují jen obilniny, ale i naše vodní zdroje. Jak to "demokratičtí" chlapci řeší? Jak nás chrání? Zvýšili limity dovolených pesticidů v pitné vodě. Tvrdí nám, že každý se musí starat o sebe, že nemůže spoléhat na stát. Lidé by měli číst seznamy chemie a cedulkách, které jsou na potravinách, a vědět, která éčka jsou karcinogenní a která ne.

V době komunismu se metylalkohol do alkoholu přidávat nesměl. Dnes ano. Alkohol si může vyrábět kde kdo. Kontrola žádná. Vůbec se nemluví o tom, že se alkohol často vyrábí z denaturovaného a jiného průmyslového alkoholu, který je otráven různými jedy. Ty jsou potom přítomny v alkoholu, který pijeme, není to tedy jenom metylalkohol.

Náš expert na zkvalitňování zdravotní péče, ministr Heger, po tom, co zemřelo 19 lidí vyhlásil prohibici, ale ne na export alkoholu. Což samozřejmě znamenalo snížení důvěry v české výrobky a dlouhodobě to bude znamenat snížení českého exportu.

Kolik lidí osleplo či má poškozený zrak ani nevíme. Odhaduji, že přibližně stejné množství, jako jich zemřelo. Ministr vnitra, Kubice předtím vlastnil detektivní agenturu, která 2 roky před touto tragedii vypracovala zprávu pro zahraničního výrobce alkoholu o tom, jak u nás alkoholová mafie funguje. Kubice prý ale o tom co bylo ve zprávě celkem nic nevěděl. Radek John o situaci věděl také, ale žádné kroky proti tomu nepodnikl. Než mohl, vystřídal ho bývalý vyučený instalatér, dnes ministr vnitra za ODS, Kubice.

Asi 40 mrtvých u nás, asi 10 v Polsku, z našeho alkoholu. Kdo ví kolik jich je v dalších zemích. Asi stejné množství slepých či s poškozeným zrakem a Heger je stále na Ministerstvu zdravotnictví, koalice vládne nadále a náš nemecká tisk nevolá po odstoupení vlády. Žádná jiná média také ne. Přitom k podobné otravě metanolem nedošlo nikde v civilizovaném světě, pouze v banánovém, jako v postkomunistickém postsovětském Estonsku, dále v největších dírách světa, jako je Indie, Bangladéš a africká Keňa. Přestože členové vlády věděli, jaká je situace v ČR s výrobou alkoholu a bylo zřejmé, že se jedná o časovanou bombu, nic s tím nedělali, ani neměli v zásobě žádný lék, kterým je norský fomepizol. Pacienty léčili jako v jiných banánových republikách, alkoholem. Proto jich zemřelo více, ale o tom se nemluví. Jeden Čech sem, jeden Čech tam. Kdyby tady umírali Němci, to by byla jiná.

Před třemi měsíci jsem napsal "Všichni vinní se budou bránit, já nic, já muzikant, já jen budovala demokratická stát a svoboda. Já mít ráda česká národ! Proto sem f politika!" Omlouvám se, že jsem nenapsal pravdu. Oni se vůbec nemuseli bránit. Nikdo je nevinil. Jim projde všechno. Náš nemecká tisk má na nás jiná měřítka než v zemi, která nám dala Hitlera. 

 

Média a stát spolu konsistentně mlží a lžou

Pravda o metanolové krizi.je úplně jinde, než náš totalitní mlžící stát a jeho totalitní mlžící média prezentovaly a prezentují. Bylo nám řečeno, že stát dovoluje aby alkohol obsahoval jisté procento metylalkoholu neboli metanolu, který je přirozenou součástí alkoholu. Proto se prý do alkoholu legálně přidával, protože byl levnější. Pravda je úplně jinde. Limit, který EU dovoluje je přibližně 1% metylalkoholu na litr100% alkoholu, což je pro např. 40% alkohol 0,4% neboli 2 ml metanolu v půllitrové flašce. U nás je povoleno 1,2% metanolu na 1 litr čistého alkoholu. Tyto limity jsou zavedeny proto, že při destilaci alkoholu se automaticky vyrábí i malé množství metylalkoholu. Ten je silný jed, ale pokud zůstává v dovoleném limitu, není nebezpečný. Při jeho překročení začíná nebezpečí, nejprve lidem, kteří nejsou zdraví, těhotným ženám, atd. Silnější dávky mohou trvale poškodit oční sítnici a ještě silnější zabíjejí.

