Josef Toman - kandidát na prezidenta 2018

 

 

 

www.JosefToman.cz

 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 

volby 2018 menu

home
SHRNUTÍ - PROGRAM
2x vyšší platy, důchody
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
více informací
PODPISOVÝ ARCH
VIDEA, kontakt, odkazy

 

volby 2013 menu

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
média
ENGLISH Book2020

 

     

 

man person people portrait lifestyle grandmother senior citizen outdoors family happy grandfather grandparents senior elderly retired grandparent grandchildren grandparents with grandchildren older couplePár, Láska, Dívka, Chlapec, Romance, Krása, Štěstí

95% komentářů o mně a mém programu je pozitivních

341 pozitivních a 17 negativních komentářů je na serveru Pretident21:

 

Zde je z nich na ukázku 20 pozitivních a 2 negativní

26. 9. 2017

 

PETR KOVÁŘ

Pokud by se mu povedlo to, co hlásá aniž by ho někdo zlikvidoval, je to člověk, kterého ČR potřebuje, jestliže chceme přežít jak národ.

 

VLADIMÍR SKŘEPSKÝ

Pro jeho nadhled a nebojácnost říct to, co si mnoho lidí myslí, jeho zahraniční zkušenosti a chuť s dosavadním systémem provézt změnu a ukázat prstem na neduhy.

JD

JAKUB DOLHY

Pan Josef Toman je první co tvrdí úplně něco jiného. Má jasné cíle a strategii jak jich dosáhnout. Mě bude cti se podílet na tom aby tento člověk byl můj prezident.

MP

MARTINA PABINOVÁ

Protože by ho "naše" republika zoufale potřebovala.

LZ

LIBOR ZEMAN

Také nesnáším lež, přetvářku, podlost, podlézavost, zradu, což jsou bohužel vlastnosti většiny našich politiků.

JA

JAN ANDĚL RUS

Po důkladném prostudování jednotlivých dostupných prohlášení všech kandidátů mě vychází zvolení pana Josefa Tomana následným prezidentem České republiky a realizace jeho racionálních, velmi rozumných návrhů pro veškeré zásadní potřebné zvelebení fungování naší vlasti a násl. důstojného života v ní jako akutní a správné. Pravda a Láska jsou bez souběžné aktivní podpory zdravým Rozumem jen pouhým nefunkčním klišé. Proto můj hlas patří bez jakýchkoliv rozpaků panu Josefu Tomanovi a přeji mu tímto pevné zdraví při neutuchajícím odhodlání.

TK

TAŤÁNA KAČEROVÁ

Jeden z mála, který to má v hlavě v pořádku

 

PETR GRUNT

Pokud by byl jako prezident ČR skutečně schopen prosadit to, o čem hovoří, došlo by ke vzniku daleko vyrovnanější, spravedlivější společnosti, než je ta současná. Už v minulosti se nebál zasadit o nápravu několika špatností ( např. kauza Monsanto ) a zdá se, že ani tady v ČR by ve funkci prezidenta republiky neváhal nazývat věci pravými jmény, neschovával by se za politickou, zavádějící, rozplizlou a populistickou rétoriku, ale posunul by naši vlast směrem k takovým zemím, které ač malé rozlohou jsou ekonomicky a kulturně silnými, politicky neutrálními a dlouhodobě stabilními - např. Švýcarsko.

MR

MARTIN RŮŽIČKA

Má idee.Jasně, stručně,k věci.Vyslovuje to co standartní český přizdi...č nedokáže.Vůdčí typ.

 

MATĚJ NOSÁL

Vymýšlí si, blábolí nesmysli a je velmi negativní. Je proti NATO a proti EU.

