Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

95% pozitivních reakcí

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

 

Blesk uvedl, že jsem šílenec a fantasmagor,

který považuje ČR za kolonii Německa. Přitom 95% komentářů o mně a mém programu je pozitivních. Blesk uvádí také, že chci rozpoutat novou sametovou revoluci, přitom jsem řekl, že bych tím chtěl vládě pohrozit, a že to stačí k tomu, aby začala hájit národní zájmy. Viz v menu odkazy na videa, kde to pro Blesk říkám.

 

 

Zde je na ukázku 25 pozitivních a 5 negativních komentářů o mně

(z 460 komentářů na serveru Prezident21 je jich jenom 23 negativních)

1. 11. 2017

 

PETR KOVÁŘ

Pokud by se mu povedlo to, co hlásá aniž by ho někdo zlikvidoval, je to člověk, kterého ČR potřebuje, jestliže chceme přežít jak národ.

 

VLADIMÍR NIPPERT

Naprosto vyjímečný typ kandidáta.

 

ZUZANA KLEINOVÁ

Mohl by svými schopnostmi sjednotit nesjednotitelné

 

LUCIE MANČALOVÁ

Je proti imigrantům. Má to v hlavě srovnané, ví, co ostatní ani netuší a chce s tím bojovat. Myslím si, že za jeho vlády bychom měli o hodně kvalitnější život. Všichni.

 

ALES ERBAN

je to vul

 

VLADIMÍR SKŘEPSKÝ

Pro jeho nadhled a nebojácnost říct to, co si mnoho lidí myslí, jeho zahraniční zkušenosti a chuť s dosavadním systémem provézt změnu a ukázat prstem na neduhy.

 

JAKUB DOLHY

Pan Josef Toman je první co tvrdí úplně něco jiného. Má jasné cíle a strategii jak jich dosáhnout. Mě bude cti se podílet na tom aby tento člověk byl můj prezident.

 

MARTINA PABINOVÁ

Protože by ho "naše" republika zoufale potřebovala.

 

LIBOR ZEMAN

Také nesnáším lež, přetvářku, podlost, podlézavost, zradu, což jsou bohužel vlastnosti většiny našich politiků.

 

TAŤÁNA KAČEROVÁ

Jeden z mála, který to má v hlavě v pořádku

 

JAN HORÁČEK

Nepůsobí dobrým dojmem

 

LADISLAV BALOUN

Vysoke charisma, mnoho skusenosti,bez prazdnych slov

 

PETR GRUNT

Pokud by byl jako prezident ČR skutečně schopen prosadit to, o čem hovoří, došlo by ke vzniku daleko vyrovnanější, spravedlivější společnosti, než je ta současná. Už v minulosti se nebál zasadit o nápravu několika špatností ( např. kauza Monsanto ) a zdá se, že ani tady v ČR by ve funkci prezidenta republiky neváhal nazývat věci pravými jmény, neschovával by se za politickou, zavádějící, rozplizlou a populistickou rétoriku, ale posunul by naši vlast směrem k takovým zemím, které ač malé rozlohou jsou ekonomicky a kulturně silnými, politicky neutrálními a dlouhodobě stabilními - např. Švýcarsko.

 

MARTIN RŮŽIČKA

Má idee.Jasně, stručně,k věci.Vyslovuje to co standartní český přizdi...č nedokáže.Vůdčí typ.

 

MATĚJ NOSÁL

Vymýšlí si, blábolí nesmysli a je velmi negativní. Je proti NATO a proti EU.

 

DAVID KOVALSKÝ

Protože přináší jediné možné řešení v této situaci i když je značně radikální

 

BLANKA KRAMEROVA

Protože má správné názory, proti těm vlastizrádcům co tam jsou a nejsou vlastenci, aby chránili CZ a české občany /důchodce kteří to tady vybudovali okrádají jak můžou a sami si stále přidávají platy - hrůza, že se nestydí/+

 

HANA FEŘTEKOVÁ

Má přehled o manipulaci lidstva a kde se zrodila myšlenka vzniku EU aj. Přála jsem si během revoluce, aby náš národ šel touto cestou. Neutralita státu, jen škoda, že národu nezůstaly monopolní podniky a strategický průmysl (elektřina, plyn, aj., podpořilo by to celou ekonomiku i ochranu státu, apod.). A jak pravil Albert Einstein "Na světě nejtěžší věc k pochopení je daň z příjmu." Program pana Tomana je výstižný a žádné fráze, jako u ostatních, ví co je zapotřebí udělat a já věřím, že lidé pochopí a včas prozří, neboť myslím, že to je naše veliká šance věci změnit a toho je třeba teď využít a nebýt srab a pesimista a líný přemýšlet a hlavě se už nenechat zmanipulovat, ale začít myslet už konečně na lepší budoucnost a to i pro naše děti.