Přidávání metanolu do alkoholu by se nikomu nevyplácelo, protože, jak jsem již uvedl, při pálení alkoholu se již metanol vytváří. Naše alkoholová mafie ale vyráběla alkohol jinak. Ne přirozenou cestou, ale z technického alkoholu, který obsahuje velké množství metanolu a řadu dalších jedů. Takovýto otrávený alkohol potom prodávala po řadu let a oba Kubice i Radek John to dlouho před metanolovou krizí věděli, nebo to měli vědět. To, že naši výrobci alkoholu jenom přidávali metanol do alkoholu je báchorka, kterou nám média, Heger, Nečas a spol. nakukávali, ať již přímo či ne.

Nesmíme vládě a médiím v ničem věřit. Spolu pracují pro zájmy kolonizátorů, nás mámí, že pracují pro naše zájmy. To je jen přetvářka. Lhali nám, jak je pro nás prospěšný americký radar. Maďarská vláda ho nechtěla. Jiné vlády také ne. Naše ho milovala. Husitské hnutí, ceněné a obdivovávané našimi vládami první republiky vadilo Hitlerovi a katolické církvi, která s Hitlerem spolupracovala. Dnes vadí polistopadovým režimům a médiím.

Ten kdo vyhraje válku, píše historii. Naše historie se přepisuje tak jak se hodí těm, kteří byli a jsou nepřáteli našeho národa. Ti, kteří pro národ pracovali a pracují jsou zesměšňováni a znevěrohodňovánï, jako za Heydricha, jako za Gottwalda.

Když v USA, v 90. létech, porota v městě, kde neměli rádi černochy, kam byl soud účelově přemístěn, shledala jako nevinné policisty, kteří zmlátili obušky bezbranného černocha, který ležel na zemi, poškodili mu mozek a potom místo do nemocnice ho odvezli na hlavní policejní stanici v Los Angeles, kam se na něj jejich kolegové chodili po dlouhou dobu dívat, jak je celý od krve a krvácí, černoši se vzbouřili a pálili celé čtvrtě. On totiž policajty při mlácení někdo natočil vidokamerou. Jinak by se o tom nikdo nedozvěděl. Kdyby měli v USA přes 20 let vlády jaké máme po listopadu my, jak by to kulminovalo by se ani nedalo nazvat revolucí. Bylo by masakr - genocida vinných a jejich rodin!

 

 

 

Hodnocení možného dlouhodobého politického vývoje ČR,

od nejhoršího (7) k nejlepšímu (1). Jak by to vypadalo, kdyby se k vládě dostala...

 

   7. Ultrapravice. Podobně jak tomu bylo v roce 1938. K vládě by se dostali pravicoví extrémisté. Ultrapravice, což jsou nacisté či fašisté zde již jednou byli.    6. Ultralevice. Podobně jak tomu bylo v roce 1948. K vládě by se dostali levicoví extrémisté. Jako za vlády Gottwalda a Stalina. To tady již jednou bylo.
   5. Pravicový střed. Bude nadále vládnout středová pravice - ODS, TOP09, KDU-ČSL, Strana zelených, Lidem, VV, atd. Dlouhodobě se nic nezmění, bude se střídat u moci s ČSSD, apod.    4. Levicový střed. Bude vládnout levice - ČSSD, atd. Dlouhodobě se nic nezmění, bude se střídat u moci s ODS, apod. Občas budou v koalici se středovými pravicovými stranami, případně i komunisty, ti budou ale v menšině a nic se příliš nezmění.
   3. Pravice. Podobně jak tomu bylo v roce 1989. K vládě by se dostal Cibulka. Změny k lepšímu, ale pokračovali bychom jako kolonie západu.    2. Levice. Podobně jak tomu bylo v roce 1968. Kdyby se k vládě dostali současní komunisté. Změny k lepšímu, ale extrémní tlak západu by znamenal hledání podpory na východě.
   1. Čistě pronárodní politika mírného levicového středu. K vládě by se dostali lidé s čistě pronárodními zájmy. Není třeba měnit politiku radikálně ani doprava ani doleva, pouze musíme dostat k vládě lidi, kteří mají čistě pronárodní, ne cizí zájmy. Vlastenectví musí být obdivováno, ne zesměšňováno. Musí být propagováno jako v zemích, které nejsou kolonie, jako v USA, Německu, Izraeli, Švýcarsku, atd. K moci se musí dostat lidé, kteří se nebudou bát podstoupit testu detektorem lži, zda nejsou cizími agenty, nepracují pro cizí zájmy, nejsou to zloději, lháři, falešní či podlí lidé. Testování by bylo nejmodernější technologií, jakou používají tajné služby pro testy svých agentů. Navíc by se dělala analýza rukopisů politiků, i rukopisů z doby minula. Je nutné, aby pronárodní politika byla středolevicová. Pomoc potřebují nejvíce chudí, ne bohatí, i když pronárodní politika bude znamenat zlepšení kvality života pro všechny, s¨výjimkou těch, kteří rozkradli republiku. Další, co je důležité je, že bude zachována orientace na západ. ČR ale již nebude kolonií západu! Island a Finsko, malé země, také nejsou kolonie, proč musíme být my? To, že jsme malá země nemusí znamenat, že stejně jako jiné kolonie, musíme mít ohromnou korupci a ohromný odsun peněz na západ.