DK

DAVID KOVALSKÝ

Protože přináší jediné možné řešení v této situaci i když je značně radikální

 

BLANKA KRAMEROVA

Protože má správné názory, proti těm vlastizrádcům co tam jsou a nejsou vlastenci, aby chránili CZ a české občany /důchodce kteří to tady vybudovali okrádají jak můžou a sami si stále přidávají platy - hrůza, že se nestydí/+

HF

HANA FEŘTEKOVÁ

Má přehled o manipulaci lidstva a kde se zrodila myšlenka vzniku EU aj. Přála jsem si během revoluce, aby náš národ šel touto cestou. Neutralita státu, jen škoda, že národu nezůstaly monopolní podniky a strategický průmysl (elektřina, plyn, aj., podpořilo by to celou ekonomiku i ochranu státu, apod.). A jak pravil Albert Einstein "Na světě nejtěžší věc k pochopení je daň z příjmu." Program pana Tomana je výstižný a žádné fráze, jako u ostatních, ví co je zapotřebí udělat a já věřím, že lidé pochopí a včas prozří, neboť myslím, že to je naše veliká šance věci změnit a toho je třeba teď využít a nebýt srab a pesimista a líný přemýšlet a hlavě se už nenechat zmanipulovat, ale začít myslet už konečně na lepší budoucnost a to i pro naše děti.

RD

RENATA DVOŘÁKOVÁ

Souhlasím s jeho názory a jako jediný z kandidátů vypadá, že to má v hlavě pohromadě.

MH

VLADIMIR SUBRT

V západní Evropě se platí eurem. A tenhle šašek je proti euru, proti EU. Tedy je to pro východní agent, podvodník a lhář. Silně mi připomíná komunisty před 89., kteří totálně pošpinili historii. Navíc neuznávám a nikdy Jsem neuznávál Československo jako jednotný stát ani TGM. Zlaté Rakousko- Uhersko. A zlata svatá říše římská, která se dle mého nikdy neměla rozpadnout. Dnes vidím naději v EU…

K

EVA KOLAROVČEKOVÁ

Vypadá rozumně a určitě je i chytrý podle toho co jsem si o něm přečetla .Zda se mi prostě nejlepší z těch co kandidují.

JIŘÍ ŠIMEK

Protože je č.1 v boji proti státu a je tvrdý. Stát pana Tomana nesnáší…, Vstup do EU je jasný zánik České republiky!!! Krom toho už jsme kolonií Německa. Miloš Zeman a všichni pro vstup do EU je podvod ZÁPADU na nás Český národ (dělnickou třídu)!!! Hlasujte pro pana Tomana… po 28 letech jedinou možností nás Českou republiku opravdu zachránit a zvednout nám platy na západní úroveň...

MK

MICHAEL KYC

Protože po roce ´89 bylo občanům dovoleno hodně, hodně nových věcí nových možností. Jenže tahle nově nabytá "svoboda" nám pouze zastínila pravý pohled na situaci která nastala. Svou zemi jsme takřka celou ztratili neřízenou privatizací a dalšími neuváženými kroky. A to se musí napravit. Prohlubuje se rozdíl mezi chudými a bohatými, ale střední třída, obyčejní lidé, staří lidé jsou na tom stále hůř a hůř. Musí začít změny.

RS

RUDOLF STRNAD

Ma stejne nazory jako ja a padne argumenty a je potreba uz neco delat proti bande prospecharu a kriminalnim zivlum ktere se uz dostali az do politiky.

KG

KATEŘINA GARBARČÍKOVÁ

Možná trochu extrémní názory, ale určitých situacích, které se v ČR dějí a děli, s panem Tomanem souhlasím, je vidět, že je to strategicky smýšlející člověk. Někdo takový zde určitě chybí.

VM

VRATISLAV MATEJKA

Evropa se islámu a dříve maurům brání přes 1300 let a ted je to o to aktuálnější kdyz jich tu máme jako much.... Už teď o stovkách z nich nevíme kde jsou a prokazatelně patří k IS. Hlásají teror a take tak i konají a my mame jen čekat až na kohokoli z nás dojde řada? Ne,nechceme je tady a braňme se všemi dostupnými prostředky tak jako oni využívají vsechny dostupné prostředky pro útoky!!!!!

PM

PAVLA MACHEJOVÁ

Pro jeho názory a vlastenectví...taky proto, jelikož je - stejně jako já - proti NATO, EU a hlavně odmítá migranty, které tady nechci v žádném případě.

 

 

 

 

 

Web není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak  vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2016 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 30. 09. 2017