 

RENATA DVOŘÁKOVÁ

Souhlasím s jeho názory a jako jediný z kandidátů vypadá, že to má v hlavě pohromadě.

 

VLADIMIR SUBRT

V západní Evropě se platí eurem. A tenhle šašek je proti euru, proti EU. Tedy je to pro východní agent, podvodník a lhář. Silně mi připomíná komunisty před 89., kteří totálně pošpinili historii. Navíc neuznávám a nikdy Jsem neuznávál Československo jako jednotný stát ani TGM. Zlaté Rakousko- Uhersko. A zlata svatá říše římská, která se dle mého nikdy neměla rozpadnout. Dnes vidím naději v EU…

 

EVA KOLAROVČEKOVÁ

Vypadá rozumně a určitě je i chytrý podle toho co jsem si o něm přečetla .Zda se mi prostě nejlepší z těch co kandidují.

 

JIŘÍ ŠIMEK

Protože je č.1 v boji proti státu a je tvrdý. Stát pana Tomana nesnáší…, Vstup do EU je jasný zánik České republiky!!! Krom toho už jsme kolonií Německa. Miloš Zeman a všichni pro vstup do EU je podvod ZÁPADU na nás Český národ (dělnickou třídu)!!! Hlasujte pro pana Tomana… po 28 letech jedinou možností nás Českou republiku opravdu zachránit a zvednout nám platy na západní úroveň...

 

MICHAEL KYC

Protože po roce ´89 bylo občanům dovoleno hodně, hodně nových věcí nových možností. Jenže tahle nově nabytá "svoboda" nám pouze zastínila pravý pohled na situaci která nastala. Svou zemi jsme takřka celou ztratili neřízenou privatizací a dalšími neuváženými kroky. A to se musí napravit. Prohlubuje se rozdíl mezi chudými a bohatými, ale střední třída, obyčejní lidé, staří lidé jsou na tom stále hůř a hůř. Musí začít změny.

 

RUDOLF STRNAD

Ma stejne nazory jako ja a padne argumenty a je potreba uz neco delat proti bande prospecharu a kriminalnim zivlum ktere se uz dostali az do politiky.

 

JAN ANDĚL RUS

Po důkladném prostudování jednotlivých dostupných prohlášení všech kandidátů mě vychází zvolení pana Josefa Tomana následným prezidentem České republiky a realizace jeho racionálních, velmi rozumných návrhů pro veškeré zásadní potřebné zvelebení fungování naší vlasti a násl. důstojného života v ní jako akutní a správné. Pravda a Láska jsou bez souběžné aktivní podpory zdravým Rozumem jen pouhým nefunkčním klišé. Proto můj hlas patří bez jakýchkoliv rozpaků panu Josefu Tomanovi a přeji mu tímto pevné zdraví při neutuchajícím odhodlání.

 

LUCIE KALOUSKOVÁ

Šíří nebezpečné myšlenky a vizi, ze které vyplývá, že by vyhrožoval vládě a dost možná ji pak i vojensky svrhnul... 

 

KATEŘINA GARBARČÍKOVÁ

Možná trochu extrémní názory, ale určitých situacích, které se v ČR dějí a děli, s panem Tomanem souhlasím, je vidět, že je to strategicky smýšlející člověk. Někdo takový zde určitě chybí.

 

VRATISLAV MATEJKA

Evropa se islámu a dříve maurům brání přes 1300 let a ted je to o to aktuálnější kdyz jich tu máme jako much.... Už teď o stovkách z nich nevíme kde jsou a prokazatelně patří k IS. Hlásají teror a take tak i konají a my mame jen čekat až na kohokoli z nás dojde řada? Ne,nechceme je tady a braňme se všemi dostupnými prostředky tak jako oni využívají vsechny dostupné prostředky pro útoky!!!!!

 

PAVLA MACHEJOVÁ

Pro jeho názory a vlastenectví...taky proto, jelikož je - stejně jako já - proti NATO, EU a hlavně odmítá migranty, které tady nechci v žádném případě.

 

PAVEL MESTL

Nebojí se mluvit PRAVDU. Pravý vlastenec, který bojuje za svojí vlast, národ, rodinu a přírodu. Střízlivé myšlení a názory na vše, co se kolem opravdu odehrává bez zavoje. Skvělý program pro budoucnost.

