Josef Toman, strategický analytik - (r)evoluce 2018

 

 

 

JosefToman.cz

 

sponzoruje NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

10. zdraví

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

různé

jak funguje svět - Czexit

ortomolekulární medicína

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Zdraví     

 

Vašemu otci prý letos bude 100 let. Je to pravda? Jaký s ním máte vztah? Co má člověk dělat, aby se dožil tak vysokého věku?

Otci skutečně letos bude 100 let. Měl mě hodně pozdě. Já s ním dobrý vztah nemám, on je pravicový extrémista. Jemu vadí, že já nejsem. A jak se dožít dlouhého věku? Já se tak vysokého věku jako on nedožiji, mě předtím mohou klidně nenápadně oddělat za šíření mých názorů. Metod mají dost, aby to vypadalo jako přirozená smrt a již mi bylo naznačeno, že jestli nepřestanu, zemřu. Bylo to takové přátelské varování od někoho, kdo se se mnou spřátelil, tak jak to tajné služby dělají. Jinak lidé mají schopnost se dožít věku 140 let. To vědecky popsal Linus Pauling, dvojnásobný Nobelový laureát a také náš psychotronic Stanley Brázda. Co o tom píše on nevím, ale mám k němu velký respekt. Když bratrance zasypala lavina v Alpách, policie nevěděla kde se ztratil, jestli u nás, v Německu či Itálii. Pan Brázda ho pomohl najít s pomocí kyvadla. 140 let je skutečně možno se dožít, ale musí se začít brzy, ještě před početím dítěte, správnou výživou a užíváním vitamínů u rodičů a po narození i u dítěte. U něho, celý život.

 

Vy propagujete vitamíny?

Nepropaguji. Protože mám jiné zájmy. Ale extra vitamíny a minerály potřebujeme. Jsou pro to tři důvody. Prvním je to, že dnešní strava jich má nedostatek v porovnání s dobou, kdy člověk žil v přírodě. Dále protože nás chrání před chemií, která je v jídle, vzduchu a vodě. Dále proto, že jsme geneticky poškození právě tím, že jsme my, naše rodiče, prarodiče. atd. neměli dostatek vitamínů a jistých minerálů v porovnání s našimi prapředky.

 

Ale vždyť ti co ještě žijí v přírodě umírají dříve než my.

Pastevci na Urale a lidé v Hanze se dožívají, nebo možná dnes už platí jen, že dožívali, věku vyššího než 100 let, bez doktorů, bez moderní medicíny. Kdybychom my neměli lékaře a léky, dožili bychom se, se současným životním stylem, v průměru tak 10 let, na tolik jsme zdegenerovali.

 

Pomohl jste někdy někomu?

Měl jsem například kamaráda, kterému se narodilo zdravé dítě. Potom začal s manželkou užívat co jsem mu řekl. Narodily se mu dvě holky, které byly opravdu výjimečné. Vynikaly a vynikají dosud.

 

Jak se liší vaše názory od názorů lékařů?

Mě neovlivňuje farmaceutický průmysl, který vydělává peníze na nemocných, ne zdravých lidech.

 

Myslíte si, že ovládá i lékařské fakulty?

Samozřejmě.

 

Jaké jsou nejdůležitější vitamíny?

Všechny jsou důležité. Ale kdybych musel vybrat dva, tak C a E. Také je důležitá vláknina a jogurty s probatickou kulturou.

 

Jaká je nejlepší probatická kultura?

Lactobacillus acidophilus. U novorozeňat, která nejsou kojená, po poradě s pediatrem, bifidus.

 

Musí být člověk opatrný, když bere vitamíny?

S C potřebuje pít hodně vody. E nemůže brát, jestli má poškozené srdeční chlopně, například od revmatické horečky.

 

Existují nějaké zákeřné nemoci, které medicína neléčí či neléčí správně?