 

 
Pravda o roce 1989

Úryvky z článku Petra Cibulky www.cibulka.net/petr/view.php?cisloclanku=2005112601

Je třeba poznamenat, že pravicový Petr Cibulka má sice pravdu, ale musíme si uvědomit, že ruské a západní tajné služby spolupracují. Cibulka viní za vše ruské tajné služby. Přitom dle pravicového Sládka a jiných byla sametová revoluce připravovaná společně jako akce CIA a KGB. Sládek dokonce uvádí, že bylo vybráno, pokud mi paměť slouží, 50.000 estebáků, kteří „sametovou“ připravovali, řídili, byli připraveni na polistopadové období, atd. Ti estebáci samozřejmě v žádných seznamech, které vydával Cibulka, nemohli být. Ti z nich byli dávno předtím vyřazeni. O tom, že byla plánovaná „sametová“ nevěděl ani Jakeš, tehdy generální tajemník Komunistické strany Československa. Jestli nám dnes vládnou bývalí agenti STB, je zřejmé, že dnes pracují mnohem více pro zájmy Německa a Ameriky, než zájmy Ruska, i když v pozadí ty zájmy budou jistě stejné, naoko se ale liší. Cibulka uvádí, že ruští agenti jsou za drogovým trhem. V USA se zase mluvilo o amerických agentech. Během doby co jsou Američané v Afganistánu, export opia se odtamtud zmnohonásobil, přitom mají moc opiová pole rychle a úplně zničit. Následují výňatky z Cibulova článku:

slovo simulacrum. Řečeno nejstručněji: označuje kopii bez originálu. Takovými kopiemi, které nikdy neměly svůj původní vzor, byla například velká mediální představení, spojená s tzv. Podzimem osvobození národů v r. 1989. Např. Kulatý stůl v Polsku, Sametová revoluce v Praze, Prosincová revoluce v Rumunsku, a nebo také Obrana Bílého domu v Moskvě v srpnu 1991.

Všechny tyto slavné "historické události", o kterých se dnes dozvídáme z oficiální psané historie až neuvěřitelné podrobnosti - které se ovšem ve skutečnosti nikdy nestaly - byly vlastně od začátku v centrálách ruských tajných služeb a jejich satelitů vymyšleny a režijně připraveny ne jako skutečné události, ale jako veliká a dobře narežírovaná televizní představení. Nic více a nic méně.

Z hlediska Kremlu "revoluční" rok 1989 a jeho "Podzim osvobození národů" pouze znamenal předání moci z levé ruky do pravé, přičemž osoba zůstala stejná...

už v červnu r. 1987 začaly československé tajné služby akci s krycím jménem "KLÍN". Jak prohlásil vysoký důstojník komunistické Státní bezpečnosti (StB) Miroslav Chovanec, který odpovídal za její průběh: „Cílem této akce bylo brzdit sjednocování opozice a získávat vliv v jejích řadách tak, aby se umožnil regulovaný přechod k pluralitnímu politickému systému.“

O rok později československá StB - řízená z Moskvy - začala sama zakládat „ilegální skupiny“ a tisknout „ilegální tisk“ a rovněž vytvořila nový druh komunistického agenta, totiž "protikomunistického disidenta z povolání“...

Jak prokázala parlamentní vyšetřovací Komise 17.listopadu, jednou z nejdůležitějších organizací, nejvíce infiltrovaných komunistickými agenty, byl klub bývalých komunistů a důstojníků StB "Obroda socialismu", který vycházel z prostředí Charty77. Důstojník StB Miroslav Chovanec k tomu později řekl: „Agentura, kterou jsme měli uvnitř opozice už při jejím založení, prostě šla s tou opozicí nahoru.“

Současně začal i v samotné komunistické straně vzestup lidí, kteří měli pověst „nepokorných liberálů“, stoupenců „demokratizace“ à la Gorbačov a odpůrců „ortodoxního komunistického betonu“. Nejlepší příkladem může být postava Rudolfa Hegenbarta nebo Josefa Bartončíka, v letech 1971 až 1988 placeného agenta StB, tajemníka komunistické strany v Brně a pozdějšího předsedy Lidové strany, která v Československu po desítky let vládla společně s komunisty.