 

 

Takové zprávy mi chodí:
 

Dobrý den, mé jméno je ..., je mi 19 let a jsem studentem gymnázia v .... Před pár měsíci jsem se začal důkladně zajímat o prezidentskou volbu roku 2018, neboť je to má první volba prezidenta, a nejen z toho důvodu bych velice rád zvolil kandidáta, který bude nikoliv vhodný, nýbrž revoluční a zaručí se o mnoho potřebných změn v tomto státě. Nerad bych snižoval ostatní kandidáty, ale pokud se nade všemi zamyslím, tak všichni spadají do jednoho pytle. Jejich kandidátské sliby jsou totožné a samozřejmě všichni hlásají to, co je zrovna v módě, a co chtějí voliči slyšet. To však nemohu říci o Vás! Vy jste mě skutečně jako jediný z kandidátů zaujal, ba dokonce předčil má očekávání. Mile rád Vám prozradím můj nejsilnější dojem z Vás - svým vzhledem, věkem, intelektem a kvalitou všeobecné informovanosti my bezesporu připomínáte naše prezidentka—zakladatele T. G. Masaryka. Pravděpodobně to byl i hlavní impuls k tomu se o Vás dozvědět co nejvíce a zároveň ve mně Váš vzhled vzbuzuje dojem, že byste mohl dosáhnout shodných výsledků jako T. G. M., pokud byste se stal hlavou státu. Miluji dějepis a jsem stále ve věku, kdy se snažím vstřebávat užitečné informace o světě, ve kterém žiji a vy jste jeden z mála lidí, který mě dokáže svým projevem nadchnout, stejně jako můj učitel dějepisu. Podle toho, co jsem se dozvěděl z několika Vašich rozhovorů videí na youtube se divím, jak mohli lidé s určitou mocí vlivu tak vědomě přihlížet degradaci našeho státu po několik desítek let od revoluce a zároveň se podílet na jeho vykořisťování. Je mi z toho zle, že oligarchové a převážná část politiků myslí na to, aby si nahrabali co nejvíce a na náš i jejich vlastní stát (domov) z vysoka kašlou. Nechápu, že jim nezáleží na zlepšení kvality tolika vad a na vyrovnání se západním zemím. Mohl bych takto pokračovat až donekonečna, ale hlavní důvod proč Vám píši jen ten, že Vám chci vyjádřit plnou podporu a nabídnout i potřebnou pomoc. Jsem sice student v maturitním ročníku a "malý pán”, ale kdyby Vás napadlo, jak bych Vám i já mohl vypomoct, budu poctěn. Přeji Vám pevné zdraví, nervy a v neposlední řadě i mnoho úspěchů v nadcházejícím roce. Ještě to má smysl! Váš fanoušek ...

 

 

Další z mnoha komentářů na Prezident21, 11. 11. 2017

 

5 NegativníCH:

DAVID KOPP

Nelíbí se mi jeho názor na Evropskou Unii

ČENĚK CVEŠPER
Je to idiot
PAVLÍNA DRGÁČOVÁ
Proti EU
PREMYSL JANIGA
protože jsem to strategicky zanalyzoval a je to naprostý blázen
DOMINIK VANĚK
Kandidát je pro mne příliš agresivní euroskeptik...

 

5 POZITIVNÍCH:

DAGMAR LINDAUEROVÁ

Pragmatik, nebojí se pojmenovávat problémy, nabízí zákonné řešení. Vnímá realitu, hájí zájmy české republiky, chápe souvislosti jak politicky tak lidsky. Není zkorumpovaný.
ELIŠKA KOPENCOVÁ
Správná volba jak vyřešit naší současnou politickou situaci a vylepšit postavení České republiky ve světě. Perspektiva, spokojenost, jistota.
MARIKA BARÁNKOVÁ
Žádá změnu závislé české ekonomiky na Německu k české nezávislosti. Uvědomuje si gigantičnost českého tunelování a nutnosti navýšení platů. Upozorňuje na klíčový význam zdrojů lithia. Nemá diplomatickou rétoriku, ale vyjadřuje se jasně, informovaně a zásadově. Českou obchodní neutralitou se chce vyhnout extrémnímu láskařství jednou na východ, pak zase na západ.
MICHAL ŠMAHEL
sympatie, minimum spojitosti s komunisty a STB
VĚRA JELÍNKOVÁ
Když slyším to video, tak musím říct, že má pravdu. Je to šok, že někdo dokáže tak otevřeně mluvit o tom, co je tabu a já souhlasím na plné čáře.

 

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018