Pozor na hypotyrózu a hypoglykémii. Normální člověk potřebuje extra jód, například z kelpu a měl měl by omezit, nejlépe úplně eliminovat, cukr. Přírodní med je nejlepší sladidlo, ale jenom v míře, žádné velké množství. I s ovocem, v kterém je fruktóza, která je sice lepší druh cukru, se to nesmí přehánět. Zelenina je velmi důležitá.

 

Jaké tuky by se měly používat?

Máslo a olivový olej.

 

Jak léčíte a diagnozujete vy?

Nediagnozuji ani neléčím. Nejsem lékař.

 

Řídíte se svými radami?

Moc ne. Ono je jednodušší někomu radit než se těmi radami sám řídit, ale snažím se.

 

Řekněte mi ještě jednou o tom Paulingovi.

Linus Pauling byl dvojnásobný laureát Nobelovy ceny a moc nechybělo a mohl dostat třetí. Ve své knize "How to Live Longer and Feel Better" dokazuje, že se správnou výživou a životosprávou je člověk schopen se dožít 140 let. Ortodoxní medicína s názory tohoto dvojnásobného laureáta samozřejmě nesouhlasí. Dokonce mu Američané zabavili pas, aby nemohl odcestovat do Stockholmu pro svou druhou Nobelovu cenu, ta byla za mír. Existuje mnoho dalších pionýrů v přírodní medicíně, jejich knihy u nás ale neseženete. Do češtiny nebyly nikdy přeloženy. 

 

Co může správná životospráva zlepšit?

Správná životospráva umožní žít déle, zdravěji, šťastněji, štíhleji, mít kvalitnější spánek a více energie. Existuje výživa, která zvyšuje IQ, koncentraci, poměr svalů k tuku, výživa mířená na změnu tvaru těla ve vybraných partiích, výživa pro lepší zrak, atd., atd. Žijeme ve světě chemie, s chemií v jídle, ve vzduchu, ve vodě a jiných nápojích. Žijeme ve světě plném stresu. Zemědělské produkty jsou pěstovány v půdě, zbavené velkého množství důležitých minerálů. V minulosti se pole nechávalo pravidelně stát ladem, aby se kvalita půdy znovu obnovila a selo se tak vždy do kvalitní půdy. Dnes se plodiny pěstují za pomoci chemie, pesticidů a herbicidů. Většina jídel ztrácí vitamíny tepelným zpracováním, skladováním, výrobními procesy, které navíc opět dodávají do potravin chemii.

 

Myslíte, že jsme zdegenerovaní?

Naši dávní prapředci jedli zdravou organickou stravu, žili uprostřed přírody, dýchali zdravý vzduch, neotrávený chemií. Ve stravě měli dostatek organických minerálů a vitamínů. Přežili silní jedinci, slabší umírali. Tím narůstala genetická kvalita národů. Je pravda, že nežili tak dlouho jako my, ale žili bez doktorů, bez antibiotik a jiných léků, žili v mnohem drsnějších podmínkách. Kdybychom za takových podmínek žili my, kteří jsme zdegenerovaní chemií, kolik z nás by se asi dožil dospělého věku? Jejich úmrtnost bychom považovali za neuvěřitelnou dlouhověkost. Lidské tělo je komplexní mechanismus, který funguje na nejrůznějších chemických procesech. Je naprogramován tak, aby pracoval za pomocí nejrůznějších látek, včetně vitamínů a minerálů. Logicky pak za zhoršených podmínek potřebuje jejich vyšší přísun. Naše civilizace se svou všudypřítomnou chemií a stresem podmínky správné funkce těla zhoršila. Navíc byla snížena kvalita látek, které tělo potřebuje.

 

A co když se moderní člověk přizpůsobil k tomu, že má méně vitamínů, proto jich tolik nepotřebuje?