Cílem operace rusko-československých komunistických tajných služeb bylo nejprve vytvoření spolehlivé „protikomunistické opozice“ a její politické reprezentace a později podělení se s touto "protikomunistickou opozicí" o vládu v zemi při oficiálních veřejných jednáních u „kulatého stolu“. Obelhané veřejné mínění pak samozřejmě takový výsledek přijalo jako poctivou dohodu dvou rovnocenných stran, zastupujících celou společnost, dosaženou "za skutečně demokratických podmínek". Kdo z neinformovaných a masmediálně zmanipulovaných občanů by za těchto okolností proti výsledkům takové "poctivé dohody" protestoval...

 „Sametová revoluce“ začala v Československu 17.listopadu 1989 po brutálně potlačené studentské demonstraci v Praze. O datu této manifestace věděli vysocí důstojníci StB dříve, než její nastrčení oficiální organizátoři – studenti z hnutí Stuha, řízeného prostřednictvím studentských agentů

Demonstrací 17.listopadu začala celá řada protivládních demonstrací, které si nakonec vynutily resignaci vlády. Jiskrou, která způsobila výbuch společenské nespokojenosti, byla údajná smrt studenta Milana Růžičky, který šel v čele protikomunistického průvodu.

Ve skutečnosti však pouze poručík StB Ludvík Zifčák, alias student Milan Růžička, který demonstraci vedl tam, kam bylo potřeba, předstíral smrt po ranách policejních obušků a byl po několika hodinách odvezen z "místa tragedie" policejní sanitkou. Mezitím se vymyšlená historka o jeho smrti začala řízeně šířit a vyprovokovala první otevřená hromadná vystoupení proti režimu.

Je důležité se zmínit, že poručík StB Zifčák – Růžička byl již několik měsíců předtím několikrát teatrálně zatčen StB jako disident, kdy při zatýkání, před mnoha náhodnými i nenáhodnými svědky, kladl mimořádně velký odpor a projevil přímo sebevražednou odvahu, v čemž mu nemohl nikdo ze skutečných disidentů ani v nejmenším konkurovat (což mu mělo dodat a taky dodalo tu nejvyšší důvěryhodnosti v opozičních kruzích

Při demonstraci samotné, kterou jako nejodvážnější ze všech "disidentů" osobně vedl, pak naléhal a úspěšně to prosadil, aby se průvod studentů vydal po trase, komunistickou vládou zakázané, což muselo nutně vést k otevřenému střetu s tam už předem připravenou komunistickou policií.

proces pádu komunismu a všechny události s ním spojené byly v Moskvě předem plánovány a probíhaly vždy podle předem naplánovaného scénáře. Vlastně podle různých scénářů a jejich mnoha variant a podvariant, podle specifické situace v dané zemi. (Např. maďarská varianta se značně lišila od polské a zejména od rumunské.) Podle tohoto "známého sovětského disidenta" Vladimíra Bukovského (GRU?) byly jedinými státy, v nichž plán Moskvy neuspěl, komunistické Východní Německo a Československo. Když se však podíváme na další vývoj v zemích z moskevského hlediska úspěšných a porovnáme je s těmi podle Bukovského neúspěšnými, nenajdeme mezi nimi žádný rozdíl... Všude zůstaly komunistické zločiny - na rozdíl od těch nacistických - v plném rozsahu nepotrestány a všude tito nepotrestaní vlastizrádní komunističtí zločinci zprivatizovali ve svých zemích všechno, co mělo z hlediska Moskvy jakýkoliv strategický význam...

12.října 2005 byl v deníku Mladá fronta dnes na straně 3 zveřejněn rozhovor s generálním tajemníkem Komunistické strany Československa Miloušem Jakešem, který zde prohlásil, že "protikomunistickou sametovou revoluci" v Československu provedla komunistická Státní bezpečnost StB, přímo řízená z Moskvy. Na toto šokující odhalení žádné další české masmédium nikdy nereagovalo! Žijeme v plně kontrolované společnosti...

 

 

Sexuální a justiční revoluce a nespravedlnost 2 desetiletí po sametové revoluci

Z článků českého tisku: Chlípný učitel Dub, oblastní šéf ODS prznil žákyňku, dostal podmínku! Dub se k činu přiznal. Předtím se stalo neuvěřitelné! Plzeňský krajský soud rozhodl, že bude vyšetřován na svobodě. Přestože, stejně jako v případě Dr. Ratha, existovala možnost, že bude ovlivňovat svědky a bude v trestné činnosti pokračovat. Máme tady dvojí měřítko. Dub souložil s 14letou Kateřinou H v kabinetě ve škole v Boru. Dub prý jakožto učitel pronášel perly jako – hezké holky si sednou dopředu a ty ošklivky dozadu. Jedné žačce prý dokonce u tabule vysvětloval, že má křivé nohy a tlustý zadek, proto ji bude zkoušet jen z lavice. Když se objevily informace o jeho trestním stíhání, vyzvala ho regionální organizace ODS k vystoupení ze strany nebo alespoň k přerušení členství.

Podle § 187 se pohlavního zneužití dopustí ten, kdo vykoná soulož s dítětem mladším patnácti let a bude potrestán odnětím svobody na dvě léta až deset let, když pohlavně zneužije dítě svěřené jeho dozoru. Za prznění žákyňky dostal kantor Dub, oblastní šéf ODS, pouze podmínku. Ministr spravedlnosti Pospíšil, poslanec za Plzeňský kraj, se jako poslanec opakovaně odmítal sejít s lidmi v Plzni. To za něho dělal Dub. Dle nového zákoníku, propagovaného Pospíšilem a ODS jako nutná změna k lepší justici, bude za anální znásilnění 4x nižší minimální trest (6 měsíců versus 2 roky) než za vaginální znásilnění. Anální znásilnění totiž již za znásilnění považováno nebude. Premiér Petr Nečas řekl, že to je zákoník pro život a inspirovaný životem, že reaguje na moderní trendy. Prezident Václav Klaus zákoník podepsal. Dle nového zákoníku, když chudý důchodce přijde o ruku, dostane symbolickou sumu, když o ni přijde polistopadový zbohatlík, může dostat tisíckrát více. Dle starého zákoníku by dostal každý stejně.

RESPEKT 45/2010: Jiří Pospíšil (zvolil) metodu plnou očerňování a lží. Bez špetky sebereflexe spojil Ing. Rödla (lídra Občané.cz a bývalého primátora za ODS) s místními strukturami, jež však právě jeho samotného vynesly do vrcholné politiky. ...Jiří Pospíšil (se) neštítí lži. Nikdy jsem neměl ... s bývalou ministryní JUDr. Kovářovou. Naopak úzce s ní spolupracoval právě Jiří Pospíšil. Byl to on, kdo ji jmenoval do funkce ředitelky Justiční akademie v Kroměříži. Postavil jí tak odrazový můstek na post ministryně spravedlnosti (navrženou ODS)... Já ale také nevyčítám panu ministrovi, že byl před vstupem do ODS členem ODA, a to spolu se svým parťákem, významným plzeňským kmotrem Romanem Jurečkem. Tráví s ním dovolené v Toskánsku, s ním byl členem vyjednávacího týmu po volbách, s ním se ve stejnou dobu „sešel“ na plzeňské právnické fakultě (jeden jako student, druhý jako učitel), apod. Taková jsou tedy fakta, nikoli výmysly. JUDr.... http://respekt.ihned.cz/vase-dopisy/c1-48517330-nemeli-jsme-jinou-moznost

 

 

Jaká bude budoucnost ČR?  Historie a možný vývoj naší mladé České republiky.

 

2000 2005 2010 2015

Klikněte

na obrázky,

zvětší se. 

2020 2025 2030  

 

 

4 desetiletí po sametové revoluci

Jak myslíte, že bude ČR vypadat, jestli všem těm svinstvům neuděláme řádný konec? Tím myslím ÚPLNÝ KONEC! V roce 1989 řídila demonstrace STB. Kdo je řídí v roce 2012? BIS? BND? CIA? GRU? Na tom asi moc nezáleží. Myslím, že všechny tyhle služby mají stejné velení, stejný cíl. Ti u koryta (či trůnu, záleží na tom, z čího pohledu se na ně díváme) již rozkradli prakticky vše co mohli. Peníze znamenají moc. Takže nám stejná polistopadová "elita" povládne nadále. Tím, že vše rozkradli, dílo zkázy dokončili. Teď pánují novou revoluci, nebo alespoň radikální změnu politiky. Jsou ti, kteří jsou v opozici, lidé, které tam nastrčila BIS nebo vše plánovalo již před rokem 1989 STB? Nenechme se napálit ještě jednou! Vládnou zde stejní lidé jako před rokem 1989. Nenechme jim opět převléct kabáty a dovolit jim nadále ničit náš stát a náš národ! Jinak 4 desetiletí po sametové revoluci nemusí existovat ani český stát, ani český národ! Historie se bohužel opakuje.

 

 

 

pokračování zde

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018