Lidské tělo se za poslední tisíciletí prakticky nezměnilo ve svých požadavcích na to, co vyžaduje ke své funkci. Vitamíny hrají ohromnou roli v chemických procesech uvnitř těla tím, že fungují především jako katalyzátory. Samy se chemických reakcí neúčastní, ale bez nich by se tyto reakce neuskutečnily. Výrobky s minerály se velice liší. Většina minerálů, zakoupených v lékárně více méně projde tělem. Jsou ovšem druhy minerálů, v přírodních složeních, které se dostanou správně pod povrch buněk, jiné zase snadně do jejich centra. Podobně je tomu s vitamíny. Některé druhy vitaminu A mohou poškodit játra, jiné ne, jeden druh vitamínu E je podstatně účinnější než jiný. 200 mikrogramů selenu může být méně účinné než 10 mikrogramů od jiného výrobce. Selén je silný antioxidant a o jeho vlivu na prevenci rakoviny se dočtete v mnohých knihách. Má v tomto směru podobné účinky jako germanium. To u nás prakticky vůbec neseženete.

 

Proč jsou nějaké národy hubenější?

Všimněte si toho, že čím je země vzdálenější od moře, tím tlustší tam jsou lidé. Také v USA, Američané v Midwest jsou podstatně tlustší než ti, kteří žijí na východním či západním pobřeží. Uvědomme si, jak jsou štíhlí Korejci, a Japonci. Jejich země jsou obklopeny mořem, mají tudíž hodně jodu. Mají ho mnohem více než my. I když máme oficiálně dostatek, je to podstatně méně, než ho mají oni.

 

Prodávají se u nás kvalitní vitamíny?

USA je plné obchodů, kde seženete kvalitní organické vitamíny, některé jsou dokonce velice levné. U nás je situace bohužel jiná.

 

pokračování zde

 

otázky a odpovědi

A. církve, restituce B. debilové x poslanci 1. banánová republika 2. neokolonie 3. náprava ČR 4. zahraniční politika 5. stategie 6. Hollywood 7. mafie 8. Enron 9. budoucnost 10. zdraví 11. pravice 12. Rath, Parkanova 13. Temelín, lži koalice 14. předvolební témata

 

Děkujeme Odejděte. Aneb 5x vyšší kvalita života, 50x rychleji.

Rychlý přesun ČR z Východní Evropy do Západní.

 

 

 

(r)evoluce 2018

home - nová revoluce
náprava kolonie ČR
2x vyšší platy,důch.
legální evoluce 2018
rychlá náprava státu
průběh (r)evoluce

 

VIDEA,kontakt,odkazy

 

 

volby 2018

Josef Toman - stratég
shrnutí - program
2x vyšší pl.,důch. pokr.
ČR a islám za 1-28 let
95% pozitivních reakcí
média mlčí o mých 60%
zabránili mi kandidovat
více informací, i o mně

 

 

volby 2013

proč je ničena ČR
5x lepší život v ČR
kryptofašistická ČR
Čes. banánová rep.
prezidents. kampaň
otázky a odpovědi
ENGLISH Book2020

     

 

 

Doporučeno: SOS.cz

 

 

Tento web prezidentského kandidáta, vytvořený během jeho kandidatury, není dosud dokončen či opraven a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nesprávné výrazy, popisy lidí, situací, atd., za něž se autor omlouvá. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Berte jakákoli autorova negativní slova o ČR, vládě, politicích, jiných polistopadových prominentech, či o komkoli či čemkoli jiném, jako autorovo podezření a ověřte si fakta. Autor se snaží ukázat, jak věci v ČR vidí a jak by na ně reagovali západní Evropané, či Američané, kdyby ti lidé, co vládnou nám, vládli přes čtvrt století jim, tak jak vládnou u nás. Autor v žádném případě nepropaguje jakýkoli převrat, ozbrojené povstání, atd. Když o něčem v podobném smyslu píše, je to jenom varování našim elitám, že pokud nezačnou vést pronárodní politiku, něco takového by se v zemi mohlo stát. Autor věří tomu, že toto varování stačí a že to co zde uvádí napomůže k tomu, aby se režim sám začal napravovat. Celý web je psán v duchu tohoto odstavce. Kde to zní jinak, co je v tomto odstavci platí. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: TomanJoseph@gmail.com.

Copyright © 1989-2018 www.JosefToman.cz. Naposledy změněno: 08. 04. 2018